Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Nerostou blizny na květech.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
BobMarly
Nový Člen

Karma uživatele BobMarly - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 3 

Nerostou blizny na květech. Příspěvek č. 1



Ahoj,
setkal se někdo z vás s tím, že na kytkách ve 3 týdnu květu, nerostou blizny a jsou hnědé? Je to asi na půlce úrody. Zbytek roste normálně. Je to i na spodních palkách, takže spálený to asi není.
Hnojím AH přesně podle tabulek, je to v boxu, rizky z hanf-hanf AK47, 600W.
Přiložil jsem 2 fotky, na jedné jsou ty kytky co jsou v pohodě a na druhé ty divný. Vůbec nvm co se to děje. Díky za rady.

Old Post 20-01-2018 v 09:49 AM
BobMarly je offline   Profil uživatele BobMarly   Find more posts by BobMarly   Foto galerie člena BobMarly   Click here to Send BobMarly a Private Message   Add BobMarly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 2

Může to byt nízká vzdušná vlhkost, silnější ofuk a nebo na ne hrabes. Pokud paldy rostou asi bych se tím moc netrapil.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 20-01-2018 v 11:22 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BobMarly
Nový Člen

Karma uživatele BobMarly - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 3

Mám to v místnosti kde topim a nevetram, tak asi ta vlhkost vzdušná. Ofuk jsem stáhl. Nesaham na to vůbec. 4 dny se to nepohlo, neroste to. Tak ještě počkám par dnů a kdyby se to nehlo tak to dam pryč no

Old Post 20-01-2018 v 12:57 PM
BobMarly je offline   Profil uživatele BobMarly   Find more posts by BobMarly   Foto galerie člena BobMarly   Click here to Send BobMarly a Private Message   Add BobMarly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 4

Co problemy s casovacem? Nezapne se ti svetlo uprostred 12/12 periody?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 20-01-2018 v 13:39 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BobMarly
Nový Člen

Karma uživatele BobMarly - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 5

To určitě ne. Mam tam 2 boxy. Jeden svítí během dne, druhej během noci.. V každym tom boxu jsou 4 kytky bez blizen a 6 v pohodě. To by byla moc náhoda, kdyby byl problém u obou časovačů.

Old Post 20-01-2018 v 16:49 PM
BobMarly je offline   Profil uživatele BobMarly   Find more posts by BobMarly   Foto galerie člena BobMarly   Click here to Send BobMarly a Private Message   Add BobMarly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mdmatox
Nový Člen

Karma uživatele mdmatox - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 6

/ane Marley příště to vidím na semínka..

Old Post 20-01-2018 v 21:49 PM
mdmatox je offline   Profil uživatele mdmatox   Find more posts by mdmatox   Foto galerie člena mdmatox   Click here to Send mdmatox a Private Message   Add mdmatox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cheerio
Stálý Člen

Karma uživatele Cheerio - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 7

OPĚT TEN SAMÝ PROBLÉM, TAK PORADÍ NĚKDO?!!!

Old Post 04-04-2018 v 08:53 AM
Cheerio je offline   Profil uživatele Cheerio   Find more posts by Cheerio   Foto galerie člena Cheerio   Click here to Send Cheerio a Private Message   Add Cheerio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 8

Ahoj pokusím se
V případě té ti vše správně časuje bych rychle vymyslel jak dostat čerstvý vzduch na výměnu do boxu
Dále je velká svině plíseň hnědá to je taková barva no jestli mas možnost podívat se na koreny zkus
Jina než bila barva je pruser

Taky bych použil ec metr
Jet hnoje podle tabulek nemusí být to nej
Vo voda ? Chlor ? Případně teplota zálivky

Taky to muže být teplota v boxu
No a tak ...

Znáš dobře genetiku kterou jedes je zaručeně ze je to ona ?
Nemůžeš mít více fenotipu od jednoho modelu ?
Je toho hodně co to muže být


Taky to nemusí být nic moc



V nejhorším případě si myslím
Ze 48 tmy
Bez vody pomáhá dost ...

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 10-04-2018 v 09:48 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 9

Taky jsem někde cetl ze zbarvení do hnědá de děla pokud je samice správně opylena
Ale to se ti asi nestalo ze ? Když je to jen Par kusů..

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 10-04-2018 v 09:51 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeet
Nový Člen

Karma uživatele Jeet - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 10

Myslím ze vím v čem je problem, prave jsem postnul taky příspěvek s tímhle problémem . A taky mám řezy z Hanfu ..... při poslední návštěvě mi jeden ze zaměstnanců řekl, ze nějaký jejich nováček tam místo vody do rozprasovace napustil chlor... takže všechny matky museli vyhodit.... no a když nad tím tak přemýšlím, evidentně zkoušeli zachránit co se dalo a bohužel my dva kreteni to odskacem .....

Old Post 14-06-2018 v 19:58 PM
Jeet je offline   Profil uživatele Jeet   Find more posts by Jeet   Foto galerie člena Jeet   Click here to Send Jeet a Private Message   Add Jeet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2020 - Banány na květech - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4026670 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív