Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Coffeeshopy v holandsku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Kubaz
Stálý Člen

Karma uživatele Kubaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 33

Hele,semínka netuším,nemám přesnou představu o cenách v česku,ale ceny tady zjistíš snadno na webech většiny seedbanek,je možný že něco bude v ofiko prodejnách dokonce dražší než po netu.

K Haarlemu-to vubec ničemu nevadí! když pominu to,že má haarlem volnější pravidla(tabák vevnitř asi nejvyraznější ) tak má snad nejvíc coffeeshopů na to jak je to ,,malý,, město ve srovnaní s amstrem.
Máš tam 2x willyho wortella,v centru empire,pár minut chůze takeaway a coffeshop Regine,o kterém jsem dřív nahoře nepsal a můžu taky doporučit návštěvu.Příjemná obsluha,zajimavý menu-vždycky jsem si vybral 1nu pěknou sa/ind. .
Prostor ke kouření menší,kapacita tak 6-10 lidi,limit pobytu max 1 hodina.
Kousek od nádraží ,ale na druhou stranu od centra,opět ale pár minut chůze je birdy (předvážené gramy,po 10ti eurech,takže podle modelu 0,8-1,2 za 10e+par drazsich par levnejsich,vetsi prostory k sednutí.Hned za rohem je Hunters-menu unifikovany,takže nic překvapivyho co bys amstru nepotkal ale taky si určitě nech ukazat par boxů.Mají i grinspoona,ale moc se mi nelíbil.Posezení větší než Regine ale zdaleka ne jak wortell nebo birdy.
A hlavně,na amsterdam centraal je to vlakem 19 minut,je to posledni stanice takže se nedá zabloudit.Jezdí to každou chvilku a bude tě to stát tuším kolem 5ti euro.

Tip na vlaky: Pokud budeš v Holandsku víc než pár dnů,kup za 7,5 e anonymni ov kartu na kterymkoliv vetsim nadrazi.Je hned k dispozici,jeji nevyhoda je ze kdyz ji stratis o vsechny penize na ni pravdepodobne prijdes.Nema zadny kontaktni udaj a kdokoliv ji muze vybrat.(coz znamena ze pri odjezdu z ni muzes ve kterymkoliv vetsim nadrazi ty penize zase cash vybrat,tj bude tě stát jen těch 7,5.
Tahle karta ti ušetří kupování lístků cash za drobný u automatů(berou jen mince nebo karty)-jenom se s ni pri vstupu na nadrazi nacheckujes a pri odchodu odcheckujes a to co projedes se ti strhne-ale o 1euro za kazdou cestu min-to priplacis za tisknutej listek.popř dalších 50 centů za platbu kartou.

Nevyhoda-minimální zůstatek je 20euro,k tomu aby ses nacheckoval.Tj když například jedeš do amsterdamu a zpět,nabiješ na ni 20,dojedeš tam,na kartě ti zůstane 16 a musíš dobít 5 ,abys měl zase přes 20e a nacheckoval se na cestu zpět.
Dobíjet se dá po nasobcích 5ti počínaje 5ti.do 50ti.

Kdybys plánoval zůstat ještě dýl(aspon par mesice,navratnost si dopocitej podle toho jak moc planujes jezdit,cenu cest vlakama zjistis kdyztak na ns.nl ) ,další varianta je obědnat si žlutou OV kartu se slevovym tarifem ktery stoji 50euro rocne a da se zaplatit jen jednorazove.S timhle tarifem maš slevu 40 procent z jizdneho mimo špičkové hodiny a v sobotu a neděli.Špičkové hodiny jsou ráno od 7-8mi nevim presne tak nejezdim,do 9:30.A odpoledne od 4 do 6:30 večer.V těch ta sleva neplatí.
Vlaky jsou tu celkem drahé,takže při cestování např haarlem amsterdam 1nou denně 5x týdně,tam a zpět je pokud se člověk dokáže trefit mimo špičkové hodiny rozdíl 4,60e denně proti cash listku ,takže nějakych 23 euro týdně.To už stojí za úvahu.Navíc stačí 10e k nacheckovani se.

Old Post 18-02-2018 v 03:28 AM
Kubaz je offline   Profil uživatele Kubaz   Find more posts by Kubaz   Foto galerie člena Kubaz   Click here to Send Kubaz a Private Message   Add Kubaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubaz
Stálý Člen

Karma uživatele Kubaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 34

Hele,semínka netuším,nemám přesnou představu o cenách v česku,ale ceny tady zjistíš snadno na webech většiny seedbanek,je možný že něco bude v ofiko prodejnách dokonce dražší než po netu.

K Haarlemu-to vubec ničemu nevadí! když pominu to,že má haarlem volnější pravidla(tabák vevnitř asi nejvyraznější ) tak má snad nejvíc coffeeshopů na to jak je to ,,malý,, město ve srovnaní s amstrem.
Máš tam 2x willyho wortella,v centru empire,pár minut chůze takeaway a coffeshop Regine,o kterém jsem dřív nahoře nepsal a můžu taky doporučit návštěvu.Příjemná obsluha,zajimavý menu-vždycky jsem si vybral 1nu pěknou sa/ind. .
Prostor ke kouření menší,kapacita tak 6-10 lidi,limit pobytu max 1 hodina.
Kousek od nádraží ,ale na druhou stranu od centra,opět ale pár minut chůze je birdy (předvážené gramy,po 10ti eurech,takže podle modelu 0,8-1,2 za 10e+par drazsich par levnejsich,vetsi prostory k sednutí.Hned za rohem je Hunters-menu unifikovany,takže nic překvapivyho co bys amstru nepotkal ale taky si určitě nech ukazat par boxů.Mají i grinspoona,ale moc se mi nelíbil.Posezení větší než Regine ale zdaleka ne jak wortell nebo birdy.
A hlavně,na amsterdam centraal je to vlakem 19 minut,je to posledni stanice takže se nedá zabloudit.Jezdí to každou chvilku a bude tě to stát tuším kolem 5ti euro.

Tip na vlaky: Pokud budeš v Holandsku víc než pár dnů,kup za 7,5 e anonymni ov kartu na kterymkoliv vetsim nadrazi.Je hned k dispozici,jeji nevyhoda je ze kdyz ji stratis o vsechny penize na ni pravdepodobne prijdes.Nema zadny kontaktni udaj a kdokoliv ji muze vybrat.(coz znamena ze pri odjezdu z ni muzes ve kterymkoliv vetsim nadrazi ty penize zase cash vybrat,tj bude tě stát jen těch 7,5.
Tahle karta ti ušetří kupování lístků cash za drobný u automatů(berou jen mince nebo karty)-jenom se s ni pri vstupu na nadrazi nacheckujes a pri odchodu odcheckujes a to co projedes se ti strhne-ale o 1euro za kazdou cestu min-to priplacis za tisknutej listek.popř dalších 50 centů za platbu kartou.

Nevyhoda-minimální zůstatek je 20euro,k tomu aby ses nacheckoval.Tj když například jedeš do amsterdamu a zpět,nabiješ na ni 20,dojedeš tam,na kartě ti zůstane 16 a musíš dobít 5 ,abys měl zase přes 20e a nacheckoval se na cestu zpět.
Dobíjet se dá po nasobcích 5ti počínaje 5ti.do 50ti.

Kdybys plánoval zůstat ještě dýl(aspon par mesice,navratnost si dopocitej podle toho jak moc planujes jezdit,cenu cest vlakama zjistis kdyztak na ns.nl ) ,další varianta je obědnat si žlutou OV kartu se slevovym tarifem ktery stoji 50euro rocne a da se zaplatit jen jednorazove.S timhle tarifem maš slevu 40 procent z jizdneho mimo špičkové hodiny a v sobotu a neděli.Špičkové hodiny jsou ráno od 7-8mi nevim presne tak nejezdim,do 9:30.A odpoledne od 4 do 6:30 večer.V těch ta sleva neplatí.
Vlaky jsou tu celkem drahé,takže při cestování např haarlem amsterdam 1nou denně 5x týdně,tam a zpět je pokud se člověk dokáže trefit mimo špičkové hodiny rozdíl 4,60e denně proti cash listku ,takže nějakych 23 euro týdně.To už stojí za úvahu.Navíc stačí 10e k nacheckovani se.

Omlouvam se za doublepost

Old Post 18-02-2018 v 03:28 AM
Kubaz je offline   Profil uživatele Kubaz   Find more posts by Kubaz   Foto galerie člena Kubaz   Click here to Send Kubaz a Private Message   Add Kubaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redfoxx
Stálý Člen

Karma uživatele redfoxx - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 35

Děkuji za tipy, tu kartu nejspíš využiju. Budu tam od pondělí do soboty. Euro pade navíc je fakt brutus.

Naposledy upravil redfoxx 18-02-2018 v 19:03 PM

Old Post 18-02-2018 v 18:47 PM
redfoxx je offline   Profil uživatele redfoxx   Find more posts by redfoxx   Foto galerie člena redfoxx   Click here to Send redfoxx a Private Message   Add redfoxx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redfoxx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubaz
Stálý Člen

Karma uživatele Kubaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 36

jinak utery streda mam volno,kdy že jsi v haarlemu?

Old Post 19-02-2018 v 04:06 AM
Kubaz je offline   Profil uživatele Kubaz   Find more posts by Kubaz   Foto galerie člena Kubaz   Click here to Send Kubaz a Private Message   Add Kubaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redfoxx
Stálý Člen

Karma uživatele redfoxx - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 37

Až do soboty, teď jsem dojel. Ještě úplně nevím, jaký plán se mnou mají kolegové.. Kdyžtak se ozvu.

Old Post 19-02-2018 v 11:12 AM
redfoxx je offline   Profil uživatele redfoxx   Find more posts by redfoxx   Foto galerie člena redfoxx   Click here to Send redfoxx a Private Message   Add redfoxx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redfoxx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redfoxx
Stálý Člen

Karma uživatele redfoxx - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 38

Tak nakonec se mnou měli kolegové více plánů, než jsem počítal a volný mám jenom pátek a sobotu (v sobotu k večeru odlítám).

Každopdáně ještě bych se rád zeptal, je tady někde v Haarlemu obchod z příslušenstvím, kde bych koupil takové ty klasické věci jako drtičky, možná menší bong za nějáké korektní ceny?

Děkuji

Old Post 22-02-2018 v 08:40 AM
redfoxx je offline   Profil uživatele redfoxx   Find more posts by redfoxx   Foto galerie člena redfoxx   Click here to Send redfoxx a Private Message   Add redfoxx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redfoxx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubaz
Stálý Člen

Karma uživatele Kubaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 39

Hele nemám žádnej dobrej typ v haarlemu,kupuju jen bongspoony v takeawayi.(3 nebo 5 kusu ted nwm za euro).

Pro bongy/prislusenstvi si chodim do ofiko royal qeen seeds obchodu na haarlemstraat,prodava tam i jeden čech,ceny jsou příjemný-namátkově nejlevněnější plastovej bong 7,5,silikonovy 7,5-20-skleněný tuším nejlevnejsi 12,5,pěknej black leaf 19e,
větší lepší bongy kolem 30-70e a hromada dalších věcí(predchladiče,dýmky,tácky,semínka,co tě napadne skoro a luxusní čistění (myslím kartáče-2,5e menší kus,5e velkej

Old Post 23-02-2018 v 03:14 AM
Kubaz je offline   Profil uživatele Kubaz   Find more posts by Kubaz   Foto galerie člena Kubaz   Click here to Send Kubaz a Private Message   Add Kubaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 40

Tak včera sme sa zastavili v Barney ´s a dali si Grinspoona, príjemný high stav no chuť nebola nič extra. Dnes sa ešte zastavím otestovať Liberty Haze. Čo môžem ostatným doporučiť- oproti coffeshopu má Barney ´s skvelý bar kde sa môžete naozaj luxusne najesť (a samozrejme popri dobrom kúrení).
Bol som pozrieť v GreenHouse, Smokey na Rembrandt square, pár menších kofíkov ktoré som pred tým nepoznal. Dal som si moonrocks, niekoľko druhov hašu, takisto zopár rôznych strainov weedu.
Ešte by som sa rád zbehol pozrieť do Boerejongens, snáď sa podarí.

//btw Kuba diky za pokec a odporúčania

Old Post 17-03-2018 v 08:18 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redfoxx
Stálý Člen

Karma uživatele redfoxx - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 41

Ahoj hoši, přidám taky svůj report hlavně tedy z Haarlemu. vyzkoušel jsem celkově jen 4 shopy, nikdo s kolegů nehulil, víc a víc jak půl gramu jsem denně nezvládl.

První násvštěva byla do cafeeshop Empire (http://bit.ly/2GBi4vl) prodávali pytle po 0,6 nebo 1,2g a jointy, celkem nepěkný, ale měl jsem cestu kolem. Tráva levná, ale nedobrá, přesušená, obsluha né moc příjemná. První návštěva hned mírné zklamání.

Druhá návště byla do High times (http://bit.ly/2G24SBD). Hned jak jsem tam vlezl mi bylo jasné, že je úrověň někde úplně jinde. Obsluha stařší MCBP, fakt vtipné. Tráva dražší, ale rozhodně nejlepší co jsem v Holandu měl. Prodávali pouze po gramu + jointy

Poté už mé kroky směřovaly do Amstru do 420 Cafe (http://bit.ly/2pk2Xz3) pohoda, tráva za korektní cenu, celková spokojenost, bylo tam ale moc lidí, obsluha nestíhala, nebyl čas si popovídat, nechat si podarit. Rychle jsem vypadl.

Poslední návštěvy byla do Boerejongens (http://bit.ly/2FIPnPI) jako doporučení z 420. Nejhorší návštěva, obsluha nulová, spíš dělali, že tam nejsem, neuměli moc anglicky ( nebo byli až mo zhulení), moc lidí, neporadili. Na druhou stranu navážili kolik jsem chtěl. Ale tady se už rozhodně nepodívám.

Celkový pocit dobrý, ale fakt je třeba si vybrat dobrý a né jen jít do random. Byl jsem bohužel sám, tak jsem ani neposeděl, ve dvou a v létě to je určitě o něčem jiném než sám v zimě jako svině. Hodně mi vadili totálně přepálení lidi u shopů, takoví ti turisti co zkusí, rushnout 2 jointy a pak tam sedo-leží s myslí úplně jinde..

Old Post 17-03-2018 v 15:22 PM
redfoxx je offline   Profil uživatele redfoxx   Find more posts by redfoxx   Foto galerie člena redfoxx   Click here to Send redfoxx a Private Message   Add redfoxx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redfoxx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubaz
Stálý Člen

Karma uživatele Kubaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 42

Chlape s tím Boerejongens me prekvapujes , ja naopak nepotkal vstricnejsi obsluhu nez tam s vyjimou mist kde me znaji

Old Post 17-03-2018 v 20:44 PM
Kubaz je offline   Profil uživatele Kubaz   Find more posts by Kubaz   Foto galerie člena Kubaz   Click here to Send Kubaz a Private Message   Add Kubaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redfoxx
Stálý Člen

Karma uživatele redfoxx - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 43

Jako je pravda, že bylo dost lidí a rušno, ale měli extra velkou nabídku (proti Empire tak 8-mi násobnou). Přijdu tam, borec dělá že tam nejsem, tak se zeptám kolik minimum můžu koupit (chtěl jsem max půl G)? Co by mi doporučil, borec mě odbil s tím, že neví, co mám rád.. Říkám aha, vzal jsme půl G random kytky a šel jsem. Za mě zklamání.

Old Post 18-03-2018 v 09:43 AM
redfoxx je offline   Profil uživatele redfoxx   Find more posts by redfoxx   Foto galerie člena redfoxx   Click here to Send redfoxx a Private Message   Add redfoxx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redfoxx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubaz
Stálý Člen

Karma uživatele Kubaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 44

Jinak koukam a v High times jsem snad ještě nebyl,
nepamatuješ si náhodou jestli pujčují bongy?

Old Post 19-03-2018 v 09:13 AM
Kubaz je offline   Profil uživatele Kubaz   Find more posts by Kubaz   Foto galerie člena Kubaz   Click here to Send Kubaz a Private Message   Add Kubaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redfoxx
Stálý Člen

Karma uživatele redfoxx - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 45

Tak to netuším, to jsem nezjišťoval, měl jsem svoje skleněnky.. Tam se mi fakt líbilo.

Old Post 20-03-2018 v 11:37 AM
redfoxx je offline   Profil uživatele redfoxx   Find more posts by redfoxx   Foto galerie člena redfoxx   Click here to Send redfoxx a Private Message   Add redfoxx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redfoxx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hašišák
Stálý Člen

Karma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 46

Občas se stavuji v hraničním městě Venlo pro čoudy.Ceny 10-15eu, haš 10eu. Občanku stačí ukazat u vchodu, pak vystat mensi frontu a mnozstvi se neresi. Da se platit kreditkou.

Old Post 12-04-2018 v 22:06 PM
Hašišák je offline   Profil uživatele Hašišák   Find more posts by Hašišák   Foto galerie člena Hašišák   Click here to Send Hašišák a Private Message   Add Hašišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tnalp
Nový Člen

Karma uživatele tnalp - 50% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 47

Dají se tam sehnat daby? Takovej ten vosk jak je to asi z 95% THC když se to udělá dobře.

Old Post 01-05-2018 v 12:09 PM
tnalp je offline   Profil uživatele tnalp   Find more posts by tnalp   Foto galerie člena tnalp   Click here to Send tnalp a Private Message   Add tnalp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubaz
Stálý Člen

Karma uživatele Kubaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 48

Oficiálně nedají,všechno přes 25 procent thc je zakázaný,hašiš tolerovanej,ale zadny extrakty jak ve statech..

Old Post 21-05-2018 v 22:15 PM
Kubaz je offline   Profil uživatele Kubaz   Find more posts by Kubaz   Foto galerie člena Kubaz   Click here to Send Kubaz a Private Message   Add Kubaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-07-2013 - Coffeshopy v Amsterdamu - 3 odpovědí
11-06-2007 - Coffe Shops in CZ/SK - 49 odpovědí
15-08-2006 - Akce v Holandsku - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5497910 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív