Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Obměna z HPS 2 x 600 na Led???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mdmatox
Nový Člen

Karma uživatele mdmatox - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 10  

Obměna z HPS 2 x 600 na Led??? Příspěvek č. 1

Zdarec , chtěl bych poradit - doteď jsem dělal 2 x 600 a nyní bych přesedlal na led Vero 29.
Prostor mám 1,4 x 2,5 jaký setup by jste mi doporučili?
Alucraft nebo Ledideal?
Dikec

Old Post 24-01-2018 v 23:53 PM
mdmatox je offline   Profil uživatele mdmatox   Find more posts by mdmatox   Foto galerie člena mdmatox   Click here to Send mdmatox a Private Message   Add mdmatox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 2

Cau cau. Za me Ledideal.. Sam jsem bral od nich. Napises rozmery boxu a co by jsi si predstavoval a oni ti do tydne postavi svetlo na miru. Ochotny, prijemny, vse vystvetli..
Hlavne maji novejsi a vykonejsi cipy nez u Alucraft, coz je asi nejpotstatnejsi..
(nedelam reklamu, jen pisu svou zkusenost)

Old Post 25-01-2018 v 04:41 AM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 3

*nejpodstatnejsi - rikal jsem si, ze tam mam nejak moc TECEK :-D

Old Post 25-01-2018 v 04:43 AM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alfonzito
Stálý Člen

Karma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 4

A na to si ako dosiel ze maju novsie a vykonnejsie cipy? Ked budes po nich chciet cipy vero 29 gen 7 3000k 90cri co su momentalne na grow najlepsie cipy tak ta poslu k sipku ze to nevedu...budu ti vysvetlovat ze 80cri su lepsie co nieje pravda.

Old Post 25-01-2018 v 06:24 AM
alfonzito je offline   Profil uživatele alfonzito   Find more posts by alfonzito   Foto galerie člena alfonzito   Click here to Send alfonzito a Private Message   Add alfonzito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 5

Alucraft používá 90 cri a ledideal 80 cri + cree červené. Každý má na to jiný pohled co je lepší.
Obě firmy používají nové čipy Vero 29 generace 7.
Co vím tak ledideal, používal i cri 90 a upustily od toho.

Alfonzino a ty si na to přišel kde, že 80 cri jsou horší?
Otevři si datasheet výrobce bridgelux a podívej se jaká je svítivost u 80 cri a u 90 cri.
Tok fotonu je daleko větší u 80 cri.
90 cri má křivku v podání barev v nm více k 650 nm.
Každopádně jsou tady pěkné pěsty zdokumentovany od obou firem.
Já osobně mám taky od ledideal a jsem maximálně spokojen.

Naposledy upravil fikus37 25-01-2018 v 06:47 AM

Old Post 25-01-2018 v 06:28 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 6

Protoze cipy u Alu davaji 153 lm/w, kdezto u Ledideal davaji s vykonem 197lm/w, coz je zrovna dulezity faktor, ne?

Old Post 25-01-2018 v 06:51 AM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 7

: Frynk

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 25-01-2018 v 07:03 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 8

Podivej se do galerie na vysledky pod vyrobky od Frynka. V bazaru je inzerat s popisem. Rid se podle toho co vidis, ne to co ti nekdo papouskuje. Pesty pod Ledidealem jsou tady taky, srovnani je nasnade.

Old Post 25-01-2018 v 07:05 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alfonzito
Stálý Člen

Karma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 9

Fikus staci sledovat aj zahranicne fora nie len tu. Bolo spravenych hodne porovnani a z mojho pohladu teda 90cri vychadza lepsie...kazdopadne to co si napisal je pravda ani jeden z nich nepouziva starsie cipy.

Old Post 25-01-2018 v 08:03 AM
alfonzito je offline   Profil uživatele alfonzito   Find more posts by alfonzito   Foto galerie člena alfonzito   Click here to Send alfonzito a Private Message   Add alfonzito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 10

Můžeš kouknout do mojí galerie. Mám tam výsledky pod světly od ledidealu a taky pod jinými světly.
Alfons, na zahraničních fórech jsem nenašel kdo jede pod cree red + vero 29. Je tam pár pěstu, ale světlo je od ledidealu a ty používají cri 80 (alespoň co já vím) i když měli i v nabídce 90 cri, ale jen chvilku. Kdyby to bylo lepší, tak přece od toho nebudou odstupovat.

Old Post 25-01-2018 v 08:34 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od alfonzito
Fikus staci sledovat aj zahranicne fora nie len tu. Bolo spravenych hodne porovnani a z mojho pohladu teda 90cri vychadza lepsie...kazdopadne to co si napisal je pravda ani jeden z nich nepouziva starsie cipy.


Či sú 90cri lepšie je dosť diskutabilné. Podľa môjho názoru je lepšie použiť 80cri a doplniť spektrum napr cree xp-red pripadne xp-far led.

Ale tak je to skôr otázka rozpočtu

Old Post 25-01-2018 v 08:39 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mdmatox
Nový Člen

Karma uživatele mdmatox - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 12

A jak je to s teplotou kdybych tam měl jen ty Led , tak by teplota nebyla taková jaká by byla u HPS?Je to tak?Nebo to mám nakombinovat jednu HPS + led ?
V místnosti normálně můžu topit.

Old Post 25-01-2018 v 09:50 AM
mdmatox je offline   Profil uživatele mdmatox   Find more posts by mdmatox   Foto galerie člena mdmatox   Click here to Send mdmatox a Private Message   Add mdmatox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 13

Jel si i v létě hps? Měl jsi problém s teplotou v boxu přes léto? Pokud to máš v místnosti kde máš konstantní teplotu kolem 15 - 20 st, tak ledky v pohodě vytopi box. Je tam hodně proměnných, tak se těžko radi.
U led nebudeš potřebovat tak silný ventilátor. Topí taky, ale podstatně min.

Old Post 25-01-2018 v 10:04 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mdmatox
Nový Člen

Karma uživatele mdmatox - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 14

V létě jsem nejel mám tu hodně návštěv (odpočet vody a nějaký řemeslníky atd ),takže mám vyhrazený pár měséců ok to mě stačí

Old Post 25-01-2018 v 10:12 AM
mdmatox je offline   Profil uživatele mdmatox   Find more posts by mdmatox   Foto galerie člena mdmatox   Click here to Send mdmatox a Private Message   Add mdmatox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madaros
Stálý Člen

Karma uživatele Madaros - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 15

Já jsem si teď nechával sestavit světlo od Leddideal, ještě jsem nezačal s pěstem, ale je snima opravdu dobrá domluva, světlo sestavili na míru do boxu, sice je dražší, ale snad se to vyplatí, tu uvidíme až začnu :-)

Old Post 26-01-2018 v 09:55 AM
Madaros je offline   Profil uživatele Madaros   Find more posts by Madaros   Foto galerie člena Madaros   Click here to Send Madaros a Private Message   Add Madaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7242340 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív