Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Hermafrodit, Hermafroditismus, Jak vznika Hermafrodit a co s ním ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
voy
Nový Člen

Karma uživatele voy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 17

Me se ted stala podobna vec. Mam uz celkem rozrostlou a zpalicovatelou samici, nacez ted nedavno, tak pred tydnem na ni taky vyrazilo nekolik samcich kvetu. Ja to bohuzel podcenil a dneska rano jsem prisel jiz k dilu zkazy :( To je preci pech - dva hermafroditi z osmi kytek... nebo je to nejak vylozene dany podminkama. Krome toho mam ve skleniku jeste dve samice a tech samcich kvitku nebylo tolik, takze doufam, ze nebudou vsechny palice plny semen, co myslite?

Old Post 25-08-2001 v 12:27 PM
voy je offline   Profil uživatele voy   Find more posts by voy   Foto galerie člena voy   Click here to Send voy a Private Message   Add voy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T.H.C.
Stálý Člen

Karma uživatele T.H.C. - 18% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 18

Je z hermafroditu vůbec nějaká úroda? Já myslím že jo ale sou ty výnosy asi menší co?Já mám outdor¨kytku která ke celá obsipaná palicema a najednou vidím asi na dvou paldách vedle sebe květy! Znamená to že když se na paldě začne delat samčí květ tak ta palda už dál nevalí a jenom odkvete ten zkurvenej květ a oprcá co se dá???

Keep Smoking!!!

Old Post 27-08-2001 v 23:12 PM
T.H.C. je offline   Profil uživatele T.H.C.   Find more posts by T.H.C.   Foto galerie člena T.H.C.   Click here to Send T.H.C. a Private Message   Add T.H.C. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Palda jede furt dal, ale kdyz samci kvet oprca tu paldu tak na ni zacnou vsude rust semena a vyuzitelnej material uz nebude podle meho nazoru pribejvat

Old Post 27-08-2001 v 23:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THeCed
Stálý Člen

Karma uživatele THeCed - 60% PěstitelskáKarma uživatele THeCed - 60% PěstitelskáKarma uživatele THeCed - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 76  

Obecné Moje poznatky Příspěvek č. 20

Tak letos mám taky 2 hermafrodity. Je to velmi pravděpodobně tím, že obě rostliny vyrostly ze semen z mojeho loňskýho hermoša, i když třeba jedna malinká kyti z téhož sémě je 100% mamina.

Myslím, že někdo tady (v tomto threadu) už řešil problém naturálních hermafroditů (mají to už geneticky dané) a samic transformovaných vnějšími podmínkami na hermafrodity. Já jsem se setkal pouze s těmi naturálními, procento kolik hermafroditů vyroste z vlastích semen hermafrodita je zřejmě vysoké, odhaduji tak přes 70%, zbytek si rozdělí samci a samice, přičemž samců bude zpravidla více. Samozřejmě to není vědeckými metodami ověřený údaj, takže s rezervou.

Z důvodu ne moc dobrých podmínek (pozdní sadba, špatný substrát) mám nyní 5 malých balkonovek 40-70cm, z toho 1 hermafrodit, kterýho by byla škoda sejmout; vzhledem k jeho velikosti (malosti) vpohodě vychytám oškubat všechny "koule" dřív než se stačí otevřít a semenit. Jedna outdoor je taky hermoš, tak cca 1m, uvidíme jak to dopadne .

Ohledně potence se můžu opírat o loňský rok, kdy prakticky jediná větší rostlina měla cca 150cm, nezaštipovaná, a byl to hermoš. Zasazen v půlce května, sklízel sem až někdy v půlce října. Právě v období sklizně bylo dost vlhko a už sem pozoroval hnití na jedné paldě, tak sem to okamžitě skosil. Horní palice vypadaly skvěle, zbytek byl taky hezký, bohužel ale plný semen. Protože to bylo jediné, co jsem po velkém úsilí sklidil, tak jsem to samozřejmě po vysušení všechno rozdrolil a asi 4 hodiny se bavil vybíráním zhruba 200 semen. Gramáž neznám, pro představu toho byly 2 fest napěchované filmovky (krabičky od filmu). A kvalita? No chuť super a...no pěknej nářez, navíc mi to vydrželo fakt dlouho.

Představa že bych měl přebírat dvoumetrový stromeček (ne li více takových) je ale děsivá. Pokud máte víc květinek (a hlavně mamin poblíž), doporučuji zlikvidovat.

Už sem toho napsal jaksi moc, takže poznámečka na závěr : Hermoši v květu valí o poznání rychleji než samičky, to je asi kvůli tomu, že samčí pylové květy nevydrží tak dlouho semenit.

S přáním skvělé úrody
HermoshGrower THeCed.

Old Post 28-08-2001 v 15:41 PM
THeCed je offline   Profil uživatele THeCed   Find more posts by THeCed   Foto galerie člena THeCed   Click here to Send THeCed a Private Message   Add THeCed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 21

2 TheCed

Diky za vycerpavajici povidani o hermosich. za to si rozhodne zaslouzis karmu...

jinak rostlina outdoor, nezastipovana, 150 cm, hermos a jeste k tomu dve filmovky? Napechovany... No, to neni zrovna moc co? Loni z jedne outdoor rostliny, taky hermafrodit, taky par seminek, jenze zastipovana, byly 3 napechovane litrove sklenice na zavarovani... Je pravda, ze kytka byla asi o metrik az o metrik a pul vetsi nez ta tvoje, ale hlavne byla zastipovana a vypadala jako maly strom. Stonek u zeme mela jako moje zapesti. kdyz sem ji sklizel, tak sem na ni sel se sekyrou... :-) a to jako fakt...

Jinak jeste jednou diky za povidani o herm...

Old Post 29-08-2001 v 07:46 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THeCed
Stálý Člen

Karma uživatele THeCed - 60% PěstitelskáKarma uživatele THeCed - 60% PěstitelskáKarma uživatele THeCed - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 22

2 Walhalla2k :
Díky, moc mě potěšila tvoje odpověď, jakože je tady taky někdo co hermoše dopěstil do zdárného konce (a mnohem zdárnějšího než já).

Ještě k tomu mýmu : Toho množství bylo asi víc, protože teď si vzpomínám že krom těch 2 filmáčů sem měl hodně palic v energitkách, no to víš, ta paměť.
Nicméně fakt, že stonek toho mýho herma měl dole tak 1.7cm průměr, a navíc sem ho musel ke přesadit dyž měl tak metr, takže to množství nebylo nic extra.
Ale ty tvoje 3 litrovky...hmm...to je (byl?) poklad.

Ještě by mě tak náhodou zajímalo, jestlis nezkoušel opílit nějakou 100% samičku tím pylem z herma. Někdo tady uváděl, že ze semen by pak mělo vyrůst nápadně víc samic ?!?!?

Kvalita je někdy více - třebas - celý balkon v energitce.

Old Post 29-08-2001 v 19:27 PM
THeCed je offline   Profil uživatele THeCed   Find more posts by THeCed   Foto galerie člena THeCed   Click here to Send THeCed a Private Message   Add THeCed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 23

Opylit sem to nezkousel. Vsechny samci kvety sem hned rval. Teda hned, tak jednou tydne. Cili trochu mi to pylilo jednak samo sebe a jednak samice kolem. Z tech samic kolem mam asi 200 seminek (hrubej odhad) a porostou pristi rok zase jako outdoor (na indoor si nechavam nekolik seminek afghanu). Cili uvidime, co z nich pristi rok vyroste. zda samy samice ci hermaci...

Jinak poklad to jenom byl. vydrzelo to pul roku. Pravidelnyho kazdodenniho huleni (tak pet speku denne ve dvou az trech lidech)

Tak at ti to roste!!!!!!!!!!

Old Post 29-08-2001 v 20:31 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sleepless
Stálý Člen

Karma uživatele Sleepless - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 44 

Upozornění hermousi sou mrchy! Příspěvek č. 24

Pokud nemate moznost chodit ke kytkam kazdej den a kezdej den trhat hermousum koule, je to spatny, protoze ten pyl ze samicich kvetu nadela hustou paseku a palice budou plny semen. Nejhorsi je, ze ty samici kvety jedou hrozne rychle: jeden den je to neskodna kulicka a druhej den je to otevrenej kvitecek, z kteryho se zubej pestiky obaleny pylem ... Vim o cem mluvim, stacilo abych nebyl pres vikend doma a hermous mi na balkone stacil brutalne osukat sam sebe a zaneradil mi ostatni maminy. Snad aspon ty semena z nich budou pristy rok samy samice a bude z toho aspon nejakej uzitek ... ale jinak mi je pri pohledu na ty palice na hermousovi plny vacku se seminkama do breku

Old Post 30-08-2001 v 11:16 AM
Sleepless je offline   Profil uživatele Sleepless   Find more posts by Sleepless   Foto galerie člena Sleepless   Click here to Send Sleepless a Private Message   Add Sleepless to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fucktheskin
Nový Člen

Karma uživatele fucktheskin - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 6 

Palec dolů Příspěvek č. 25

podle mích skušeností to bude z 90% hermafrodit a zbitek samci...

Old Post 30-08-2001 v 18:06 PM
fucktheskin je offline   Profil uživatele fucktheskin   Find more posts by fucktheskin   Foto galerie člena fucktheskin   Click here to Send fucktheskin a Private Message   Add fucktheskin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sleepless
Stálý Člen

Karma uživatele Sleepless - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 44 

Dotaz 2 fucktheskin: Příspěvek č. 26

Myslis ty semena z hermouse, nebo z tech opichanejch cistokrevnejch samicek? Protoze ja mel samozrejme na mysli ty z tech mamin ... myslel sem, ze prave z nich by mely byt ty semena samy potencionalni samice, nebo se mejlim?

Old Post 30-08-2001 v 21:39 PM
Sleepless je offline   Profil uživatele Sleepless   Find more posts by Sleepless   Foto galerie člena Sleepless   Click here to Send Sleepless a Private Message   Add Sleepless to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fucktheskin
Nový Člen

Karma uživatele fucktheskin - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 6 

Pohodička :pimp: Příspěvek č. 27

měl sem na mysly z těch hermafroditů ale z těch čistokrevnejch samic budou na 85,5% budou samice..

Old Post 30-08-2001 v 21:48 PM
fucktheskin je offline   Profil uživatele fucktheskin   Find more posts by fucktheskin   Foto galerie člena fucktheskin   Click here to Send fucktheskin a Private Message   Add fucktheskin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tetris
Nový Člen

Karma uživatele Tetris - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 1 

Palec dolů Příspěvek č. 28

Ahoj Lidi, potrebuju pomoc....mame na balkone tri kyticky, vypadaj krasne, ale zacaly se dit divny veci....Na vsech palicich se zacaly delat shluky seminek....tak jenom dotaz....jestli se tomu da nejak zabranit, nebo uz je jasny,ze to sou vsechno samci....
Dybyste nekdo vedel, tak mi prosim odpovezte na ...

[admin edit]
Sorry, ale přijde mi to trochu nebezpečný psát mail se jménem!

[Edited by Moderator on 08-09-2001 at 07:14 PM]

Old Post 07-09-2001 v 12:54 PM
Tetris je offline   Profil uživatele Tetris   Find more posts by Tetris   Foto galerie člena Tetris   Click here to Send Tetris a Private Message   Add Tetris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sleepless
Stálý Člen

Karma uživatele Sleepless - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 44 

Dotaz Příspěvek č. 29

Tak abych se priznal, dost dobre nechapu na co se ptas?
Pokud se ti v palicich zacaly delat shluky seminek, tak to prece neznamena, ze se jedna o samce, ale o to, ze jsou to oplodneny samice. Tzn. ze byly ty palice opyleny. To se mohlo stat bud tak, ze nekde v okoli vyskytoval nejakej konopnej samec (treba technicky konopi), coz je ale vzhledem k tomu, ze pises, ze je se jedna o balkonovky, dost nepravdepodobny. Nebo je to tim (presne muj pripad balkonovyho hermafroditniho prcala ...), ze je jedna (nebo vic) z tech kyti hermafrodit, ktery opylil sam sebe a ostatni samice. Zkus se schvalne podivat, jestli se na nektere z tech kyticek neobjevily mimo palic plnych blizen (samici kvety) i takovy malinkaty otevreny kvitecky (vetsinou bily, ale i treba svetle zelene, proste obecne svetle kvitecky) se zretelnymi pylem obalenymi pestiky uprostred ... pokud ano, je to jasny ... hermafrodit. Ted uz s tim stejne moc neudelas ... ja sem to taky propas a mam to taky plny semen ... apon pockam az poradne dozrajou a ty z tech opylenejch cistokrevnejch samic schovam a pristi rok zasadim, protoze by z nich mely byt s vysokou pravdebodobnosti take samice. Ty semena z tech hermousu doporucuju nesazet, protoze je zde naopak vysoka pravdepodobnost, ze to budou zasejc hermousi. Kazdopadne tak jako tak, ty palice budou v pohode, zkratka jenom toho bude nakonec min na huleni, ale nerekl bych, ze to ty kytce pokud se opyli, nejak ubere na potenci, ale presne to nevim.

Old Post 07-09-2001 v 13:40 PM
Sleepless je offline   Profil uživatele Sleepless   Find more posts by Sleepless   Foto galerie člena Sleepless   Click here to Send Sleepless a Private Message   Add Sleepless to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Nápad Příspěvek č. 30

Tetris: Skoda ze nejsem fizl, podle emila bych si zjistil adresu a dosel bych ty tvy kytky sklidit Tukni na Edit pod svym prispevkem a vymaz to!!!

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 07-09-2001 v 15:52 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Pohodička to sunset: Příspěvek č. 31

Podle IP adresy zjistis taky hodne zajimavych veci, a ani nemusis psat svuj e-mail, staci napsat do prikazoveho radku tracert a tvoji IP adresu a hned vidim pres jake uzly se pripojujes atd...

Tetris: Ale email s firmou jsem fuckt radsi nepis

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 08-09-2001 v 07:30 AM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konart
Stálý Člen

Karma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 164 

Řízkování hermafroditů Příspěvek č. 32

Pokud udělám řízek z hermafrodita, bude to taky hermafrodit nebo to může být samice - řízek z větve kde bude palice nebo samec - řízek z větve s pylem? Dostal jsem řízky Big Bud, a až teď se zjistilo, že mateční rostlina má i samčí květy.

... KonArt ...
__________________
Světlo - Spektrum slunečního záření, fotosyntéza
Léčebné účinky marihuany - Konopná mast

Old Post 17-09-2001 v 10:08 AM
konart je offline   Profil uživatele konart   Find more posts by konart   Foto galerie člena konart   Click here to Send konart a Private Message   Add konart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4551620 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív