Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Sulikuv 1-ní Grow/7xWhite russian/Led (Čína)/100x100
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Sulik
Nový Člen

Karma uživatele Sulik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 8  

Obecné Sulikuv 1-ní Grow/7xWhite russian/Led (Čína)/100x100 Příspěvek č. 1






Zdar pěstitelům.
Chci Vám představit svou první pěstitelskou sezónu. Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl to také zkusit a vypěstovat si nějakou tu rostlinku. Prostor na box v domě úplně super, kumbálek 100x100x220. Odtah vzduchu jsem řešil přes strop na půdu.

Setup:
Ventilátor na odtah vzduchu - Prima Klíma 160mm; 800 m³/h s termostatem a regulátorem otáček.

Světlo (no name Made in china) - Výkon: 1000 W
Světelný tok: 89,676LM
Úhel paprsku: 120 stupňů
Počet LED: 100PCS

Pachový filtr Canlite 600 m³/h

Diamantová folie

Ventilátor proudění vzduchu - TowerFan 75 cm; otočný; 3 stupně výkonu.

Foto boxu a rostlin 7.1.18 16:00

Hnojiva: Advance Hydroponics - 1Grow, 2Bloom, 3Micro, Grow/Bloom excellarator, Root simulátor, Enzymes+

Subject: White russian (AK47/White Windows) Naturseeds. Feminizovana

Výsev 18.12.17 - přímo do substrátu Platón Lightmix (100% úspěšnost)

Porod 23.12.17

1 hnojení 23.12.17 zálivkou 2,5 litry (1Grow 3,75ml; 2Bloom + 3Micro 1, 9ml; grow/Bloom exc. +root Sim. +enzymy 2,5ml)

2 hnojení 1.1.18 zálivkou 2,5 litry (stejný poměr jako při 1 hnojení)

3 hnojení 7.1.18 zálivkou 2,5 litry ((1Grow 5ml; 2Bloom + 3Micro 2,5ml; grow/Bloom exc. +root Sim. +enzymy 2,5ml)

Prozatím jedu na pankáče bez EC a PH metru. Voda městská odstáta 24 hod. Zvlhčovač vzduchu také prozatím není během týdne se dokoupí.
Teplota v boxu 22 - 25°C, vlhkost nevím (rosím), ventilátor odtahu vzduchu jede na 15%.
Rostlinky jsou na pohled pěkné jedna lehce zažloutlá od středu listů a kroutí list vzhůru. Jinak se mi zdají zdravé.
Toť asi vše, děkuji za pozornost a případné rady a doporučení. (občas nějaké to plácnutí přes prsty).
Květu zdar.

Jsou jen dvě možnosti. Buď a nebo!

Old Post 08-01-2018 v 01:11 AM
Sulik je offline   Profil uživatele Sulik   Find more posts by Sulik   Foto galerie člena Sulik   Click here to Send Sulik a Private Message   Add Sulik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sulik
Nový Člen

Karma uživatele Sulik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 2

Ahoj, omlouvám se za duplicitní vlákna. Odesílal jsem to z mobilu a 2x mi to padlo a až na 3 ti pokus mi to vlákno založilo. Díky za pochopení.

Jsou jen dvě možnosti. Buď a nebo!

Old Post 08-01-2018 v 01:25 AM
Sulik je offline   Profil uživatele Sulik   Find more posts by Sulik   Foto galerie člena Sulik   Click here to Send Sulik a Private Message   Add Sulik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 3

Zdar. Ten pasívny pritah sa mi zda malo. Tri malinke diery, co tam su aj povodne na dverach. Skor jeden kruhovy otvor velkosti priemeru odtahoveho potrubia. Po pripade o cosi menší. Alebo tak nejak proste.. Nech to rastie.

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 08-01-2018 v 05:26 AM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 4

Čau, můžu poprosit o odkaz na světlo? Klidně do pm

Old Post 08-01-2018 v 05:29 AM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sulik
Nový Člen

Karma uživatele Sulik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od shivasambhu
Zdar. Ten pasívny pritah sa mi zda malo. Tri malinke diery, co tam su aj povodne na dverach. Skor jeden kruhovy otvor velkosti priemeru odtahoveho potrubia. Po pripade o cosi menší. Alebo tak nejak proste.. Nech to rastie.

Zdarec, díky za reakci. Ty díry ve dveřích jsou 4 o průměru 55mm. Potřeboval jsem něco aby to trochu esteticky vypadalo. Sice jsme s přítulkyní v baráku sami, ale návštěvy nemusí vše vědět. Každopádně se teď spíše podívám po nějaké delší mřížce cca 60x500mm. Dík za podnět. Pořád je co zlepšovat. .

Jsou jen dvě možnosti. Buď a nebo!

Old Post 08-01-2018 v 06:05 AM
Sulik je offline   Profil uživatele Sulik   Find more posts by Sulik   Foto galerie člena Sulik   Click here to Send Sulik a Private Message   Add Sulik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 6

Zdary, pro ztlumení úniku světla se osvědčilo použít prachový filtr do vysavače 😉 takový ten šedivý 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 08-01-2018 v 10:24 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 7

Taky se pridam, hod odkaz na to světlo. 1000W podle me vypadá trošku jinak a 90000lm taky, tuto hodnotu ma hpska planstar 6kilo a troufam si říct, ze to svítí trochu jinak. Nechci to světlo nějak shazovat, ale kvůli objektivite by byly dobre skutecne údaje a ne co si vycucal nějakej číňan z prstu. Znamenalo by to, ze mas panel z min. 100 x 10w cípu, ideálně aspoň 20watovych, aby to nebylo na hraně a to se me moc nezdá. Jinak preji zdárný pěst a za info předem děkuji.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 08-01-2018 v 10:30 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 8

No jako 1000w se mi to taky nezdá...Jinak pěkně to vypadá

Old Post 08-01-2018 v 10:41 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sulik
Nový Člen

Karma uživatele Sulik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 9

.

Jsou jen dvě možnosti. Buď a nebo!

Naposledy upravil Sulik 08-01-2018 v 12:15 PM

Old Post 08-01-2018 v 11:52 AM
Sulik je offline   Profil uživatele Sulik   Find more posts by Sulik   Foto galerie člena Sulik   Click here to Send Sulik a Private Message   Add Sulik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sulik
Nový Člen

Karma uživatele Sulik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 10



Zdarec.
Světlo jsem kupoval od žlutého přes Wish. Specifikace byla takhle napsaná v manuálu. V reálu má světlo stěží 300W a o svítivosti moc nemluvím ta nic moc není. Když světlo po měsíčním putování dorazilo byl jsem vcelku sklamán no, ale což už jsem přišel o víc. Na světle žádný štítek a označení. Už bych ho znovu nekoupil. Hučí jako svině ty dva pc větráky co tam jsou asi jedou bez ložisek, větrání slyšet není, ale světlo řve jako kráva. Na další kolo se rozhodují mezi LED Vero nebo výbojku.
Květu zdar.

Edit: cena vyšla na 1350 Kč..

Jsou jen dvě možnosti. Buď a nebo!

Naposledy upravil Sulik 08-01-2018 v 12:31 PM

Old Post 08-01-2018 v 12:08 PM
Sulik je offline   Profil uživatele Sulik   Find more posts by Sulik   Foto galerie člena Sulik   Click here to Send Sulik a Private Message   Add Sulik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 11

Heh. Jestli to zere 300w tak to zrovna vyhod.
Pokud nechces moc investovat tak si poskladej nejaky cob ledky. Staci 4 cipy , kdyz pojedou na slabych 400w dohromady budes spokojenej.
Pokud chces investovat kup od frynka 400w.
Pokud chces hps tak zrovna vem predradnik na 600w a stlum ho na 400w.
Idealni kompromis za dobry penize ma vyrobce limii. S kusem plechu a vybojkou se vlezes do peti tisic jako komplet.

Old Post 08-01-2018 v 13:14 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 12

nemyslíš tím výrobcem Bitire Lumii ?? ne Limii? jinak k tomu se taky přikláním také mám předřadníky Lumii Digita a pohoda..

Old Post 08-01-2018 v 15:17 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 13

Jojo lumii. Levny a funguje. Kamos na tom jede nejakej patek a no problem.

Old Post 08-01-2018 v 15:43 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sulik
Nový Člen

Karma uživatele Sulik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 14

Díky pánové podívám se po nich. Nejdříve něco našetřit.
Dnes se totiž přítulkyni vyspala převodovka na káře.

Jsou jen dvě možnosti. Buď a nebo!

Old Post 08-01-2018 v 15:47 PM
Sulik je offline   Profil uživatele Sulik   Find more posts by Sulik   Foto galerie člena Sulik   Click here to Send Sulik a Private Message   Add Sulik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 15

Ja mam Lumii slim 400, 600, 690 sl a musim rict, ze je ten vetracek v nem celkem slyset, az bude schovany ve skrini, bude to na pohodu. Pestu zdar

Old Post 08-01-2018 v 16:34 PM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sulik
Nový Člen

Karma uživatele Sulik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 16


Zdarec.
Tak jsem tak nějak v práci s kolegama z údržby probíral ty moje světla a všeobecně jsme se bavili o ledkach atd. Odpoledne se chystám z rachoty a kolega mi podává sáček a v něm 7x LED COB 50W 220V. Tak jsem si říkal že si zkusím postavit světlo ještě k tomu panelu co mám. Je mi jasné že musím koupit hliníkové chladiče, větráky, teplovodivou pastu atd. Ale nevím jak na ty ledky a jak to pořádně zapojit. Jestli koupit nějaký stmívací, triakovy nebo dimmer (driver) bo jak se tomu nadává a na to napojit ledky.. Prý se jim nemusí dávat plný kouř (odcházejí).. Ale vůbec nevím pod čím to hledat a kde? To je jako triakovy gerulator? A pokud dobře počítám tak aby maximální výkon toho regulátory byl 400-500w? Nebo se pletu a je vše jinak.. Potřebuji trochu nakopnout nebo nějaké schéma pak už to zbastlim. Děkuji za rady a odkazy..
Přikládám přibližný obrázek čipu co jsem našel na netu, popisy jsou totožné..
Více info o čipu co se mi povedlo dohledat je:
Shell Material: Aluminum
Light Source: COB
Power: 50W
Voltage: 220V
Lumen Flux: 80-90lm / W
Beam Angle: 120 degree
Color Temperature: 380-840
Lifespan: Up to 50000H
Lamp Size (L x W): Approx. 60 x 40mm

Více toho nevím. Předem děkuji za poradenství a odkazy.

Jsou jen dvě možnosti. Buď a nebo!

Old Post 09-01-2018 v 19:43 PM
Sulik je offline   Profil uživatele Sulik   Find more posts by Sulik   Foto galerie člena Sulik   Click here to Send Sulik a Private Message   Add Sulik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1797840 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív