Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Gavita eSeries 750w DE, 26 x Kalashnikov Express
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 33

K tomu hnojení, Jungle používám ten do hlíny, a růstová vs. květová složka se složením zas tak výrazně neliší, fosfor je i v růstové. Zkusím teď dávat 14 dní po přepnutí ještě růstové a uvidíme.. časem chci přejít na Bcuzz.

Jinak ta Gavita je fakt super a myslím že srovnatelná s moderníma ledkama, co se poměru osvícená plocha/ W týče.

Old Post 26-12-2017 v 08:00 AM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mycash
Nový Člen

Karma uživatele mycash - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 34

Dobry den pratele dobre mediciny! Nejprve si dovolim vyslovyt velky respekt a chvalu maxmanovy, uzasnej growjournal a uzasnej vysledek. Mel bych na pana maximalniho jeden dotaz: hledam na netu informace na presne tohle combo, gavita 750 vs mammoth G1 HC(s vyssi strechou 240). Docetl jsem se, ze to vyvynuly ve spolupraci a pudorys 1.1x1.8 by mel byt presny na stinitko M110 DE SR. No a nyni k otazce: jaky produkuje lampa teploty? stiha to ten 550m3 (podle fotek asi jo), zajimaly by me teploty pri 600, 750, a maximum... za odpoved budu nesmirne (vesmirne?) vdecny. Jo a nez se bude nekdo vysmivat tem hrubkam: jsem za a. negramot a za b.jiz 20 let mimo cz...
diky a growu zdar!!

Old Post 10-01-2018 v 12:04 PM
mycash je offline   Profil uživatele mycash   Find more posts by mycash   Foto galerie člena mycash   Click here to Send mycash a Private Message   Add mycash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxman
Stálý Člen

Karma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% PěstitelskáKarma uživatele Maxman - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od mycash
Dobry den pratele dobre mediciny! Nejprve si dovolim vyslovyt velky respekt a chvalu maxmanovy, uzasnej growjournal a uzasnej vysledek. Mel bych na pana maximalniho jeden dotaz: hledam na netu informace na presne tohle combo, gavita 750 vs mammoth G1 HC(s vyssi strechou 240). Docetl jsem se, ze to vyvynuly ve spolupraci a pudorys 1.1x1.8 by mel byt presny na stinitko M110 DE SR. No a nyni k otazce: jaky produkuje lampa teploty? stiha to ten 550m3 (podle fotek asi jo), zajimaly by me teploty pri 600, 750, a maximum... za odpoved budu nesmirne (vesmirne?) vdecny. Jo a nez se bude nekdo vysmivat tem hrubkam: jsem za a. negramot a za b.jiz 20 let mimo cz...
diky a growu zdar!!


Ahoj,

už jsme to tady řešili, na ten "Gavita tent" je doporučené stínidlo Gavita Pro M110 DE SR Reflector. Já tam ale mám to standardní...

Teploty závisí na podmínkách, nemám problém s přísunem studeného vzduchu. Ale i v létě jsem to zapínal na 600w a dalo se to udržet pod 30 st C ve stanu. Svítil jsem přes noc. Samozřejmě na 820w to topí hodně :-) Asi stejně jako klasické hps. Odtah to zvládá, a šlo by to ještě podpořit větším filtrem.. no ale je to tak na hranici..

Old Post 23-01-2018 v 13:21 PM
Maxman je offline   Profil uživatele Maxman   Find more posts by Maxman   Foto galerie člena Maxman   Click here to Send Maxman a Private Message   Add Maxman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mycash
Nový Člen

Karma uživatele mycash - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 36

moc diky za feedback, maxman!

Old Post 29-01-2018 v 18:08 PM
mycash je offline   Profil uživatele mycash   Find more posts by mycash   Foto galerie člena mycash   Click here to Send mycash a Private Message   Add mycash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0758100 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív