Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Přestávám kouřit,kdo se přidá??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10
Autor
Téma 
Medicin
Stálý Člen

Karma uživatele Medicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 145

Držte se borci, jsem dříve zkonzumoval třeba i dvě krabičky denně, teď už víc jak deset let ani jedna, chce to hlavně odhodlání že ať se stane cokoliv tak si cigáro nedám.
A něčím to nahradit, nejakou sebe odměnou, pokud nastane nějaká těžší životní situace.

Old Post 13-07-2017 v 09:14 AM
Medicin je offline   Profil uživatele Medicin   Find more posts by Medicin   Foto galerie člena Medicin   Click here to Send Medicin a Private Message   Add Medicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thomas0987
Nový Člen

Karma uživatele Thomas0987 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 146

Tak já už měsíc kourim elektriku a jsem velice spokojený. Když neberu první investici která byla cca 2000kc, která už je stejně zpátky, tak teď mě stojí kouření pár kaček měsíčně. Trvalo mi než sem se odhodlal to zkusit ale stalo to za to. Aspoň zatím to tak výpada. Přiznám se, když sem pil minulý týden, ožralý sem si to normální cigárko dal. Bylo jich tuším pět. Ne ze by mi nechutnalo, ale tak dobrý jak dřív nebylo. A hlavně jak jsem byl druhý den střízlivý, ani mě nenapadlo si dát normální cigaro jak je týden dlouhý

Old Post 14-07-2017 v 20:42 PM
Thomas0987 je offline   Profil uživatele Thomas0987   Find more posts by Thomas0987   Foto galerie člena Thomas0987   Click here to Send Thomas0987 a Private Message   Add Thomas0987 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 147

Ahoj bruno.kudrna.
Zajimalo by me jesli jste stale drzis nebo si si uz zapalil od te doby?
Popravde. :-)

Old Post 20-10-2017 v 18:27 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanapee
Stálý Člen

Karma uživatele kanapee - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 148

ten už retko neviděl ani z vlaku určitě a co ty Madi ? fajčíš ten Drip nebo jsi už pořídil jinou kubaturku ?

"Nikdy nevěř někomu, kdo nekouří trávu a poslouchá Boba Dylana."

------///\-----
-----///\\\----
----///--\\\---

Old Post 20-01-2018 v 19:33 PM
kanapee je offline   Profil uživatele kanapee   Find more posts by kanapee   Foto galerie člena kanapee   Click here to Send kanapee a Private Message   Add kanapee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xtractor
Stálý Člen

Karma uživatele Xtractor - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 149

na jakoukali zavislost sqele funguje ibogain. u nas terapii s nim provadi pani helena: http://riserostlin.cz/kontakt/ vrele doporucuju!

Old Post 07-11-2018 v 12:09 PM
Xtractor je offline   Profil uživatele Xtractor   Find more posts by Xtractor   Foto galerie člena Xtractor   Click here to Send Xtractor a Private Message   Add Xtractor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3736310 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív