Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » 1.výživa klonů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
wickedman
Nový Člen

Karma uživatele wickedman - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 33

Na pařník seru, nařežu, dám je do malých rw kostiček, kde jsem stonek strčil do kořeňáku, zaliju vodou z kohoutku a šup s nima pod dvě zářivky, pak jen hlídám vlhkost kostek a ničím je nestříkám GL

Old Post 17-10-2017 v 12:26 PM
wickedman je offline   Profil uživatele wickedman   Find more posts by wickedman   Foto galerie člena wickedman   Click here to Send wickedman a Private Message   Add wickedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 34


Aby to nevypadalo že jenom klonuju tak přidávám foto nějaké té paldy spolu s nějakým porovnáním je to týden před kosou
Už zbývá jen průplach a zimní večery budou zase o něco veselejší 🎱

Old Post 28-10-2017 v 09:26 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 35


Přidávam fotku kořenu skrze rw kostku ...vždy mi to udělá velkou radost
Květináč 6.5l do půli zasypaný (Canna ) kokosem hnojivo (Gh) podle tabulek teplota 27 stupňů pH 5.9
Podle potřeby později dosypu do plna a šup s tím pod 12/12
Tak ať vám to taky roste 🤗

Old Post 06-11-2017 v 07:48 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 36


Dnes jsem se rozhodl zkalibrovat pH metr
Rozdíl byl neuvěřitelný 0.3-0.4 pH což už je na pováženou
U větších rostlin to až tolik nevadí ale u klonů je to boj 🚰⚠️

Old Post 23-11-2017 v 10:14 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 37


Použil jsem místo rw kostek houbičky a musim konstatovat že to je velice dobrá věc perfektně drží vodu a když vysychá začne měnit barvu jediná nevýhoda oproti rw je že jsou podstatně dražší 🤑😷

Old Post 25-11-2017 v 19:46 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od Negative Creep
Na listy v pařníku nic nestříkat, jinak to chytí plíseň.
Ono to kolikrát chytí plíseň i samo od sebe a to člověk mohl vydesinfikovat celej pařník, než je do toho posadil.


Zvykol som rozprašovačom striekať do parníka 2-3x za deň, ale naozaj to nie je potrebné. Pleseň som zatiaľ našťastie nedostal. Inak dostal som na Cannafeste taký ten skúšobný set BIO hnojív of GreenHouseSeeds a zistil som že ich Enhacer sa dá používať pri rezaní - musím odskúšať

Old Post 26-11-2017 v 07:29 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 39


Chtěl bych se s vámi podělit o ranní překvapení které na mě čekalo .... Když jsem to viděl tak jsem myslel že mě ponesou nohama napřed (stáří výbojky rok a půl ) což je asi na hraně únosnosti nejlepší je že pořád svítila i když jen asi na 10 procent

Old Post 15-12-2017 v 13:56 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 40

Jsi šikula mít výbojku rok a půl 😂😂 já ji měním pokaždé za 2 nebo 3 kola....

Old Post 28-12-2017 v 17:18 PM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RadekS
Stálý Člen

Karma uživatele RadekS - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 41

Myslím si, že životnost výbojky je klidně i 5 let .. výrobce garantuje i 10 let s minimálním ubytkem svítivosti .. podle mě měnit výbojku po 2 letech je naprosto v pohodě .. měnit ju po 2 kolech je paranoidní

Old Post 02-01-2018 v 18:41 PM
RadekS je offline   Profil uživatele RadekS   Find more posts by RadekS   Foto galerie člena RadekS   Click here to Send RadekS a Private Message   Add RadekS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 42

Životnost výbojky výrobce garantuje 10 let!
To myslíš vážně? Už po 2.000 hodinách klesá svítivost o několik %.
Někde tady byl graf jak u hps klesá svítivost. Na letošním Cannafestu byli prodejci hps s německa a ti garantovali 5.000 hod bez ztráty svítivosti.

Old Post 02-01-2018 v 21:18 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 43

Tak tak fikusi....
Vybojku ti snižuje i každý start magnetického predradniku.

Old Post 03-01-2018 v 09:39 AM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 44

měnit výbojku každý dvě kola nepovažuji ani já za nutné... mám tu výbojky který maj odjetejch třeba deset kol a stále dělaj plus minus g/w... svítivost jsem ovšem neměřil, beru to jen čistě podle výnosu...

používám sylvanie, philipsy a nebo osramy...
zkušenost 2x lucilux a regulérně zdechly do roka obě... jedna už asi po dvou měsících... takže ty si dovolim nedoporučit

Old Post 03-01-2018 v 10:21 AM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 45

Už sice pár let pod hps nejedu, tak bych do toho neměl co kafrat, ale kdysi jsem měnil výbojku zhruba po roce svícení( asi 4.000 hodin). Teď co jsem viděl na Cannafestu, tak výrobci ty výbojky nějak zdokonaluji(co se týče hodin svícení a klesání svítivosti).

Old Post 03-01-2018 v 14:12 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od RadekS
Myslím si, že životnost výbojky je klidně i 5 let .. výrobce garantuje i 10 let s minimálním ubytkem svítivosti .. podle mě měnit výbojku po 2 letech je naprosto v pohodě .. měnit ju po 2 kolech je paranoidní


Philips uvádí u HPS po 20 000h světelný tok 88% a Osram dokonce 94%. No a 365dnů krát 12hodin je 4380h, takže těch 5let by neměl být problém. Neplatí pro MH, tam je svítivost 90% už po 2 000h.

Old Post 07-01-2018 v 17:46 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 47


Vyměnil jsem 400w Sylvania (odbouchlá) za 600w NTS a to je jinej oheň přikládám foto 14 dní do kosy (OG kush)

Old Post 08-01-2018 v 11:32 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RadekS
Stálý Člen

Karma uživatele RadekS - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 48

A ta 600W NTS má přídavek modrého světla nebo přídavek červeného světla ???

Old Post 08-01-2018 v 19:14 PM
RadekS je offline   Profil uživatele RadekS   Find more posts by RadekS   Foto galerie člena RadekS   Click here to Send RadekS a Private Message   Add RadekS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5003740 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív