Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » první indoor 400w 5x NL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 17


Ahoj, tak přicházím na Vás s otázkou už pár dní pozoruju na listech zvlastní zbarveni, střed listu má pěkně sytou barvu a okraje takovou vybledlou , čim to je ? Kytky zatim nehnojim podle popisu substrátu bych nemel hnojit jeste 2 tydny , PH vytoku jsem nameril tušim 6,8 musim trochu snížit, teplotu drzim den 28,5 noc 20, vlhkost 80%.

Old Post 03-01-2018 v 15:33 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 18


foto všech kytek

Old Post 03-01-2018 v 15:34 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 19

To je nejakej stopovej prvek. Mozna mgnesium nebo zinek.
Zkus prihnojit , nejak sem nenasel jaky mas hnojky , ale grow slozka vetsinou pomuze.
Nebo to muze byt spatnym ph. Ale pokud sou listy krehky a jde to od spodu melo by to byt mg.
Hodne se to plete s dusikem , ale to vypada trochu jinak nez u tebe.

Old Post 03-01-2018 v 15:45 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 20

Hnojka od Plagronu Alga grow, Alga Bloom ale jak píšu ještě nehnojim na doporučení od vyrobce substrátu kterej by mel byt předhnojen na 3 týdny, EC metr zatim nemam.

Old Post 03-01-2018 v 15:54 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 21

Zdary, podle mě je to něco jako světelný šok. Prostě když je dáš z pod úsporky pod sodík, víš jak to myslím 😉 pokud to není na nových listech a nějak drasticky se to nešíří, tak bych neřešil

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Naposledy upravil Pítr90 03-01-2018 v 16:55 PM

Old Post 03-01-2018 v 16:15 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 22

Dost možné to je, když byli malinke světlo bylo asi 50 cm nad nima ted už je výše, děkuju za radu.

Old Post 03-01-2018 v 18:34 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 23

§

Old Post 03-01-2018 v 18:37 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lomidrevo
Stálý Člen

Karma uživatele Lomidrevo - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 24

podobne listy som mal aj ja.skusal som phytamin na listy a pomohlo.skus uvidis

Old Post 04-01-2018 v 18:54 PM
Lomidrevo je offline   Profil uživatele Lomidrevo   Find more posts by Lomidrevo   Foto galerie člena Lomidrevo   Click here to Send Lomidrevo a Private Message   Add Lomidrevo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 25

Promiň, ale dovolím si tvrdit, že to nebylo phytaminem ale časem 😉 kytky si zvykly a vzpamatovaly se

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 04-01-2018 v 20:21 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 26





Ahoj kytky mají 9. den 18/6 , listy se zlepšily na nových nic nepozoruji, včera jsem dal poloviční dávku Alga Grow,

Mam teď dotaz zda už zaštípnout vršky, volil bych metodu FIM, přiložím pár fotek.

Old Post 06-01-2018 v 09:21 AM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 27

Ahoj,nechápu proč je hnojíš když máš na cca měsíc nahnojenej substrát.Vo hovne..Já když jel royal mix tak jsem to nehnojil až někdy tejden po přepnutí.Vzdyt to má 2.1ec,někdy méně znamená více.A co se týče toho štípnutí,to je na Tobě jak je chceš mít velké atd.

Old Post 06-01-2018 v 11:36 AM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grooower
Stálý Člen

Karma uživatele grooower - 91% PěstitelskáKarma uživatele grooower - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 28

Vypadaji dobre, trochu prihnojit to chtelo z hliny kytka vstrebava ziviny pomaleji, jinak na to hnojeni opatrne. (Staci polovicni davka nez to prepnes)
Co se tyce me kludne bych to stip a na fim se vys..r. stipni to normalne. A hraj si stim ( ohybat,sit,atd to je na tobe)

Old Post 06-01-2018 v 11:59 AM
grooower je offline   Profil uživatele grooower   Find more posts by grooower   Foto galerie člena grooower   Click here to Send grooower a Private Message   Add grooower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 29

Ahoj, máme za sebou 12tý den a už začínam dělat malý keříky, v budoucnu mam v plánu dát síť, i proto jsem kytky o víkendu zaštípnul nevim zda se povedlo snad brzo začne z toho místa něco rašit.

Old Post 09-01-2018 v 18:19 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 30




Ahoj, máme za sebou 12tý den a už začínam dělat malý keříky, v budoucnu mam v plánu dát síť, i proto jsem kytky o víkendu zaštípnul nevim zda se povedlo snad brzo začne z toho místa něco rašit. Zvlhčovačku jsem dal z boxu ven trubka s kolinkem vyšla asi na 60 kč

Old Post 09-01-2018 v 18:24 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 31

zdravim, prosim vás na kytkách pozoruji že z místa kde kytka pokvete tak nekde jsou místo bílích chloupku hnědě, je to v pořádku ?

Old Post 15-01-2018 v 14:21 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 32

jo, to ti ukazuji pohlavi, dej si do googlu preflowers a uvidis,ze to jsou presne ty chloupky o kterych pises.....

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 15-01-2018 v 16:04 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-02-2019 - První indoor pěstování - 97 odpovědí
24-11-2018 - První indoor 600w, Critical Kush, Mills - 43 odpovědí
20-08-2018 - 1.st indoor,400W HPS,6x NL - 114 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4229760 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív