Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Keď partizáni pestujú (IX., X., XI. out v rade)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Keď partizáni pestujú (IX., X., XI. out v rade) Příspěvek č. 1

Zdravím vás priatelia po relatívne dlhom čase mojej neaktivity na tomto fóre. Príčina bola, ako to už býva, v nakopení sa povinností - priateľka, práca, mimoškolské aktivity, koníčky a posledné 2 ročníky medicíny si vypýtali svoju daň a s tým postupne opadával aj môj záujem o (už aj tak tradične zanedbané) pestovanie a víkendove fajčenie. Čudoval som sa že kolegovia ako napr. fakenick a crackonos po čase prestali prispievať a zrejme ich ich povolanie pohltilo, ja som si vždy vravel že to nedopustím a pestovať budem kým budem žiť. Dnes viem že to pravdepodobne nebude pravda.
Napriek tomu som si pár voľných dní v roku našiel, tie 20l diery vykopal, zeminu nanosil, semena naklíčil a pár krát dokonca aj zalial, na jeseň vždy aspoň časť úrody skosil a vysušil.
Výsledky sú samozrejme tomu primerané a pochopiteľne sa tu nimi nejdem chváliť. Beriem to skôr ako takú malú nesplnenú povinnosť a zároveň ako archív pre mňa samotného, lebo úprimne, roky pestovania pred tým než som začal fotiť a uverejňovať to tu si pamätám už len v útržkoch a je to obrovská škoda. Keď si spomeniem na svoje prvé pokusy o nelegálne pestovanie tlačí sa mi sĺza do oka. Je to bezpochyby najlepší koníček aký som kedy mal, ktorému som sa venoval z čistej záľuby bez ohľadu na výsledok a riziko doživotných problémov v našej krásnej republike. Bola to moja odvrátená tvár o ktorej takmer nikto nevedel a vidím ako som pri ňom za tých 10 rokov zostarol (senilné reči 25 ročného kkta ste už asi dlho nepočuli :rofl: ). Je to skrátka časť života na ktorú si chcem v budúcnosti aspoň raz za čas spomenúť.
Momentálne moja situácia vyzerá tak že mám pred sebou poslednú štátnicu na VŠ a dnes večer som nachvíľu vypol a zaspomínal si na časy keď som sa učil anatómiu mesiac zatvorený v izbe 16 hodín denne, večer si zmotal za odmenu žilku a pozeral Červeného trpaslíka. Ťažké ale krásne časy. Rozhodol som sa že si to zopakujem a tak som si len tak spontánne zmotal malého jointa aj dnes večer po strašne dlhej dobe. Nikdy som nehulil veľa ale za posledné 2 roky by som množstvo vyfajčených jointov spočítal na jednej ruke. V zavaraninových pohároch mám ešte stále kopec zatuchnutého Skunku nr. 1 z r. 2014, pomiešané šišky Frisian Dew a Hollands Hope z r. 2015 a kristusboh netuší čo z r. 2016, ale s najväčšou pravdepodobnosťou Skunk nr. 11. Môj záujem o konope sa skrátka v každom smere postupne vytratil.
Nebyť tohto oldschooloveho impulzu ktorý ma dnes večer znova priviedol na grower.cz a k pozeraniu fotiek z minulých rokov, asi by som sem už viac neprispel. Minulý rok som si myslel že 10. outdoorová sezóna bude moja posledná - nie je čas, nie je záujem o výsledný produkt - nie je dôvod pestovať. K tomu samozrejme treba pridať fakt že už nie som bezstarostný fracek a odhalenie tohto malého tajomstva by mi značne skomplikovalo moju odbornú budúcnosť.
Napriek tomu som sa ale rozhodol tu zverejniť aspoň pár fotiek z rokov 2015 a 2016 ktoré predstavovali moju 9. a 10. partizánsku outdoorovú sezónu v rade. A v prípade že sa zajtra nezobudim a nezasmejem sa len na tom aký som bol zhuleny sentimentálny vocas, je možné že niečo zasadím a časom sem pridám aj foto z tohto roku. Zatiaľ nemám ale vymyslené vôbec nič okrem teoretického miesta na ktorom som pestoval minulé roky.
No dosť bolo plačkania, postupne budem pridávať foto.

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 28-05-2017 v 00:03 AM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 2






2015 - IX. outdoorová sezóna

V roku 2015 som pestoval zo semien Colour mix od DP v ktorom boli Durban poison, Hollands hope a Frisian Dew. Durban poison mi opäť raz nevykličil/skapal v začiatkoch rastu tak ako aj po minule roky takže mi ostali iba HH a FD + ako bonusové semienko z growshopu Critical+ auto.
Na poličku som bol len pár krát, fotky z kosenia ani nemám. Skosil som cca 1/3 úrody ktorá bola akurát v tom čase zrelá, zvyšok ostal ako obeť konopným bohom
Čo sa samotného dymu týka, pamätám si že C+A bol dosť ťažký, poriadne dusil a následne okrem sedenia v pohovke nedovolil žiadnu konštruktívnu činnosť. FD a HH sa mi medzi sebou po skosení pomiešali a z tohto materiálu som fajčil asi iba raz a podľa účinkov by som to skôr tipoval na FD, boli vysmiate, ako zo sna a vo vlnách prichádzali mierne tripy stavy.

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Naposledy upravil kaktusx 28-05-2017 v 02:10 AM

Old Post 28-05-2017 v 00:17 AM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 3






3. a 5. foto je Critical+ auto.

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Naposledy upravil kaktusx 28-05-2017 v 00:32 AM

Old Post 28-05-2017 v 00:21 AM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 4






1. foto - skosený C+A
2. foto - kamoška z lesa
Zvyšok sú FD a HH

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 28-05-2017 v 00:32 AM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 5





Vľavo indiková HH, vpravo sativovejšia FD

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 28-05-2017 v 00:36 AM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 6






2016 - X. outdoorová sezóna

V roku 2016 som pestoval takisto Colour mix od DP ale tento krát v ňom boli Skunk nr. 11, White widow a Power plant. Hanbím sa no kombináciou mojej lenivosti a "šikovnosti" sa mi nakličené semienka pomiešali a tak vlastne neviem ktorá rastlina bola aká, tuším iba že s WW som hneď na začiaku nemal šťastie a ostal mi iba PP a S11.

Foto č. 3 exkluzivne pre československé growerky
Foto č. 4 trocha "odhalenia" a vysvetlenie v ďalšom príspevku
Foto č. 5 kamoš na balkóne

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Naposledy upravil kaktusx 28-05-2017 v 02:12 AM

Old Post 28-05-2017 v 00:44 AM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 7




Vysvetlenie 4. obrazku z predchadzajúceho príspevku - v lete sa mi podarilo dostať na stáž na dosť vychytenú zahraničnú kliniku, žiaľ mesiac pekelných teplôt bez akejkoľvek opatery si vyžiadal svoju daň. Po príchode na pole som bol presvedčený o tom že rastliny sú mrtve a nemá zmysel tam viac chodiť. Nachystanú vodu som im vylial ku koreňom a smutne odišiel domov. Po čase som sa ale opäť išiel prejsť a zistil že po mojej zalievke a nasledovnych dažďoch sa predsa len opäť uchytili. Trvalo im dosť dlho kým sa z toho spamätali a dosť zlé bolo aj to že sa to stalo na začiatku fázy kvetu, čo zanechalo veľké následky.

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 28-05-2017 v 01:00 AM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 8




Detaily

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 28-05-2017 v 01:10 AM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 9





Foto č. 2 - Z časti skosená PP (?)
Naľavo a zvyšok S11 (?)

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 28-05-2017 v 01:14 AM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 10





Kosenie prebehlo v dvoch fázach, sušenie v maximálne improvizovaných podmienkach, no na moje vlastné prekvapenie aj napriek dažďom a hmle bez plesne

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 28-05-2017 v 01:18 AM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 11





A tu je malý výsledok minuloročného snaženia - pri mojej momentálnej spotrebe zásoba na 15 rokov
Jedná sa s najväčšou pravdepodobnosťou o Skunk nr. 11 a Power plant. Fajčil som z toho pár krát, účinky ma ani raz neohúrili, bolo to také klasické zhulenie ale páčila sa mi chuť a vôňa dymu.

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Naposledy upravil kaktusx 28-05-2017 v 01:49 AM

Old Post 28-05-2017 v 01:38 AM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NT guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele NT guerilla - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 12

tie ohradniky z trnia su dobra vychytavka ..

pure guerila

Old Post 13-02-2018 v 07:42 AM
NT guerilla je offline   Profil uživatele NT guerilla   Find more posts by NT guerilla   Foto galerie člena NT guerilla   Click here to Send NT guerilla a Private Message   Add NT guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NT guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele NT guerilla - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 13

tvl..a susit takto improvizovane som este nevide.. nebal si sa ze to niekto objavy ??

pure guerila

Old Post 13-02-2018 v 07:45 AM
NT guerilla je offline   Profil uživatele NT guerilla   Find more posts by NT guerilla   Foto galerie člena NT guerilla   Click here to Send NT guerilla a Private Message   Add NT guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dobrman942
Nový Člen

Karma uživatele Dobrman942 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 14

Krása

Old Post 29-12-2018 v 13:35 PM
Dobrman942 je offline   Profil uživatele Dobrman942   Find more posts by Dobrman942   Foto galerie člena Dobrman942   Click here to Send Dobrman942 a Private Message   Add Dobrman942 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-01-2015 - Keď partizáni pestujú (VIII. out v rade) - 61 odpovědí
30-03-2014 - Keď partizáni pestujú (VII. out v rade) - 57 odpovědí
29-03-2014 - Keď partizáni pestujú (VII. out v rade) - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1711390 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív