Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Ebay led
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 17

Tak to je další důvod jít na 250 watt hps, ale neposlouchej nás, protože ti radíme špatně.
Jsem ti napsal, ať uděláš report a teď píšeš, že máš teplotu v boxu při zapnuté disko lampe 17 st., myslím že při takové teplotě ti pojedou jen North odrůdy a to počítej na kytku tak 5g.

Old Post 27-01-2018 v 22:06 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TurboPower
Nový Člen

Karma uživatele TurboPower - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 18

Tak jsem docilil teploty 27 stupnu obycejnou zarovkou do pritahu ktera pojede porad plis je druhy pritah taky zespod do skrine jen cerstvy vzduch co vy nato?

Old Post 29-01-2018 v 11:25 AM
TurboPower je offline   Profil uživatele TurboPower   Find more posts by TurboPower   Foto galerie člena TurboPower   Click here to Send TurboPower a Private Message   Add TurboPower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 19

Ja na to, ze lekdy jsou fajn, ale jedu to z obracenyho konce, tj postavil mi panel kamos, kterej pouzil veskery spektra copodle vyzkumu trava/kytky potrebuji, na rust i na kvet budu mit zvlastni svetla(a dva prostory vedle sebe) a jeste jedno prizaonu na posledni dva tejdny abych simulovaˇ zkracujici se den. Na teplotu bud zarovka nebo zkus pripadne takovou tu keramickou zarovku co se dava do terarek, ta topi dostatecne. Jinak hejtrs gonna hejt, neresil bych. Kvalitni led svetlo co zere 30W vyprodukuje treba 50g (ten kamos co mi stavel panel jede microgrow). Vcetne odtahu a vseho mu to zere asi 39W. Denne cca 1KW, 2,5kc tj za pest cca 100dni da 250kc. No naklady 5kc/g, kdo z vas se na to dostane s hps? Sam jsem jel hps x kol, nejlepsi vysledek jsem mel 1,3g/W a kdyz budu hodnej a vezmu ze to zralo cely 1500W(svetlo, odtah, ofuky, topeni v noci, ale zralo to v prumeru vic topeni samo zere 2000w a bylo zapnuty 7-13h) tj 90kc den, tj 9000 i kdyz vydleim svym nejlepsim kolem tak jsem na 11,5kc/g. A vite proc jsem nakonec presel na led? Ne protoze by to bylo levnejsi, jedu to pro sebe a je mi to vcelku jedno, ale protoze kvalita palic hps vs led je nesrovnatelna. Aroma chut osypanost, led vitezi na cely care, kdyz v nich date kytkam spravny spektra, prestane jit o scitani nakejch wattu a vidite ze ta trava pod tim jede mnohem lip. A to jak rikam jsel jel x let pod hps. Ale to zjistite teprve az to vyzkousite, ale musite si to svetlo sestavit sami a ne si koupit nakej paskvio za 20 litru co ma dve spektra a sice hodne watu ale v tom proste sila ledek neni. Kdo chce hrubou silu at zustane u hps, kdo chce hlavne kvalitni pokoureni a co nejvitalnejsi kytky ten si stavi led panel a studuje jaky vsechny spektra kytka kdy potrebuje...je to veda a schvalne se podivejte jak chudy spektrum ma hps a predstavte si co asi udela dobre postavenej led panel...

Old Post 02-02-2018 v 20:12 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 20

toketoy, napsal jsi strašnou lež. Světlo nemá žádny vliv na chuť.
Světlo vč odtahu má spotřebu 39 watt. Tak to tady byl taky jeden, měl nick Martin666 a ten taky tak lhal.
Všechno co jsi napsal je přesně naopak.
Neplet tady klukům hlavu.
Nedávám nikdy K-, ale ve tvém případě musím udělat výjimku. Sory jako, ale to co jsi napsal mi připomíná Babiše.
P.S díval jsem se na tvoji galerii a myslím že jsi už zkušený, tak proč jsi napsal takovou hloupost?

Naposledy upravil fikus37 02-02-2018 v 21:24 PM

Old Post 02-02-2018 v 21:09 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 21

napsal jsem pravdu, nemam potrebu lhat na volnocasovym foru...navic kazdy kdo chce si to co jsem napsal muze overit na googlu. spektra co ovlivnuji produkci terpinu jsou pokud dobre vzpominam 460nm a 500nm, tedy spektra ktera jsou v hps zastoupena minimalne. dale jsou dulezita spektra ovlivnujici produkci pryskyrice, to uz si nevzpominam co je za vlnovou delku, opet doporucuju pripadne google, ebsco, medvik(doporucuju ebsco,medvik, tam najdete primo vedecky clanky) cim podlozis svoje tvrzeni ty? nakej logickej argument proc by mela byt hps lepsi? nema lepsi spektrum, lepsi svitivost, lepsi index podani barev, nic.

EDIT: taky jsem byl driv proti LED, jak vidis v galerii a to vidis moje prvni dve kola co jsem docela dojebal, koukni na datum kdy jsem to jel a od ty doby uz uplynulo hodne casu i kol. no a pak do me hustil kamos, ze led lepsi, rikam nesmysl, pak ukazal co mu zpod toho vyrostlo, tak rikam tvl to neni mozny a pak jsem hledal a hledal a nasel tri prdele clanku na tema jaky spektrum je dobry na co a zjistil ze v hps ty spektra proste nejsou nebo fakt bidne zastoupeny a on kdyz je tam pridal tak to mel uplne polity pryskyrici, neco co jsem nikdy u nikoho pod hps nevidel a to jsem byl v amstru na hodne vyletech a mel fakt desitky modelu, ale to co ma od zpod ledky, to sem videl fakt jen hodne vyjimece a ma to pravidlne u kazdyho modelu a jede normalne biobizz, nepridava nic specialni...

EDIT2: za další, najdi na groweru vlákno kde se neřeší ledky ve stylu mazar vs mars a jedu mazar a lepsi je ledideal, najdi mi tu nejake vlakno kde byl nekdo kdo si stavel vlastni cely panel, sam si vybiral jednotlive ledky a stavel si ho presne na miru do svyho boxu? to je totiz spravne zpusob toho jet pod ledkama. a mimochodem, je xy threadu o tom jak vystresovtl kytku, ze i to zvysuje produkci pryskyrice. no a do svyho led panelu si muzes dat treba IR cip, kterej ti tu kyktu bude stresovat a das ho na vlastni trafo nebo trafo k far redu a to nechas zapinat az posledni 3 tejdny, opet neco ceho s hps proste nijak nedosahnes. nechci se vubec hadat. jen se snazim vysvetlit, ze je to mnohem variabilnejsi system a i kdyz si jen koupis nakej postavenej panel tak si omezenej tim panelem a to bych taky radsi sle do hps, ta ma totiz v ramci vsech spekter aspon drobek, kdezto kdyz koupis postavenej panel tak ma vetsinou dve spektra a jsi rad a to je na hovno a to je to co dela ledkam spatny jmeno. ledky jen proste musis umet postavit, coz v cr skoro nikdo neumi a ani to nedela.

Naposledy upravil toketoy 02-02-2018 v 22:13 PM

Old Post 02-02-2018 v 21:47 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 22

Konstruktivni by bylo, kdybys sem dal navod na ten tvuj panel, kde jsou pouzity "veskery spektra podle vyzkumu".

Jinak mi to prijde jako michani hrusek s jablkama, protoze pod LEDkou z ebaye za par supu opravdu toho moc neporoste.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 02-02-2018 v 22:07 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 23

carlos: souhlas, to neporoste.mluvim o ledkach obecne,myslim si ze obecne hotovy panely vezmou ledka velkou vyhodu a to, ze si je muzete pridat na jakykoliv misto boxu v jakykoliv intenzite a sami si vymyslet svetlo specialne pro svuj prostor.

připravuju thread, kam to plánuju všechno sepsat a postovat tam zároveň pilotní pěst pod úplně novym světlem. samo pojedu pod ledkama úplně poprvé, takže od toho neočekávám nějaký masivní výnos, navíc v novym prostoru, takže ani nevim jaký budou teploty a bude to spíš první vlaštovka. obecně to beru jako cestu člověka co dával pod hps stabilně kolem 1,15g/w a víc k led panelu a jak mi to půjde, a co bude nový atd. abych trochu vydláždil cestu lidem co otom přemýšlí, protože mi to samotnýmu přijde poměrně složitý a přitom to je pár blbostí co stačí vědět, ale v čr to ještě skoro vůbec nejede. tabulka toho co jaký délky dělaj je dostupná norml na netu, odkaz přikládám

https://www.420magazine.com/gallery/data/759/VczA9AG.png

edit: nevím jak vložit obrázek tak pouze odkaz
EDIT2: koukám že v týhle tabulce chybí ještě Flavin 450nm, Phycocyanin 620nm, Phycoerthrin 495 545 566nm. to by mělo být vše.

EDIT3: žádnej výzkum typu tenhle panel je nej není, proto je obtížný postavit si vlastní panel....jsou jen výzkumy typu tenhle druh světla dělá v kytkách tohle, tenhle je dobrej na uspání kytek, tenhle na produkci terpinu, tenhle na větší tvorbu chlorofylu b. a pak jdeš zase na net a hledáš co to konkrétně znamená pro trávu, případně hledáš lidi co to už otestovali a ty teoretický domněnky se jim podařilo potvrdit. je to mravenčí práce a není zdaleka jen moje. no a potom je v rámci těch vlnových délek ješty xy čipů, ze kterých opět musíš hledat ten nejlepší poměr cena/výkon/kvalita/barevnej index. a tohle je i důvod proč lekdy jede málo lidí, je složitý je používat. nehodíš tam jednu žárovku nezapneš a tralala, ale když si s tim vyhraješ je to nesrovnatelný. přijde mi to jako srovnávat m3, která je super univerzální, auto na vše a třeba formuli. v 9/10 dnů na okruhu by sis zvolil normální auto, ale když by ses chtěl fakt naučit řídit, tak začneš na ten okruh brát formuli.

Naposledy upravil toketoy 02-02-2018 v 22:56 PM

Old Post 02-02-2018 v 22:19 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 24

Mám za sebou x led světel, tak proto jsem napsal. Testy s ir diodami, cree od 550 - 700 nm. Nikdy se tyto světla nechytaly na moderní COB čipy a to nemluvím o hps.
Kanabis potřebuje mít sílu fotonů k produkci květu a to dosahnes jen vysokou efektivitou.
Můžeš namíchat jakýkoliv koktejl barev, ale bez pořádne efektivity (síly fotonů) nikdy nebudeš mít pořádny květ.
Od roku, 2012 zkouším různé varianty led čipu a můžu ti říct, že to co jsi napsal není pravda.
Podívej se na reálné pěsty od kluků co jedou pod disko světly (ano jsou to ty co mají barevné spectra od 440 nm - 700 nm a ještě tam mars hydro dává i ir. Prostě výnos bída a utrpení a to kluci jedou na malým prostoru.
Co se týče chuti a terpentenu, tak světlo tyto faktory vůbec neovlivňuje.
Chuť můžeš ovlivnit trochu hnojivy, ale světlem určitě ne.
Je to mylná a scela scestna představa.

Old Post 02-02-2018 v 22:51 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 25

používáme samo i cob ledky . možná to je tim, že to zkoušíš od roku 2012, protože pořádný čipy jsou údajně tak poslední rok až dva. a to pak chápu, že máš blbý zkušenosti...jinak jsem zmiňoval už výše, že ty sestavený panely jsou na hovno. samo se můžu plést, nejsem neomylnej, vycházim prostě z čísel a zkušeností zahraničních growerů, kde se ledky/coby hodně jedou a je tam o tom hodně reportů a tky ze svejch když vidim jak odlišně se ty kytky chovají pod ledkou oproti hps. někde jsme četl, že většina led světel kytky spíš ublíží než prospívá, páč to jednak můžou bejt špatný ledky, třeba s dobrym spektrem, ale špatnym cri nebo špatnou intenzitou a nebo to lidi jedou jako by ot byla hpska a vůbec se tomu nepřizpůsobí(dají to blízko daleko, špatně rozmístí světla nebo je dají do špatnejch poměrů). Až odjedu kolo pod led, tak dáme řeč a když to bude na hovno, tak přiznám, že sem se mýlil...

Old Post 02-02-2018 v 23:15 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od toketoy
Až odjedu kolo pod led, tak dáme řeč a když to bude na hovno, tak přiznám, že sem se mýlil...


AHA

víc neříkej doufám že bude report když to tak chválíš a zároveň máš koule napsat že hotový COB panely sou shit.

citace:
tabulka toho co jaký délky dělaj je dostupná norml na netu, odkaz přikládám

https://www.420magazine.com/gallery...759/VczA9AG.png[/B]

co jaký délky dělaj?? Nechápu... co dělá s kytkou UVA řekněme o 360nm?

BTW. "ideálních multispektrum světel" je na trhu hodně... žádný se zatim ani nepřiblížili COB. A když dáš špatně světlo a ublížíš tim kytkám, to nemůžeš svádět na světlo, ale jen na svojí blbost. Ublížit jim můžeš i s HPS.

Nechapu proc mas marshydro z ebaye, kdyz Ti vlastne postavil panel kamos

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 03-02-2018 v 17:01 PM

Old Post 03-02-2018 v 16:35 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 27

stacilo udelat ''literarni resersi'' dostupnejch informaci a nasledne porovnat s dostupnyma produktama na trhu, ktery jsem nasel.

report udelam urcite, ten kamos ty panely chce zacit prodavat a bude to pro nej do zacatku aspon naka reklama.

tady mas clanky, kde se pise o UVB a pod tim clanek kterej na nej navazuje a je o UVA a UVC, staci si precist abstrakty.


http://onlinelibrary.wiley.com/doi/...IED_NO_CUSTOMER

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15264957

Old Post 03-02-2018 v 18:02 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 28

jo tyhle teorie znam ja si ale uv uz i vyzkousel (nakonec skoncila u zelvy v terarku). Oni sou tyhle teorie sice hezky, ale praxe je praxe...

A myslim ze vubec nevis o cem pises! Druhej clanek neni o UVA a UVC jako takovym.

BTW. mas celej dokument z toho prvniho odkazu? Za 40 dolaru pdf kupovat nebudu

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 03-02-2018 v 18:21 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 29

nemám, cetl jsem u tohohle jen abstrakty. prvni je ten z 1987, kterej popisuje efekt uvb a druhej popisuje, ze kdyz se testovalo uvb, tak tam driv bylo vzdy pritomny i uva a uvc, respektive teda, ze ten prvni clanek testoval vsechny uv, protoze v 87. nedokazali uvb izolovat. a z toho bys teoreticky mohl vyvodit, ze k necemu bude i uva, ale to jsem otestovany nenasel a ono staci koupit uvb a mas tam i uva, takze toje asi jedno.

jj to mas asi pravdu, respektive totez jsem se docetl na zahranicnich forech a zadny konkretni dukazy, ze by to bylo jinak tj naky side by side pesty ve vetsim mnozstvi sem nenasel.mozna kdyby to nekdo hodil do laborky, tak pozna rozdil... prave proto chci dat ten pest i sem, co pojedu, pac si myslim, ze udelam spoustu chyb a bude to tu zdokumentovany aspon. chyb asi i ohledne kytek, ale urcite i to svetlo bude mit mouchy. ted tam budu mit 3K, cerveny, modrozeleny a far red, s tim ze to je ciste flower box. Ta 3k ma pomerne srioky spektrum, jen po pridani red uz ta krivka vypada lip nez u hps, modrozelenou vyplnuju drop na 480nm, kde by se mel tvorit chlorophyl B a far red abych mohl jet delsi cyklus nez 12/12. po skonceni cyklu prej kdytka usina hodinu a pul az dve a kdyz ji svitis 13,75h a pak pustis na 15 far red, tak ji to uspi v tutez chvili, protoze po ty far red usina mnohem rychleji. to mam z nakyho fora a nasel sem o tom i nakej vyzkum pak, jako kdyz venku cervena slunce, tak tohle je podobny asi..

Old Post 03-02-2018 v 19:36 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 30

ale to je ono... ma vubec smysl delat buhvi jaky kombinace spekter a doplnkovy UV, kdyz rozdil poznas maximalne v laborce??

Mrkni jak vypadaj pesty pod tema panylkama se super vyladenym spektrem pro kyticky a jak pod COB. Mozna spektrum samotny je ok, ale neni to tak efektivni a nema to tu silu fotonu o ktery psal fikus, takze nakonec sou lepsi COB.

Z ceho to budes skladat?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 03-02-2018 v 19:49 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 31

Když venku červená slunce. Už se těším na tvůj report.

Old Post 03-02-2018 v 21:08 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 32

crazyben: konkretne na %obsah nejedu, respektive resil jsem jen spektra co maji mit podstatnej vliv, coz by melo byt cerveny, far red, modrozeleny a k tomu 6 cobu aby to melo i vykon. planuju do budoucna pridat jeste dalsi 3. takze jsem efektivne na nakejch 80W, to bych chtel doplnit (az budou prachy/cas) dalsima 3 cobama, ktery mi pridaj treba dalsich 30W, abych byl celkove na 110W, kdyz to pojedu cely na 80%.

Old Post 07-02-2018 v 11:52 AM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0111720 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív