Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » "Dual spectrum" vs HPS vs MH vs HPS+MH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
CO vám přijde lepší?
Dual spectrum na rust i květ
Zvlášt MH na rust a HPS na květ
Dual spectrum HPS+MH kombinace
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 65

Já že jsem arogantní?
Tak jak to opět vzniklo :
Teď si frynku přilož ruku na srdce a napiš po pravdě : napsal jsem pravdu nebo měl pravdu drGripson : podívej se na první stránku co napsal o úpravě pH, pak na to že čip cree 3090 má lepší svítivost než cxb 3590 a nakonec, že světlo mění chuť ganji.
S mojí praxe vím, že to není pravda.
S tou úpravou pH to tak dělá 90% groweru.
Pak přijde kcb a začne do mě dupat, tak mu to vracím. To že on prvně upravuje pH a pak přidává hnojky je jeho věc, ale začínajícím klukům to v žádném případě nikdo nedoporučuje. Na co budeš 2x upravovat vodu, když to můžeš udělat jednou.
Pak tady přijdeš ty a opět se do mě navazis.
Já jsem nikdy nezačal, akorát mě sere, že tady napíše někdo lež a stáří pardalove co by tomu měli rozumět (kor ty, který by měl tady všechny takové nesmysly o led světlu uvést na správnou míru) se ještě do mě navazi.
Vím, že moje reakce můžou vyznít opovržením, ale pokud tady někdo napíše takové blbosti, tak na to reaguji nepřiměřeně.
Uznávám, že 2x jsem se spletl a to u příspěvku Mike wazovski a za to jsem se mu omluvil (některé foto hodně skresluje).,ale to nic nemění na tom, že tady přece nebudeme mistifikovat lidi.
Myslete si o mě co chcete, ja uz jsem prostě takový a sere mě když tady někdo mistifikuje lidi a pak jsem ještě nejhorší já.
Kdybych měl reagovat na komentář o led světlech, kdy reklamujete jedenocipove světlo s výkonem 150 watt a svítivosti 18.000 Lux, tak bych taky musel napsat negativní komentář.
A proč? Protože třeba nesouhlasím, že to nemá žádnou výhodu (krom teploty a životnosti) hps 150 watt má účinnost kolem 130-140 lm na watt a vy se pohybujete pod 120 lm na watt.
A píšu to snad do komentářů? Je to tvůj bussines a chápu, že jste do toho dali hodně času, tak vám nebudu dělat negativní reklamu. Nenavazim se do vás, tak vás prosím abyste se nenavazeli do mě, dík.

Naposledy upravil fikus37 15-02-2018 v 08:45 AM

Old Post 15-02-2018 v 08:16 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 66

Vratim se k tomu PH. Zacinajici grower si poridi vybavu, koupi hnojky a jako radny student si zacne procitat doporuceni vyrobce k priprave zivneho roztoku. Tam najde informaci, ze ma upravit vodu pred a pripadne i po pridani hnojiv. Zajde tady na G a cte tve prispevky ze je to nehorazna konina to takto delat a ze to je absolutne spatne jak tu pises. Kdo tu potom mate lidi. Oba dva pripady jsou spravne. Ale ty tady protlacujes svuj a lidi co to delaji dle doporuceni vyrobce shazujes.

Old Post 15-02-2018 v 08:37 AM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 67

Kázo, já jsem nenapsal že je to absolutně konina. Přečti si co napsal drGripson. Reagoval jsem na jeho nesmyslný výrok.
Pokud si nějaký grower přečte co má na flasce, tak proč se tady chodí ptát?
Podivej se JIDB, General Hydroponics of holand. Vždy se voda upravuje až po přidání hnojiv. Tak samo jsem to dělal i u metropu a děláji to všichni kluci co znám.
Absolutně to nebudeme mít žádný vliv jestli to smichas po a nebo před, ale na co to míchat 2x, když to můžeš udělat jednou. Navíc většina groweru používá na úpravu vody kyselinu a na co tam dávat pH -, pak jakmile to smichas s hnojkama a máš zase malé pH, tak musíš dát pH +.
Logicky přemýšlej co bude asi lepší řešení.
Já pH + nikdy nepoužívám,protože když to prezenu s pH -, tak doliju čistou vodu a je to.
Takže co je lepší a snadnější?

Old Post 15-02-2018 v 08:56 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 68

Uprimne ja taky upravuji PH az po pridani zivin. Nevedel jsem, ze vyrobce doporucuje neco jineho. Zrovna General Hydroponics jsem ti tu kopiroval, ze se to ma delat pred pridanim. Pouzivam ho a zkusim to delat jak doporucuje. Pisou tam, ze je to z duvodu lepsiho rozpusteni soli a chelatu.
A co je snadnejsi neznamena, ze je lepsi. Kdyz nemas overeno, ze to trebas nefunguje lepe kdyz to udelas jinak tak nevim proc od toho lidi odrazujes. Ja ti taky nerikam, ze to mas delat striktne takhle. Stejne se lidi nejvic nauci kdyz budou experimentovat. Par pestu poseres a pak si najdes to co ti vyhovuje. Ja prakticky kazde kolo neco kutim a bavi me to i kdyz minule jsem si kytky malem zabil a vynos byl o ctvrt kila mene nez pred tim. Co nadelas :-)

Old Post 15-02-2018 v 09:09 AM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 69

Jakoze v Metropu chytre hlavy vymysli hnojivo a pak napisou spatny navod k pouziti? To ze se dava calgreen uplne nakonec ma urcite nejaky smys, ktery znaji asi nejlepe oni )
A jsou to prave ty zkusenosti abys nemusel upravovat PH 2x

A znovu se zeptam, muzes ty svoje zkusenosti dolozit jinak nez tim tvym smesnym threadem, kterym ses tady jakoze guru uvedl? To nam vazne chces nakukat, ze takhle vypada pest kterym ses chtel predvest?
A je vylozene super ze se nedaji stare prispevky editovat, protoze jak jsi sam napsal
v threadu LED vero vs 600HPS u prispevku c1 Po 10 letech jsem vyzkoušel místo hlíny systém NFT.
Dale pr. c 70 kdy pises ze se ti ani po 10 letech s hps nepodarilo videt ani 500 pod 600W
Vazne mam rad pocty a konec roku 2016 minus tvych 10 let mi dela baj voko 2006, tak by ses mel trochu zamyslet nad tim co pises, bo verohodne to moc nevypada

Old Post 15-02-2018 v 12:53 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 70

Len dodám že napr u metropu to u mňa prebieha nasledovne.. mr1 alebo mr2-podla faze, následne hydroxid teda ph+ a nakoniec calgreen
Je to z toho dôvodu že mám mäkkú vodu a po pridaní základu na požadované ec je ph niekde okolo 5,4..
Pred tým som bol macher, tak som nachystal 200L sud zálievky klasicky Mr1+calg+nakoniec ph+..
aké bolo moje prekvapenie ked sa komplet 200l zálievky zdrclo takmer do farby mlieka s nevkusnými vločkami. pochopitelne to išlo do hajzlu a znova...výsledok ten istý. Potom som sa dočítal že ph+/ph- je nutné pridávať PRED Calgreenom.. A už sa to nedeje

príklad číslo dva..nachystám si JIDB: klasika 1-2-3 + pár kvapiek kyseliny a je hotovo. V kvete pri vyšších koncentráciách už bez kyseliny..

No a teraz si vyber pravda je vždy niekde uprostred a búchať pästičkou po stole/klávesnici kytkám nepomôže. rozhodne by som to nedramatizoval.

skúste BHO cez porádny precooler a bude koniec hejtu


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 15-02-2018 v 13:49 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 71

Zdravím, mužete mi někdo poradit?

Foto: https://preview.ibb.co/hfCZRS/28081442_2009760122400679_130812035_o.jpg
Fialové řapíky .. spodní listy světlají ..
Myslím že by to mohlo být měkkou vodou .. nedostatek Mg (ty světlé listy) koupil jsem dnes Sensi Cal-mag Xtra
https://www.advancednutrients.com/p...i-cal-mag-xtra/
... ted dán postřík 2ml/l ... uvidíme jestli to bude dobré ..

A nevíte někdo ty fialové řapíky? Pripadne cim to je ty spodni svetle listy .. dekuji
Dekuji


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 15-02-2018 v 14:28 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 72

Foto ještě jednou
https://imgur.com/a/L9K2j


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 15-02-2018 v 14:29 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 73

V pondělí zalivka fish mix ... 4ml / l
Dnes ráno 3ml / l ... dusík by to neměl být


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 15-02-2018 v 14:32 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 74

možná mi to uniklo, je to hlína nebo kokos? A jak často zalejváš? Mě se podle tý jedný fotky zdaj jako přelitý...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 16-02-2018 v 16:57 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 75

Hlína + kokos .. je to asi 10l hlíny a 1l kokosu ..
Ob den .. většinou 500ml na jednu


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 17-02-2018 v 10:40 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 76

Spíš podle potřeby .. strčím prst do hlíny tak 2-3cm hluboko a když je vlhko tak nechám když ne tak zaleju , zalévám vždy ráno při zapnutí lampy


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 17-02-2018 v 10:42 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 77

tak to bude neco jinyho

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 18-02-2018 v 09:16 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 78

Už se zdají být lepší Asi nedostatek Dusíku nebo Magnesia + stres z přesazení , zdálo se mi to nějak dlouho
Už rostou jak o závod


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 18-02-2018 v 11:07 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9207610 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív