Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Zloději, krádeže a ostatní nepříjemnosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
vahy
Nový Člen

Karma uživatele vahy - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 7  

Palec dolů Zloději, krádeže a ostatní nepříjemnosti Příspěvek č. 1

Zdravím Vás zelení přátelé,

rád bych se s Vámi podělil o svůj nepříjemný zážitek ze včerejšího večera. Kytky mám ve skleníku, ale vzhledem k tomu, že mi začali paličky plesnivět přes všemožné větrání, rozhodl jsem se, že otevřu boční strany. Žiji na malé vesnici v polosamotě a barák mám obehnaný zdmi. Žena slyšela nějaký hluk u vstupní brány, tak jsem se šel podívat na zahradu, když jsem zasvítil baterkou na skleník a zařval viděl jsem už jenom jak jeden pachatel leze přes plot. Plot jsem přeskočil ale ztratil se mi v lese. Stihli mi ukradnout jednu kytku (která nebyla ještě na 100pro připravená). Narušení soukromí, "necitlivá" sklizeň a drzost. Pěstování mě baví a je to můj koníček a takovým ku*vám bych sekal ruce.
Není to žádná tragédie, jenom jsem se z toho potřeboval vyblít a zjistit jestli máte podobné zkušenosti i vy.
Ten, jenž sklidí to co nezasel, nechť se navždy smaží v pekle.

Old Post 20-10-2017 v 06:03 AM
vahy je offline   Profil uživatele vahy   Find more posts by vahy   Foto galerie člena vahy   Click here to Send vahy a Private Message   Add vahy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 2

Snad se nevrátí pro zbytek. Zloději čehokoliv jsou pěkná pakáž... Nejlepší nachytat při činu a rozbít držku, což se ale málokdy poštěstí.

Důležitá je ale především prevence: pes, čidlo pohybu s reflektorem, nějakej alarm nebo kamerovej systém (nemusí to být drahý, když je člověk trochu šikovnej, něco si zbastlí sám). K tobě ale museli jít na jistotu

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 20-10-2017 v 10:14 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vahy
Nový Člen

Karma uživatele vahy - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 3

No já je nachytal při činu ale utekli...musím říct, že vzhledem k množství (sice jenom 4 kytky ale je toho moc) bych se spíše obával, že podají na PČR anonym...ještě v noci jsem zbytek sklidil...teď ale nevím kde to budu sušit...

Old Post 20-10-2017 v 10:18 AM
vahy je offline   Profil uživatele vahy   Find more posts by vahy   Foto galerie člena vahy   Click here to Send vahy a Private Message   Add vahy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 4

O psa by som sa bal ze mi otravia.

Old Post 20-10-2017 v 11:22 AM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 5

Je to boj o zbytky ve státě chudobném...

And I'm stoned!

Old Post 20-10-2017 v 12:48 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 6

Psa a brokovnici na ně.
Namaž vršek zdi nějakym sajrajtem klouzavym, třeba vazelínou ( nějakou tmavou). Teda pokud je to taková ta široká zídka, ale i na úzký zdi by to mohlo přinést pár kouzelných okamžiků, jestli si přijde pro zbytek.
Aspoň to bude oko za oko, hadry za kytky.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 21-10-2017 v 11:49 AM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 7

mě to na narozeniny sklidila protidrogova... nevim co je lepsi

Prostě démon

Old Post 25-10-2017 v 00:11 AM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vahy
Nový Člen

Karma uživatele vahy - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 8

Demoneq => a vi o tom že je to tvoje? Opravdu by me zajimalo jak postupuji v případě, že znaji majitele a sklidi mu urodu protidrogove. Doufám že už se v dnešní době kvůli pár kytkam nekona soud, natož tak někoho odsoudit na 2-5 let...

Každému, co jeho jest,Kdo sklidí to co nezasel, Zaslouží pěst.

Old Post 25-10-2017 v 07:09 AM
vahy je offline   Profil uživatele vahy   Find more posts by vahy   Foto galerie člena vahy   Click here to Send vahy a Private Message   Add vahy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 9

Zdravím
Mysme jako malý lezli do zahrad na třešně,švestky atd. Bylo nám tak 10.A do jedné zahrady se muselo přes zeď.Pána co mu ta zahrada patřila to přestalo bavit.Vršek té zdi natřel,napaplal asi 2cm vrstvou vazelíny nebo nějakým takovým hustým kolomazem.No a celý to posypal střepama z rozbytejch sklinek.Na vrch té zídky nebylo vidět,takže se tam musel člověk vyhoupnout nebo vás musel někdo vysadit.Můžu vám říct,že překvapení bylo veliké a do té zahrady sme už nikdy nevlezli nikdo...
Jako bonus byl doma vylágoš za zničený hadry,potrhaný tričko a všechno nenávratně zamrdaný od toho kolomazu.Takže já bych to řešil tak nějak podobně.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 25-10-2017 v 09:54 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shock168
Stálý Člen

Karma uživatele Shock168 - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Zdravím
Mysme jako malý lezli do zahrad na třešně,švestky atd. Bylo nám tak 10.A do jedné zahrady se muselo přes zeď.Pána co mu ta zahrada patřila to přestalo bavit.Vršek té zdi natřel,napaplal asi 2cm vrstvou vazelíny nebo nějakým takovým hustým kolomazem.No a celý to posypal střepama z rozbytejch sklinek.Na vrch té zídky nebylo vidět,takže se tam musel člověk vyhoupnout nebo vás musel někdo vysadit.Můžu vám říct,že překvapení bylo veliké a do té zahrady sme už nikdy nevlezli nikdo...
Jako bonus byl doma vylágoš za zničený hadry,potrhaný tričko a všechno nenávratně zamrdaný od toho kolomazu.Takže já bych to řešil tak nějak podobně.
Zdárek


Líp bych to nenapsal ! 😄😄 samozřejmě čorkařum lámat ruce!

Old Post 10-12-2017 v 22:14 PM
Shock168 je offline   Profil uživatele Shock168   Find more posts by Shock168   Foto galerie člena Shock168   Click here to Send Shock168 a Private Message   Add Shock168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inpeerson
Stálý Člen

Karma uživatele inpeerson - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 11

Jsou to zmrdi. Tohle je sice nepříjemné, ale rozsah je celkem (promiň mi to) snesitelný.
Mě ukradli totálně všechno, vytříbená genetika, neskutečně opečovávané a parádní hnojiva. Denně měli kytky každá 20l vody, v parných dnech 2x, ráno a večer. Narostly cca 2,5m a byli obrovské. Nezůstalo mi nic, všechno vniveč...
Existují organizované skupiny, mám připevněné GPS lokátory které na kytky příští rok připevním, po zjištění kde to mají, je napráskám na policii.

Old Post 21-01-2018 v 20:26 PM
inpeerson je offline   Profil uživatele inpeerson   Find more posts by inpeerson   Foto galerie člena inpeerson   Click here to Send inpeerson a Private Message   Add inpeerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 12

Joo když to máte někde na své zahradě u baráku, tak se dá dělat proti zlodějům dost, ale když to pak máte zašité někde v přírodě, tak je to horší. To tam můžete chodit na tajňáka X km za sezonu a pak přijdete na podzim a všechno pryč. Už mi toho bylo vyčorováno dost a vždycky to dost zamrzí. Když člověk vidí kolik do toho dal času, práce... zabíjel by! Ale co můžete dělat no. Já pořídil fotopast, ale zatim se mi nepodařilo nikoho blejsknout.
Minulý rok jsem jí tam nedal, protože jsem tam měl kytky malý, ale stejnak půlka zmizela. Pak máte flek, na kterym jste strávili neskutečnou dřinu s hlínou a lopatou, profláknutý .. nelze dělat nic .. Tento rok tam fouknu autoflower a zkosim to dřív než přijdou čorky..bohužel za cenu menšího množství. Všem přeju ať se vám zloději vyhnou. Nikomu o kytkách neříkejte! To je základ! Stačí, že se dobře prokecne 1 člověk a je to jak lavina a za chvíli to ví XX lidí !

Thomas V.

Old Post 22-01-2018 v 17:59 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Mamboo - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 13

Znamej letos uz dal k babe na barak fotopast... A neverili by jste , ale nafotilo mu to holku.. Bloncku, hubu v sale... Obrovskou krosnu horskou na zadech.. A behem 15 minut mu zlikvidovala uplne vsechno... Sla na jistotu ve 3 rano, baba prej hlucha ta o nicem nevi.. Na fotkach je poznat ze to byla silnejsi blondyna... Nic vic. Fotky ukazuje komu muzu a nikdo mu zadnej typ nedal o koho by mohlo jit. Na policajty samozrejme nepujdes... Je to proste svinstvo, vetsinou to udela jen clovek co nevi kolik to dalo prace.. Bud rad ze ti aspon neco zustalo, on si prej akorat pobral par palicek ze zeme...

Old Post 22-01-2018 v 18:12 PM
Mamboo je offline   Profil uživatele Mamboo   Find more posts by Mamboo   Foto galerie člena Mamboo   Click here to Send Mamboo a Private Message   Add Mamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inpeerson
Stálý Člen

Karma uživatele inpeerson - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 14

Doporučuji sázet dříve dozrávající genetiku nebo auta. Bohužel je to s tímto horší a horší.

Old Post 23-01-2018 v 08:26 AM
inpeerson je offline   Profil uživatele inpeerson   Find more posts by inpeerson   Foto galerie člena inpeerson   Click here to Send inpeerson a Private Message   Add inpeerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 15

citace:
Váchy 55 : Joo když to máte někde na své zahradě u baráku, tak se dá dělat proti zlodějům dost, ale když to pak máte zašité někde v přírodě, tak je to horší. To tam můžete chodit na tajňáka X km za sezonu a pak přijdete na podzim a všechno pryč. Už mi toho bylo vyčorováno dost a vždycky to dost zamrzí. Když člověk vidí kolik do toho dal času, práce... zabíjel by! Ale co můžete dělat no. Já pořídil fotopast, ale zatim se mi nepodařilo nikoho blejsknout.
Minulý rok jsem jí tam nedal, protože jsem tam měl kytky malý, ale stejnak půlka zmizela. Pak máte flek, na kterym jste strávili neskutečnou dřinu s hlínou a lopatou, profláknutý .. nelze dělat nic .. Tento rok tam fouknu autoflower a zkosim to dřív než přijdou čorky..bohužel za cenu menšího množství. Všem přeju ať se vám zloději vyhnou. Nikomu o kytkách neříkejte! To je základ! Stačí, že se dobře prokecne 1 člověk a je to jak lavina a za chvíli to ví XX lidí !


Mám velkej flek vysekanej v obrovským křoví a jedu tam už dobře deset let, nikdy na něj nikdo nepřišel. Je tam akorát dost špatnej přístup vysekaným tunelem a tahání hlíny nejde, takže jsem si tam založil kompost. Jinak bych na flek nevzal ani nejlepšího kámoše, bohužel. Je s tím ale pro jednoho dost práce. Jediná nevýhoda je v tom, že jak to v křoví nevětrá, tak palice dost plesnivěj. Takže buď hodně ranný odrůdy, nebo automaty. Ale zase se nemusím bát vichřice, to křoví fakt neprofoukne. A bacha na myslivce, dost často v křoví dávaj krmelce, aby měli zvířátka klídek, chce to prostě fakt VELKÝ křoví.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 27-01-2018 v 14:16 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 16

Tak jsem dneska přišel o svoji nejoblibenejsi krasavici, málo jsem hlídal, a věřte že kdybych tam byl tak tomu člověku tlamu ruce protože nohy bude potřebovat aby odešel z mojí zahrady hajzl. Jo ale ještě dnes dám kolem plotu hřebíky do fošen ať si to užije hned jak mi rozstříhá plot. Smrt zmrdum. A to jsem mírumilovně člověk, jejím maso a pěstují kytky protože mě to baví je to moje vášeň.

Old Post 30-09-2018 v 08:48 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0785470 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív