Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Zlodějji kytiček
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
werwz
Nový Člen

Karma uživatele werwz - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 17

Čus pěstuju třetím rokem okolo baráku a na balkoně . Bohužel tenhle rok mi 4 kytky sklidily čorkaři . Ty 4 kytky nebyli ještě ani zralý myslím si že až to usušej tak z toho budou mít na pár špeků . A ted mam ještě 3 krásný kytky na balkoně ve výšce cca 6m ale jde o to že rodiče sou celý den v práci . A já vždy v neděly odjíždim pracovně a vracím se nejčastěji středa-čtvrtek. Takže otázka zní co to s kytkou udělá když je budu schovávat od tý neděly do středy(čtrtka) doma za oknem. Jestli maj šanci dokvést nebo ne . A ty čorkaři o těch kytkách na balkoně určitě vědí protože ty 4 kytky co skosily byli pod tím balkonem .. ale máme 2 balkony nad sebou jeden je ve výšce 2,5-3m a druhej tak okolo 6m... VŠEM ČORKAŘŮM SMRT

Old Post 25-09-2017 v 10:57 AM
werwz je offline   Profil uživatele werwz   Find more posts by werwz   Foto galerie člena werwz   Click here to Send werwz a Private Message   Add werwz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 18

A jeste jedna story na jare mi mistni fetka vykradla foliak...mel jsem tam redkvicky a takovi blbosti ale sousedka ho nastesti videla a rekla mi to prijel jsem k nemu jako nic nalozil do auta a udelal co uz mel nekdo davno..kdyz se sebe soukal otazky typu proc? Za co? Tak jsem mu to rekl a ta fetka mi rekla ze jsem to JA prehnal ) no a to nemel rikat...proste krast se nema a na cizi pozemek se proste nechodi...(MAAT)-Sejmu te jak v usa.vlezl jsi na mou zahradu a to se proste nedela

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 25-09-2017 v 11:04 AM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 19

4 dny za oknem..trochu zezloutnou listy povadnou možná...A pomaleji pokvete..myslím... Elda_23 cítím stebou..už i takové nápady byli.. JAK LEZOU na zahradu do skleníku na balkóny.. jak to tak čtu ,,čumim,, pritom sám zasadit a starat se .. je to NEJLEPŠÍ.... všem pěstitelům kutilum KARMU přeji... CANNAFEST 2017 PRAGUE 10-12.11.HOLEŠOVICE

Old Post 29-09-2017 v 11:19 AM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NT guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele NT guerilla - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 20

niekde tu som cital.. ze najlepsie na corky je doska s klincami zahrabana pri kytkach a ked sa nieco stane staci sledovat ludi v okoli ktory kryvaju osobne som to neskusal..

pure guerila

Old Post 12-02-2018 v 11:07 AM
NT guerilla je offline   Profil uživatele NT guerilla   Find more posts by NT guerilla   Foto galerie člena NT guerilla   Click here to Send NT guerilla a Private Message   Add NT guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od NT guerilla
niekde tu som cital.. ze najlepsie na corky je doska s klincami zahrabana pri kytkach a ked sa nieco stane staci sledovat ludi v okoli ktory kryvaju osobne som to neskusal..

No ty vole hodne debilni napad nekomu se neco stane a pujdes si sednout + u tebe najdou kytky a zdar

Naposledy upravil pineapple 13-02-2018 v 08:25 AM

Old Post 13-02-2018 v 07:38 AM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NT guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele NT guerilla - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 22

tiez si myslim ..ale ja som len napisal co tu raz jeden borec na G pisal.. mne sa nestalo nikdy aby mi nieco ukradli.. taze ja to riesit nemusim..mne kytky strazi medved..

pure guerila

Old Post 13-02-2018 v 11:34 AM
NT guerilla je offline   Profil uživatele NT guerilla   Find more posts by NT guerilla   Foto galerie člena NT guerilla   Click here to Send NT guerilla a Private Message   Add NT guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pelúsok
Stálý Člen

Karma uživatele Pelúsok - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 23

čorky jednoducho patria k outdooru.bez nich by to nebolo take napinave.

Ipeľské Kosihy

Old Post 13-02-2018 v 16:31 PM
Pelúsok je offline   Profil uživatele Pelúsok   Find more posts by Pelúsok   Foto galerie člena Pelúsok   Click here to Send Pelúsok a Private Message   Add Pelúsok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pelúsok
Stálý Člen

Karma uživatele Pelúsok - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 24

dnes som prvý krat zazil corku. ;-) . prisiel cas pripravit zem a tak som sa vratil po jeseni a zime na stare miesta kde som na jednom nechal 4 statne samice vo vysokom stadiu kvetu napospas osudu. Bol to nejaky no name bez ucinkov. Priznam sa bol som v napati ked som tam prichadzal ze ci tam budu. Boli tam uz len 4 stonky hladko odrezane. Corka ak to citas tak dufam ze ti chutilo ;-)

Ipeľské Kosihy

Old Post 09-03-2018 v 15:48 PM
Pelúsok je offline   Profil uživatele Pelúsok   Find more posts by Pelúsok   Foto galerie člena Pelúsok   Click here to Send Pelúsok a Private Message   Add Pelúsok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrayPepa
Stálý Člen

Karma uživatele GrayPepa - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 25

Nastražit takovou tu síť na zvířata, když do toho vleze, tak ho to uvězní a vytáhne na strom. Náročnější, ale efektivní :-D ;-)

Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim

Old Post 18-03-2018 v 15:12 PM
GrayPepa je offline   Profil uživatele GrayPepa   Find more posts by GrayPepa   Foto galerie člena GrayPepa   Click here to Send GrayPepa a Private Message   Add GrayPepa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jolandovec
Nový Člen

Karma uživatele jolandovec - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 26

staci to hodit na strom, tam si toho nikdo nevsimne :]

Have a nice day

Old Post 15-04-2018 v 12:26 PM
jolandovec je offline   Profil uživatele jolandovec   Find more posts by jolandovec   Foto galerie člena jolandovec   Click here to Send jolandovec a Private Message   Add jolandovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ju8lo
Nový Člen

Karma uživatele ju8lo - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 27

ZDravim ludkovia , nedávno som bol na políčku mam tam dve kytky a kusok od nich som mal jednu kytku , prišiel som tam že ju pohnojím pozrel som sa a kytka nikde , najprv som si myslel že to bola zver , no neskôr som zacítil riadneho minimálne 2ojlitrového preplňovaného fína, kytka bola vybrana rukami , myslim si že keby tam bola zver tak by to tam bolo rojebane cele a nezostalo by mi ani to druhe pole , takža ponaučenie je že dávajte bacha je to hrot

Old Post 12-06-2018 v 15:25 PM
ju8lo je offline   Profil uživatele ju8lo   Find more posts by ju8lo   Foto galerie člena ju8lo   Click here to Send ju8lo a Private Message   Add ju8lo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-07-2005 - Divny kytičky - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2631430 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív