Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w led-Amazon-8*ICE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11
Autor
Téma 
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 129

citace:
Původní příspěvek od j0hNy:h0ll4nD
peroxidu staci na 80l vody malej panak
?

Old Post 13-01-2018 v 07:55 AM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rappa
Nový Člen

Karma uživatele Rappa - 34% PěstitelskáKarma uživatele Rappa - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 130

Sice je bohužel už pozdě, ale narazil jsem na následující starší článek od Humboldtu - třeba někomu pomůže. Co já vim, tak se teď s padlím potýká snad každý grower, tak zde je návod až z Emeriky - https://www.humboldtseeds.net/en/bl...powdery-mildew/

Zase tam píšou i o ředěném peroxidu, ale ze špatné zkušenosti Mika W, kterýmu díky tomu pochcípaly kytky, tak bych byl asi opatrný.

Já osobně nedávno řešil tímto přípravkem - https://www.growholding.cz/spray-an...0ml-koncentrat/ i v 1/3 fáze květu, sice sem se toho úplně nezbavil, ale účinek to mělo, navíc píšou, že je to organický přípravek. Ale zaručená rada asi neexistuje

Old Post 16-01-2018 v 15:34 PM
Rappa je offline   Profil uživatele Rappa   Find more posts by Rappa   Foto galerie člena Rappa   Click here to Send Rappa a Private Message   Add Rappa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeraldino
Stálý Člen

Karma uživatele Jeraldino - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 131

Já po pár neúčinných "bio" přípravkách použil DISCUS. Píšou několik postřiků. Poslední rundu jsem odpískal bylo to v pálkách už dost. Novou rundu jsem po prvním výskytu(padlí zůstali i po dezinfekci, řízky odjinud), ke konci růstu pokropil pouze jednou. Druhý den voda a Leafcoat vosk a už se s tím nepotýkám...

Old Post 16-01-2018 v 22:47 PM
Jeraldino je offline   Profil uživatele Jeraldino   Find more posts by Jeraldino   Foto galerie člena Jeraldino   Click here to Send Jeraldino a Private Message   Add Jeraldino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Mamboo - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 132

No , asi bohuzel se to ted tady nejak rozmohlo... Resim ten samej problem. Taky Ice. Zatim jsem to postrikal Diskusem, vypada to ze to zmizelo. Jsem v 17 dnu kvetu a mam sevrenou prdel aby se mi to tam neobjevilo treba ve 40 znovu a nezasahlo to celi rostliny.. Jsem na vazkach zda to striknout jeste pro jistotu jednou ted v 17 dnu, nebo radeji ne.. Kazda chemka na kytkach neni dobra... O zadnym vypalovani knotama ani nepremejslim,( mam super sousedku, ta by hned klepala na dvere kdyby neco ucejtila...) po tomhle kole vydrbu stan kompletne savem... Kdyz se to objevy i na dalsich rezech tak si muzu pogratulovat ze jsem si to pritah domu a kompletne koupit novou vybavu...

Old Post 17-01-2018 v 15:57 PM
Mamboo je offline   Profil uživatele Mamboo   Find more posts by Mamboo   Foto galerie člena Mamboo   Click here to Send Mamboo a Private Message   Add Mamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeraldino
Stálý Člen

Karma uživatele Jeraldino - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 133

Po Disku to zmizí uvidíš já je radši druhý den postříkal vodou abych to trošku očistil... a vše je ok. žádná pachuť.

Old Post 17-01-2018 v 19:39 PM
Jeraldino je offline   Profil uživatele Jeraldino   Find more posts by Jeraldino   Foto galerie člena Jeraldino   Click here to Send Jeraldino a Private Message   Add Jeraldino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 134


Když mi to nejde z řezů, musí to jít ze semen
Mám nějaký nový věci, kromě světla vlastně vše. Vyčistil jsem komplet celou místnost, takže by to mělo být v pohodě. Pojedu zase 60*60 200w. Tak zatím.

Old Post 18-01-2018 v 10:27 AM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Mamboo - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 135

No ja uz to mam i v druhym stanu kterej mam na predpest... Dostalo se to tam z tech ice.. Nevim jestli rukama nebo vzduchem , takze vcera jsem strikal diskusem oba stany, drhnul podlahu savem, vsechno listi co jsem skubal spodky a rezal spodni vetve z tech Ice jsem vyhodil na pole... Takze davej si bacha, radeji fakt vsechno poradne umej... Jak se to dostane ze vzduchotechniky bez nejakyho vykurovani.. To nevim.. Ale ja uz ted lituju ze jsem si vul tohle pritahnul domu, ale kdo to mohl vedet... Snad se to tobe uz neobjevi. Drzim palce

Old Post 18-01-2018 v 13:34 PM
Mamboo je offline   Profil uživatele Mamboo   Find more posts by Mamboo   Foto galerie člena Mamboo   Click here to Send Mamboo a Private Message   Add Mamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 136

Koupil jsem i komplet novou vzduchotechniku a vše jsem vyčistil tak, že u mě už padlí nehrozí, jsem si jistý na 99%. Taky ti držím palce ať se toho zbavíš, je to hnus.

Old Post 19-01-2018 v 09:19 AM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 137

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=80097

Old Post 24-01-2018 v 07:57 AM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 138

Chápu dobře, že tohle je prevence proti padlímu? https://www.growshop.cz/katalog/det...00ml-koncentrat

Old Post 08-02-2018 v 14:06 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 139

Pochybuju, že ti nějaký postřik zajistí 100% prevenci proti padlí.. Prevence je čistota v growroomu a především si nesmíš padlí přinést na řízkách nebo jiných pokojových rostlinách.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 08-02-2018 v 14:48 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 140

Když nevíš od koho bereš ,je dobrý postříkat řízky hned jak je přivezeš ... Jinak já proti padlí použil něco od AgroBio, myslím že Kumulus ??? Je to 80% roztok síry. Plíseň to sežere hned. Ale ochraná lhůta 30 dní a nechá to na listech vypálený bíly skvrny

Old Post 08-02-2018 v 16:33 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 141

Na padli je dobry discuss, trochu to popali listy, zustanou tam zlute flicky ale rostlinky preziji

Old Post 08-02-2018 v 16:38 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 142

Hele já jsem už kdysi dávno při svém prvním pestu koupil a použil snad všechny přípravky
Protože jsem si myslel,ze mají moje kytky plíseň, trasnenky,padli, svilušky a kdo ví co všechno, nelení jsem a běžel do obi. ....na plísně kuprikol 250 Sc a na živou havěť vertimec 1,8 ec, pochopitelně nedoporucuju používat v květu ale pouze v růstu, doba rozkladu je okolo měsíce a zahubi to fakt všechno, málem i se mnou to seklo, ten kuprikol ale tehdy to kytky přežily a i přes všechny choroby a škůdce jsem sklidil suproveho silver haze ......dávat 800 Kč za něco neovereneho je podle mě blbost.....
A otázka Bio, chemie, minerál je pro nás tady z Ostravy pouhe slovní hrickareni, než to bude mladá hulit to tam nebude....
Ať se ti daří

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 08-02-2018 v 16:39 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 143

Tak samozřejmě mám v boxu čisto. Místnost jsem kompletně vysál super vysavačem a vše utřel. Koupil jsem vše nové, kromě světla, to jediné zůstalo. Já věděl od koho beru a stejně jsem si to domů přitáhl. Ten Discus má v příbalovém letáku napsáno, že způsobuje rakovinu, takže ten nepřichází vůbec v úvahu. Teď jedu ze semen a je to v pohodě, ale nechci aby se mi to nějakou náhodou dostalo zpět. Jde mi o prevenci. Od pondělí budu mít ještě jeden úplně stejný box a to už bych se nejspíš rozbrečel, kdybych to tam zase viděl.

Old Post 08-02-2018 v 18:36 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 144

Podle mne v zimním období se ti to nemá odkud dostat zpět.. Jak říkám musel bys to přinést odjinud...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 08-02-2018 v 20:53 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0329070 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív