Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Happy Box LED Vol.III
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 17

Díky pane

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 07-12-2017 v 15:57 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ludorm
Nový Člen

Karma uživatele Ludorm - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 18

vizera to celkom pekne. drzim palce a budem sledovat

Old Post 10-12-2017 v 11:35 AM
Ludorm je offline   Profil uživatele Ludorm   Find more posts by Ludorm   Foto galerie člena Ludorm   Click here to Send Ludorm a Private Message   Add Ludorm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Mamboo - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 19

Pekny destniky, drzim palce.

Old Post 10-12-2017 v 19:01 PM
Mamboo je offline   Profil uživatele Mamboo   Find more posts by Mamboo   Foto galerie člena Mamboo   Click here to Send Mamboo a Private Message   Add Mamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 20


13.12. - 30. den květu

Díky hoši,

Jsem asi v polovině květu a vypadá to celkem fajně. Paličky se více a více chlupatí a mírně nabývají na objemu. Některé listy žloutnou a nevím čím to. Vysadil jsem jedlou sodu na kompenzaci pH a uvidím co se bude dít. Na příští kolo musím koupit nějaký pH metr abych měl jasno jak to stím pH doma mám.
Zatím jsem s počtem palic velmi spokojen. Počítal jsem asi do 3/4 a dopočítal jsem se k číslu 70, takže okolo 100 vršků tam bude. Počtem palic převyšuje obě předchozí kola a velikostí palic je na 30.den asi taky lepší než předchozí kola. Těžko říct jestli z toho bude 170g (170Wvčetně větráků) ale mám z toho velmi dobrý pocit a tohle kolo se mi moc líbí. Tak držte palec abych to nijak nezkazil

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 13-12-2017 v 11:17 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Pixxel
13.12. - 30. den květu

Díky hoši,

Jsem asi v polovině květu a vypadá to celkem fajně. Paličky se více a více chlupatí a mírně nabývají na objemu. Některé listy žloutnou a nevím čím to. Vysadil jsem jedlou sodu na kompenzaci pH a uvidím co se bude dít. Na příští kolo musím koupit nějaký pH metr abych měl jasno jak to stím pH doma mám.
Zatím jsem s počtem palic velmi spokojen. Počítal jsem asi do 3/4 a dopočítal jsem se k číslu 70, takže okolo 100 vršků tam bude. Počtem palic převyšuje obě předchozí kola a velikostí palic je na 30.den asi taky lepší než předchozí kola. Těžko říct jestli z toho bude 170g (170Wvčetně větráků) ale mám z toho velmi dobrý pocit a tohle kolo se mi moc líbí. Tak držte palec abych to nijak nezkazil


Vypadá to moc parádně!! budu sledovat, dřív jsem jel taky micro tak vím co s tím je práce ) fakt pekný

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 20-12-2017 v 10:23 AM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 22



21.12. - 38. den květu

Díky,

Jsme v pátem týdnů květu a paličky stále mají tendenci růst. Listy však ve velkém světlají a bojím se, že to bude mít pak špatný vliv na růst v dalších týdnech. PH na výtoku vypadá na správných hodnotách, zkusím to teď prolít enzymy a čistou vodou aby se to tam u kořenů trochu popravilo.
Jinak to začíná moc hezky sladko-ovocně vonět, asi už nahodím aktivní uhlí pač mi po svátcích mají přijít odečítat měřáky v bytě. Mějte všici pěkné a pohodové svátky

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 21-12-2017 v 12:31 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 23

Ahoj, moc pěkný stromečky vypadá to fakt peckově

Old Post 21-12-2017 v 12:51 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 24


02.01. - 50. den květu

Už se blížím s holkama ke konci. Trichomy jsou z větší části mléčné a občas se objeví i jantarová barva. Když se paličky dotknu tak je vůně trochu do citrusů. Velmi příjemná ale normálně to cítit moc nejde tak jako kola předtím. Chloupky už hnědnou ale palice pořád rostou. Včera (02.01.) jsem zalil poslední dávkou PKčka a teď už jenom čistá voda s enzymy tak týden a pak už jenom čistá voda. Listy celkem žloutnou ale už naštěstí vypadají dobře. Týden zpátky jsem našel na pár listech listovou plíseň tak jsem to popřášil zředěným peroxidem a vypadá to dobře. Hodně jsem to zase i prostříhal aby to bylo o něco zase vzdušnější.
Objevilo se mi tam pár jedinců molic ale nic hrozného, jestli jich bude na obou kytkách tak 10 tak je to moc. Zkusím je pochytat mým speciálním způsobem kdy vypnu větráky, kdy molice vyletí nahoru a naplácnou se na žlutou lepící desku. Minulá kola jsem jich tak naprostou většinu pochytal.
Můj odhad na sklizeň je víkend 19.-21.01. Plánuji toto kolo zkusit i dva tři dny tmu takže třetí týden měsíce ledna bude velmi zajímavý. Pokud dobře počítám tak to bude vycházet na 65 až 68dnů květu.
Se třemi větráky mi celá skříň nyní žere 201W. Tohle kolo asi výnosovka moc nebude ale šišky snad budou prvotřídní kvality:)
Jinak díky všem za podporu:)

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 03-01-2018 v 11:29 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 25

Super to vypadá

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 05-01-2018 v 05:13 AM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 26



09.01. - 57. den květu

Ahoj,
díky za karmy a podporu;)

Nu, 8týden květu je za námi a holky, potvůrky, začly zase ke konci květu pěkně bobtnat. Už jim týden liju čistou vodu s enzymy a trochu jsem dal níže některé světla ať do paliček pálí světlo co to jde.
Listová plíseň se zdá být pod kontrolou takže zatím to ještě můžu nechat bobtnat.
Koukal jsem mikroskopem a dalo by se říci, že všechny trichomy jsou už mléčné a semotamo se objevují i jantarové šťopky. Pokud by se listová plíseň více rozšířila, tak jsem schopný ihned sklízet.
Čistě světla bez větráků mi žerou 187W a palic tam je okolo 120.
Ať už tam bude gramů kolik bude, tak budu na obě holky bojovnice pyšný, že se ukázaly co dokáží:). Podle fotek ze stejného termínu těhotenství z ostatním mých kol je tohle bezkonkurenčně nejlepší.
Sklizeň nechám asi buď na tento víkend nebo na další týden podle toho jaká bude aktuální situace v boxu.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 09-01-2018 v 14:22 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 27

Vyzerá to brutálne kámo, som zvedavý na výsledok K+

Old Post 09-01-2018 v 19:01 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Outrosh
Nový Člen

Karma uživatele Outrosh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 28

Pěkná práce Pixxeli, doufám, že dáš aspoň 200g

Old Post 11-01-2018 v 17:19 PM
Outrosh je offline   Profil uživatele Outrosh   Find more posts by Outrosh   Foto galerie člena Outrosh   Click here to Send Outrosh a Private Message   Add Outrosh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 29


Díky všem,

dneska z trochu jiného soudku. Objednal jsem si aliexpresu vapík Pathfinder v2 s nastavitelnou teplotou od 93-220°C za 360Kč. Bohužel při stálém zahořování na nejvyšší teplotu šel stále cítit smrad plastů a vapík se zdál být nepoužitelný. Elektronika však fungovala velmi pěkně ale pach plastů by odradil i chlapce čichajícího toluen.
Nu nedalo mi to a celou plastovou část s kotlíkem jsem zrušil, vyřezal a vybrousil dřevo z teaku jako komoru pro kotlík. Při zahořování se objevila pouze krásná vůně dřeva a to mi dalo velkou naději na to, že to bude fungovat. A taky velmi moc pěkně funguje. Vůně bylinek při 90°C krásně vynikne a je to radost vapíkovat od nejmenších teplot a postupně zvyšovat.
Všiml jsem si jedné zlé vlastnosti, kterou jsem si asi udělal sám. Baterka se vybíjí i při vypnutém stavu. Jak mi vapík přišel, tak jsem ho normálně zapnul a fungoval. Baterka byla skoro celá nabitá. Jakmile jsem jej celý rozebral, rozpájel a složil zase zpět, tak se mi objevila tato špatná vlastnost. Asi jsem tam špatně spájel nějaké káblíky, takže toto ještě budu muset prověřit.
Celkově vapík teď vypadá naprosto luxusně a hlavně je funkční (problém s baterií se jistě vyřeší). Za 360kč a 1h práce s komorou na kotlík mám asi nejlepší vapík na trhu:)

Jinak kytky mají od pátečního večera vypnuté světlo a dneska nebo zítra budu kosit. Všiml jsem si v pátek, že na spodních paličkách je občas vidět listová plíseň. Řekl jsem si, než přijít o všechno, tak to teďka po víkendu už seknu a bude klid.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 15-01-2018 v 15:32 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanapee
Stálý Člen

Karma uživatele kanapee - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 30

projel jsem tvý grouwy a klobrc dolů- greatjob! máš to moc pěkný,i ty tvý vychytávky jakbysmet docela mě zajímá konečný výsledek, jak pohledem tak čísly
budu sledovat

"Nikdy nevěř někomu, kdo nekouří trávu a poslouchá Boba Dylana."

------///\-----
-----///\\\----
----///--\\\---

Old Post 16-01-2018 v 16:04 PM
kanapee je offline   Profil uživatele kanapee   Find more posts by kanapee   Foto galerie člena kanapee   Click here to Send kanapee a Private Message   Add kanapee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 31






16.01. - 64. den květu (z toho 4 dny tmy) - SKLIZENO

Díky!:)

Ták, včera jsem holkám ostříhal všechny velké paličky a nechal pouze malé spodky. Nechce se mi s holkama loučit tak zkusím ještě vydolovat ze spodků nějaký ten gram navíc.
Paličky jsou jako kamínky, pevné a tvrdé. Jak jsem to včera obíral a svítil na to čelovkou tak se to krásně před očima třpytilo. Myslím si, že tam bude tak snad nad 100g. Dneska si s paličkama ještě pohraju a rozstříhám je na menší kousky aby mi to nezplesnivělo. Na některých listech u paliček byl náznak listové plísně tak to nechci podcenit.
Přesně nevím jestli to jsou Jackové nebo bluedreamy ale myslím si, že spíše BD. Vůně typická jako vždy, ničím specifická. Mám zkušenost, že specifická vůně se spíše projeví po usušení a měsíci skladování v lednici.
Zde je pár fotek těsně před sklizní a po sklizni:).
Kdo chce, může tipovat kolik toho bude:)

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 17-01-2018 v 08:33 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 32


Finální výsledky

Ahoj,

tak tohle kolo je konečně hotovo. Vše se usušilo a nic neshnilo. Výsledná váha je 107g krásných vrcholků. Takže to vychází na 0,53g/W. Žádná sláva to není ale na dvě kytičky to není špatné. Minimum kytek pro mou skříň je asi 3ks, nejlépe 4kousky. Ono v těch 3l airpotech není moc místa na velkou sklizeň. Navíc listová plíseň mě donutila to sklidit dříve, kdybych to ještě nechal týden či dva, tak by géčka vystoupali určitě na 120g. Jsem zase o něco chytřejší a příští kolo pojedu se stejným světelným setupem. Možná dvě místa která nejsou dostatečně osvětlena, tak tam možná doplním dvě fialové 3W světla ale jinka to už nechám tak. Těch +-200W v ledkách mi bude pro mé potřeby stačit. Posádka pro čtvrté kolo, které plánuji, budou nejspíš bílé vdovy nebo dush kushe. Plánuju velkou rekonstrukci bytu takže to bude trochu složitější a tak uvidím co a jak. Díky všem co sledovali a podpořili;)

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 02-02-2018 v 12:01 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-09-2017 - Happy Box LED Vol.II - 94 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0686430 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív