Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » LED Vero 29 2x 720w, 1x 420w, NFT 2x 200x100, 1x 110x100, 40 Jack Herer, 40 Moby Dick
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 17

K tomu postřiku od Plagronu, tím nic nezkazis. Kdy dělat postřik je diskutabilní. Někdo tvrdí, že i když svítís tak můžeš stříkat, ale já jsem zastáncem postřiku ve tmě. Jak vypne lampa tak rozprašovač do ruky a stříkat..
K tomu čerpadlu - začni na půl a pak dej v květu plnou nálož. Ale je to jedno. Měl jsem menší čerpadlo a teď mám větší a výsledek byl stejný.

Old Post 26-01-2018 v 12:06 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 18

Konec? xD

Old Post 12-02-2018 v 12:53 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 19

No nevím, ale s tak velkým vercajgem je to na průser. Vždyť tam jde udělat přes 2kg. A to už asi nemáš pro svoji spotřebu.

Old Post 12-02-2018 v 18:05 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 20

a proto sleduju tenhle thread a čekáím jak dopadne.. ja mám bobky doma pálit 300W celý box.. a tady borec jede těžký randál

Old Post 12-02-2018 v 18:17 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 21

cest nejaky up ? sestavu mas dobrou

Old Post 16-02-2018 v 22:35 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 22

Ty fotky jak jsi dával jako první s problémy kytek. Podle mě tak na 90% špatný PH , měl jsem to taky když jsem jel první kolo v NFT... Stejná chyba jako ty --- špatný puff.

Místo RW jsem začel používat nějakou kostu z holandska. Vypadá to stejně jak RW akorát je ta vata taková hnědá/černá. A ty si puffrovat nemusí. Sehnal jsem to v Growmania .

Držím palce

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 16-02-2018 v 22:52 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AlbertWesker
Nový Člen

Karma uživatele AlbertWesker - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 23

Ehm asi koniec :/

Old Post 17-02-2018 v 15:56 PM
AlbertWesker je offline   Profil uživatele AlbertWesker   Find more posts by AlbertWesker   Foto galerie člena AlbertWesker   Click here to Send AlbertWesker a Private Message   Add AlbertWesker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaMyska
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaMyska - 80% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaMyska - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 24






Zdravím Vás Groweři,

nic neskoncilo, jedeme vesele dál a mám tu pro Vás očekávaný update.

Květinky se po počátečních problémech vzpamatovaly.

10. den růstu v NFT, zároveň 1. den květu 12/12
EC: 0,8, PH: 5,9
Aplikován 2x postřik Plagron Vita race i Vita start
Teplota: 22-26
Vlhkost: 64-75%

1. Jack Harer
2. Moby Dick
3. Levá řada 4x Moby Dick, zbytek Jack Herer
4. detail Jack Herer
5. detail Moby Dick

Old Post 19-02-2018 v 04:14 AM
ZelenaMyska je offline   Profil uživatele ZelenaMyska   Find more posts by ZelenaMyska   Foto galerie člena ZelenaMyska   Click here to Send ZelenaMyska a Private Message   Add ZelenaMyska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaMyska
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaMyska - 80% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaMyska - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 25






8. den květu

EC: 1,2 PH:5,9
Teplota:21-23
Vlhkost:43-63%
Aplikován postřik VitaRace 2x

1. Levá vana Moby Dick, Pravá vana, levá řada 4x Moby Dick, zbytek Jack Herer
2. Jack Herer
3. Jack Herer
4. levá řada 4x Moby Dick, zbytek Jack Herer
5. kořeny

Old Post 19-02-2018 v 04:29 AM
ZelenaMyska je offline   Profil uživatele ZelenaMyska   Find more posts by ZelenaMyska   Foto galerie člena ZelenaMyska   Click here to Send ZelenaMyska a Private Message   Add ZelenaMyska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 26

Zdar, máš nějakéj barel na vodu nebo pouštís kohoutkovou?
Ta chlorovana voda mi dělá dost problémy.

Old Post 19-02-2018 v 06:17 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 27

příště bych určitě oloupal ty folie z velkejch kostek.. jinak se to zelení moc hezky

Old Post 19-02-2018 v 09:06 AM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 28

Čau maš to super krasně se ti rozjeli

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 19-02-2018 v 11:21 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misanthropetino
Stálý Člen

Karma uživatele misanthropetino - 82% PěstitelskáKarma uživatele misanthropetino - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 29

Toto mi pripomina thread z outdoorovej galerie kedy siel frajer 49 automazarov v slnecnici. Nikto neveril, ze to moze dopadnut dobre a nakoniec nam kazdemu padla sanka . Ak ma niekto link, poslite PMko alebo to sem postnite, dik :-).

citace:
Původní příspěvek od V@ly
příště bych určitě oloupal ty folie z velkejch kostek.. jinak se to zelení moc hezky


A to z akeho dovodu?

"René mláďenca Príhodi a Skúsenosťi" grow report 2016

Zápisky mladého záhradníka - záhrada 2017

Naposledy upravil misanthropetino 19-02-2018 v 12:32 PM

Old Post 19-02-2018 v 12:05 PM
misanthropetino je offline   Profil uživatele misanthropetino   Find more posts by misanthropetino   Foto galerie člena misanthropetino   Click here to Send misanthropetino a Private Message   Add misanthropetino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaMyska
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaMyska - 80% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaMyska - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Zdar, máš nějakéj barel na vodu nebo pouštís kohoutkovou?
Ta chlorovana voda mi dělá dost problémy.


Voda z řádu alespoň 24 hodin odstátá.

citace:
Původní příspěvek od V@ly
příště bych určitě oloupal ty folie z velkejch kostek.. jinak se to zelení moc hezky


Z více zdrojů jsem byl informován, že obaly mám nechat.

Prosím o vice názoru samozřejmě s oduvodněním

Old Post 19-02-2018 v 12:37 PM
ZelenaMyska je offline   Profil uživatele ZelenaMyska   Find more posts by ZelenaMyska   Foto galerie člena ZelenaMyska   Click here to Send ZelenaMyska a Private Message   Add ZelenaMyska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaMyska
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaMyska - 80% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaMyska - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 31





12. den květu

EC: 1,3 PH:5,9
Teplota:21-23
Vlhkost:43-63%

1. Celkový pohled do pěstírny
2. Jack Herer
3. Moby Dick
4. Detail paličky

Všchny nazory a připomínky jsou velice vítany

Pěstu a svobodě ZDAR

Old Post 19-02-2018 v 12:47 PM
ZelenaMyska je offline   Profil uživatele ZelenaMyska   Find more posts by ZelenaMyska   Foto galerie člena ZelenaMyska   Click here to Send ZelenaMyska a Private Message   Add ZelenaMyska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 32

Taky se přikláním, ty fólie určitě nechat na kostce.

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 19-02-2018 v 15:55 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5059500 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív