Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250W MH, HPS... Purple Kush, Thai Fantasy (Kannabia)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 17



6 dní na květu. Přináším menší up. kytičkám se zatím daří jen byla potřeba pohnojit o 2 dny dříve (hnojeno na začátku květu) jelikož začali trošičku žloutnout nové malé listy, ale po dvou dnech to vypadá že se vše vrací do normálu. Kytičky zatím mají něco okolo 32cm.

Old Post 14-01-2018 v 12:56 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 18

Zdarec, ta v pravo v rohu je dost nahnojena, čistá voda s upraveným pH se jí bude líbit a ten teploměr/vlhkoměr bych doporučil dat spíš někam na květináče, takhle se ti stejně ohřívá tím světlem a zbytečně stíní. Jinak pěkný keře. Taky bych ten ventilátor spíš zvedl tak aby nestinil ale foukal na kytky a květináče rovnoměrně rozprostřel po prostoru, aby se ti kytky tolik na sebe nemačkaly.

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 14-01-2018 v 13:35 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 19


Vhisky: Tak větrák provizorně nastaven. Kytičky chci ještě maličko ohnout a nasměrovat do hluchých míst aby se prostor maličko uvolnil. Jinak máš pravdu ta v pravo dole (Thai Fantasy) má dosti dusíku takže jí proplachuji ale snad by to na ní nemělo zanechat následky .

Old Post 14-01-2018 v 16:00 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 20

Já si tak říkám jestli by se ten ventilátor nevešel doprostred mezi ty čtyři květináče doprostřed naležato a foukal by zespodu nahoru, asi by se tím podpořil ten pasivní přítah, který je u dna boxu a možná by to vše i lépe prosychalo, navíc by vůbec nestinil.. je to jen nápad

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 14-01-2018 v 21:51 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 21

Jednou jsem přesně na tomhle uvažoval ale došel jsem k názoru a to... U spodku mám teď cca 23-25°C, u vrcholů mám 26 - 29°C. Myslím si tedy že kdybych dal větrák doprostřed na ležato ať fouká směrem nahoru tak bych dole u kořenů a celkově pod vrchy měl dosti malou teplotu okolo 20°C což se mi zdá dosti málo. Jsem ale rád za tvůj názor a budu rád když budou i další . Box je celkově ještě nedodělaný potřebuji na příští pěst pořídit pořádnou fólii. Ten alobal je sic fajn ale stačí maličkost a hned se trhne (mám snad ten nejpevnější co se dá v obchodě sehnat) a o odrazivosti už vůbec nemluvím, jedno či dvě kola a konec ...

Old Post 15-01-2018 v 16:22 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 22

No, rozměry skříně jsou super na 250w a dodělat normální odrazovou folii vyjde na 150Kc, prodávají ji na metráž určitě ten ventilátor premistis ještě mnohokrát.. já jsem taky řešil dilema kam s ním a kudy pojede 9 kytek v 60x60, až jsem si pořídil 120x120 tady díky jednomu členovi přes bazar za tomu jsem mu vděčný.

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 15-01-2018 v 18:42 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 23



12 dní v květu. Mám tu další menší UP... Kytičkám se daří největší má už 55cm a nejmenší 45cm, proto jsem dnes musel tu na pravé straně podložit aby to bylo více vyrovnané jelikož ta pod výbojkou si jede svoje což sem více méně čekal. Ve 14 dnu chci kytky ještě maličko otrhat od velkých spodních listů a menších větviček tak rovnou nafotím detailní fotky a postnu to sem ...

Old Post 20-01-2018 v 13:22 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 24

Tak po dnešním trhání jsem tedy rovnou nafotil pár fotek jak kytičky celkově vypadají. Bolí mě srdce trhat tolik malých větviček ale je to potřeba, nechal jsem pouze ty které zasahují přes půlku rostlinky.

Old Post 23-01-2018 v 14:04 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 25






15. Tak při dnešním trhání nafoceno trošku detailněji. Otrhal jsem všechny malé větvičky které špičkou nezasahovaly přes půlku rostlinky.

Old Post 23-01-2018 v 14:07 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 26


dodatek... k tomu největšímu monstru

Old Post 23-01-2018 v 14:09 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 27



Zdravím. Prosím vás nevíte co by to mohlo být ? Přehnojeno si nemyslím jelikož jsem naposledy hnojil před týdnem a objevilo se to včera. Objevilo se to jen na pár listech u Thai Fantasy rád bych to ale podchytil včas, jde to vidět hodně pouze z povrchu listu ale zevnitř moc ne, ani mi nepřipadá že by ta hnědá část byla suchá. Díky moc za názory.

Old Post 27-01-2018 v 15:51 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7618580 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív