Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » LED 100-400W Disko+Vero Bio
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 49

neboj se hnojit, mas je podvyziveny, to je videt na prvni pohled, pokud mas na vytoku navic jen 0,5, tak hnoj!!

Old Post 03-01-2018 v 13:53 PM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 50


to Madical - Bojis sa ale zbytocne. Vysvetlim ti to. Ty sa riadis podla toho kto ti ako poradi ja sa radim vacsinou podla seba ale rad prijmem radu a velmy pekne ti dakujem ze som skusil len ten biobizz. Je to jednoduche nejde nic pokazit, len vediet ci pridat viac alebo menej. Myslis ze prehnojim? Vobec netusis kolko je zivin u korenov ake su podmienky v substrate(mykoriza) dolezite ph. Ja som chcel ist bio a na to som doplatil. Ty pouzivas predhnojeny substrat ak mas obal zisti kolko ma N v mg/1L substratu malo by to byt v rozmezi 200-500 mg/1L. Predstav si ze mas 10litrovy crepnik to mas ked presadis pre kitku ziviny v celkovom objeme 4000mg/10L(4gramy N!). Ja som pouzil mastalak v pomere 40% na zmes substratu bez pridaneho hnojiva, mozem sa len domnievat kolko je tam alebo lepsie povedane do kedy tam toho pre korene bolo N z mastalaku. Preco ked idem bio by som mal mat 10gramov NPK dajakeho krystalonu srajdy podobnej krystalickej latky ako predhnojeny substrat siel by som JIDB kludne to je uz jedno nie? Ci? Divis sa ze hnojim viac ale je to aj svetlom keby ze mas moj vykon na plochu tak to by si mal v ledkach aj s vetrakmi 660W.
29den 12/12
fotka1- celok 24hod po pridani hnojek, mandala zmenila natocenie

Old Post 04-01-2018 v 01:44 AM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 51






Madical aby si si nemyslel ze u mna neni ziaden dusik od startu som to zistil neni to presne ale pre predstavu 7,5litra u mna na zmes substratu vychadza 3-7 gramov N(mastalak 0,3-0,5% Dusika)! Dobra palka nie? Skor pocitam ze ho tam muselo byt viacej jak narastli kitky. Mam chut presadit holland hope aby sa mu zlepsilo kvitnutie ale neni do coho. Dneska je to uz 48hodin od hnojenia a vyzera ze kitky hned tlacia do seba. Nemala by ta organika dlho posobyt v hline? Ako to je Madical si vravel 7-10dni na spalenie a uz sa tam dole nieco deje . Dostali novu zalievku len 0,5litra kazda a hnojky mandali len bio bloom+alg a mic a ostatok nejaky grow + alg a mic zo vsetkeho do max 2ml/1L. Nabuduce len voda uvidim co sa bude diat. Fotaku dosla stava ale nasla sa nahrada.
30den.12/12 15den kvetu mandala a mandalka skor 9den kvetu ale asi aj menej neni tak dobre vyvinuta(spodne palicky a stred) jak jej setricka skusim viac ju presvetlit roztahanim ale dratik sa lahko ohne proste stonka je silnejsia jak drat
fotky 1 az 5 mandala

Old Post 05-01-2018 v 00:02 AM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 52



foto1- celok 30den 12/12
foto2- najspodnejsia cast rastliny asi prehustena mnamka tiekla tepnou smerom hore a mala palicka od vedla to odniesla ze by uz grow 8ml/1L ee?

Old Post 05-01-2018 v 00:07 AM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 53



Dalsi UP, vcera niektore boli tak presusene ze im uz pri spodku ovedli listy a ja ze prehnojene bal som sa. Ale co som vynechal hnojku a dal im oddych moc nepomohlo tie iste problemi treba proste drzat pri kazdej zalievke teraz hnojku. Rozhodol som sa dve samicky presadit nech mam lepsi pocit ci im bude lepsie uvidime. Vcera zahnojeno mandala 6+4 mandalka 5+5 ostatok tak podobne len o nieco nizsie davky. Najhorsie chlasta magic bud aj zo spodku ma velmy jemne korienky tak som ho nepresadzal len tie ktore mali poriadne korene. Magica som podlozil nech su si vsetky pred bozim svetlom rovne
foto1- holland pred presadenim
foto2- mandalka a jej korienky

Old Post 06-01-2018 v 11:54 AM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 54



33den 12/12 mame za sebou. Vcera mandala dostala 7+4 na 1,2Litra vody ostatok len magic dostal mini zalievku(+mini hnojku) moc nechlasta. Co ma znepokojuje je ze kitky sa tahaju za svetlom nemam uz vela miesta na nich a to som myslel ze dalsie kolo ich necham na raste dlhsie ale aby som panel dal vyssie mam zo stastim tak 10cm moznost dat hore co uz neni bohvie co uvidi sa.
foto1-mandala
foto2-mandalka

Old Post 08-01-2018 v 13:19 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 55




34den 12/12 a su riadne nazrate uz aj protestuju proti takemu hnojeniu(spalene konceky listov). Nabuduce pojde miernejsia davka a zmeram vytok. Rastu rovnomerne nie je ine co by znervoznovalo. Mozno len ta vona po orieskoch ale to uz by sa patrilo .
foto1- mandala 19den kvetu, makro palicky
foto2- mandala 19den kvetu nachlastana mandala
foto3- mandalka 14den kvetu prepapana taktiez

Old Post 09-01-2018 v 03:09 AM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 56






36den 12/12 a situacia je ze rastu trocha mam starosti ako budem hnojit ci este ich mam hnojit ale tie presadene asi len uz voda maju dostatok zivin v substrate a ked tak casom dostanu. Mandalka a holland hope zahnojene mierne ostatok len voda mandala mala na vytoku 1,5ec voda pouzita 0,14ec. Pri biobizze je zaklad hnojit od startu aby kitky spravili zasobu a nemuseli byt prehnojovane. U mna sa jednalo o test substratu a jeho samostatnosti pri zasobovani zivin. Substrat obstal na jednotku silne jedince maju silny korenovy bal a vychlastaju v 7,5L crepniku cez 500ml vody/za den jak nic. Taktiez ma tesi ph substratu a ze ho nemusim vobec riesit to je pre mna velmy dolezite je stabilny aj pri vysokych davkach hnojiv bez upravy a dalsieho zasolovania. Fotak klakol ale nahrada je tu
fotka1- mandalka
fotka2,3- mandala
fotka4,5- celok

Old Post 11-01-2018 v 13:56 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 57

Naposledy dostala mandala vodu a vytok ec 1,5 tak som si povedal fajne vychlastala 1,5Litra za dva dni tak supnem 1,2Litra vody s 2,5ml bloomu 0,4ec a vytok 1,93EC. Je to hlina ukludnoval som sa ze nabuduce vodu a zmerat nech ju maju voda je najlepsi booster. Vcera zalievka len cista voda vsetky.
foto1- bio invaze ked to takto pojde dalej co sa bude diat zatial maju krmivo s domacej hnojky a mastalaku hadam kakaju chvostoskokovia top max
foto2- mandalka 39den.12hod stonka
foto3- mandala 39den.12hod 24den kvetu
foto4- 39den.12
foto5- mandala 39den.12

Old Post 14-01-2018 v 01:24 AM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 58






V skratke naposledy bol vytok 1,5ec tak som nahodil mandale 0,4ec hnojku 2,5ml bloomu na 1,2litra a vytok bol 1,93ec dost silny bojim sa nabuduce na tuti len voda cista a uvidi sa. Ostatok tiez len voda zaliate ta robi najlepsie kitkam.
foto1- chvostoskok premnozeny vo vytoku 1,93ec nejako si to uzivaju pri mastalaku a domacej hnojke asi maju vela papat a tiez kakaju top max
foto2- sotnka mandalka 39den 12/12
foto3- mandala 39den.12- 24den kvetu
foto4- 39den 12/12
foto5- 39den mandala

Old Post 14-01-2018 v 01:29 AM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 59






41den 12/12 kitky dostali vsetky vodu a mandala ma vytok 1,92EC
foto1- mandala v rohu a bez svetla celkom jej ide karta
foto2- mandalka vrsok
foto3- holland hope vrsok
foto4- mandalka haluz vrsok
foto5- magic bud palicka

Old Post 16-01-2018 v 09:05 AM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanapee
Stálý Člen

Karma uživatele kanapee - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 60

pěkně jedou už se dělaj bambulee

"Nikdy nevěř někomu, kdo nekouří trávu a poslouchá Boba Dylana."

------///\-----
-----///\\\----
----///--\\\---

Old Post 17-01-2018 v 15:20 PM
kanapee je offline   Profil uživatele kanapee   Find more posts by kanapee   Foto galerie člena kanapee   Click here to Send kanapee a Private Message   Add kanapee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 61

Dej k tomu pri foceni treba zapalovac at vidime jak je to velky, takhle to hrozne zkresluje.

Old Post 17-01-2018 v 15:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 62

to kanapee - Rastu kazdym dnom je to pecka asi tie vera robia to nafukovanie mna sameho to prekvapuje ze 30W(30 cm vzdialenost od vrchov) na cob co dokaze . Ale pozor palicky ako jednotlivec moc extra nie su ale ako celok je to velmy pekne prerastene aj od spodu comu nerozumiem cumim na jednu palku co je v tme a je tak 60cm od cobu a rozmyslam preco tomu tak je

to Madical - neboj spravim porovnanie ale skor mi ide o kvalitu fotiek ako tam rvat nieco na porovnanie. U teba je to velmy pekne mas palky vacsie neboj len ja som tak 10dni pozadu v kvete minimalne pozde zacalo kvitnut a co som zistoval holand hope kvitne 88dni no parada to keby som vedel. Celkovo co som ukazoval mandali maju tie dlhe palicky tak 2cm na sirku.

Old Post 17-01-2018 v 16:21 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 63

Nebojim se o to abys nemel nahodou vetsi paldy nez ja , preju ti salamy jako prase .
Jen jsem zvedavy jak uz je mas velke.

Old Post 17-01-2018 v 17:29 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 64






Ja hrozne zboznujem makro tak su velkostne uplne vpohode a ked zacali kvitnut zdali sa mi podaktore vacsie tak o 20% a na to kolko ma jedna kitka vyhonkov som velmy spokojny a tiez ti prajem co najlepsiu urodu kvalitnu . Minule kolo(prvy krat smutnice) od kedy mam vero mal som pliesen v paliciach jak na outdoore tak sa toho teraz velmy bojim hadam ma karma neopusti Fotky s mierkou dna 43 na 12/12
foto1- celok zboku mandalka z lava vpravo mandala
foto2- magic bud utlaceny ale jeho vona to je bomba krasna sladucka a cim dlhsie sa nasava zmeni sa na stiplavu a ten dojazd to som este nazazil
foto3- spaleny list na mandalke od cobu + bonus od vedla divne myslel som ze od prehnojenia ale ked som ju napasoval na miesto tak presne kolmo toto spravil jeden cip v strede na lavo z vysky 22cm+- na 30w
foto4- mandala v tme nejaka zabludena sirka 3,5cm+-
foto5- mandalu som pretocil nech ma svetlo aj to co bolo v tme koli holand hopu dost to tam tieni

Old Post 18-01-2018 v 05:44 AM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7438900 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív