Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 29 30 31 32 33
Autor
Téma 
Sajmonn
Nový Člen

Karma uživatele Sajmonn - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 481

Tak já se přiznám, že si dávám HODNĚ pozor na to co vařím od té doby, co jsem dělal prvně cookies. Všem jsem jasně řekl "po málu, radši pomalu než to přestřelit!"... No nevím jestli to bylo tím, že jsem to dělal prvně a dal jsem tam třeba moc trávy, nebo jemu to prostě nesedlo, ale kamarád se dostal do velkých ho*en... Klasika, zbaštil, akorát problém byl v tom že mu už i hrozilo nebezpečí a pak padl do pěkných... No zkrátka a dobře to vypadalo tak, že jsem se o kamaráda staral další 3h, aby se mu něco nestalo... Pak jsem mu vyprávěl jaké měl deprese (brečel, řval...). U baráku je svah [není tam skála, ale kdyby tam padal po hlavě, dobře by mu to neudělalo] a tam několikrát málem zahučel a dokonce tam pak chtěl dobrovolně skočit... šílené... Od té doby si na to dávám pozor jak já tak i on... Nicméně kdy jsem se dostal Já do špatných stavů, tak to bylo, když jsem prvně vařil mlíko... Na netu jsem našel parádní návod na mlíko s vodkou a pikaem... docela síla a člověk když to dochutí, ani to není špatný... No nejdřív jsem na sebe byl pěkně naštvaný že to nic nedělá a já akorát vyhodil ganju, co jsem mohl ubalit... No tak jsem měl ještě pár "panáků" a pak jsem odpadl. Já si to nepamatuji, ale kamarád říkal :"si tu stál a mluvili jsme... no vyprávěl si a z ničeho nic si byl na zemi" říkám taky fajn Pak jsem si to dávkoval inteligentně (napil jsem se a čekal jsem... ) a bylo to ok... jeden dva panáky a rozjezd na večer jak víno

Old Post 31-05-2016 v 12:05 PM
Sajmonn je offline   Profil uživatele Sajmonn   Find more posts by Sajmonn   Foto galerie člena Sajmonn   Click here to Send Sajmonn a Private Message   Add Sajmonn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 482

Taky mám jednu příhodu... teda je jich víc ale tohle je jedna z nich.
S kamarádama jsme se normálně sešli na brčko, jeden kamarád tam šel i se svojí přítelkyní. Kámoš to balí balí.. pak to odpálí, já si pohulím a pak si kámošova holka dala asi tři prásky... fakt něco co vás nezhulí.. max na chuť všechno vpohodě, seděli jsme její kluk stál a ona se za ním rozběhla a spadla, my jsme na ní jen koukali že co se to děje, pak se zvedla stála ani ne pár vteřin a jebla se přímo do hlavy o zem.. tentokrát jsme věděli že je špatně .. ihned jsme za ní šli a prostě jsme věděli že je totálně mimo, nešla zvednout.. totál mrtvá váha. Zkontrolovali jsme jí hlavu a měla jí od krve.. tak úplně jsem si myslel že jsme jí asi zabili, zezačátku jsme nechtěli volat záchranku pač.. znáte to všichni zkouřený, nechtěli aby se to někdo dozvěděl.. ale po chvilce jsme zavolali záchranku. Ona se mezitím zpamatovala akorát neudržela rovnováhu tak jsem jí pomáhal se jí udržet, její kluk nebyl ničeho schopnej jenom tam stál a říkal "JE TO V PÍČI JE TO V HAJZLU CO BUDEM DĚLAT!!" čistil jsem jí krev z hlavy.. a jak jí to čistím tak jak se tam tvořil ten strup tak mi to připadalo jak kdyby měla díru v hlavě, posral jsem se z toho ale pak mě další kámoš uklidnil že to není díra v hlavě... mluvila úplně z cesty, smála se všemu ale stále neudržela rovnováhu, říkal jsem jí co si pamatuje.. a ona "No, já jsem se rozběhla za snem" No, po chvilce dojela záchranka ty se ptaly jestli užila nějaký drogy.. řekli jsme že ne, protože ani ona si nepřála aby to věděli její rodiče. No, její kluk jel s ní a nevím jestli jim to řekl že požili drogu ale druhej den mi volali že prej "zjistili" že v krvi měla THC, cca týden jí nedělali dobře ani cíga, tak měla zakázano kouřit,chlastat a tak.. Od tý doby nehulí. Mě osobně se stalo max že se mi totálně motala hlava a musel jsem si lehnout než to zachvíli přejde.. vždycky totiž musíte věřit v to, že to přejde

Prostě démon

Old Post 31-05-2016 v 12:29 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 483

A ještě jedna moje příhoda.
Po práci jsem si koupil skéro za 200, byl jsem celkem utahanej tak si říkám že si dám na klídek... šel jsem za kámošema, jeden měl u sebe bong.. tak si říkám že si to tentokrát přervu, saju saju a až je to dokonale spálený a naplněný kouřem tak to do sebe vsaju.. hotovo, a jak to pomalu vydechuju tak už cejtim jak to rychle nabíhá v hlavě.. a pak po celym těle. Začal jsem se klepat, zima jak svině... kámoš říká co se děje, že mě to nemohlo tak rozbít.. já mu jen říkám že zachvíli budu v pohodě. Uběhne půl hodina já tam sedím v tureckym sedu a hlavu opřenou o ruku.. stačilo jen kdybych nachvíli otevřel oči tak se mi udělá tak špatně že to nedám a pobleju se, tak jsem je neotevíral a když na mě někdo mluvil tak jsem mu jen říkal že budu vpohodě.. byl jsem hrozně aktivní ale jen v myšlenkách, stále jsem přemýšlel a přemýšlel... pak když to bylo jakž takž OK, mohl jsem chodit ale stále jsem byl strašně na sračku... došel jsem na bus kterej mi jede až domů.. ale tam to začalo být ještě horší, říkal jsem kámošům že se jdu vychcat, ale strašně jsem se tam poblil.. předtím jsem měl max pivo teda no a moc jsem nejedl, takhle jsem se šel "jakoby vychcat" asi třikrát.. pak nastupuju do busu a říkám si snad se tady nepobleju(btw. kámoška taky jednou jela busem zkouřená a musela se někde vyblejt.. a jak už jí natahovalo tak jsem vytáhnul svojí svačinovou krabičku aby se do toho vyzvracela, pak jsem to vyhodil do koše ) ok zpátky ke mě, cestu busem jsem zaspal totálně, pak se proberu a bus je nakloněnej na pravou stranu, nějakej blbeček jel proti nám v zatáčce tak to řidič natáhl do příkopu a já si říkám tyvole co se dneska nestane, už jsem byl relativně vpohodě a bylo to tak 3km od baráku, tak jsem vystoupil a došel to hezky pěšky, po cestě už to bylo dobrý.. pomohl mi ten spánek, ale to jak jsem se probral a bus nakloněnej to mě dostalo..

Prostě démon

Old Post 31-05-2016 v 12:47 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 484

po těhle nemilých příhodách už ale vím jak hulit a s kým hulit.. a vždy předtím něco málo sníst, nepít alkohol a hlavně nebýt úplně unavenej.
I když jednou za čas jsem rád totálně na sračku, nezbývá vám nic jinýho než přemýšlet takhle jsem si jednou představoval jaký by to bylo ve vesmíru třeba a měl jsem z toho strašně hezkej pocit

Prostě démon

Old Post 31-05-2016 v 12:54 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 485

Včera jsme měli s přítelem mega divnej zážitek. Dostali jsme cca gram od jedné známé, která to má na hlavně na mastičky. Dali jsme si oba večer a bylo to fakt divný - přišlo mi že jsem jak na houbách, on říkal že mu šíleně hučí v uších, pak když usínal tak ho to vždycky probralo, hejbal se mu celej strop a já byla jak na svý první houbovačce, kdy jsem měla jen maličko ale měla jsem dost takový smíšený pocity, všechno se jakoby vlnilo. Vím že samotná tráva tohle neudělá ale vzhledem k tomu, že to má i dost zvláštní vůni se chci zeptat jestli je možný, že je to třeba z nějakýho postřiku, plísně (prej už to má nějak delší dobu), ... whatever. Ženská by tam určitě schválně nepřidávala nic, ale lidi jsou různí tak mě ještě zajímá, co se tak nejčastěji cpe do trávy, aby to "víc šláplo". Má bráchu, toho vůbec neznám, kolem se motá hromada lidí a někdo jí mohl chtít třeba "přilepšit". Napadlo nás jestli se nemohla nějak dostat k té trávě co ji teďka zadrželi s 50%thc, ale vypadá to jako obyčejnej venek, to by chtělo úplně jiný podmínky. Nic jinýho jsme neměli, takže je to fakt záhada.

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 13-08-2016 v 09:03 AM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 486

Ahoj, hulil jsem plesnivou trávu, stačilo malinko do kotle a byl jsem hrozně v prdeli, je možný že s kombinaci s plísní která po usušení paličky není moc vidět jsou ty stavy takový. Já byl celej takovej unavenej, ztěžklej a nebylo mi nějak OK.

Prostě démon

Old Post 13-08-2016 v 10:01 AM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 487

jo jako nám nebylo zle, ale člověk nečeká že si dá prda a bude se mu vlnit strop a bude mít sluchový halucinace. Jako přítel to moc nevydejchával, myslel že mu hráblo. Mě to přišlo super, v životě už jsem brala tolik léků po kterejch jsem měla daleko horší stavy, že si to tak neberu. Ta plíseň by neměla bejt nějak nebezpečná ne? Jakože co je to vůbec obvykle zač? Netuší někdo? Mě to přišlo jak stav z námelu, ale ten by asi byl vidět a netuším jestli je vůbec možný aby vyrostl na mařence.

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 15-08-2016 v 12:33 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Northsmoker
Nový Člen

Karma uživatele Northsmoker - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 488

Mě kdysi chytl plíseň necelý gram, stav po tom byl o dost silnější než jindy (pár dní předtím jsem mel brko ze stejného modelu a nedalo se to srovnat). Taky se mi alespoň ze startu vše vlnilo a celkově mi bylo divně, asi bych ten stav přirovnal k tomu když si před brkem dáš chlast. Alespoň z mých ne zrovna dobrých zkušeností s mícháním alkoholu a trávy..

Viděl jsem Colombovu ženu.

Old Post 27-08-2016 v 23:04 PM
Northsmoker je offline   Profil uživatele Northsmoker   Find more posts by Northsmoker   Foto galerie člena Northsmoker   Click here to Send Northsmoker a Private Message   Add Northsmoker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jess221
Stálý Člen

Karma uživatele Jess221 - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 489

Hah tak to ja som sa raz s jednym holandanom skurila jak pes :-D do rada do jednej som sedela na brehu jazera a viac som o sebe nevedela ako vedela :-D

Old Post 11-09-2016 v 17:48 PM
Jess221 je offline   Profil uživatele Jess221   Find more posts by Jess221   Foto galerie člena Jess221   Click here to Send Jess221 a Private Message   Add Jess221 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zablutenohy
Stálý Člen

Karma uživatele zablutenohy - 90% PěstitelskáKarma uživatele zablutenohy - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 490

ja si pamatam na HHK fesstivaly ze sem mneli vsebe uz tolko dymu ze my kamos nabyl travu ze a kvetinky ze zemy do fajky a ja sem si spokojne vysmity bafkal a chcel sem este =D
ZAZITKU BYLO HROZNE MOC ALE MOC SI ICH NEPAMATAM =D

Old Post 22-02-2017 v 12:07 PM
zablutenohy je offline   Profil uživatele zablutenohy   Find more posts by zablutenohy   Foto galerie člena zablutenohy   Click here to Send zablutenohy a Private Message   Add zablutenohy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P1R4T3
Nový Člen

Karma uživatele P1R4T3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 491

Zdar, tak ja sa tiež zapojím ... môj najhorší zážitok s THC sa mi stal asi pred 2 mesiacami ... Kamarátovi som dodal materiál a on z neho spravil alkohol ... fakt sa s tým pohral a to čo vyrobil bolo koncentrované zlo v malej nádobe dal som si jednu čajovú lyžičku .. čakal som že to ani neucítim ... až po 20 min som sa dozvedel že on ten alkohol ešte prefiltroval aby bolo čo v najmenšom množstve alkoholu najviac THC ... do 15min po užitý som bol totálne roztečený po stoličke .. do 30 min som zažil najvešie eufórie v mojom živote neskutočne som si to užíval a potom to prošlo ... ako je už známé tak na masle alebo na alkohole sa stavy stupňujú až do maxima ... do hodiny mi naskočil obrovský tlak ... prakticky som nemal pulz ... uplne som zbledol a hneď som vedel že je zle ... stažilo sa mi dýchanie a prežil som min 5x infarkt ... zachvílu som sa do toho aj zagrcal a dielo bolo dokonané ... hneď na to som sa išiel trochu poprechádzať na vzduch ... také halucinácie ako pri tejto prechádzke som ešte nezažil .. všetko bolo fialovo modré a tie zvuky čo som počul sa snáď ani nedajú opísať ... tento stav som zažil skoro znovu asi týždeň po tom ale už som vedel ako proti tomu bojovať takže som to zvládol každopádne od tohoto BADTRIPU si dávam fakt pozor kolko toho skonzumujem .

Old Post 22-02-2017 v 14:29 PM
P1R4T3 je offline   Profil uživatele P1R4T3   Find more posts by P1R4T3   Foto galerie člena P1R4T3   Click here to Send P1R4T3 a Private Message   Add P1R4T3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NT guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele NT guerilla - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 492

no mal som podobny zazitok... uvarili sme mlieko..ale pouzili sme listy a spodky z indooru... tiez bolo vsetko farebne a nakoniec mi bolo stoho aj zle... ale nastasie som zaspal

pure guerila

Old Post 11-02-2018 v 11:38 AM
NT guerilla je offline   Profil uživatele NT guerilla   Find more posts by NT guerilla   Foto galerie člena NT guerilla   Click here to Send NT guerilla a Private Message   Add NT guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 493

zdarec , u mě to rozhodně vyhrála zkušenost se sušenkami. Kamarád pekl a v celku síla ,nadrženě jsem do sebe 4 nasoukal a divil se ,že ostatní váhají. proč nejíte? zeptal jsem se . a oni , že tak čtvrtku. Aha já měl už 4. účinky se dostavili tak po hodině s razantním nástupem. Takovej sušák co jsem měl jsem nikdy necítil. měl jsem pocit ,že mi z toho upadla spodní čelist a musel jsem se furt ujištovat jestli jí mám. následovala panika jak půjdu kolem rodičů do pokoje aniž bych s nimi mohl komunikovat. mám takový pocit ,že jsem i šavlil ale těžko říct byla to fakt síla a nic příjemného.

Old Post 01-03-2018 v 08:16 AM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 494

za ty roky se mi už nic takového nepřihodilo, ale první zkušenost byla fakt silná. Měl jsem pocit ,že ze mě jdou paprsky světla a jsem součástí země jako třeba strom.
byl to příjemný pocit sice kapku sekačka ... Docela by mě zajímalo jestli už jsem si na to tak zvykl nebo to bylo modelem

Old Post 01-03-2018 v 08:21 AM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duki
Stálý Člen

Karma uživatele Duki - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 495

Hej mě jednou stačil pitomý čaj s máslem a mlíkem (obojí jsem povařil asi se 3 g asi 20 min). Bylo to na 2 porce, ale nakonec jsem to celé hrkl já, žena na to neměla koule no a potom jsem se naučil teleportovat minuta byla hodina a nějak jsem se nemohl hýbat... až na to, že jsem měl pocit, že se teleportuji další den jsem se zgrcal a pak celý den spal nedoporučuji

Don´t get rekt

Old Post 18-09-2018 v 19:49 PM
Duki je offline   Profil uživatele Duki   Find more posts by Duki   Foto galerie člena Duki   Click here to Send Duki a Private Message   Add Duki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SALi ONE
Nový Člen

Karma uživatele SALi ONE - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 9 

Zazitek kino :D Příspěvek č. 496

Cca palim asi 7 let no jsem na to zvyklej ale jenom kvalitni weedy nad 15% thc i vic
takze nemuzu rict ze me to uz nic nedela ale nikdy me nenapadlo dat si poradnyho kverka a jit do kina na film cca asi po 5 minutach reklam nez film zacal se mi neudelalo dobre nenapadlo me ze jit sjetej na takovou obrazovku muzu vyvolat psycho stavy no normal sem musel odejit bylo to na zachranku zustal sem pred salama sedet na sedacce spocenej holotrop necitil sem ruce asi pul hodiny sem tam sedel pak uz sem se zacal lepsit dokonce sem se vratil po pul hodce do salu ale musel sem si narikavat ze nejsem zhulenej nic nehulim proste sem se prisel koukat na film
no nedokazu si predstavit 4d v takovych stavech no fakt zazitek neskutecnej uz nikdy ne do kina nahulenej

Old Post 01-10-2018 v 16:37 PM
SALi ONE je offline   Profil uživatele SALi ONE   Find more posts by SALi ONE   Foto galerie člena SALi ONE   Click here to Send SALi ONE a Private Message   Add SALi ONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 29 30 31 32 33  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8203780 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív