Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Led indoor - zacatecnik :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 65


.

Old Post 13-01-2018 v 13:54 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 66


.

Old Post 13-01-2018 v 14:02 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 67

Ty oschlý listy a žlutý listy otrhej...a dej je do hajzlu ať ta kytka s tím nezápasí..

Old Post 13-01-2018 v 15:27 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 68

A cim to muze byt? Do kosy je jeste mesic..

Old Post 13-01-2018 v 17:51 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od delfin
A cim to muze byt? Do kosy je jeste mesic..

Kolik hnojis ? Me se to zda nedohnojeny.

Old Post 13-01-2018 v 18:14 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 70

No ja prave chvilkama myslel, ze to mam moc.
Davam vse od Plagronu: klasika na kvet, pk 13-14, green sensation, sugar roayal a postrikuju vita neco.. Ec 2 - 2,2

Old Post 14-01-2018 v 14:37 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 71

Pokud hnojis moc, tak ti budou zloutnout špičky listů. U mars se stávalo, že nedostatkem světla žloutly spodní listy.

Old Post 14-01-2018 v 15:00 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 72

Zakad hnojiv mas co ? Kdy si zacl s pk a green.
Navic ty dve slozky se nemaji michat. Bud jen pk nebo jen green.
Sugar royal je zbytecnej.
Staci zakladni hnojiva s pk13/14.
Nepises kdy si zacal cim hnojit , jaky mas ph , jak zalivas atd atd.
Nahodit fotku se zlutym listem a prosbou o pomoc umi kazdej. Trochu se snaz.

Old Post 14-01-2018 v 15:19 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 73

Hnojit na kvet jsem zacal 17.12 Plagronem Alga Bloom (zaklad) a o tyden pozdeji jsem pridal vse ostatni. PH mam od 6,8 do 7,2. Mam automatickou zavlahu,ktera zaliva 3* denne po 95-100ml kazdou holku.

Old Post 14-01-2018 v 15:30 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 74

??? Alga je organicka rada , to se ti musi kazit ne ?
Tvl proc z organiky delas drip ? Se nedivim ze to to nefunguje.
Me nezajima kdy si zacal hnojit podle data , ale podle faze kytky.
Kazdopadne s alga radou kdyz uz tak max green. A nic vic.
Nebo proc tam toho lejes tolik ? Vem si ze green senzation je pk. Tusim 9/10. K tomu lejes pk 13/14.
Kdybys vic cetl tak vis ze je to blbost pac nekolikanasobne zvedas pomer pk v hnojibech.
V prepoctu byt jel NPK cca N 3 , P 25 a K 27.
To neni moc dobrej mix.
Cas kdy si co delal se uvadi treba pri prepnuti na kvet nebo prvni ci druhej tyden 12/12.

Pokud chces krmit PK. Tak priste vyhod organickou radu a kup si terra radu.

Old Post 14-01-2018 v 15:53 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 75

Jestli jedeš automatické závlahy tak by si měl mít řadu Terra se Ti to musí kazit dokonce mám za to že ta alga se musí namíchat a hned tím zalít přikláním se k tomu co píše bitir ...

Old Post 14-01-2018 v 17:10 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 76

Tak,uz asi vime kde je chyba..
Jinak na ta hnojiva jsem se ptal v shopu a doporucil mi tuto kombinaci (zrejmne tedy kvuli kseftu) akorad jsem jeste nemel aut. zavlahu.. dojedu to tedy na green sensation nebo Pk13-14?

Old Post 18-01-2018 v 05:10 AM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 77

A tu Algu vymenim za Teru, hned zitra..

Old Post 18-01-2018 v 05:54 AM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 78

No ten v g-shopu ti toho kolikrát nakecá jen aby to prodal..byl jsem svědkem toho že do krámu přišel borec já si vybíral zboží a slyším toho borce jak chce hnojiva na pár kytek automatů a ten prodavač mu vecpal tolik různých lahví že jsem čuměl že si to ten kluk fakt koupil 😂😂no já bych to dojel na tom PK-13-14 a k tomu hnojiva Terra...

Old Post 18-01-2018 v 06:14 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 79

Tak jsem prejel na tu Teru. Je fakt, ze v nadrzi (9l) to po dvou dnech uz smrdelo ale vubec me nenapadlo, ze je to spatne..Takze diky za radu :-) Snad se holky zlepsi.. Koupil jsem jeste Spider Mite control plus, na ty musky.. Holky jsem tim vcera postrikal, vzal jsem trochu i steny ale dnes zadna zmena, porad tam nejake jsou.. Za jak dlouho je to zabije? Nebo jsem koupil nejakej shit?

Old Post 20-01-2018 v 16:14 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Stálý Člen

Karma uživatele delfin - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 80


Nikdo nic? Tak aspon ted poradte, jak dlouho mam holkam jeste dat? Myslel jsem, ze bych nechal do patka a pak 5dni proplach a kosa, co myslite?

Old Post 22-01-2018 v 14:46 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-06-2006 - 1st indoor - začátek - 154 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0852590 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív