Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Volba prezidena druhe kolo. Zemana nebo Drahose?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 65

Ja bych rek ze urcite , je arogantni.
Nebyl totiz ve sve kuzi protoze to moderovala zena.

Old Post 25-01-2018 v 22:08 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od Paranormal Grow
Drahoš panu Zemanovi: Jste prezidentem dolních deseti milionů.

Tak to máme celou ČR, děkujeme pane Drahoši, poprvé máte pravdu

Drahoš na mě působí poněkud zmateně. Volím Zemana a věřte, že vyhraje


Náhodou, netvrdil tohle o sobě sám Zeman?!?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 25-01-2018 v 23:22 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 67

Drahoš panu Zemanovi: Jste prezidentem dolních deseti milionů.

To byla pravdepodobne "ironicka fraze" kdyz se toho prezident chtel chytit , bylo mu to okamzite vysvetleno a on zmlknul.

No , nechme se prekvapit kdo bude zvolen prezidentem ale verim ze snad nejsme tak omezeny narod aby pokracovalo to co tu bylo do ted.

Old Post 26-01-2018 v 08:05 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panpanvicka
Stálý Člen

Karma uživatele panpanvicka - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 68

Hlavně nesmíme být líní a apatyčtí a jít volit!!!

Lidi jděte volit!!!

Old Post 26-01-2018 v 08:07 AM
panpanvicka je offline   Profil uživatele panpanvicka   Find more posts by panpanvicka   Foto galerie člena panpanvicka   Click here to Send panpanvicka a Private Message   Add panpanvicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od Paranormal Grow
Drahoš na mě působí poněkud zmateně. Volím Zemana a věřte, že vyhraje
Asi byses divil kolik lidí se vyloženě bojí, že vyhraje Zeman.

Nevím o nikom, kdo by se bál, že vyhraje Drahoš..

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 26-01-2018 v 09:18 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alojz61
Stálý Člen

Karma uživatele alojz61 - 16% PěstitelskáKarma uživatele alojz61 - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od carlos
Asi byses divil kolik lidí se vyloženě bojí, že vyhraje Zeman.

Nevím o nikom, kdo by se bál, že vyhraje Drahoš..



Tak se hlásím jako první. Vím, že jako volič Zemana jsem podle průzkumů starý nevzdělaný venkovan. K tomu, abych se dostal do jiné "lepší" škatulky nebudu měnit názor!

Old Post 26-01-2018 v 20:22 PM
alojz61 je offline   Profil uživatele alojz61   Find more posts by alojz61   Foto galerie člena alojz61   Click here to Send alojz61 a Private Message   Add alojz61 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od alojz61


Tak se hlásím jako první. Vím, že jako volič Zemana jsem podle průzkumů starý nevzdělaný venkovan. K tomu, abych se dostal do jiné "lepší" škatulky nebudu měnit názor!

nenechám tě v tom samotnýho

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 27-01-2018 v 03:21 AM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od carlos


Nevím o nikom, kdo by se bál, že vyhraje Drahoš..



Třeba já se toho bojím, protože jsem vsadil několiv tisíc na to , že vyhraje Zeman

Ale jinak jsem v 1. kole volil pana Hilšera a doufám,že v příštích volbách bude znovu kandidovat a že vyhraje.

Old Post 27-01-2018 v 10:21 AM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od Šmoulí Prd


Třeba já se toho bojím, protože jsem vsadil několiv tisíc na to , že vyhraje Zeman


Haha, a povedl se ti alespon surebet?

Pred ctrnacti dny kurz 2.4 na Zemana a ted tusim 2.6 na Drahose.. jisty zisk

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 27-01-2018 v 10:26 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 74

Po 1. kole byl kurz na Zemana dokonce 2.9

Ze začátku tam byly lepší sázky, které ale rychle smazali .

"V přítomnosti prezidenta M.Zemana bude po volební místnosti pobíhat nahá žena " kurz 100

"Doprovod prezidenta Zemana Vladimír Kruliš se bude po celou dobu ve volební místnosti usmívat " kurz 1,01 ---- Ten bude asi pro legalizaci

"Přímý přenos za účasti obou kandidátů odvysílá - Šlágr TV " kurz 1500

Naposledy upravil Šmoulí Prd 27-01-2018 v 10:46 AM

Old Post 27-01-2018 v 10:34 AM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 75

S jakym kurzem jsi vsadil Zemana?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 27-01-2018 v 11:08 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 76

Nejprve jsem vsadil již v půlce listopadu - kurz 1.95 .
Znovu jsem chtěl vsatdit hned po 1. kole ,kdy byl kurz 2.9 , ale peníze na sazeci učet přišli pozde, takže jsem stihl až kurz 2.4 .

Old Post 27-01-2018 v 12:26 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 77

Tak to vypada ze je definitivne rozhodnuto , p.Zeman vyhral volby , takze nelze ocekavat ze v brzke dobe nastanou zmeny k lepsimu.

Vazne jsem pevne veril ze cesi jsou mnohem, mnohem chytrejsi narod a pouci se z chyb minulych . Evidentne jsem se mylil .
Ncmene je nutne respektovat vetsinovy nazor.

Naposledy upravil Madical-Strains 27-01-2018 v 15:12 PM

Old Post 27-01-2018 v 14:44 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 78

Úprimná sústrasť bratom čechom.

Old Post 27-01-2018 v 15:57 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 79

Počítám, že na podzim tady máme nové volby. Neznám na světě zemi, kde je prezident co se nemůže postavit na vlastní nohy a bude hůř. Jak jsem psal, dávám mu 5 max 6 měsíců.
Měl už odpočívat na vysočině, ale posetilost mocných je u některých amantu drsná.
Škoda, nevadí a jedeme dál.

Old Post 27-01-2018 v 18:21 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 80

Zklamání, ale co musíme se smířit... jak píše fikus, upřímně si myslim že to období nedokončí, jen nevim jestli to zabalí tak brzo, ale přijde to... je na tom špatně už od pohledu.

No aby teď ještě Babiš postavil vládu s komoušema a okamurovcema a nejspíš začnu přemejšlet, že budu taky migrantem.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 27-01-2018 v 22:23 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4826420 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív