Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » První sklizeň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
doggreenny
Nový Člen

Karma uživatele doggreenny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 3 

Obecné První sklizeň Příspěvek č. 1

Čau lidi, letos jsem se jako laik rozhodl vypěstovat svoje první kytičky.. Dnes jsem vážil usušené paličky a jsem strašně zklamanej. Navážil jsem 90g... Měl jsem 10 kytek a fakt nevím co jsem dělal špatně. Snažil jsem se každý den, dal jsem do toho fakt všechno... a pak tohle. Skříň 125x125x200, lampa 400w osram (květ i růst), ufo, ventilátor, stínidlo s odsáváním do filtru. Model Big Bud XXL, v kokosovém substrátu, hnojiva plagron A+B, start root, enzymy, + posledních 5 týdnů senzace bez startu a enzymů. Hnojil jsem každej den, podle tabulky od plagronu. Teplota ve skříni cca 20-24stupňů. Zastřihával jsem jen listy.
Jediné co jsem pokazil (o čem vím) že jsem pozdě přepnul na 12/12.. na 18/6 mi to mělo jet podle tabulky 2 týdny, mě to jelo asi 4 týdny. Na to mi ale kamarád řekl, že by to nemělo mít vliv, jen budou kytky zbytečně vysoké. Ale z 10 kytek 90 gramů? Nevím, opravdu nevím co jsem dělal špatně ale je toho fakt málo... Nějaký rady? Mohlo to pozdní přepnutí mít tak velký vliv..?

Old Post 28-06-2017 v 18:39 PM
doggreenny je offline   Profil uživatele doggreenny   Find more posts by doggreenny   Foto galerie člena doggreenny   Click here to Send doggreenny a Private Message   Add doggreenny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CigBig
Stálý Člen

Karma uživatele CigBig - 88% PěstitelskáKarma uživatele CigBig - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 2

To pozdni prepnuti vubec nevadi, kamarad ma pravdi, jen si dal kytickam vyce casu na rust, a rek bych ze "ti to pomohlo". Kdyby si prepnul po dvou tydnech jak si chtel, nemel bys ani tech 90g... :-D Tezko rict co se ti mohlo pos... ze si sklidil jen tak malo...
Mel si to ze seminka, nebo klony? Fotoperiodu nebo automaty? Podle vynosu bych si tipnul seminko a automat....

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=77954

Old Post 28-06-2017 v 19:23 PM
CigBig je offline   Profil uživatele CigBig   Find more posts by CigBig   Foto galerie člena CigBig   Click here to Send CigBig a Private Message   Add CigBig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doggreenny
Nový Člen

Karma uživatele doggreenny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 3

jeste abych pravdu řekl, měl jsem to ve sklepě, teplota, kdyz lampa svitila byla cca 22, ale v noci, když nesvítila mohlo být ve sklepě tak 17.. tak jestli to taky není obroská chyba.. jinak seminko, fotoperioda..

Old Post 28-06-2017 v 19:55 PM
doggreenny je offline   Profil uživatele doggreenny   Find more posts by doggreenny   Foto galerie člena doggreenny   Click here to Send doggreenny a Private Message   Add doggreenny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 4

nejlepší by byl nějaký fotodůkaz jak to vypadalo co se tam dělo ....

Old Post 28-06-2017 v 20:18 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Re: První sklizeň Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od doggreenny
Jediné co jsem pokazil (o čem vím) že jsem pozdě přepnul na 12/12.. na 18/6 mi to mělo jet podle tabulky 2 týdny, mě to jelo asi 4 týdny. Na to mi ale kamarád řekl, že by to nemělo mít vliv, jen budou kytky zbytečně vysoké....Mohlo to pozdní přepnutí mít tak velký vliv..?


Zdary, nějak mi to nejde dohromady, od semene.....2 týdny růst???? Jinak toho, proč jsi sklidil, to co jsi sklidil, je hodně

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 28-06-2017 v 20:21 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doggreenny
Nový Člen

Karma uživatele doggreenny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 6

nene, po vyklíčení.. když už má pár cm a dám ji do skříně..

Old Post 28-06-2017 v 20:28 PM
doggreenny je offline   Profil uživatele doggreenny   Find more posts by doggreenny   Foto galerie člena doggreenny   Click here to Send doggreenny a Private Message   Add doggreenny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rubeli
Nový Člen

Karma uživatele rubeli - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 7

ja chodim zo semien 4-5tyzdnov len na rast, potom robim okolo 250+ gramov zo 4rastlin...a to mam 200w LED na skrinu 100x100x180...jedine co by ma napadlo mozno to zastrihavanie, niekdo vravi ze to moc nepomaha ze to robi viac stresu, ale niekdo si to chvali...ja nestriham nic, tie co su slabe odpadnu...

Old Post 06-07-2017 v 10:27 AM
rubeli je offline   Profil uživatele rubeli   Find more posts by rubeli   Foto galerie člena rubeli   Click here to Send rubeli a Private Message   Add rubeli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panpanvicka
Stálý Člen

Karma uživatele panpanvicka - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 8

Jak bylo už hodněkrát psáno minimum je 20 stupňů a jak jsi zaléval každý den? Jestli si jim dal deci každý málo jestli 5 litrů tak moc

Old Post 05-01-2018 v 14:01 PM
panpanvicka je offline   Profil uživatele panpanvicka   Find more posts by panpanvicka   Foto galerie člena panpanvicka   Click here to Send panpanvicka a Private Message   Add panpanvicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-07-2019 - předčasná sklizeň - 3 odpovědí
01-07-2016 - Malá sklizeň - 3 odpovědí
13-12-2010 - prvni skřiň - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3300230 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív