Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » vadný pachový filter?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

vadný pachový filter? Příspěvek č. 1

Zdarec growers

pořídil jsem si stan a samosebou do nej i ventilator a pachovy filtr. v předešle drevené skrini (která uz byla rozklizena a tak dale, kde sem filtr mel i 3 kola neměněny, tak to nesmrdelo tak moc jak to smrdi ted při prvotním použití.) když otevru stan tak je to jen o 30% intenzivnejsi nez kdyz je stan zavreny. což je asi špatně. z předešlých zkušeností.

ventilator je primaklima 440/m3 a filtr taky prima klima 480/m3. jedu na poloviční vykon ventilatoru takze 220/m3. k dispozici mam jeste 2x filtr primaklima 240/m3

a me otazky jsou: může byt to aktivni uhli stare? že neodvadí svou praci ? nebo to muže být prostě tak smradlavé brko že ten filtr to nedokaže vycistit? mam zkusit pripojit pachovy filtr i na konec ze stare skríně?


kdyby měl někdo nějakou podobnou zkusenost jak tomu pomoct nebo třeba měl špatný filtr ktery neplnil své učely jak mel při prvním nasazením.

Dekuju předem za pomoc nazory tipy a triky :P

Old Post 12-12-2017 v 22:47 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 2

může to dělat vysoká vlhkost filtr se tím více níčí, můžeš zkusit nechat v mistnosti zapnutý ventilátor s pacháčem jen na cirkulaci, prostě filtr a na něm ventilátor aby se víc filtroval vzduch

Old Post 17-02-2018 v 14:49 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 3

no pravě nemam ani zvlhcovac, v boxu mam max 45% pri rustu, se vsim vypnutym ( ventilatory) nakonec to delal asi ten larry og .. protoze je to extreme smradlave, pak jsem jeste mluvil s par lidmi co se zaobirají pestením a nakonec mi z toho vseho vyplynulo ze je to proste smradlavka na kterou je pachač kratkej. jedu dalsi kolo s novym uhlim tak uvidime. pachac byl novej, jedine ze by byl spatne sladovany a uz jsem ho koupil znehodnoceny. no tvuj trik me nenapadl, ale dobra idea. muze se hodit nekdy v buddoucnu dik a at se daří

Old Post 20-02-2018 v 23:31 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 4

Inak ako to je so vzduchotrchnickym potrubim?mam na mysli to alobalove flexi harmonikove potrubie..ked ho natiahnem tak ma na stenach normalne perforaciu (malicke dierky)..chcel by som sa preto spytat ci nemoze byt problem so zapachom pokial nemam pachac hned na ventilatore,ale je medzi nimi toto potrubie..mate s tym niekto skusenosti?vdaka

Old Post 28-02-2018 v 12:08 PM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 5

v první skrini jsem mel ventilator mimo skrin asi metr a pul. ale mel jsem pachač u vnitr stanu a fungovalo to paradne

Old Post 28-02-2018 v 17:47 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 6

Jasne uz som to videl tak praktizovat..ale mal si to alobalove potrubie s miniaturnymi dierkami v tych ohyboch?bojim sa totiz ze mi cez tie dierky bude nasavat smradlavy vzduch a pojde von do miestnosti

Old Post 01-03-2018 v 11:39 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 7

Jj obyc potrubi. 130 kc za metr. Nikdo nic necitil takze asi v poho

Old Post 03-03-2018 v 20:40 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3344850 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív