Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » "Dual spectrum" vs HPS vs MH vs HPS+MH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
CO vám přijde lepší?
Dual spectrum na rust i květ
Zvlášt MH na rust a HPS na květ
Dual spectrum HPS+MH kombinace
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 49

Co povazujes za poradny led svetlo?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 14-02-2018 v 14:04 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 50

Fikusy ty ale tvrdis, ze upravovat vodu pred pridanim zivin je blbost. Ja ti jen kopiroval co pisou vyrobci a ze to blbost neni. Nevim proc se porad certis?

Old Post 14-02-2018 v 14:06 PM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 51

fikus ty troubo, ledky jedu uz 6 kolo s 300W Cree, HPS nepocitam, jedu od roku 2001 a mam to na rozdil od tebe zdokumentovane) ne jeden zrovna ne moc povedeny pest a pak nekolik nevypovidajicich fotek. Apropo na te posledni jde videt jak umis po letech pestovani vyplnit prostor))))
Bavili jsme se snad o uprave vody pred ci po pridani hnojiv, tak proc mi tady do toho pletes cosi s chuti, ta je stejna a je dana modelem, mozna hnojivem, ale urcite ne svetlem.

Old Post 14-02-2018 v 14:39 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od kcb
Bavili jsme se snad o uprave vody pred ci po pridani hnojiv, tak proc mi tady do toho pletes cosi s chuti, ta je stejna a je dana modelem, mozna hnojivem, ale urcite ne svetlem. [/B]


To o tej chuti tvrdím ja- postoval som k tomu do toho dlhého komentu pár linkov - ja tvrdím, že to chutí rôzne ak zachováš podmienky a zmeníš svetelné spektrum - nehovorím, že zmenou svetla zmeníš úplný základ ako rastlina chutí no zmenou farebného spektra môžeš zmeniť skladbu terpénových profilov a niektorý z terpénov môže byť viac zvýraznený iný zas menej - výsledné stavy ako aj dym sa môžu potom mierne líšiť.

//btw nemienim sa ďalej hádať, aj tak tu bude každý tvrdiť svoje.

//crazyben -z komerčných by som povedal SpydrX, OpticLed či Chilled - v podstate všetky majú fullspectrum.

Old Post 14-02-2018 v 14:56 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 53

kcb, neříkej mi brácho. Jak mám čuchat kolikate kolo jedeš? Ještě tak 3 roky a budeš na čísle na kterém jsem já.
Vždy přijdeš a navazis se do mě. To že se pH upravuje až po přidání hnojek, tak za tím si stojím. Nevidím smysl to míchat 2x. A to že světlo nemůže ovlivnit chuť je taky pravda.
A to že nevyplnuji prostor kolinkama a zastipem je jen moje věc, a mám pro to své důvody.
Gripson, tvůj komentář, že jsem nikdy nejel pod pořádným světlem, tak ten stojí fakt za to.
Nejhorší je na tom že tady lzes a pak ještě vypotis takovou chujovinu.
Až budeš mít jen s půlky odjeto to co já tak pak můžeš psát ty svoje blbosti o čipech, světlo jak mění chuť a přidávání pH před namichanim.
Gripson machrujes tady a nic jsi neukázal. Pod led ani nemluvím. Jen tady kopirujes odkazy a praxe 0.

Old Post 14-02-2018 v 19:53 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 54

Noooo niiiic, zase si jdu ubalit brko a otevřít cipsaky, tak pojďme hoši 😀😀😀

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 14-02-2018 v 20:39 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospa.m
Banned

Karma uživatele pospa.m - 70% PěstitelskáKarma uživatele pospa.m - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 55

http://manipulatori.cz/dunning-krug...stava-hlupakem/

S hlupakem nema cenu disktuovat, je to dokazane! "Wheeler totiž trpěl utkvělou představou, že když se pomaže citronovou šťávou, stane se pro kamery neviditelným. Ostatně, svůj názor nezměnil ani tehdy, když viděl záznamy z přepadení, které označil za podvrh"

Old Post 14-02-2018 v 20:47 PM
pospa.m je offline   Profil uživatele pospa.m   Find more posts by pospa.m   Foto galerie člena pospa.m   Click here to Send pospa.m a Private Message   Add pospa.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 56

DrGripson, opět jsi ukázal, že opět lzes.
Postnes tady datashet 3090 a budeš tvrdit, že mají lepší svítivost než cxb 3590.
Teď si můžete sami udělat obrázek o tom kdo čemu rozumí.
Další odborník na ledky.
Stratil jsem tady stebou hodinu života úplně zbytečně. Sbohem.

Old Post 14-02-2018 v 21:22 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od pospa.m
http://manipulatori.cz/dunning-krug...stava-hlupakem/

S hlupakem nema cenu disktuovat, je to dokazane! "Wheeler totiž trpěl utkvělou představou, že když se pomaže citronovou šťávou, stane se pro kamery neviditelným. Ostatně, svůj názor nezměnil ani tehdy, když viděl záznamy z přepadení, které označil za podvrh"


Jsem pod stolem 😀😀😀 a asi ještě dlouho budu😀😀😀
Wheeler je jako někteří místní členové a co víc, někteří i používají citronovou šťávu na ph 😀😀😀

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 14-02-2018 v 21:35 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 58

citace:
Původní příspěvek od fikus37

Mám přes 20 pěstu pod ledkami a vyzkoušel jsem x led světel,tak proto ti píšu, že je to blbost.


20 pestu jo? A to se opovazujes tady se sebe delat prukopnika v led pestovani jo? Ty ses komik tvl....za tri roky prijd a muzem se bavit.. to budes mit konecne to co ja ted...xD xD xD

Old Post 14-02-2018 v 21:38 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 59

Anarchom: citronku nepouzivam, ale kys. citronovou, i když ve výsledku to bude jedno. Čím bys srážek pH u organiky?

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 14-02-2018 v 22:48 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 60

Lister: to byla reakce na ten odkaz, nebyl to útok na lidi co používají citron na snižování ph,
Jinak předpokládám, že zrovna ty používáš BB a u toho prej doporučují ph jakkoliv neupravovat a zasahovat do něj ,
Možná že by to za pokus stálo, možná se mrknu po mini sadách a zkusím to na 4 kytkách v mini boxu......
Tys to nikdy nezkousel jen lit a ne sledovat ph??? Záleží na vstupní vodě ale cca by to po namichani melo hodit od 6-6.5 právě u BB,
U biocanny jsem měl po namichani 4,7 takže menší kyselinka 😀😀-též podle toho kytky vypadaly

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 15-02-2018 v 04:28 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 61

tak znovu, fikusi jedu od roku 2001, palice co ty ukazujes v NFT jsem uz mel pred vice nez 10 lety a v hline. Tudiz nez jsem zacal s ledkama, tak uz jsem narozdil od tebe umel pestovat s nekolikaletou praxi a nejsdou to pouze kecy jako u tebe, ale je to tady dolozeno fotkami pestu, nad kterymi se muzes pouze nasrane ukajet zlosti.
To ses za tech jak rikas nekolik let opravdu nedostal aspon na g/w, tak jak pises? Tos nikdy nezastipoval kytky jaks sam napsal? Sorry ale za cca 5 let se i cigosi nauci cit a psat, takze je mi te docela lito.
Kdyz si srovnam ten tvuj uverejneny led pest s tim co tady tvoris ted, tak je to pekny progres za ten rok a 3 mesice od uverejneni, tak mi laskave prestan tvrdit nesmysly o letech pestovani a praxe, protoze mi neni jasne cos teda ty roky delal, kdyz ted po rocnim prispivani tady na G je videt ze ses snad i neco naucil. Apropo jeden pest se muze snad povest kazdemu, ale az je zacnes pravidelne opakovat bez nejakych vykyvu, tak pak si muzes rict - ano umim pestovat.

Old Post 15-02-2018 v 06:57 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 62

V roce 2001 jsem už měl 5 let za sebou. Až budeš mít takové palice jako já pod led a dělat 1,6 gramofonu na watt, tak potom mi můžeš vykat.
A už jsem pochopil proč se tady navazite do mě. Opět frynk a teď se dívám kcb má světla od tebe.
To mi stačí.
Až budete mít 20 kol vy společně pod led, tak to já budu prdet do hlíny.
Nazdar vy odborníci bez praxe.

Old Post 15-02-2018 v 07:45 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 63

Narazim jen na ro jak se bavis s lidma....porad jen ja ja ja sem buh a vy ste hovna...o nic jinyho nejde..nesnasim arogantni lidi....

Jak muzes vedet ze jsme bez praxe??? Muzes to nejak (ted pouziju spojeni ktery ty rad praktikujes) vedecky podlozit? xD

Old Post 15-02-2018 v 07:50 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 64

Fikusy jak si ctu tve prispevky, tak je to cim dal horsi s tebou. Neuznas nikdy svuj omyl. Jsi tady na G nejchytrejsi asi. Vse si beres jako osobni utok. To uz je psichycka porucha clovece. Mel by jsi asi vysadit to co beres. Zveda ti to ego do vesmirnych vysin a nevydis svou hloupost s jakou tu posledni dobou vystupujes.
Kazdopadne by se to tu melo utnout, protoze tohle jsou diskuze mimo tema a znecistuje to tu vlakna. Zalozte si vlakno honim si ego a tam si muzete merit pindoury

Old Post 15-02-2018 v 08:09 AM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4379110 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív