Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » nejlevnejsi odrazova folie do matkarny?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Prosim , poradite jakou nejlepsi odrazovou folii do matkarny? Příspěvek č. 1




Vcera me byla dovezena skrinka S-125, V-82 , hloubka 45 cm.
Je tezka 60 kg, masivni 4-5.cm steny.
Ta zarivkova lampa 72W- 120cm se mi tam bohuzel nevejde ,ty steny jsou tak silne ze schazi 3-4mm prostoru na sirku.
Takze dostanu zarivky 2 ks ledkove cool white 30w dohromady, lampa bude 90 cm dlouha.
Ve skrince jsou nahore aktivni odtah PC vetrak, absolutne nehlucny a dole pasivni pritah.


Mam tuto hlinikovou samolepici pasku....

Jelikoz z growshopu jsou ty odrazove folie do boxu pro me prilis drahe napadlo me pouzit tuto pasku.
Nebo jeste me napadla Bivakovaci antiskokova stribrna folie pro zachrannare.

Je mozne pouzit bud tu pasku s tou by to bylo nejjednosussi nebo tam prilepit to paskou tu alu folii pro zachrannare? Ma to dobre odrazove vlastnosti?

Nebo mate jeste jiny levny napad?

Dekuji predem za jakoukoliv radu.

http://www.ebay.it/itm/ALLUMINIO-in...1-/261084025636

https://www.yate.cz/bivakovaci-alu-...4300000101.aspx

Naposledy upravil Madical-Strains 09-01-2018 v 10:00 AM

Old Post 09-01-2018 v 09:45 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 2

Natrel bych to nějakou vodeodolnou bílou barvou, levný nenáročný a urcite lepší než kdejakej alobal. Já použil diamantovku, ale jen proto, ze jsem nějakou zachránil z boxu. Mám tam ted stejně takovou džungli , ze je ta odrazovka na nic.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 09-01-2018 v 10:07 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 3

Diky, Listre za rychlou odpoved a ta dvojita led-zarivka 30w 90 cm ,mysils ze bude stacit na ty matky?
Na nic jineho ted ve sve situaci bohuzel nedosahnu.

Pry je taky v growshopu hodne levna nejaka bila folie , ted mi to psal jeden zkuseny matkar.

Old Post 09-01-2018 v 10:19 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 4

Ahoj, s tou barvou je to asi nejjednodušší. Přidal bych do rohů a spár silikon, aby do nich neletla vlhkost a pak natřít bílou barvou. Kamarád ma taky box na bílo a řekl bych, že odraz lepší než stříbrná fólie z lékárničky.

Jinak já nedávno kupoval stříbrnou fólii z growshopu, stala tuším kolem 120kc za metr a je 140 vysoká, by ti stačily 3 metry. To už není takový rozdíl oproti barvě za 150+50 štětec

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 09-01-2018 v 10:32 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shrooman
Nový Člen

Karma uživatele shrooman - 54% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 5

alobal pry nema za az tak dobre odrazove vlastnosti, i kdyz to tak vypada...bila barva je dobre reseni, ale nejlevnejsi by bylo si koupit 1-2bm tohoto a melo by ti to dat v pohode a odrazivost to ma take fajn,instalace bude hracka

https://www.nejlevnejsi-growshop.cz...ASABEgLVw_D_BwE

Old Post 09-01-2018 v 10:37 AM
shrooman je offline   Profil uživatele shrooman   Find more posts by shrooman   Foto galerie člena shrooman   Click here to Send shrooman a Private Message   Add shrooman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 6

Dik za odkaz.

Ja tu alu samolepici pasku k tmu dostal jako ze si to mam tim vylepit.
Tak kdyz uz ji mam , proto jsem se ptal, pripada mi mnohem lesklejsi nez vnitrni povrch boxu.

Old Post 09-01-2018 v 12:18 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 7

Resis nesmysly. Nejdriv vyres tu deku hozenou pres skrin ve ktery mas zdroj tepla, takze muze kdykoliv pri chybe chytit a vyhoret.

Nemas vyresenou zakladni bezpecnost a resis odrazivost?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 09-01-2018 v 12:47 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 8

Pokud vidím dobře, tak máš samolepicí hliníkovou pásku, tak co řešíš? Pokud si to dostal k tomu, tak proč to nevylepis?
Chtělo by to hodit do jiného vlákna ať tady neřešíme v indoor fotografii, takové věci.

Old Post 09-01-2018 v 15:18 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 9

Carlos- Jo, s tou dekou mam taky strach, proto ji mam tak aby byla nejmene 15 cm od zarivky a kdyz odchazim z bytu tak ji zvedam na ten stul .
Musim to s dekou bohuzel jeste 7 dni vydrzet nez budu mit nove svetlo do skrinky.
Fakt sparne se pri te zarivce spi.
Fikus- jo, na to jsem se prave presne ptal ale nevedel jsem jesli dobre odrazi svetlo.

Uz to mam poresene, vyresim to takhle....

Od souseda jsem dostal bilou akrylatovou lesklou barvu, je ji tam jeste 3 kg tak doufam ze bude stacit.
Ted jsem vycistil a odmastil vnitrek skrinky a az to do zitrka vyschne tak tou Alu samolepici paskou vylepim vsechny rohy a mista kde se desky spojuji, proste to utesnim a pak tu pasku az bude nalepena znovu odmastim a natru vnitrek skrinky na bilo , kdyz vyjde barva tak 2x a melo by to byt snad v cajku.

Old Post 09-01-2018 v 15:34 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 10

Takze odmasteno, vysuseno, vylepeny rohy Alu-paskou a zatim jen jednou natreno.

Jsem ale silne nespokojeny se svou praci, nikdy jsem nic podobneho nedelal a podle toho to taky vypada, upatlany odtah i pritah atd. Estetika nikde. No uvidime zitra druhy nater.

Uz citim ze jsem mel koupit ten silikon ale chtelo to pry jeste nejakou pistoli tak na to sem zas nemel. Obavam se ze ta paska se casem odlepi a uz vubec si nejsem jisty jesli bude zabranovat vnikani vlhkosti mezi desky, spis nebude.
Krome toho ze i kdyz jsem pasku odmastil stale prosvita a neda se poradne pebarvit.
Takze abych to zhodnotil takova amaterska prasacka prace.
Jsem z toho trochu zklamanej.

Old Post 10-01-2018 v 11:17 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 11


Takze odmasteno, vysuseno, vylepeny rohy Alu-paskou a zatim jen jednou natreno.

Jsem ale silne nespokojeny se svou praci, nikdy jsem nic podobneho nedelal a podle toho to taky vypada, upatlany odtah i pritah atd. Estetika nikde. No uvidime zitra druhy nater.

Uz citim ze jsem mel koupit ten silikon ale chtelo to pry jeste nejakou pistoli tak na to sem zas nemel. Obavam se ze ta paska se casem odlepi a uz vubec si nejsem jisty jesli bude zabranovat vnikani vlhkosti mezi desky, spis nebude.
Krome toho ze i kdyz jsem pasku odmastil stale prosvita a neda se poradne pebarvit.
Takze abych to zhodnotil takova amaterska prasacka prace.
Jsem z toho trochu zklamanej.

Edit: Nejdoe mi pridat vic jak jedna fotka.

Naposledy upravil Madical-Strains 10-01-2018 v 12:05 PM

Old Post 10-01-2018 v 11:23 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 12

Bude sa to odlepovať a bude to hnusné- Půjde Ti to na nervy a stejne to neskůr odšklbneš, takže pasku daj dole, daj tam ten silikon a potom pretri. Pištol nič nestojí, prípadne si ju požičaj. Človeče, Nechápem, že prečo ste nesparavili tú skrińu o pár cm vačšiu. Mohol si tam dať normálne trubice.

Old Post 10-01-2018 v 11:48 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 13


Ano je to pravdepodobny a pocitam s tim ze se tak stane ale lepil jsem to tam snad 3 hodiny tak uz to tak ted necham. Kdyz se to bude odlepovat predelam to dodatecne, to uz bude treba jaro a bude vic financi.

Ta skrinka se nevyrabela , kupovala se pres inzerat a mela 126 cm, zarivky maji 120 cm tak asi nepocital s tim ze budou tak tluste steny skoro 5 cm.
Taky bych s tim nepocital a vzal bych tu skrinku a vubec by me nenapadlo ze by se tam zarivka nevesla. Proto taky vzniklo porekadlo dvakrat mer a jednou rez.
Zchazi jen 3.mm a nejde to tam nasilne napresovat , tak proto 90 cm led-zarivky 2x.
Taky se me nelibi ze to bude jen 30w a mozna to svelo nedosahne ani do boku te skrinky, ale co mam ted uz delat.
Jinak ten clen co me skrinku privezl tvrdi ze to svetlo bude minimalne stejne neli silnejsi, myslim ze rikal 5000K. Nevim kolik maji ty puvodni zarivky co uz mam doma.

Old Post 10-01-2018 v 12:16 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 14


Treti fotka

Old Post 10-01-2018 v 12:17 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 15

Ahoj, zkoušel jsi tam ty zářivky dát " přes roh " - úhlopříčně? Jinak o kvalitu natření se neboj, druhý​/třetí nátěr to spraví 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 10-01-2018 v 13:17 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 16

ODO-

Tak jsem te Odo teda poslechl, sloupnul alu-pasku, trvalo to zase 2 h. vubec nesla dolu,musel sem ji seskrabat, bejvala by asi stacila ale bylo by to hnusny.

Tak jsem sel koupit za 200 pistoli a silikon.
Celej byt me smrdi po octe, nejde to vyvetrat a upatlany to mam taky, spatne se s tim pracuje, v navode pisou mydlovou vodou prstem uhladit a mam to vsude na rukach vic jak v te skrince ale nejak se mi to jakz takz povedlo, no nevim jesli dobre ale snad aspon dostatecne.
Obdivuju manualne zrucne lidi !!! Klobouk dolu !!!
Zitra to zacnu znova natirat tak vysledny efekt po trech naterech snad bude lepsi nez ted, jak pise Pitr.

Pire- Zkouseli jsme to davat i napric , nasikmo a vselijak ,dokonce jsme odmontovaly dvirka ale nenapresovalo se to tam ani kdyz jsme sundali to stinitko.

Old Post 10-01-2018 v 15:11 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1413790 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív