Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 4x auto Easy bud, růst 150W MH, Květ 240W LED Vero29 3000K
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

4x auto Easy bud, růst 150W MH, Květ 240W LED Vero29 3000K Příspěvek č. 1



Ahoj Pánové

Chtěl bych vam představit můj první indoor pěst ke kterému jsem si vybral autoflower Easy Bud od Royal Queen Seeds. Vím že mě spousta z vás řekne že autoflower je na outdoor a na indoor jsem si měl sehnat nějaký dobrý řezy, ale jelikož jsem ze západních čech, tak se mi nechtělo pro "pár" řezů jezdit az do Prahy (blíž jsem nic nenašel), posílát poštou bych to neriskoval a navíc by tento model mel byt blbuvzdorny, takže proč nee😉. Potřeboval jsem prostě něco malého a nenáročného na cem si vyzkouším funkčnost boxu, který jsem vyráběl skoro čtvrt roku společně se světlem a můžu na něj být právem hrdý, protože neni sice moc velký (cca 80x90x200), ale je dokonale odhlučněný (v mistnosti spim), teplota super atd. Světlo mám bohužel zatim jen jedno uprostřed jelikož jsem do něj investoval docela dost a musim vydělat na další abych je měl aspoň do čtverce. No nic ..... a ted konfigurace:

- box cca 80x90x200 dřevotříska + orca folie všude
- světlo růst 150W MH, květ 240W LED Vero29 3000K (vlastni navrh a stavba, viz thread o LED strana 59) + na vykryti boků China 2x 30W LED COB (jen hokus pokus)
- ventilace Primaklima 420m3 + filtr Primaklima + hromada Sonoflex potrubí, přítah pasivni
- květináče 2x Autopot easygrow 8,5L (70%hlina, 20%kokos, 10%keramzit) + 47L zásobník
- CO2 (2litry lahev s vodou, cukrem a kvasnicema)
- 1x ventilator růst, 3x ventilator květ (2 velký zeshora a malý odspodu)
- zvlhčovačka na růst
- hnojivo FloraNova od General Hydroponics
- vykličeno 10.12.2017 (doba růstu včetně květu prý 8-9 týdnů )
- svícení 18/6 začátek až konec

A ještě nějaké info z růstu (jelikož vlákno zakládám vlastně az těsně pred kosou).
Celou dobu růstu se mi diky zvlhčovačce dařilo držet vlhkost okolo 70% a PH vody na zalévání mezi 6-6,5. Hnojit jsem začal víceméně až v květu, protože jsem měl predhnojeny substrat. EC jsem michal do maximalně 2,0 v květu a teď uz pouze dojiždim Ripen a budu pročišťovat. Teď už držím vlhkost mezi 30-40% jen za pomoci ventilace a teplota se drží na krásných 22-24 přes den a 18-20 v noci. Když jsem měl výbojku, tak byla teplota az do 28, ale to jsem měl ventilaci puštěnou jen na 20-30% výkonu zatímco ted jedu na 80%.

A momentalne tedy lehce finišujem protože konec 9.týdne by měl být příští neděli 11.2., ale viděl bych ještě na další tyden .....
Roste to každopádně jako z vody (viz foto) a trochu me vadí ze by se automaty neměli ostříhávat, protoze je to docela husté. Nicméně na druhou stranu by to vadit nemělo, protoze mam nízkou vlhkost a tato odruda by "prý" měla být na plíseň odolná.

Foto:
28 den od vykliceni
33 den

Naposledy upravil Mr.Inkognito 04-02-2018 v 19:04 PM

Old Post 04-02-2018 v 18:50 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 2






40. Den
48. Den

Naposledy upravil Mr.Inkognito 04-02-2018 v 19:16 PM

Old Post 04-02-2018 v 18:54 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 3




56. Den

Naposledy upravil Mr.Inkognito 04-02-2018 v 19:18 PM

Old Post 04-02-2018 v 18:55 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 4

40. Den

Old Post 04-02-2018 v 18:57 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 5





A tady nějaké detailnější foto palic, které se zatím pěkně nafukují ......

Old Post 05-02-2018 v 07:57 AM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 6

Čau, pěkný to máš, jsem zvědavej, co z toho nakonec bude..
Pohnojil bych je trochu na růst, venku dokvejtaj kolem 90. dnu od vyklíčení, takže jim asi i veskříni ještě něco přes měsíc zbejvá a už ti začínaj tahat živiny z listů.. Jo a tou petflaškou s cukrem tomu skoro vůbec nepomůžeš. Mám to odzkoušeno s 20l kýblem, ty kvasnice jsou skoro hned pryč, kupovaný se neumí množit, a do záchodu jsem pak vylejval 20l sladkýho šáňa, ten cukr ani všechen nesežraly.. Nehledě na to, že to tam pouštíš ve dne v noci, jediný, co má smysl, je asi tlaková lahev s CO2 a elektronickej ventil, otázka kolem 5000, jestli se nepletu..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 05-02-2018 v 16:41 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 7

Těch 90 dnů snad nee..... v info banky stálo 8-9 týdnů od vyklíčení. Co jsem ale studiem těch autoflower zjistil a je to snad pravda, tak by ta doba od vyklíčení po sklizeň měla být ovlivněna celkovou dobou osvitu, takže když budu svítit furt 20/4, tak by to mělo být rychlejší než 18/6 a vůbec nemluvím o outdooru kde je to ještě míň..... tak nevím.
Na druhou stranu vím že tam jsou schopný napsat všechno možný (jen aby to prodaly), protože jediný co zatím platí je výška rostlin, která je okolo 60cm a ta jediná co je trochu žlutější a zároveň rostlina která rostla nejrychleji má asi 70cm. Ostatní jsou zelený pěkně tmavě anebo tak nějak v normě ..... prostě každý semínko si jede jak chce ...... U jedný kytky jsem měl dokonce takovou zvláštnost která trvala až trochu dýl do květu a to že měla listy strakatý jak kráva Milka. Ovšem né filově vypadalo to jak na maskáčích (tmavě zelená, světle zelená atd.) a zaroveň ta kytka rostla nejpomaleji, ale v květu to srovnala a ostatní dohnala. škoda že to nemám vyfocený, protože to bylo fakt zvláštní.
Ono taky trochu na tej žlutosti přidává to světlo z Vero čipů, takže to trochu zkresluje + focení telefonem. V reálu je to lepší, ale samozřejmě dál hnojím na květ. Chloupky totiž začínají hnědnout pouze na konečkách, takže ty 2 tejdny by to ještě byly reálný

A co se týče toho mýho CO2...... no chápu že je to taková znouzecnost a že to může mít taky pouze placebo efekt, ale kytky rostly fakt dobře a celkem rychle, takže v koutku mysli si říkám že i kvůli tomuhle. Nicméně vzhledem k tomu kolik jsem spotřeboval kvasnic a cukru se na to příště vy**** a koupím si radši nějaký ty samouvolňovací pytlíky. Vím že to uvolňuje i v noci, ale 5000 bohužel momentálně nemám. To tam radši nacpu nějaký dítě ze školky od naproti ať mě na to dejchá

Old Post 06-02-2018 v 07:09 AM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 8

Sledujem. Neviem prečo sú tunajší groweri tak proti pestovaniu autoflowerov indoor. Ja osobne to môžem len doporučiť.
Čo sa týka CO2 - v noci rastlinám škodí. Okrem toho aby malo CO2 zmysel je potrebné mať naozaj silné svetlo a zároveň udržovať hladinu CO2 na vysokom leveli - čo nie je tak jednoduché. Či ti CO2 naozaj zaberá zistíš podľa toho či sú rastliny schopné “skonzumovať” pomerne vyššie dávky hnojív.
Inak zaujímavosťou je, že rastliny ktoré majú suplementaciu CO2 sú odolnejšie a dokonca je pre nich dobrá vyššia teplota 30-35st. celzia

Old Post 06-02-2018 v 16:03 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 9



Pozri napr.:

Old Post 06-02-2018 v 16:07 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 10

No ta koncentrace CO2 neni nikdy tak vysoká aby to v noci škodilo, to bys tam toho musel pouštět neskutečný množství, aby to hnulo s koncentrací kyslíku, kterej rostliny spotřebovávaj v noci..
Svítit 20/4 bych ani nezkoušel, rostliny přes den vyrábí cukry (pracujou) a v noci je spotřebovávaj (rostou). Ideální je mít nastavenej cyklus tak, aby ti každou noc spotřebovaly všechny cukry a ráno začínaly s "prázdnou nádrží", ale abys to trefil přesně, musel by ses asi zeptat kytky
Jinak proti automatům ve skříni tady nikdo nebrojí, jenom je to naprosto zbytečný plejtvání elektřinou na míň kvalitní kuřivo, to jsou fakta. Ale ať si každej pěstuje, co chce
Jo a mrkni na muj Outomat13 , taky psali 6-8 týdnů, ale oni to myslí jako dobu kvetení, ne životního cyklu rostliny. A nesklízí se podle barvy chloupků, ale podle barvy pryskyřice, hnědý blizny budeš mít i když na kytku jenom sáhneš třeba...

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 08-02-2018 v 06:43 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 11

No tak vzhledem k "systému" kterej používám se předávkování opravdu nebojím .....navíc mam docela výkonnou vzduchotechniku, takže ani tady problém nevidím. Spíš ten že to ta vzduchotechnika vycucne a nebude tam toho tolik ..... Ale příště nicméně zkusím nějakej jinej systém, protože tuto je takový na hovno :/ .....

Já teda svítím jak už jsem psal výše 18/6..... ale samozřejmě bych rád občas viděl do kytek abych věděl co opravdu chtějí (někdy i do lidí). V tomhle ale spoléhám na tipy od lidí, který už mají něco za sebou. Je mi ale stejně divný proč tolik hodin svícení, když to v přírodě a zvlášť u nás není.

A co se týče tý doby celkového růstu, tak píšu pouze to co píše prodejce a i semenná banka na svých stránkách. Oni tam totiž všude používají slovní spojení "od vyklíčení po sklizeň tolik a tolik dní". Každopádně pokud to tak dopadne (90+ dní), tak pojedu příští kolo spíš klasickej fotoperiodickej model, protože času to sežere stejně, ale elektriky o dost víc :/ ..... a ten výsledek (myšleno množství) za to asi nestojí. Ale i tak se těším na závěrečné vážení atd. Zbylo mě však ještě jedno semínko, takže ho zkusím hodit ven a uvidím co z toho bude..... teda pokud bude počasí aspoň trochu jako minulej rok

Old Post 08-02-2018 v 13:57 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 12

Jo a koukal jsem na ty tvoje úspěchy..... květy pěkný a barevně zajímavý, ale ty výnosy teda takový skromný ..... no automat no ..... pokud to budu mít takhle po 15-20g na kytku i u mě, tak to bude nejdražší tráva v okolí ..... a příště na nějaký mrňavý automaty z výšky ****.

Old Post 08-02-2018 v 14:16 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lomidrevo
Stálý Člen

Karma uživatele Lomidrevo - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 13

nazdar.nenechaj sa odradit.aj z automatov mozes mat slusnu urodu ked vies ako nato.staci si pozret na nete growera TANG a uvidis ze sa da.

Old Post 09-02-2018 v 07:49 AM
Lomidrevo je offline   Profil uživatele Lomidrevo   Find more posts by Lomidrevo   Foto galerie člena Lomidrevo   Click here to Send Lomidrevo a Private Message   Add Lomidrevo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 14

hoj, máš to pěkný, jedu taky autopoty a doporučuju zvážit nákup airdomů a vzduchovátka na kořeny a přejít do kokosu. spolu s nadrzi si tim vytvoris takovy pesudohydro. pokud resis hluk, tak jedine vzduchovatko znacky eheim, optimalne eheim 100, ty jsou nejtissi. pisou kolem 30db, ja to jeste posadil do molitanu a ze zavreny dreveny skrine to vubec neni slyset. jen lehka selest noctuy co pouzivam na odtah...

Old Post 10-02-2018 v 15:56 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 15


63.den

Uz jen pěkně kynou 😉

Old Post 11-02-2018 v 09:43 AM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 16




A pár detailů palic ....... nicméně co je hezké, ale neni vidět je to, že vsechny ty boční větve ze kterých je vidět vzdy jen špička jsou pěkně prorostle hodně dolů ......

Old Post 11-02-2018 v 09:51 AM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-02-2018 - 4x auto Easy bud, růst 150WMH, květ 240W LED Vero29 3000K - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1984910 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív