Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 57 58 59
Autor
Téma 
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 929

Pokud tam hodí odkaz na tohle vlákno, tak počítej, že než to frajer prolouska, tak bude léto.

Old Post 16-02-2018 v 07:07 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanapee
Stálý Člen

Karma uživatele kanapee - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 930

přesně pane Fikus , tak nějak jsem to myslel

néé Madi, že by jsi to měl tajit atd.. i když stim ověřenym původem to má co do sebe, ale aby jsi z toho měl něco nazpět když už jim dáváš život a další týdny běží dál a dál...

a jak je na tom Black Death Skunk vol.1... bude nějaký konečný report odleželý sušiny ? A co amík, psali jste si ještě ??? někdo mi předtim dal (-)karmu, nemá tu účet ?

"Nikdy nevěř někomu, kdo nekouří trávu a poslouchá Boba Dylana."

------///\-----
-----///\\\----
----///--\\\---

Old Post 17-02-2018 v 21:00 PM
kanapee je offline   Profil uživatele kanapee   Find more posts by kanapee   Foto galerie člena kanapee   Click here to Send kanapee a Private Message   Add kanapee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 931

citace:
Původní příspěvek od kanapee
přesně pane Fikus , tak nějak jsem to myslel

néé Madi, že by jsi to měl tajit atd.. i když stim ověřenym původem to má co do sebe, ale aby jsi z toho měl něco nazpět když už jim dáváš život a další týdny běží dál a dál...

a jak je na tom Black Death Skunk vol.1... bude nějaký konečný report odleželý sušiny ? A co amík, psali jste si ještě ??? někdo mi předtim dal (-)karmu, nemá tu účet ?


Ja to asi jeste odjedu ten BDS , je to skoda prodavat kdyz uz vim jak vynikajici je vysledny produkt. Pripadne hermace budu kontrolovat a ihned vyhazovat.

Vrcholovky jsou fakt brutalni ale spodky uz tak brutalni nejsou, kdybych mel susarnu zvlast tak bych seknul vrsky a dal tomu jeste tyden.
Ale semena kupuju ! Brutalni us.genetiku.

Amikovi jsem uz nevolal protoze jsem zjistil ze mi regular semena nikdy asi neposle.
Tady na G jsou taky hodne zkuseni borci od kterych je mozne levne koupit kvalitni us.genetiku a vetsinou maji regullar semena.

No report..... ja nejsem hulic ,ja si delam jen caj a konopny olej a ruzny vyrobky z konopi, takze report nemuzu napsat.
Kamos odnesl vzorek kamaradum na vesnici a kazdy kdo ochutnal tak to moc chvalil.
Vrcholovky 9,8 z 10 bodu a spodky 7 bodu. (protoze nebyly as tak dozraly)

To jako myslis ze jsem ti dal tu spatnou karmu ja?
Nejsem si toho fakt vedom , leda ze by omylem, preklepem kdyz se ti chtel dat pozitivni ale myslim ze to se nestalo.

Old Post 17-02-2018 v 21:59 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 57 58 59  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2021510 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív