Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Green Sensation
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Green Sensation ???
Je to naprostá bomba !!!
Dobrý,za ty prachy to stojí.
Ujde to.
Dejme tomu,ale škoda peněz.
Naprostá píč.vina a vyhozený peníze.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 33

Fotky čeho chceš? Jestli ten green tak jsem myslel že máte větší představivost. Ale rozhodně to není přemrzlý!!! Chci odpovědi od lidí co už se s tím setkali ne tyhle "nápady".
Byl jsem v growshopu ale řekli mi že je to v klidu zmrdi tak to jel kamarád a byl to šit. Já mám druhou půlku ale nerisknu to s ní a koupím si radši novej, protože v jiných growshopech o tom nic neví ale u nás v Olomouci jich mají plnou várku a tvrdí, že je to jiná receptura a že jestli nevěřím ať zavolám do prahy apod.
Mě to nezajímá jmenuje se to green a ne brown sensation a výrobce na svých stránkách o tom nemá ani zmínku

Old Post 08-03-2010 v 19:48 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Kombinace květových stimulátorů Příspěvek č. 34

Mám dotaz ohledně kombinace květových stimulátorů a top aktivátorů.

Jedu hydroponii, konkrétně NFT. Jel jsem už několik kol a vždycky jsem používal kompletní sadu hnojiv od AH a k tomu PK 13-14 od b´cuzz.
Nikdy se mi nepodařilo kytky přehnojit. Jedu už 5. kolo a nikdy jsem EC metr nepoužíval.

Ted se mi dostalo do ruky greensensation (zadarmo z Cultivy) a chci to vyzkozušet. Jenže mám strach kombinovat Greensensation s PK 13 14 a k tomu ještě všechny hnojiva od AH.

Na stránkách uvádí, že ke GS se nepotřebují žádné další enzymy ani PKčko.
Chtěl bych to použít dohromady... je to reálné? máte někdo zkušenosti s kombinací top aktivátorů ( GreenSensation, Bloombastic ) s PK 13-14?

Old Post 22-11-2011 v 16:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Ja jsem pouzival od plagronu alga bloom pk 13 14 a green sesation
Bez problemu ale na outdoor

Old Post 22-11-2011 v 18:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
green_high
Nový Člen

Karma uživatele green_high - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 36

Tiez chcem davat ale v indoor alga bloom pk 13-14 a senzaciu, mate s tym niekto skusenosti?

Old Post 17-02-2018 v 19:43 PM
green_high je offline   Profil uživatele green_high   Find more posts by green_high   Foto galerie člena green_high   Click here to Send green_high a Private Message   Add green_high to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 37

GS je pouze jeden z mnoha produktů marketingové strategie od Plagronu.

Nebrat.

Old Post 24-02-2018 v 09:59 AM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DavidHomee
Nový Člen

Karma uživatele DavidHomee - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 4  

Chemie Příspěvek č. 38

Zdarma je k vyzkoušení v jakýmkoliv Plagronem registrovaným growshopu po ČR když vyplníte krátkej dotazník. Jen si ho musíte vyzvednout osobně na prodejně, poslat mi ho nechtěli. Víc info v odkazu

Old Post 15-04-2019 v 00:12 AM
DavidHomee je offline   Profil uživatele DavidHomee   Find more posts by DavidHomee   Foto galerie člena DavidHomee   Click here to Send DavidHomee a Private Message   Add DavidHomee to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DavidHomee! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-04-2011 - Problem s Green Sensation - 43 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6853830 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív