Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » deficit a zhnedli koreny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 17

Filliir
:-)
všeobecné? To je pravda! Pokiaľ by si si to naštudoval, tak by si predsa nemal problém s rastom a nezakladal toto vlákno.
Ty si to ale
tušim stále nepochopil, čo sme sem písali-skús to ešte raz pred tým, keď namiešaš hydro roztok na 0,7 Ec a z toho 0,35 má vstupná voda. Koľko živin tam asi bude?
Držím palce, nech sa darí!
Sorry, že som sem radil!

Old Post 01-02-2018 v 06:36 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filliir
Stálý Člen

Karma uživatele Filliir - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 18

ODO. Asi 1/3 hodnoty zivin oproti namichanemu roztoku do jinych hydro systemu ???? Pokud se nepletu to si mi i ty psal v tvem predchozim rozsahlem komentari, ktery byl mimo jine pridan nekolik hodin pote, co jsem psal diky gausovi za pomoc pri vyřešení. Tak co jsem na tom nepochopil.
Jsem tady od roku 2007, jen jsem musel zmenit profil. Ver mi, precetl jsem absolutne vse co se tady o bublerech muzes dočíst a procetl nekolikrat vsechny úspěšně dojeta vlakna v bubleru, samozřejmě toto neni jedina stranka na kterou se orientuju. Ale nebudu se tady dohadovat o voze a o koze. Myslim si, ze i ty jsi natolik zkuseny zahradnik aby si uz nejednou poznal, ze i pres dodrzovani vsech vseobecnych pravidel se objevi neco, co te muze stat úrodu. Podvyzivu jsem zazil uz nekolikrat v ruznych systemech, nikdy vsak tak rychlou zmenu barvy korenu a zubozeni kytek za, ani ne, 2dny. A prece stacilo prisolit na 1.0ec v bubleru (coz by v dripu, podle pravidel bylo ec 3.0) a problem byl zazehnan.
Kazdopadne je zde videt ze jsou tu bohuzel groweri kteri si honi triko na novych clenech
A ja jsem ti v tom stejnym prispevku na ktery se reagoval děkoval i psal aby si to nebral zle, takze si prosim sve arogantni komentare a vztahovacnost zabal do papírku a zkus ochutnat svou medicínu. Ale bacha, neprehanet, boli po tom hlava.....

S pranim klidneho vecera a spousty zdarnych kol....
Filliir

Old Post 02-02-2018 v 20:01 PM
Filliir je offline   Profil uživatele Filliir   Find more posts by Filliir   Foto galerie člena Filliir   Click here to Send Filliir a Private Message   Add Filliir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 19

Človeče takto: tak pokiaľ by si namiešal EC 0,4 z vody s 0,01 tak by si nemal žiaden deficit a bol by si na urovni predpísanej tretiny normálu na úvod growu.../npr. EC 1,2/
Ty ale miešaš z důvodu podvyživy na oveľa vačšie Ec a pri ďalšom raste a kvete to budeš musieť ďalej hnať až na úroveň, kde kytky prestanú príjímať živiny, prípadne ich spáliš, alebo nedosiahneš želaný výnos. Okrem toho tým, že nevieš, že to EC na vstupe je akými solmi tvorené, tak můžeš mať rozhodený živný roztok.
Netvrdím, že sa to stane - niektoré modely vydržia fakt dosť, ale může sa to stať a pokiaľ sa to stane npr v 2. týždni kvetu, tak potom to je na šlaktrafenie.
Žiadne honenie z mojej strany nebolo, len ma podráždila veta, že píšem všeobecnosti, ktoré sú tu x krát popísané...
... napriek tomu sú vačšinou ignorované a miesto dodržovania základných návodov a doporučených postupov sa hladajú náhradné.

Naposledy upravil odo 02-02-2018 v 20:42 PM

Old Post 02-02-2018 v 20:28 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filliir
Stálý Člen

Karma uživatele Filliir - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 20

Ano Odo, ted uz se muzeme bavit jinak. Mas samozrejme pravdu ze pri pouzivani RO, ktera je nezbytnost abych se dostal k nulovym hodnotam, je to o mnoho snažší. Bubler uz jsem jel pri tehle vode několikrát cca 8x a nikdy jsem takhle rapidni zmeny nezazil. Tema jsem nezalozil z duvodu par usmudlanych gramu ale proto ze to pomáhá nekomu kdo si sam nepomuze.
Opravdu myslis, ze lide hledaji nove zpusoby na pestovani respektive se snazi obchazet pravidla? Hydroponicke pestovani existuje mnoho a mnoho let. Jen ja uz vyuzival hydroponicke pestovani pred 10ti lety. Na nasi tehda jeste underground scene bylo uz stovky pěstitelů a o zahranici ani nemluvil. O takovych hodnotach jako pises, se nam zdalo jen v hodne zhavych snech a budili jsme se s mokryma trenyrkama. Presto vsechno hydroponie fungovali na stejne, ne-li lepsi kvalite jako dnes. Slo hlavne o sounalezitost a doma vysledovane pokusy a nasledky. Bohuzel se tenkrat, vedecke studie nedelali Dnes se resi hromada veci z toho a daneho hlediska, ve finale je reseni stejne jako driv: prikrm, uber, prikysel, vic vetrej, min vetrej, vic nebo min zalevej, nalej tam vic kvetaku apod..... jen cesty kterymi se k tomu dobereme jsou daleko klikatejsi...

Tim jsem chtel říct, díky a preji prijemny vecer, jeste jednou.

Old Post 02-02-2018 v 21:16 PM
Filliir je offline   Profil uživatele Filliir   Find more posts by Filliir   Foto galerie člena Filliir   Click here to Send Filliir a Private Message   Add Filliir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0462940 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív