Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Špatné stavy z Marihuany?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Bylo vám někdy z hulení zle?
Občas se mi špatně udělá
Nikdy mi špatně nebylo
Vždy je mi špatně
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Dotaz Špatné stavy z Marihuany? Příspěvek č. 1

Ahoj všem ..
Mám takovou otázku ...
Moje přítelkyně dřív normálně hulila se mnou, nikdy ji špatně nebylo .. Nekdy pred pul rokem ji začalo byt spatne když se zhulila, a bylo ji i spatne i kdyz nehulila .. třeba v práci nebo tak se ji najednou udělalo zle .. po měsíci ji to prestalo tak zase začala hulit a to samé .. bylo ji spatne , a je ji spatne sem tam i do ted . Ze se ji 2-3x do týdne udělá zle z ničeho nic a to už ani nehulí. Nevíme co s tím, jestli si to sama nějak přivodí nebo tak ..
Tak jestli s tím někdo nemáte zkušenosti?

Já mám to, že když mi je někdy blbě, 14 dní nehulim a pak jsem zas dobrej .. Dle mého názoru je každý člověk jiný a zvládá to a "chápe" ten stav jinak ..

Budu rád za každý názor a odpověď

Old Post 05-02-2018 v 07:49 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misanthropetino
Stálý Člen

Karma uživatele misanthropetino - 82% PěstitelskáKarma uživatele misanthropetino - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 2

Bolo by dobre napisat, co znamena, ze "je ji spatne", takto mozeme iba hadat.

"René mláďenca Príhodi a Skúsenosťi" grow report 2016

Zápisky mladého záhradníka - záhrada 2017

Old Post 05-02-2018 v 10:07 AM
misanthropetino je offline   Profil uživatele misanthropetino   Find more posts by misanthropetino   Foto galerie člena misanthropetino   Click here to Send misanthropetino a Private Message   Add misanthropetino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 3

Pojem "je špatně" myslím návaly vedra, případně točení hlavy .. kolikrát i zvracela

Old Post 05-02-2018 v 10:23 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 4

Může na to mít vliv spoustu věcí.

Bere přítelkyně nějaké prášky? Zdravotní stav ?

A nebo zdroj od kterého máte konopí.

Z tohoto důvodu si spousta lidí raději pěstuje vlastní marihuanu...

Old Post 05-02-2018 v 10:25 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 5

Kdyz se ji ten den dela spatne i kdyz ten den nehuli , spise bych to tipoval ze to s tim konopim vubec nemusi souviset.
Muze mit uplne jiny problem, zasel bych s ni k doktorovi na vysetreni.
A podle toho jednal dal.

Old Post 05-02-2018 v 10:40 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 6

Psychika, at nehuli, za nějaký pátek se to napravi

Old Post 05-02-2018 v 10:44 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 7

jjjj, vsechno to je v hlave, uzkost,navaly vedra,nevolnost, pri prehulu zvraceni......
Kdysi kdyz jsem jeste na huleni pil pivka,taky jsem si to nedaval,tri skla a tri piva a po hodce hlava v bilym porcelanu,taky je dobre hulit jen po troskach,dostat se do pozadovaneho stavu pomalu a ne vyhulit gramovy a pak byt tri hodky vykaseny a modlit se,abych z toho vystrizlivel,pak si vsugerovat,ze mi je zle a ze mi rychle busi srdce,ze je mi na omdleni atd.....
Kdyz jsem byl mladsi,taky jsem se parkrat dostal do prekerky,vlastni blbosti
Taky cim vic palis,tim vic vydrzis,je to tak i s chlastem,jestli mlada huli jednou za mesic a cele brko nebo bongo,tak se neni cemu divit,taky je dulezite ,aby byla mezi lidma co jsou v pohode a zbytecne ji ty stihy a stavy neprivodili
Pokud se nedokaze uvolnit a hodit se do pohody a nedela ji to dobre,at nehuli,at si da pul litru vinka nebo litr a nebude muset resit tyhle problemy,je to jen o hlave

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 05-02-2018 v 12:24 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 8

Také si myslím, ze je to hlavně o hlavě a o tom jak je člověk v kondici. Tráva uz pak působí jen jako ,,spouštěč''. Také jsem mel uz hodnekrat všelijaké stavy, ale vždy jsem se z toho dostal hlavně pozitivnima myslenkama a prací. Také je důležité střídat modely.. Jít spíše do Sativy nez do Indiky.

Thomas V.

Old Post 05-02-2018 v 13:21 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 9

Děkuji všem za názor

Old Post 05-02-2018 v 15:46 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 10

hulení je pro mě tabu, vždycyk mě z toho začne divně bolet hlava, třeba i na 7 hodin a to si rozhodne nedávám ani čtvrtku jointa... mozek stím asi nějak bojuje ... je teda fakt, že mě to sere, když nemůžu normálně přemejšlet.

And I'm stoned!

Old Post 08-02-2018 v 03:05 AM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 11

Doporučil by som skúsiť iný model, slabší, prípadne s vyšším obsahom CBD -aby sa to zrovnalo v hlave :-)
možno by som skúsil nejaký slabší "venek"
Užívať naozaj veľmi opatrne. Okrem toho by som doporučil iný spůsob užitia - hulenie nie je to pravé.
Osobne som nefajčiar a zástancom kvalitného vapíka. Doporučujem to ťahať opatrne od cca 160 st. C a rozhodne kvalitné a dobre vyplachnuté modely. Takto sa dá naozaj vychutnať čistá chuť modelu.
Okrem toho by bolo vhodné absolvovať vyšetrenie u kardiologa a hlavne sledovať tlak krvy pred, počas a po užití a tektiež jeho kontrolu pri pocitoch nevoľnosti.

Old Post 08-02-2018 v 08:45 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7162620 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív