Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » prvy bio led..white widow,gypsi haze,euforia,missing in barcelona
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
gromotlk
Nový Člen

Karma uživatele gromotlk - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 26  

Organika prvy bio led..white widow,gypsi haze,euforia,missing in barcelona Příspěvek č. 1



je to moje prve pestovanie..teda druhe..prve boli automat lsd ale o tom velmi nechcem pisat
box:60x60x170
svetlo: cfl 250w modre,na kvet mam v plane vyskusat 1000w LED ked bude o nicom vymenim za 400w sodik
hnojiva:biobizz
ocenim kazde komenty dobre aj zle ale hlavne ktore pomozu nakolko som zaciatocnik vdaka..uz maju cca mesiac taze dam fotky ked boli male a aj terajsie

Old Post 18-01-2018 v 17:11 PM
gromotlk je offline   Profil uživatele gromotlk   Find more posts by gromotlk   Foto galerie člena gromotlk   Click here to Send gromotlk a Private Message   Add gromotlk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 2

Ahoj, odpusť mi moji poznámku, ale to je teď nějaká nemoc tady na G. dávat do 60*60 400W???
Opravdu nic ve zlém, ale je to nesmysl 😉

Edit: možná v cooltubě, ale o tom vím prd, takže....

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 18-01-2018 v 17:37 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Ahoj, odpusť mi moji poznámku, ale to je teď nějaká nemoc tady na G. dávat do 60*60 400W???
Opravdu nic ve zlém, ale je to nesmysl 😉

Edit: možná v cooltubě, ale o tom vím prd, takže....

Nesmysl to samozrejme neni. Je to vic nez potrebujes , ale nesmysl ne.
Nesmis se kmtomu chovat jak k 250w. Ve finale jde jen o 150w vic. Coz je svym zpusobeňm malo , ale dost natolik abys to na kytkach poznal.
G/W tam asi nenahonis , ale ani bych nerekl ze se o to dotycnej snazi.
Pravda ja bych to nejel , bral bych to spis do boxu 80x80. Min.
Jestli narazis na muj prispevek u bohema , tam to bylo mysleno jako komplet upgrade na 400w.
Jinak nemoc je to dobra , je to o neco lepsi ekvivalent 1000w pustenych na m2 na superlumen a ver mi ze hodne lidi to tak jede.

Old Post 18-01-2018 v 17:52 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Bitir

Nesmysl to samozrejme neni. Je to vic nez potrebujes , ale nesmysl ne.
Nesmis se kmtomu chovat jak k 250w. Ve finale jde jen o 150w vic. Coz je svym zpusobeňm malo , ale dost natolik abys to na kytkach poznal.
G/W tam asi nenahonis , ale ani bych nerekl ze se o to dotycnej snazi.
Pravda ja bych to nejel , bral bych to spis do boxu 80x80. Min.
Jestli narazis na muj prispevek u bohema , tam to bylo mysleno jako komplet upgrade na 400w.
Jinak nemoc je to dobra , je to o neco lepsi ekvivalent 1000w pustenych na m2 na superlumen a ver mi ze hodne lidi to tak jede.


Na tebe ne, spíš na ty nechápající reakce. Patřím do tábora lidí, co si tvých vědomostí váží, stejně tak, jak třeba metráčkových 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 18-01-2018 v 17:57 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gromotlk
Nový Člen

Karma uživatele gromotlk - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 5

plan je taky ze chcem najprv vyskusat tu 1000wLED a ked nejako sa mi to nebude pozdavat tak tam hodiim tu 400w..keby som napisal ze tam chcem dat 600w tak to by ste ma asi tu i ukrizovali ale nie..preto 400w alternativa lebo uz nemienim dokupovat nic..mam tie sodiky preto lebo mam box aj 1mx1m v ktorom som siel tie automaty lsd neuspesne a tam som najprv mal to 600w ale strasne to hrialo miestami som sa bal ze zhori dom ked som v praci tak som dokupil 400w..blba otazka ale vy kolko udrziavate vegetacnu fazu ?moje maju asi uz aj mesiac..skusal som robit aj FIM ale neuspesne lebo som stastlivec tak chcel by som aby aspon z toho bolo nejake viac gramy tak oplati sa predlzit vegetacnu fazu ?

Old Post 18-01-2018 v 18:32 PM
gromotlk je offline   Profil uživatele gromotlk   Find more posts by gromotlk   Foto galerie člena gromotlk   Click here to Send gromotlk a Private Message   Add gromotlk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Mamboo - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 6

Okradas se o vynos, tou 400w i 1000 w bys v klidu vyplnil vetsi prostor. Takhle sam sebe obiras. Ted to asi uchladis, ale v lete by z toho mohl bejt problem. Jinak budu sledovat a preju hodne stesti.

Old Post 18-01-2018 v 19:19 PM
Mamboo je offline   Profil uživatele Mamboo   Find more posts by Mamboo   Foto galerie člena Mamboo   Click here to Send Mamboo a Private Message   Add Mamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 7

Presne tak okradas se o vynos..nechapu,proc kdyz mas stan 1x1m to nedas do nej..ja jedu 400W na 1,2m a delam g/w kazdym kolem..a rustova faze v kokosu mi trva max.14 dnu,predpokladam ze jedes hlinu tak max.21 dnu rustova faze a prepinas na kvet..zbytecne si kroutis hodinama s takovou watazi na tak malem prostoru,s tezi se priblizis k 300g.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 19-01-2018 v 00:28 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gromotlk
Nový Člen

Karma uživatele gromotlk - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 8

ahojte takze dnes kus detaily..kvetinace neviem presne vyzera to na 500ml
hlinu som pouzil biobizz+rozdrvil som do toho kokos a pridal MYKOS a AZOS..ako neviem asi som cakal ze rastinky sa asi budu aj same polievat ale zospodu vidno plno male korienky..
v kazdej zalievke 1l davam 1ml CalMag,2ml biobizz grow,1ml Algamic a ph vyrovnavam na 6.5 a EC je na 1.2 vacsinou..
teplota od 25-29 stupnov a vlhkost 35-70%..
rastlinky:vlavo hore najvyssia Euforia a pokracujeme doprava MIB,Gypsi Haze,White Whidow(greenhouse seeds) na tej namiesto MYKOS som pouzil Ecothrive charge,a dalsia White Widow..zacinaju problemy..jedna vdova ma nejake bodky po sebe ci co to je a euforia ta mi zltne docerta a MIB jej sa krutia nejak listy neviete co to je ?..ked som spravne googlil tak je to mozno nedostatkom vlahy a moze byt ze ma malo vlahy tak dnes som ich poriadne polial..preto na rast som zvolil CFL svetlo lebo keby som dal LEDKO alebo sodik tak by som musel chladit,vymienat vzduch a steny su dost tenke a nechcem obtazovat susedu..ked dam na kvet tak to az tak vadit nebude lebo bude sa svietit menej..a preto som nedal do meter x meter boxu lebo?ano spravne..lebo je to strasne velkeeeee..ano mas pravdu zbytocne krutim hodinama a to este svietim nonstop..ale si ma prekvapil ze ztezi sa priblizim k 300g..ja s mojimi vypoctami pocitam tak okolo s 200g..to by som bol nie stastny ale mozno spokojny lebo z prveho pestovania automatu som mal z dvoch rastlin na 3 jointy a maju presne 5 tyzdne a pridavam nove fotky

Old Post 19-01-2018 v 17:42 PM
gromotlk je offline   Profil uživatele gromotlk   Find more posts by gromotlk   Foto galerie člena gromotlk   Click here to Send gromotlk a Private Message   Add gromotlk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gromotlk
Nový Člen

Karma uživatele gromotlk - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 9

ahojte takze dnes kus detaily..kvetinace neviem presne vyzera to na 500ml
hlinu som pouzil biobizz+rozdrvil som do toho kokos a pridal MYKOS a AZOS..ako neviem asi som cakal ze rastinky sa asi budu aj same polievat ale zospodu vidno plno male korienky..
v kazdej zalievke 1l davam 1ml CalMag,2ml biobizz grow,1ml Algamic a ph vyrovnavam na 6.5 a EC je na 1.2 vacsinou..
teplota od 25-29 stupnov a vlhkost 35-70%..
rastlinky:vlavo hore najvyssia Euforia a pokracujeme doprava MIB,Gypsi Haze,White Whidow(greenhouse seeds) na tej namiesto MYKOS som pouzil Ecothrive charge,a dalsia White Widow..zacinaju problemy..jedna vdova ma nejake bodky po sebe ci co to je a euforia ta mi zltne docerta..ked som spravne googlil tak je to mozno nedostatkom vlahy a moze byt ze ma malo vlahy tak dnes som ich poriadne polial a na jednej ww su nejake bodky ci co a MIB tej sa nejak krutia divne listy..preto na rast som zvolil CFL svetlo lebo keby som dal LEDKO alebo sodik tak by som musel chladit,vymienat vzduch a steny su dost tenke a nechcem obtazovat susedu..ked dam na kvet tak to az tak vadit nebude lebo bude sa svietit menej..a preto som nedal do meter x meter boxu lebo?ano spravne..lebo je to strasne velkeeeee..ano mas pravdu zbytocne krutim hodinama a to este svietim nonstop..ale si ma prekvapil ze ztezi sa priblizim k 300g..ja s mojimi vypoctami pocitam tak okolo s 200g..to by som bol nie stastny ale mozno spokojny lebo z prveho pestovania automatu som mal z dvoch rastlin na 3 jointy

Old Post 19-01-2018 v 17:49 PM
gromotlk je offline   Profil uživatele gromotlk   Find more posts by gromotlk   Foto galerie člena gromotlk   Click here to Send gromotlk a Private Message   Add gromotlk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gromotlk
Nový Člen

Karma uživatele gromotlk - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 26  

update Příspěvek č. 10

ahojte takze dnes kus detaily..kvetinace neviem presne vyzera to na 500ml
hlinu som pouzil biobizz+rozdrvil som do toho kokos a pridal MYKOS a AZOS..ako neviem asi som cakal ze rastinky sa asi budu aj same polievat ale zospodu vidno plno male korienky..
v kazdej zalievke 1l davam 1ml CalMag,2ml biobizz grow,1ml Algamic a ph vyrovnavam na 6.5 a EC je na 1.2 vacsinou..
teplota od 25-29 stupnov a vlhkost 35-70%..
rastlinky:vlavo hore najvyssia Euforia a pokracujeme doprava MIB,Gypsi Haze,White Whidow(greenhouse seeds) na tej namiesto MYKOS som pouzil Ecothrive charge,a dalsia White Widow..zacinaju problemy..jedna vdova ma nejake bodky po sebe ci co to je a euforia ta mi zltne docerta..ked som spravne googlil tak je to mozno nedostatkom vlahy a moze byt ze ma malo vlahy tak dnes som ich poriadne polial a na jednej ww su nejake bodky ci co a MIB tej sa nejak krutia divne listy..preto na rast som zvolil CFL svetlo lebo keby som dal LEDKO alebo sodik tak by som musel chladit,vymienat vzduch a steny su dost tenke a nechcem obtazovat susedu..ked dam na kvet tak to az tak vadit nebude lebo bude sa svietit menej..a preto som nedal do meter x meter boxu lebo?ano spravne..lebo je to strasne velkeeeee..ano mas pravdu zbytocne krutim hodinama a to este svietim nonstop..ale si ma prekvapil ze ztezi sa priblizim k 300g..ja s mojimi vypoctami pocitam tak okolo s 200g..to by som bol nie stastny ale mozno spokojny lebo z prveho pestovania automatu som mal z dvoch rastlin na 3 jointy

Old Post 19-01-2018 v 17:51 PM
gromotlk je offline   Profil uživatele gromotlk   Find more posts by gromotlk   Foto galerie člena gromotlk   Click here to Send gromotlk a Private Message   Add gromotlk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gromotlk
Nový Člen

Karma uživatele gromotlk - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 11

fotky

Old Post 19-01-2018 v 17:53 PM
gromotlk je offline   Profil uživatele gromotlk   Find more posts by gromotlk   Foto galerie člena gromotlk   Click here to Send gromotlk a Private Message   Add gromotlk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gromotlk
Nový Člen

Karma uživatele gromotlk - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 12






foto

Old Post 19-01-2018 v 17:55 PM
gromotlk je offline   Profil uživatele gromotlk   Find more posts by gromotlk   Foto galerie člena gromotlk   Click here to Send gromotlk a Private Message   Add gromotlk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 13

Já jsem taky dojel tenkrát poslední měsíc v 60x60 400 sodíkem, ale musel jsem mít otevřený dveře od stanu horní třetinu.. takže smrad a i tak tam bylo 30'C palice sice pěkný, ale 250 by bylo lepší.. navíc dost smrad a do toho to bylo v paneláku, dveře dobře izolované, ale jednou jsem zapomněl zatáhnout žaluzie a byla mlha, v místnosti oranžová záře a venku už tma.. jak se blížíme k paneláku, říkám si tvl co to je za oranžový kužel co to září z okna pak mi došlo že můj byt 😂 měl jsem cestou ve výtahu myšlenky "kdy pro mě přijdou" "nejsou tam už náhodou?" 😂 Prostě masakr ale nedoporučuji cpat 400w do 60x60.. to si raději dej tady inzerát a kup si box aspoň 90x90 za 1000-1500 nebo projdi na google různé grow bazary.. použitý stan nevadí

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 19-01-2018 v 18:13 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 14

A ty listy jsou dost pokroucený, možná bych to prolil čistou vodou s upraveným pH. Kolik je EC na výtoku?
Edit: u té poslední fotky, ostatní vypadají zdravě..

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 19-01-2018 v 18:18 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gromotlk
Nový Člen

Karma uživatele gromotlk - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 15

tak to je dobre ..no som dost tvrdohlavy clovek ale mam pocit ze tu 400w tam nedam naisto..dost sa obavam smradu lebo obcas som kus paranooidny za pat dni tam namontujem LEDKO necham par dni a asi aj prepnem na kvet potom..tak uvidim ako to pojde

Old Post 19-01-2018 v 18:21 PM
gromotlk je offline   Profil uživatele gromotlk   Find more posts by gromotlk   Foto galerie člena gromotlk   Click here to Send gromotlk a Private Message   Add gromotlk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gromotlk
Nový Člen

Karma uživatele gromotlk - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 16

no prelial som iba tu rastlinku cistou vodou..no ec vytoku ndes som meral bolo 3..musim zabranit vsetkemu zlemu v zarodku hlavne sa bojim plesne

Old Post 19-01-2018 v 18:23 PM
gromotlk je offline   Profil uživatele gromotlk   Find more posts by gromotlk   Foto galerie člena gromotlk   Click here to Send gromotlk a Private Message   Add gromotlk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3598270 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív