Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Záložní zdroj pro digitální předdřadník.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
egel77
Nový Člen

Karma uživatele egel77 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 9  

Záložní zdroj pro digitální předdřadník. Příspěvek č. 1

čaute zahradníci,
řeším problém. mám potíže s proudem poněvadž čez a než to čezáci vyřeší tak potřebuju nějak fungovat. A to je docela problém když třeba několik minut mám proudové poklesy a nestabilitu takového rozsahu že to ten předřadník prostě komplet utne a už se pak nenahodí. když to je kopnutí krátké tak se restartuje za chvilku v pohodě.
Máte někdo zkušenost s UPSkou?

Zkusil jsem tyto dva typy a ani jeden to prostě nedává. v momentě, kdy se má přepnout tak se světlo vypne.

- Eurocase EA200N 1500VA Pure sine wave UPS
- CyberPower BRICs LCD Series BR1200ELCD

Old Post 02-02-2018 v 08:22 AM
egel77 je offline   Profil uživatele egel77   Find more posts by egel77   Foto galerie člena egel77   Click here to Send egel77 a Private Message   Add egel77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
egel77
Nový Člen

Karma uživatele egel77 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 2

btw předřadník mám
600 W Lumatek LK6240 elektronický, přepinatelný (Super Lumen)

Old Post 02-02-2018 v 08:29 AM
egel77 je offline   Profil uživatele egel77   Find more posts by egel77   Foto galerie člena egel77   Click here to Send egel77 a Private Message   Add egel77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
egel77
Nový Člen

Karma uživatele egel77 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 3

tak vymalováno. pokud chcete UPS k digi předřadníku musíte vybrat typ on-line a s hladkou sinusovou křivkou.
mám todle a spokojenost.
FSP Fortron Champ Tower 1000 VA
https://www.alfa.cz/product.php?eid=10514008O35A0WC3S5M

Old Post 07-02-2018 v 13:28 PM
egel77 je offline   Profil uživatele egel77   Find more posts by egel77   Foto galerie člena egel77   Click here to Send egel77 a Private Message   Add egel77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 4

Jestli že to správně chápu tak tenhle záložní zdroj by měl udržet výbojku vchodu při výpadku...
Můžu se zeptat jak dlouho vydrží zálohovat 600w ?

Old Post 07-02-2018 v 16:26 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
egel77
Nový Člen

Karma uživatele egel77 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 5

nooo mi tady klesá napětí docela fest někdy. a někdy to trvá i dvacet minut. a tenhle krám je natolik cajk, že dokáže ten rozsekanej vstup zkombinovat s tím co má na baterii a hodit na výstup stabilních 220. což je výborné, protože tím pádem je schopen ty výkyvy eliminovat i dlouhou dobu. a mi ty poklesy napětí prostě vypínaly lampu a ve finále to vždycky ten předřadník raději komplet odříz takže se už nenahodil ani po obnově proudu. Co se týče kompletního výpadku tak to jsem zkoušel jen na pár vteřin jestli to zabere a jo funguje to. Ale zkusit to nechat jet až nadoraz to musím prubnout. pak dám vědět jak dlouho to udržel. Ale co jsem se koukal tak existují i long run typy a ty lze připojit ještě k externí baterii nebo i k několika. To by mohlo vydržet hodně dlouho záleží na kapacitě. a to by ti asi tady spočet nějakej eletrikář určo je jich tady spousta.

Old Post 09-02-2018 v 09:31 AM
egel77 je offline   Profil uživatele egel77   Find more posts by egel77   Foto galerie člena egel77   Click here to Send egel77 a Private Message   Add egel77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
egel77
Nový Člen

Karma uživatele egel77 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 6

a to jak a kolikrát mi to tu lampu shazovalo nechci radši vědět. od té doby co jsem zapojil tu krabici tak najednou se osádka rozjela jak vzteklá. takže supr.

Old Post 09-02-2018 v 09:33 AM
egel77 je offline   Profil uživatele egel77   Find more posts by egel77   Foto galerie člena egel77   Click here to Send egel77 a Private Message   Add egel77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
egel77
Nový Člen

Karma uživatele egel77 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 7

Takže ta ups co mám jela se 400watt MH 2m:13s než z plného stavu klesla na 75%.

Old Post 10-02-2018 v 09:09 AM
egel77 je offline   Profil uživatele egel77   Find more posts by egel77   Foto galerie člena egel77   Click here to Send egel77 a Private Message   Add egel77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-03-2015 - Porovnání elektronických digitálních předřadníků - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0069290 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív