Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » první indoor 400w 5x NL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
Lomidrevo
Stálý Člen

Karma uživatele Lomidrevo - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 49

nazdar.tie provazky kludne daj dole.ta siet je nato aby ti drzala vetvicky.vsetky listy a knedlicky pod sietkov daj prec.drzim palec.caf

Old Post 22-01-2018 v 16:48 PM
Lomidrevo je offline   Profil uživatele Lomidrevo   Find more posts by Lomidrevo   Foto galerie člena Lomidrevo   Click here to Send Lomidrevo a Private Message   Add Lomidrevo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 50






Ahoj dnes 16. den 12/12 a holky mi dělají jen radost.
Budu rád když za jakýkoliv dotazy či rady.
Na fotce máte detail listu, chci se zeptat na žlutá žíla je to v pořádku ?
Pak na pár listech se mi objevují taková lesklá místa vyfotit se mi to bohužel nepodařilo je to vidět jen pod lampou.

Naposledy upravil poolys 05-02-2018 v 18:25 PM

Old Post 05-02-2018 v 18:09 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 51

To je prostě přirozený tvar listu. Asi si neměl na základce přírodovědu co ?

Jinak podle té sytě zelené barvy si kousíček od přehnojení ale zatím je to v klidu. Tak radši už moc hnojky nezvedej Ať ti dělají radost dál !

Old Post 05-02-2018 v 20:52 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 52

Já se neptal na tvar listů ale ne barvu té "žíly" ☺
Jinak diky, hnojky zatím zvedat nebudu konečky listů se mi už spálili .

Old Post 06-02-2018 v 04:13 AM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 53

Tvar jsem myslel obecně, že ano, tak to má vypadat, včetně té žíly

Old Post 06-02-2018 v 12:44 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 54

diky za ten thread, sem zvedavej a aspon podle vzhledu tvejch muzu odhadovat jakej den mam ja uplne se mi vykourilo z hlavy kdy sem prepinal

Ja osobne bych malinko oholil spodky. Ta sit mi pride malinko zbytecna, ale pekny to mas.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 08-02-2018 v 09:40 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 55

spodky určitě prostříhám, máš nějakou radu jak prostříhat ? ano sít jsem asi mít nemusel ted je to spíše překážkou

Old Post 08-02-2018 v 15:58 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 56

Ahoj, máš se na co těšit 😉 ty samé řezy, cca 36den 12/12

Edit: nejak mi nejde přidat foto, třeba dýl 😉

Jinak paldy jak lahváč 😉😁

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 08-02-2018 v 17:33 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od poolys
spodky určitě prostříhám, máš nějakou radu jak prostříhat ? ano sít jsem asi mít nemusel ted je to spíše překážkou


no zadnou vedu z toho nedelam a vetsinou vemu zespod vsechny slabsi vetvicky...

Ale kazdej to dela jinak, nekdo neholi vubec, pak sou taky lidi co delaj lolipoping tak ze nechaj jen ty silny vetve a i ty oholi a nechaj jen vrchnich 30-40cm treba.

Na to neni zadna univerzalni rada. Kdyz to neoholis tak mozna budes mit o neco malo vic, ale ty spodky nebejvaj takovy. Kdyz oholis tak snad budou lip vypadat vrchy. Taky se to provzdusni trochu. Je to spis o tom co komu vic vyhovuje.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 08-02-2018 v 21:54 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 58






ahoj mam problém , dnes jsem viděl v jedné palici proběhnout tak 2mm oranžovou "čárku"
tak mi to nedalo a něco jsem si pohledal tu na forku a šel jsem pátrat dál na kytkách a našel jsem na listech nějaký potvurky taky tak 2mm ale spíše bílé barvy listy jsou místama napadene ale jen zvrchu ze spoda listu jsem nic nenašel, dle máho jsou to asi SVILUŠKY budu rád když mi poradíte co to opravdu je a co na to použít .

Old Post 11-02-2018 v 19:05 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 59

Čau,
Ano, vypadá to na svilušky. Takže urychleně nějaký postřik, dokud jsou holky na začátku květu.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 11-02-2018 v 19:19 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 60

Máš s nejakym zkušenosti ? A mam to stříkat i na palice ?

Old Post 11-02-2018 v 19:20 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 61

Záleží jakou ochrannou lhůtu uvádí výrobce postřiku, snaž se ale hlavně namočit spodní stranu listů, tam sajou a maj vajíčka, a stonky, po těch cestujou..

Edit: Svilušky jsou skoro neviditelný černý tečky zespod listu, vajíčka maj žlutý. Jestli jsi viděl 2mm larvy, tak to asi bude nějakej jinej žrout, podobný maj molice, ale ty jsou hlavně v hlíně a funguje na ně zálivka GnattOff třeba..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 11-02-2018 v 20:03 PM

Old Post 11-02-2018 v 19:49 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 62

Tak už jsem je našel i ze spoda listu a na stonkách , lidi docela chválej ten vermitec 1,8 ec tak když ho u nás seženu tak ho zkusim je na více parazitu takže kdybych třeba neměl svilušky ale něco jiného tak to vyhubí take ne ?

Old Post 11-02-2018 v 20:12 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Besnit
Nový Člen

Karma uživatele Besnit - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 63

Cau ten vertimec 1.8 EC je dobrý já používal ze začátku Biool, ale ten pomáhal jen na půl a to že se nerozšiřovali , ale hlavně je to nezničilo. Každopádně Vertimec tě jich zbaví. Koupíš ho v obi nebo kdejakém zahrádkářství.

Old Post 12-02-2018 v 05:23 AM
Besnit je offline   Profil uživatele Besnit   Find more posts by Besnit   Foto galerie člena Besnit   Click here to Send Besnit a Private Message   Add Besnit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 64

Caute. Moj osobny tip, ako to robim ja. Do zvlhcovacky nakvapkaj Vertimec a zapni im to na noc. Vypni ofuky a odtah. Celu noc budu v parnom kupeli....komplet listy hlavne odspodu. Ak by nie tak cele kytky ponoritdo vedra s vodou a vertimecom.

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 12-02-2018 v 06:02 AM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-02-2019 - První indoor pěstování - 97 odpovědí
24-11-2018 - První indoor 600w, Critical Kush, Mills - 43 odpovědí
20-08-2018 - 1.st indoor,400W HPS,6x NL - 114 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6384650 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív