Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vata na listech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
grady589
Stálý Člen

Karma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 117 

Dotaz Vata na listech Příspěvek č. 1



Zdravim,

Mam problem, spozoroval sem jakoby "vatu" na listech (vid foto), nevite co to muze byt a jak se toho zbavit ?

1st Stealth grow 250W

MiniMax 150W jedeee

MiniMax Podruhe

Old Post 09-01-2018 v 07:13 AM
grady589 je offline   Profil uživatele grady589   Find more posts by grady589   Foto galerie člena grady589   Click here to Send grady589 a Private Message   Add grady589 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskor1
Stálý Člen

Karma uživatele Piskor1 - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 2

Padlí bych řekl.. To bys měl ale hodně blbé.. http://www.rostliny-semena.cz/cz/Pa...ocneni-rostlin/

Take it easy :->

Old Post 09-01-2018 v 07:35 AM
Piskor1 je offline   Profil uživatele Piskor1   Find more posts by Piskor1   Foto galerie člena Piskor1   Click here to Send Piskor1 a Private Message   Add Piskor1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 3

Jak je to bílý tak je to padli, otázka v jaké ses fazi, růst květ, kolikatej den. Jediné co pomůže je chemie a čím dřív tím lip. Šíři se rychle a celkem rychle zlikviduje komplet kytku. Já mám odzkouseny zato 50wg od Bayer garden, stačí jeden poradnej postřik a ses v klidu. Jednou jsem byl nucen ho použít v pulce kvetu a pohoda, nic nebylo poznat, ochrana lhuta by mela byt snad 21dni. Hlavně nepremyslej nad nejakyma bio postrikama, nefungují a akorát budeš nasranej. Hodně štěstí

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 09-01-2018 v 10:27 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grady589
Stálý Člen

Karma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 4

Uff tak to ste mne nepotesili ze je to padli ( hned dnes jedu koupit ten pořtrik od Bayeru a budu aplikovat.

Sem zatim v 18 den kvetu

1st Stealth grow 250W

MiniMax 150W jedeee

MiniMax Podruhe

Old Post 09-01-2018 v 11:18 AM
grady589 je offline   Profil uživatele grady589   Find more posts by grady589   Foto galerie člena grady589   Click here to Send grady589 a Private Message   Add grady589 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskor1
Stálý Člen

Karma uživatele Piskor1 - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 5

Dobré je tím vystříkat komplet box.. spóry se šíří vzduchem.. po kole bych to komplet vydesinfikoval savem.. padlí je kunda prokletá ..

Take it easy :->

Old Post 09-01-2018 v 11:42 AM
Piskor1 je offline   Profil uživatele Piskor1   Find more posts by Piskor1   Foto galerie člena Piskor1   Click here to Send Piskor1 a Private Message   Add Piskor1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 6

udajne se da likvidovat padli pomoci vysíření, koupis jakesi sirne knoty, a nechas to v zavrene pestirne vycadit, znam tuto metoduale jen z doslechu...jednou mi na balkone solidne radilo padli, a cca mesic, mozna i 6 tydnu, sem ho krotil pouze lokalne mixem mydla vody a trosky jedle sody, a dal nez na okvetni listky se nedostalo...ale byla to veelika mrdacka a bylo to nutne delat min obden...podle me zalezi hlavne na odolnosti kytky, protoze nektere to treba vubec nezasahne, a napriklad takove automatky na to trpely mnohem vice

edit: jo a osvedcilo se mi pouzivani postriku prirodniho oleje natura rock effect (pongamovy olej) jako prevenci proti skudcum i padli, ale zustava po nem trosku mastny film, takze do palic asi nee

Old Post 09-01-2018 v 15:12 PM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panpanvicka
Stálý Člen

Karma uživatele panpanvicka - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 7

Mě pomohl Karathane New je to i preventivní na svilušky ochraná lhůta 21 dní. A není znát.
Jinak pokud má někdo zkušenosti se sirným knotem jendině uvítám info jestli je rozumné to začudit v bytě... Popřípadě jestli to snesou i holky díky.

Old Post 09-01-2018 v 15:34 PM
panpanvicka je offline   Profil uživatele panpanvicka   Find more posts by panpanvicka   Foto galerie člena panpanvicka   Click here to Send panpanvicka a Private Message   Add panpanvicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskor1
Stálý Člen

Karma uživatele Piskor1 - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 8

V bytě v žádném případě, se tím vykuřuje hmyz a demižoby na víno. Je to síra ,hořící smrdí tak,že tě přizasbije a vdechnutí skoro nedáš. Byl jsem včelař,vím o čem mluvím. Navíc pojud ti to unikne mimo box,tak se toho smradlavého a štiplavého/ jedovatého/ prachu nezbaváš... http://www.kovomat.eu/nerez-vedra/s...rez+v%C4%9Bdra+(VS)&utm_content=Knoty+sirn%C3%A9 . Jedině chemii.ßßß

Take it easy :->

Old Post 09-01-2018 v 16:47 PM
Piskor1 je offline   Profil uživatele Piskor1   Find more posts by Piskor1   Foto galerie člena Piskor1   Click here to Send Piskor1 a Private Message   Add Piskor1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 9

Rock effect max jako prevence, na rozjetý padli ani sviluse nezabira, osobně odzkouseno.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 09-01-2018 v 20:04 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 10

I když zrovna tyhle klony nemají můj rukopis, a dotyčnému jsem snad poradil přes PM, rád bych se vyjádřil k tomu vykuřovaní. Samozřejmě, že to jde, jen se musí u toho trochu přemýšlet.
Dají se pořídit buď sirné knoty - kousky papíru, které se napíchnou na drát a zapálí a nebo sirná svíčka. Ne netu jsou výpočty kolik gramů na určitou plochu je potřeba zapálit.
Na klasický homebox by mělo stačit pár gramů-knotů.
Osobně jsem nechal puštěný cirkulační větráky na minimum, vypnul jsem přítah/odtah a zatemoval díry ventilační otvory (kromě přítahu/odtahu), kabely k napájení odtah/ přítah ventilátorů si prodlužkou přitáhnul až ke dveřím. Protože jsem nezapaloval jen jeden knot, ale hned několik, je dobrý najít si způsob jak je zapálit současně.V žádném případě ne postupně se zapalovačem!!! Měl jsem uhlák, přes nej drát, na něm napíchaný papírový knoty a na dno uhláku jsem dal kousíček pepa. S respirátorem na puse jsem pepo zapálil, zavřel boxík a mazal z místnosti pryč (není dobrý do toho čumět jak Bulhar do mlátičky, za 10 sekund od zapálení totiž začíná ta pravá šou). S hasičákem v ruce jsem čekal hoďku za dveřma a pak zapnul přes připravenou prodlužku odtah/přítah. Počkal jsem 3 hodiny a šel okouknout situaci. Vše oka, jen smrad jak v sirkárně SOLO. Druhý den už jsem nic necítil
Málem bych zapomněl odtah montovat ven z baráku/bytu Je to síra a je dost zákeřná, bacha na to!
Pěstu zdar a padlí pryč!

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 09-01-2018 v 22:08 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grady589
Stálý Člen

Karma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 11

Nazdar,
Tak sem to postrikal tym Zato 50wg,dnes sem to kontroloval a vypada to ok(rostliny vypadaji zdrave) jen na listech zustaly jakoby skvrny - pricitam to odpareni vody s postriku s tym ze tam to Zato zustalo na listech. Malo by ti vytvorit nejaky ochranny film,tak to zatim oplachovat asi nebudu

1st Stealth grow 250W

MiniMax 150W jedeee

MiniMax Podruhe

Old Post 10-01-2018 v 12:28 PM
grady589 je offline   Profil uživatele grady589   Find more posts by grady589   Foto galerie člena grady589   Click here to Send grady589 a Private Message   Add grady589 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 12

L1st3r: vzdyt ja pisu prevence :P take sem se zkousel rozjetych svilusi zbavit opakovany postriky, no a mas recht, neslo to....k tem sirnym knotum: sem rad ze se vyjadril nekdo zkusenejsi a ze sem nebyl az tak mimo misu

Old Post 11-01-2018 v 19:33 PM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 13

Hele nemyslel jsem to zle, jen jsem chtěl zdůraznit, ze je to opravdu prevence. GL

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 11-01-2018 v 21:36 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KingWeed
Nový Člen

Karma uživatele KingWeed - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 14

padli je hrozna potvora mam to momentalne vsude....z doslechu od lidi pry nejlepe zabira Discus zkouseli jsme peroxid ale ten to jen pozastavil😏az skoncim kolo budu vystrikavat mistnost Discusem dale Savem a potom to pro jistotu jeste vykourim sirnymi knoty...a budu doufat ze uz to nikdy neuvidim😞

Old Post 16-01-2018 v 00:24 AM
KingWeed je offline   Profil uživatele KingWeed   Find more posts by KingWeed   Foto galerie člena KingWeed   Click here to Send KingWeed a Private Message   Add KingWeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 15



Prosim je to padli ?
Nema to konzistenciu ako vata. Skor ako uplne jemnucky prach.
Jedine miesto kam mi nefuka ventilator.
Teraz sa mi zacala cukrovat ta kvetinka. Moze to byt tym ?
Mam rychlo kupovat postrek ?

Old Post 23-02-2018 v 18:18 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 16

takže preskúmal som vsetko mozne aj nemozne
a dosiel som k zaveru ze tam pravdepodobne mam nejakeho hermaca ktory pustil pel
Teraz neviem co je horsie ? Pel ? alebo padli ?

EDIT: Je to potvrdene, bol tam jeden hermáč. Myslite ze ma zmysel dokoncit kolo ? chyba cca 5 tyzdnov do konca.

Naposledy upravil Ajtaktak 24-02-2018 v 01:24 AM

Old Post 24-02-2018 v 00:47 AM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-03-2023 - žluty flek na listech - 2 odpovědí
14-04-2018 - fleky na listech - 2 odpovědí
30-10-2017 - Díry v listech - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5221130 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív