Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » O5 hermafroditi. Co dělám špatně?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 33

crazyben: mluvíš mi z duše. Shaman, pamir- začátky v outu. Ou, to už je doba. A ty "oranžbády", to nikdy nezapomenu. Kdyby se to tak dalo sehnat......
Jako malé zanedbatelné plus musím říct, že zrovna jedu Night Qveen, cca 30 dnu 12/12, zatím žádné projevy herma.

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 01-02-2018 v 20:13 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 34

No dej vědět jak dopadneš...

já pořád přemejšlim jestli je třeba někdy zas neprubnu. Přecejen ty jména sou legendární... ale právě se bojim že už to jsou jen jména. A když si uvědomim že se s tim mam 3 měsíce jebat abych pak našel koule a musel to vyhazovat... nevim no.

Každopádně Orange Bud (a Skywalkera což je kříženec Mazara a BB) ještě zkusim... ale budou to klony z rakouska. Snad tam našly něco pěknýho a ne tu slámu co vylezla mě z paklu femek. Jen doufám že pořád budou v nabídce než se tam dostanu.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 02-02-2018 v 07:11 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nugett
Stálý Člen

Karma uživatele nugett - 89% PěstitelskáKarma uživatele nugett - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od crazyben
No dej vědět jak dopadneš...

já pořád přemejšlim jestli je třeba někdy zas neprubnu. Přecejen ty jména sou legendární... ale právě se bojim že už to jsou jen jména. A když si uvědomim že se s tim mam 3 měsíce jebat abych pak našel koule a musel to vyhazovat... nevim no.

Každopádně Orange Bud (a Skywalkera což je kříženec Mazara a BB) ještě zkusim... ale budou to klony z rakouska. Snad tam našly něco pěknýho a ne tu slámu co vylezla mě z paklu femek. Jen doufám že pořád budou v nabídce než se tam dostanu.


Právě že, to co jsem za pár dní nasal informací o DP tak mi přijde že už to jsou právě jen ty Jména..Ty máš OB já zas miluju Ww. Bude mi chybet

Old Post 02-02-2018 v 07:22 AM
nugett je offline   Profil uživatele nugett   Find more posts by nugett   Foto galerie člena nugett   Click here to Send nugett a Private Message   Add nugett to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nugett! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manastohovado
Stálý Člen

Karma uživatele manastohovado - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 36

tak dnes sem se bavil s kamosem co se pustil do selekce mazara a bb od dp od kazdeho 2 pakly ve třicátém dnu květu všechny bb s koulema a pry to i hodně kriplilo a mazar zase z 20 ti regularu 2 samice a jedna z toho hermač.tohle mluvi za vse.

Old Post 02-02-2018 v 08:55 AM
manastohovado je offline   Profil uživatele manastohovado   Find more posts by manastohovado   Foto galerie člena manastohovado   Click here to Send manastohovado a Private Message   Add manastohovado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nugett
Stálý Člen

Karma uživatele nugett - 89% PěstitelskáKarma uživatele nugett - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 37

teď jsem to byl dukladně zkouknout ..4 ležej na kompostu,jedna vypada že je cela čista a jedna je na pozorování.
jak se něco objeví poputujou za ostatníma.

Old Post 02-02-2018 v 11:03 AM
nugett je offline   Profil uživatele nugett   Find more posts by nugett   Foto galerie člena nugett   Click here to Send nugett a Private Message   Add nugett to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nugett! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nugett
Stálý Člen

Karma uživatele nugett - 89% PěstitelskáKarma uživatele nugett - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 38

Tak to vypadá že zbylé dvě wdovky jsou 100% holky a jedou dal. Aspoň ty dvě,skoro mě ranila mrtvice...takže jedem ďalej

Old Post 06-02-2018 v 14:21 PM
nugett je offline   Profil uživatele nugett   Find more posts by nugett   Foto galerie člena nugett   Click here to Send nugett a Private Message   Add nugett to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nugett! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nugett
Stálý Člen

Karma uživatele nugett - 89% PěstitelskáKarma uživatele nugett - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 39

Asi to tu nikdo nesleduje,ale napíšu sem,že to řeším přímo s Dutchpassion a jsou docela vlidní.poslal jsem jim veškeré info i fotky hermoušů z kompostu a vypadá to,že mi dali za pravdu. Psal jsem i o tom jak jste s nimi spokojeni vy,že to není ojedinělý případ že nás je spousty co mají s DP špatné zkusenosti

Old Post 14-02-2018 v 18:28 PM
nugett je offline   Profil uživatele nugett   Find more posts by nugett   Foto galerie člena nugett   Click here to Send nugett a Private Message   Add nugett to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nugett! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deadahead
Stálý Člen

Karma uživatele deadahead - 88% PěstitelskáKarma uživatele deadahead - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 40

super to tahas. zaujima ma co ti na to odpovedia. ja osobne som na zaklade tohto vlakna DP odpisal. tak vela stastia a hadam dostanes nejaku nahradu

Old Post 14-02-2018 v 21:07 PM
deadahead je offline   Profil uživatele deadahead   Find more posts by deadahead   Foto galerie člena deadahead   Click here to Send deadahead a Private Message   Add deadahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nugett
Stálý Člen

Karma uživatele nugett - 89% PěstitelskáKarma uživatele nugett - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 41

Už jsme si vyměnili aspoň 5-6mailů. Zajímalo je info o growu,kdy a u koho jsem seeds koupil, fotky kde jsou vidět koule atd.tak jsem jim to fotil z kompostu :-) vyfotil krabičky a fakturu a řešíme to.bo mohli by poslat náhradu semínka mě staly dost peněz(Mazar fem.10ks+ww fem.3ks 1+1free)

Old Post 15-02-2018 v 05:10 AM
nugett je offline   Profil uživatele nugett   Find more posts by nugett   Foto galerie člena nugett   Click here to Send nugett a Private Message   Add nugett to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nugett! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 42

trochu píčovinka ? neprodávaj je náhodou jako sběratelský předměty? klíčení je v CZ zakázaný, takže si můžeš olízat balls? proč by měli vůbec řešit hermatění... ? dit to neprodávaj na to aby jsi z toho pěstoval trávu

And I'm stoned!

Old Post 15-02-2018 v 13:11 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nugett
Stálý Člen

Karma uživatele nugett - 89% PěstitelskáKarma uživatele nugett - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 43

No to je sic pravda,ale už vybíráme strain, kterej mi pošlou jako náhradu. Řešit by to měli a hlavne to řešej..vždyť je to jejich vizitka udržet si čistou genetiku a ne nějaký hermouše. Uznali že je to jejich chyba! Ww se to prý už párkrát stalo,ale Mazar poprvé.. Jinak máš pravdu, že to je pro sběratelské účely,aproto se tato webovka zaobírá pěstováním brambor

Old Post 15-02-2018 v 13:34 PM
nugett je offline   Profil uživatele nugett   Find more posts by nugett   Foto galerie člena nugett   Click here to Send nugett a Private Message   Add nugett to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nugett! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nugett
Stálý Člen

Karma uživatele nugett - 89% PěstitelskáKarma uživatele nugett - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 44

A hlavně to že mi pošlou nějakou náhradu,Vymysleli DP,já jsem si o nic neřekl.

Old Post 15-02-2018 v 13:41 PM
nugett je offline   Profil uživatele nugett   Find more posts by nugett   Foto galerie člena nugett   Click here to Send nugett a Private Message   Add nugett to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nugett! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nugett
Stálý Člen

Karma uživatele nugett - 89% PěstitelskáKarma uživatele nugett - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od deadahead
super to tahas. zaujima ma co ti na to odpovedia. ja osobne som na zaklade tohto vlakna DP odpisal. tak vela stastia a hadam dostanes nejaku nahradu


Cau dneska už jsem posílal adresu. Pošlou mi hroznej hektar :-) já jsem ani nic nechtěl a dopadlo to zatím super.musim počkat až to přijde :-) a jak ty?komunikujes s nima?

Old Post 20-02-2018 v 14:36 PM
nugett je offline   Profil uživatele nugett   Find more posts by nugett   Foto galerie člena nugett   Click here to Send nugett a Private Message   Add nugett to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nugett! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deadahead
Stálý Člen

Karma uživatele deadahead - 88% PěstitelskáKarma uživatele deadahead - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 46

@nugget nah neriesim to. po tom co som cital v tomto vlakne som DP odpisal - zivot je kratky a jedno kolo nejaky cas trva tak naco riskovat dalsie kolo in a out pojdem TH seeds tha verim a dufam, ze u nich nebudu taketo problemy. v kazdom pripade ti prajem nak uz nemas s novou varkou problemy a nak to rastie.

Old Post 20-02-2018 v 18:41 PM
deadahead je offline   Profil uživatele deadahead   Find more posts by deadahead   Foto galerie člena deadahead   Click here to Send deadahead a Private Message   Add deadahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 47

Inak na zaciatku niekto podotkol ci chalan nesvieti v noci..to sa akoze nemoze ked ta rastlina ma od zaciatku otocenu periudu v porovnani s dnom? Denne svetlo nikdy nevidela

Old Post 19-02-2019 v 07:09 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od nugett


Mazar od DP mi to udělal min. točku
Byl jsem úplně hotovej, vše šlape jak má a najednou...
Jakou vybrat banku?DP mělo u mě duveru


loni jsem jel 55 kytek od DP, vyjely všechny a 0 hermáčů. DP byla jednou z prvních bank, která začala nestabilitu genetik řešit a dává si na to majzla. bud se jim tam zaučuje někdo novej a posral várku, nebo bude problém někde jinde.

Naposledy upravil centurion 19-02-2019 v 10:50 AM

Old Post 19-02-2019 v 07:42 AM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-01-2016 - Co dělám špatně - 19 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5376280 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív