Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak by jste zhodnotili uplynulou sezónu?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Tak jak to letos dopadlo?
Khámo, perfektní, následující roky pěstím jen pro radost
Na rok mám zase vystaráno, co víc si přát :-)
Zimu zlehka prohulím.
Na Silvestra dám poslední brčko :-(
Dealer, please!!!!
Zahulí si ty zapráskaný čorky!!!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
zimmfi
Nový Člen

Karma uživatele zimmfi - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 97

citace:
Původní příspěvek od zimmfi
na to že pěstím prvním rokem a su začatečník groweru tak jsem spokojen sice teho moc není protože mě čorkly dvě power purple.. ale zhulujeto krasně, mam vystarano tak do unora :-)

Old Post 28-09-2008 v 16:28 PM
zimmfi je offline   Profil uživatele zimmfi   Find more posts by zimmfi   Foto galerie člena zimmfi   Click here to Send zimmfi a Private Message   Add zimmfi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
do_0b
Stálý Člen

Karma uživatele do_0b - 92% PěstitelskáKarma uživatele do_0b - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 98

No ja jsem zvolil za 4. ... zase jsem zaspal to vysazeni a vysadil pozde takze jenom takove prcky mam ... ale huleni to snad nebude spatne ...

Natahnout,Nasat,Zadrzet,Zakuckat

2008 ---> Terasa + zralok v akvarku (Shivas Mystery,GWSxWR ... )

2009 ---> Terasa + garden (SMBOGxTop44,White Satin,S.A.G.E.)

2010 ---> Garden + terasa (SS,BB,Shiva)

OUTDOOR ORTHODOX, tak za rok znova

Old Post 29-09-2008 v 11:08 AM
do_0b je offline   Profil uživatele do_0b   Find more posts by do_0b   Foto galerie člena do_0b   Click here to Send do_0b a Private Message   Add do_0b to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LUMBERJACK
Stálý Člen

Karma uživatele LUMBERJACK - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 99

tak ja uz mam jeden flek predcasne sklizen corkama(nevim naco jim budou nedozrale kytky).a druhy stale nedotcen,ale to jsou jen male stetky na chut(velmi slunne a suche misto s malym vynosem).nastesti out je pro me jen hobby a nijak zavisly na nem nejsem.takze pohoda.

Old Post 30-09-2008 v 09:55 AM
LUMBERJACK je offline   Profil uživatele LUMBERJACK   Find more posts by LUMBERJACK   Foto galerie člena LUMBERJACK   Click here to Send LUMBERJACK a Private Message   Add LUMBERJACK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 100

Jo jo, kosiči nezklamou nikdy...letos u nás zase pokosili celýmu městu a okolí...

Ale něco málo bude...úhrnem z těch 25ti kytek, kterým jsem požehnal a zasadil je, sklidím 6 ..

Old Post 30-09-2008 v 21:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 101

tak já mám vystaráno s mým tempem hulení asi na 200 let a to jsem sklidil asi tak 25 procent (viz. podpis), čorky šlohly jen jednu kytku zcela nezralou ?! a ta tam byla nastrčená jen kvůli nim a mega pole o kus dál přešli.
s tím zbytkem si ještě nejsem jist jestli dozraje ale celkově vzato letos jsem měl nejvydařenější OUT za 11 let pěstění

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 01-10-2008 v 13:51 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neslapatpotrave
Stálý Člen

Karma uživatele neslapatpotrave - 42% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 102

Minulý rok jsem nepěstil...letos určitě budu (sadim automazara - moje první autoodruda mužu si udělat zářez)

Old Post 13-04-2015 v 17:39 PM
neslapatpotrave je offline   Profil uživatele neslapatpotrave   Find more posts by neslapatpotrave   Foto galerie člena neslapatpotrave   Click here to Send neslapatpotrave a Private Message   Add neslapatpotrave to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 103

Letos byl ve znamení chilli a tabáku, kterých jsem sklidil poměrně dost - minimálně pro sebe a nejbližší. Konopí jsem z časových důvodů vynechal (nemám dokouřené ještě ani zbytky z předchozího roku), ale pokud příští rok bude situace lepší, nasadím si někam ven kytičku

Don't worry, be happy!

Old Post 07-10-2015 v 20:05 PM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospa.m
Banned

Karma uživatele pospa.m - 70% PěstitelskáKarma uživatele pospa.m - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 104

Uplynulou sezonu hodnotim celkem dobre. Sice me zlodejicci o par kytek pripravili, ale zvladnul sem sklidit dost abych prezil do dalsi sklizne. A uz se nemuzu dockat az za chvilku zase zasadim! ))

Old Post 14-02-2018 v 21:01 PM
pospa.m je offline   Profil uživatele pospa.m   Find more posts by pospa.m   Foto galerie člena pospa.m   Click here to Send pospa.m a Private Message   Add pospa.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 105

Zdar družstvo
Ja teda dufam ze tato sezona bude lepsia ako minula..navstivili moju guerilla "zahradku" srbsky osadnici ktory tu kradnu nasincom nie len pracu ale aj urodu.. Tento rok ale pouzijem pre istotu fotopascu a na kazdeho navstevnika si pockam paralyzerom celu jesen a zimu som zbieral info ako na indor aby som sa nemusel spoliehat vylucne na vonkajsok takze snad to bude uz len a len lepsie

Old Post 21-02-2018 v 07:15 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6355020 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív