Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Autoflowers a infračervené světlo v noci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Lucyll
Stálý Člen

Karma uživatele Lucyll - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 29  

Autoflowers a infračervené světlo v noci Příspěvek č. 1

Ahoj groweři, měla bych jeden dotaz. Mám v boxu 4 AF holky, prozatím 6 dní staré pod 150MH, pak přijde 250HPS. Trochu řeším ale nízkou teplotu. V noci padá až těsně k 15 stupňům, což mi přijde málo. Přes den se drží kolem 23-25. Holky teda jedou jako šílené, vypadají zdravě, jede 3. patro. Předpokládám, že výměnou za 250ku teplota vzroste, zatím jedu bez odtahu s polootevřeným boxem a ofukem lampy, takže pohyb vzduchu v boxu je. Svítím 18/6. Hledala jsem, jak holkám trošku v noci přitopit a našla keramické zářiče pro terária, u kterých psali, že nevyzařují žádné světlo, jen teplo. Jenže když to přišlo - vyzařují prostě infračervené světlo.. Živočichům prý noční cyklus nenaruší, ale jak kytičky? Vím, že AF by nemělo vadit světlo ani 24 hodin v kuse, ovšem nevím, jak v květu a proto se ptám. Je nutné v květu udržet na těch pár hodin tmu, nebo to slabé IF vadit nebude? Děkuji moc za rady, mám strach, aby je teplota kolem těch 15-16 v noci nepoznamenala.. :-)

Old Post 17-01-2018 v 10:26 AM
Lucyll je offline   Profil uživatele Lucyll   Find more posts by Lucyll   Foto galerie člena Lucyll   Click here to Send Lucyll a Private Message   Add Lucyll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Re: Autoflowers a infračervené světlo v noci Příspěvek č. 2

citace:
Vím, že AF by nemělo vadit světlo ani 24 hodin v kuse, ovšem nevím, jak v květu a proto se ptám. Je nutné v květu udržet na těch pár hodin tmu, nebo to slabé IF vadit nebude?


nebude vadit, mozes valit vkuse 24 od seminka po kosu.

Old Post 17-01-2018 v 10:31 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucyll
Stálý Člen

Karma uživatele Lucyll - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 29  

Re: Re: Autoflowers a infračervené světlo v noci Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Maxeaux


nebude vadit, mozes valit vkuse 24 od seminka po kosu.


Super, díky :-)

Old Post 17-01-2018 v 10:33 AM
Lucyll je offline   Profil uživatele Lucyll   Find more posts by Lucyll   Foto galerie člena Lucyll   Click here to Send Lucyll a Private Message   Add Lucyll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 4

Ahoj, opravdu existují i topidla, co žádné světlo nevyzařují 😉 http://www.lihne.cz/780-keramicky-i...ic-oem-60w.html

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 17-01-2018 v 13:54 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucyll
Stálý Člen

Karma uživatele Lucyll - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 5

Ahoj, jj, přesně tohle mám, jen od jiné značky a silnější wattaž. Ale právě tam na krabičce píšou, že vyzařuje infracervene světlo. Ovšem po zapojení také nic nevidím, takže jsen asi plašila zbytečně :-) každopádně děkuji :-)

Old Post 17-01-2018 v 16:11 PM
Lucyll je offline   Profil uživatele Lucyll   Find more posts by Lucyll   Foto galerie člena Lucyll   Click here to Send Lucyll a Private Message   Add Lucyll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 6

Infračervené světlo nevydis proto, protože začíná na 760 nm. Bohužel kytka ho v malém množství absorbuje se slunce. Nevím jestli je to dobrý nápad dávat ho do boxů na noc.

Old Post 17-01-2018 v 21:15 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 7

Ir jim urcite nedavej , ty ho nevidis okem pac na to nemame oci. Ale myslim ze nejaky ryby , hadi a par zivocichu to normalne vidi vcerne rostlin. Ta ho vstrebava hlavne jako vyhrev. List je v podstate tepelnej solarni panel pro ir zareni takze ho kytka vnima.
Tim jak zajde slunko zajde i IR zareni.
Kdyz uz tak pouzij spis neco takivyho https://www.hotchilli.cz/topeni/lig...niku-45w-305mm/

Nevim jestli by to IR melo nejakej nasledek ze by to rozjodilo den a noc , ale tohle topnei je vetsi jistota , pac ty zarovky ani moc nehreji.
Mam 75 w na vyhrivani teraria celkem velkyho a totalne to nestaci a to beru vzduch z cimry a odtahuju to pc vezrakem.
Takze jednoznacne topeni.

Old Post 17-01-2018 v 21:38 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 8


Kluci nepleťte ji hlavu. To, co má doma, je ! keramická ! žárovka, prostě malá topná spirála zalitá v porcelánu, žádné světlo nevydává 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Naposledy upravil Pítr90 18-01-2018 v 05:00 AM

Old Post 18-01-2018 v 04:37 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucyll
Stálý Člen

Karma uživatele Lucyll - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 9

Ahoj, diky, jestli jsem to správně pochopila, IR vydava i HPS a pokud automatkam nevadi svetlo navic, nemuselo by vadit, i kdyby to neco vyzarovalo. O to mi slo hlavne. Jinak nijak extra vytapet nepotrebuju, jen o cca 2 stupne zvednout teplotu v boxu, protoze 15 -16 stupnu mi na noc prijde malo. Skoda, ze tu vyhrivavi trubku jsem nenasla driv, nez jsem stejny penize vyplazla na ten keramickej zářič s objímkou a kabelem :-)

Old Post 18-01-2018 v 06:36 AM
Lucyll je offline   Profil uživatele Lucyll   Find more posts by Lucyll   Foto galerie člena Lucyll   Click here to Send Lucyll a Private Message   Add Lucyll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 10

Topení výše v odkazu je super, urcite je schopné vytopit větší prostor, sam jej mám v matkarne a velká spokojenost, pouze mám silnější verzi, tuším 60w. Může byt klidně mezi kvetnikama, kytkam neublíží, hreje jako radiátor. Riziko je pouze při přímém styku, následky ovšem nejsou dramatické, pouze odeschne část ktera se dotýká.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 18-01-2018 v 10:29 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 11

Když použijete Google, tak se něco i dočtete o ir záření. Nikdy jsem to nezkoušel, tak můžu držet hubu. Pokud to kytkám neublíží, tak je to o. K

Old Post 18-01-2018 v 11:08 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nesmysl
Stálý Člen

Karma uživatele nesmysl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 12

To je jenom na přitápění do terária to určitě nesvítí )

Nesmysl

Old Post 28-01-2018 v 17:10 PM
nesmysl je offline   Profil uživatele nesmysl   Find more posts by nesmysl   Foto galerie člena nesmysl   Click here to Send nesmysl a Private Message   Add nesmysl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1135970 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív