Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » 1.výživa klonů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 49

.

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Naposledy upravil Pítr90 08-01-2018 v 19:46 PM

Old Post 08-01-2018 v 19:35 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cannapes
Stálý Člen

Karma uživatele Cannapes - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 50

Prvni klony v bubbleru 3 den

Cannapes

Old Post 09-01-2018 v 14:53 PM
Cannapes je offline   Profil uživatele Cannapes   Find more posts by Cannapes   Foto galerie člena Cannapes   Click here to Send Cannapes a Private Message   Add Cannapes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 51


Ještě před kosou vyfotim jednu pro vás hraje všemi barvami a už ji týden nekrmim
Vůně je silně pronikavá a nasládlá

Old Post 12-01-2018 v 09:15 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inpeerson
Stálý Člen

Karma uživatele inpeerson - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 52

Také jsem měl problémy se zakořeněním, je potřeba nic neuspěchat. Důležité je dodržet postup, použít po řezu stimulant a do roztoku také použít trochu kořeňáku.

It is all...

Old Post 21-01-2018 v 20:41 PM
inpeerson je offline   Profil uživatele inpeerson   Find more posts by inpeerson   Foto galerie člena inpeerson   Click here to Send inpeerson a Private Message   Add inpeerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 53


Je to nějakou dobu co jsem objednal semínka od Fair seeds (Black Dominátor)fem.
Cena se pohybuje asi kolem 600kč za 10ks plus poštovné což mi přijde férové.
Zasadil jsem a zamatkoval 1ks poté nařezal nějaké řízky viz. Foto jeden z nich
Bohužel s touto bankou nemám žádné zkušenosti ale vše je jednou poprvé a uvidíme jakou kvalitu v rámci (času a možností) dokážu vyždímat z této odrůdy.
Jinak o bance jsem se dozvěděl z časopisu Legalizace toť vše

Old Post 25-01-2018 v 11:03 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 54


Pro představu vám ukážu foto Black Dominator (fair seeds )
Je to někde na půli cesty květu cca 30/12
Musím říci , že vůní mě tato odrůda zaskočila , když přijdu do místnosti kde rostlina roste , praští mě neskutečně silná vůně , jako by mě přejel tunový náklaďák plný konopí. 🤗🙄
Zblízka mají květy vůni ovocných žvýkaček , je to neskutečná euforie a to je vše

Old Post 26-02-2018 v 18:59 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 55


Tak zase nějaký to foto Black Dominator , nejspíš poslední , protože s tímto modelem končím.

Proč ?

Měl jsem trošku jinou představu , vždy mě vyroste dlouhý klacek a větve žádný , s tím se nedá pracovat i když někomu to třeba vyhovuje.
Abych jen nekritizoval chuťově docela dobré.
Už jsem zasadil Super skunk tak jsem zvědav co z toho vyleze , ale myslím, že to pro mě bude zase něco nového 🙂

Old Post 13-05-2018 v 15:44 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 56


Dnes ráno jdu zalévat a co nevidím , stal se ze mě pěstitel houbiček.
Sice nevim o jaký druh se jedná , jsou jedlé nebo ne , ale rostou.
Chvíli jsem přemýšlel nad tím , jestli ty houby nemůžou zastávat roli cizopasníků ...
Nakonec jsem usoudil, že asi ne , tak se o ně s vámi podělim

Old Post 10-06-2018 v 07:37 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 57


Zdravím všechny , kteří sem aspoň na chviličku nahlédnou
Dnes mi prokořenili nějací prcci , bohužel jsou to přeřezi z předchozích klonů.
Nedobrovolně mě opustila po 2 letech , moje mateční rostlina (R.I.P)
Proto přeřezi , je to taková improvizace ze zoufalství.
Musim konstatovat , že se ujali velice dobře.
Na nové matce se již pracuje....🙄🤯🤪

Přikládam foto klacků , tak ať vám to roste lépe než mě

Old Post 15-07-2018 v 10:59 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 58


Tak už se pomalu ale jistě dostávam k nové mateční rostlině.
Peru do ní hnojivo podle tabulek (GHE) , ale vypadá že je to málo , trošku zkusím přidat .

Moje nová rostlinka je SKUNK ( 00 seeds).

Do zvlhčovače nalévám vodu s úpravou PH 5.8 + enzymy 2ml na 1L. (Atazyme )
Přes léto ještě skrze rozprašovač jednou denně postřik LEAF COAT (Biobizz) + VITA START (Plagron).

Teplota při plném zvlhčování je 28° .
Přes léto používám lampu 250w a přes zimu 400w , abych nemusel tolik přitápět , teplota se pohybuje též kolem 28°

Vlhkost je kolem 80 %

A to je pro dnešek asi vše 👻🤟💣💥

Naposledy upravil borecshot 24-08-2018 v 19:10 PM

Old Post 24-08-2018 v 10:03 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inpeerson
Stálý Člen

Karma uživatele inpeerson - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 59

Ja to máš s teplotou v tomto vedru?

Old Post 24-08-2018 v 11:07 AM
inpeerson je offline   Profil uživatele inpeerson   Find more posts by inpeerson   Foto galerie člena inpeerson   Click here to Send inpeerson a Private Message   Add inpeerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 60


Je na čase, přidat zase nějaké to foto ....
Dnes vám ukážu takovou malou vychytávku , kterou jsem okoukal na YouTube 🎞️🎬🎥

Jde o plíseň v pařníku , vždy jsem s tím měl problémy a to i přes plně otevřený horní průduch.
K tomu , aby se člověk těmto problémům vyhnul , stačí jen mezi spodní a horní část pařníku , vložit nějaký špejle , nebo sirky.
A tím udělat 5mm až 1 cm mezeru po celém obvodu .
Vzduch má možnost se krásně vyměnit , aniž by vznikla prudká výměna teplot.

Tak zase někdy 🔌🎧🎶

Naposledy upravil borecshot 01-10-2018 v 10:51 AM

Old Post 01-10-2018 v 10:39 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 61

Ahoj, já tohle řeším tak, že dám víko trochu křivě, aby v rohách vznikly díry 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 01-10-2018 v 12:47 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 62


Tak jsem opět zde 👻👽

Chtěl bych pozdravit všechny do nového roku a hlavně ty , který to přes zimu nevzdávají a pálí nějaké ty Waty 🔌💥💎👑

Dnes přidam foto řízku vlastní výroby , není to nic moc , ale pro vlastní potřebu dostačující .
Jedná se o SKUNK (00 seeds)
Co k tomu dodat , s tímto modelem se trochu trápím , tahá se docela vysoko , tudíž člověk to musí hlídat a ohýbat .
Viděl bych to spíš na outdoor ...

Tak se mějte a zase někdy 👀👊🤟

Old Post 08-01-2019 v 15:59 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 63


Ahoj všem 😄

Tak kluci a holky 👊

Dnes vám ukážu foto rostlinek , kterým jsem věnoval v poslední době spoustu času.
Jedná se o SKUNK (00 seeds)
Co bych vám o nich pověděl, že je to poměrně odolná odrůda, byl jsem napaden ofenzívou Svilušek a Třásněnek.
Tento boj jsem nakonec vyhrál a predátoři byli poraženi🐜🦑🐛🥀🌱🌿💦💀☠️
Opět se ukázalo , že zvítězilo dobro nad zlem.

Co se mě nelíbilo je poměrně rychlý růst, bez ohýbání se pěst neobejde, kytky by bez problémů dosáhli 2 metrů.
Co se mi naopak líbilo je uklidňující účinky a lehce citrusová vůně.

Nadále z touto odrůdou nepočítam je čas se posunout zase o krok dále , protože je pořád co zkoušet .

Dost tlachání tady máte slíbené foto jedné těch povedenějších

Old Post 24-03-2019 v 10:11 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 64

Naposledy upravil borecshot 24-03-2019 v 21:29 PM

Old Post 24-03-2019 v 19:56 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9288170 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív