Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » LED Vero 29 2x 720w, 1x 420w, NFT 2x 200x100, 1x 110x100, 40 Jack Herer, 40 Moby Dick
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
ZelenaMyska
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaMyska - 80% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaMyska - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 39 

Hydroponie LED Vero 29 2x 720w, 1x 420w, NFT 2x 200x100, 1x 110x100, 40 Jack Herer, 40 Moby Dick Příspěvek č. 1

Zdravím Vás groweři,

po letech občasného sledování tohoto skvělého fora jsem se rozhl konečně regnout a sdílet s Vámi svůj první pěst. Budu velicé rád za Vaše rady a nározy.

Osazenstvo: 40 Jack Herer, 40 Moby Dick,

Konfigurace:
Místnost: 2,2 x 4,5 m s odtahem do komínu a přítahem z vedlejší místnosti

Osvětlení:
2x Spider vero 29 720W, 8x čip Vero 29 gen7 růst/květ, 6x čip Vero 29 gen7 květ + 20x cree red

1x verze Spider vero 29 up 420 watt

NFT systémy: 2x 200x100, 1x 110x100
Kalfasy 90l
s čepadly od JK-animals internal pump 201 max. 500l/h
a vzduchovým čerpadlem

Odtah: Prima klima 160 2 rychlosti 420/800 m3 přes pacháč 800 m3

Přítah: pasivní z vedlejší místnosti

Zvlhčovač: 2x jednomembránový nebler v 20l kýblu

Ofuk: 2x cirkulační stojanovy ventilator 40 cm

Hnojiva: JIDB Urban A,B,M.

Voda z řádů s EC 0,2 PH 7.
Fotky budou brzo.

Naposledy upravil ZelenaMyska 24-01-2018 v 14:05 PM

Old Post 24-01-2018 v 13:53 PM
ZelenaMyska je offline   Profil uživatele ZelenaMyska   Find more posts by ZelenaMyska   Foto galerie člena ZelenaMyska   Click here to Send ZelenaMyska a Private Message   Add ZelenaMyska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 2

To už je palba.

Old Post 24-01-2018 v 17:34 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 3

Tak tohle budu sledovat

Old Post 24-01-2018 v 18:55 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 4

Tak toto budem sledovať. Pridáš foto miestnosti a svetiel?

Old Post 24-01-2018 v 19:22 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 5

na toto se těším ! SLEDUJI

Old Post 24-01-2018 v 20:37 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mdmatox
Nový Člen

Karma uživatele mdmatox - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 6

Sleduji a hodně štěstí

Old Post 24-01-2018 v 22:56 PM
mdmatox je offline   Profil uživatele mdmatox   Find more posts by mdmatox   Foto galerie člena mdmatox   Click here to Send mdmatox a Private Message   Add mdmatox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 7

Tak na tohle jsem zvědav 😉

Old Post 25-01-2018 v 03:47 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaMyska
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaMyska - 80% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaMyska - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 39 

Update fotek Příspěvek č. 8






Fotky pěstírny a kytek kořenících do RW 10x10cm

Naposledy upravil ZelenaMyska 25-01-2018 v 10:37 AM

Old Post 25-01-2018 v 09:39 AM
ZelenaMyska je offline   Profil uživatele ZelenaMyska   Find more posts by ZelenaMyska   Foto galerie člena ZelenaMyska   Click here to Send ZelenaMyska a Private Message   Add ZelenaMyska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaMyska
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaMyska - 80% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaMyska - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 9

První várka fotek pěstířny a kytíček

Old Post 25-01-2018 v 09:45 AM
ZelenaMyska je offline   Profil uživatele ZelenaMyska   Find more posts by ZelenaMyska   Foto galerie člena ZelenaMyska   Click here to Send ZelenaMyska a Private Message   Add ZelenaMyska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaMyska
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaMyska - 80% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaMyska - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 10




První problém s polovinou květin, čtvrý den v parnících polovina holek nevypada vůbec dobře (90% Moby Dick) foto 1 a 2, někdo nazor čím by to mohlo být? Po vložení do NFT to vypadá, že se začínají vzpamatovávat.

Teplota 24-27
Vlkhost: 65-75%

NFT: EC 0,8 PH 5,9

Old Post 25-01-2018 v 13:11 PM
ZelenaMyska je offline   Profil uživatele ZelenaMyska   Find more posts by ZelenaMyska   Foto galerie člena ZelenaMyska   Click here to Send ZelenaMyska a Private Message   Add ZelenaMyska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaMyska
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaMyska - 80% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaMyska - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 11






K postupu s řezy:

1. vložení do RW 10x10 cm, RW nebyl spofovany pouze dostatečne zavlaženy.. možná až moc. Odstátou vodou z řádu s EC 0,2 PH sníženým na 5,9

2. vloženo do plastových boxů, zakryto potravinářskou folii do které jsem udělal dostatek děr

3. vloženo pod LED cca 50 cm nad vrcholky 18/6

4. 3. den začínají první květinky vystrkovat kořínky z RW vše vypada vcelku dobře

5. 4. den ráno už je evidentní problém na cca 50% květin viz foto výše

6. 6. den 80% květin už mají kořínky a tak umístěno do NFT.

Old Post 25-01-2018 v 13:31 PM
ZelenaMyska je offline   Profil uživatele ZelenaMyska   Find more posts by ZelenaMyska   Foto galerie člena ZelenaMyska   Click here to Send ZelenaMyska a Private Message   Add ZelenaMyska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 12

Taky mám nft 110x100 a hned jak přijdou klony v malých kostkách, tak namočím velkou rockwool kostku a hned to hazim na vanu . Zapnu zvlhčovač ať mám větší vlhkost a do 5-7 dnů už to frčí.

Old Post 25-01-2018 v 17:04 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 13

V prvom rade je nutné pufrovať rw aspon 24h v kyslejšom náleve kludne ph 5,0. Samotné rw je hodne zasadité +- 7-8 takže na štart nič moc, zvesené listy a fialové rapíky by to mohli potvdiť. Tie nekrózy by som videl na prepal od svetla , podla mna je na štart 50 cm dosť velka intenzita..tiež tie prevlhčené boxy s fóliov sa mi nezdajú..kitiz potrebujú dychať a nižšia vlhkosť, nie zase extrem, pomáha v rychlosti zakorenenia. Inak systém sa spúšta až je všetko prekorenené pretože je tu stále možnosť preliatia. Do vtedy sa to normálne zalieva rúčo , v tvojom prípade by som to ladil proklate nízko aby si kompenzoval nenapufrované rw, dajme tomu z brucha ph5,5 a ec klído okolo 1, a neboj sa to preliať durch aby sa to trošku pufrovalo , rw je hodne vzdušné.. držím palec


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 25-01-2018 v 21:19 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaMyska
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaMyska - 80% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaMyska - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Samulele
V prvom rade je nutné pufrovať rw aspon 24h v kyslejšom náleve kludne ph 5,0. Samotné rw je hodne zasadité +- 7-8 takže na štart nič moc, zvesené listy a fialové rapíky by to mohli potvdiť. Tie nekrózy by som videl na prepal od svetla , podla mna je na štart 50 cm dosť velka intenzita..tiež tie prevlhčené boxy s fóliov sa mi nezdajú..kitiz potrebujú dychať a nižšia vlhkosť, nie zase extrem, pomáha v rychlosti zakorenenia. Inak systém sa spúšta až je všetko prekorenené pretože je tu stále možnosť preliatia. Do vtedy sa to normálne zalieva rúčo , v tvojom prípade by som to ladil proklate nízko aby si kompenzoval nenapufrované rw, dajme tomu z brucha ph5,5 a ec klído okolo 1, a neboj sa to preliať durch aby sa to trošku pufrovalo , rw je hodne vzdušné.. držím palec


Díky za názor Samulele,

s pufovaním sem to podcenil, příště už to neudělám, jelikož jsou kytky uz v NFT snížím hodnotu v kalfasu na PH 5,5 a budu postupně zvedat na 5,9.

Jaký průtok čerpadla bych mel na začatku nastavit a jak postuponě měnit?

S názorem k nekroze listu bycvh souhlasil, jelikož mě nenapadlo co jinyho by to mohlo být. světla zvednuta na 70 cm.

Dneska skocím pro Plagron Vita Start a postříkám je (v jaké fazy světelné periody bych je měl idealně stříkat?) měl bys doporučení na nějaké další hnojiva či doplnky? V současné chvili mam pouze JIDB urban A,B,M.

Ještě jednou děkuju za komentář a posílám samozřejmě K )

Naposledy upravil ZelenaMyska 26-01-2018 v 08:47 AM

Old Post 26-01-2018 v 08:12 AM
ZelenaMyska je offline   Profil uživatele ZelenaMyska   Find more posts by ZelenaMyska   Foto galerie člena ZelenaMyska   Click here to Send ZelenaMyska a Private Message   Add ZelenaMyska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 15

Samozřejmě že je lepší, když jsou kořeny ve velké kostce už porostlé. Jen jsem chtěl napsat, že to taky jde i bez toho. 2x jsem to nechával v parníku a 2x jsem to pokládal hned na netkanou textilií. Výsledek byl ten samý. To samé s pufrovanim kostek. Už nechávám 10 - 15 min a v pohodě. Záleží hodně na odrůde, co snese.
Je pravda, že minule mi jedna kytka s 9 nechytla. Přidávám do vody kde namáčim kostky ještě pár ml zakorenovak.
Máš ranec kytek a bude to džungle na tak malý prostor.

Old Post 26-01-2018 v 08:54 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaMyska
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaMyska - 80% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaMyska - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Samozřejmě že je lepší, když jsou kořeny ve velké kostce už porostlé. Jen jsem chtěl napsat, že to taky jde i bez toho. 2x jsem to nechával v parníku a 2x jsem to pokládal hned na netkanou textilií. Výsledek byl ten samý. To samé s pufrovanim kostek. Už nechávám 10 - 15 min a v pohodě. Záleží hodně na odrůde, co snese.
Je pravda, že minule mi jedna kytka s 9 nechytla. Přidávám do vody kde namáčim kostky ještě pár ml zakorenovak.
Máš ranec kytek a bude to džungle na tak malý prostor.


Díky za nazor Fikus ,

snažím se najít ten nejlepší možný způlsob pěstování v tomto setupu, tak jsem rád ža každy názor.

Pofovaní příští kolo uřitě pojedu jelikož nyní je na kytkách evidentní, že neco neni OK. I když jsem vymačkal ze dvou RW kostek vodu, vysledné PH bylo 6 což by mělo být vphode, ale projistotu.

Prokořenení před vložením do NFT mi zni taky rozumě i vzhledem k castečnému snížení spotřeby energie, mužu to nechat pod 1 svetlem místo 3 i čerpadla zustanou o par dní dýl vyplá.

Používám regulovatelná čerpadla s výkonem až 500l/h, jaký vykon bych podle tebe měl nastavit ted na žačatku a jak výkon upravovat v pruběhu vegetace a květu?

Co říkáš na použití Vita Startu od Plagronu k postřiku listů (kdy ideálně stříkat?), popř další přípravky pro lepší vytalitu květin, zatím mám doma pouze JIDB urban A.B.M..

Pěstu ZDAR a diky za Vaši aktivitu

Old Post 26-01-2018 v 09:46 AM
ZelenaMyska je offline   Profil uživatele ZelenaMyska   Find more posts by ZelenaMyska   Foto galerie člena ZelenaMyska   Click here to Send ZelenaMyska a Private Message   Add ZelenaMyska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9619350 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív