Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Protest
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 1

[účet odstraněn]

Old Post 02-01-2018 v 23:01 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 2

Stačí si přečíst knihu The Emperor Wears No Clothes od Jacka Herera a to nikoho nenechá chladným:). Ta kniha mi změnila kompletně celkový pohled na společnost a politiku.
Nejsem však nějaký šílený aktivista/terorista abych bojoval přímo proti tomuto smutnému systému. Jdu na to nepřímo tak, že o této léčivé bylince mluvím s lidmi, kteří si stále myslí, že je to jenom droga.
Už jsem takhle na konopnou strunu naladil jak moji rodinu a okolí, tak i hódně lidí "z vnějšku".
V práci o mě všichni ví, že pěstuju a zajímám se o konopí. Hodně kolegům a známým jsem pomohl rozjet vlastní indůry a pomalu každý den řeším nějaký problém v nějaké kolegové pěstírně, když za mnou příjde pro radu.
Ukazuji všem, že pěstuji a užívám konopí a zároveň vedu normální funkční život. Všichni to vidí a nikdo s tím nemá problém...ani rodina, ani přítelkyně, ani můj šéf.
Samozřejmě lidem půjčuji na přečtení již zmíněnou knížku a ta udělá většinu práce v přesvědčování za mě:). Jsem prostě tichý, klidný a nenápadný aktivista, který otočil možná už stovky lidí na víru v léčivou bylinku:). Zkus to taky tak a možná uděláš pro společnost okolo sebe mnohem více než když budeš sám bojovat proti systému;)

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 03-01-2018 v 09:05 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Re: Oč vlastně jde Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Zahradník

A proč policajti nejdou po nás všech tady na G? Protože nás je MOC a protože NIC neděláme!(Nebo o nás ví ten nahoře a ten nás tady chrání )I tak ale měli bychom utvořit více funkční komunitu, být schopni reagovat na jakékoli svinstvo ze strany státu. Já osobně nemám problém se hlasitě zastat kohokoli koho buzerují za něco jako tráva, a taky se dovedu nasrat, ač jsem striktně odpůrcem násilí a jakéhokoli nerovného jednání, tak mám pár teoretických nápadů, které jsem ale ještě neodzkoušel neboť to už není nějaké pěstování trávy, ale tvrdý zločin za který bych skončil v base, na hodně dlouho a za hlasité podpory tupých obyvatel.. Tohle vyzkouším až na ostro, ale už teď na 99,9% vím že by to vcelku bez rizika muselo fungovat. Už jsem otestoval lehkou trestnou činnost spáchat tím svým způsobem, a u lehkého zločinu to fungoval naprosto dokonale. Policie byla krátká, ale snažila se, to se musí nechat, přesto krátká, záměrně neuvádím o jaký zločin či provedení jde, jelikož nerad bych aby šmírákům co tady studují každé mé slovo, došlo všechno a v propojení.. a ještě více nerad bych byl, kdyby tohle došlo i teroristům. Popravdě, čekám na dobu, kdy to někomu z nich dojde, a pak budeme tím tuplem nahraní.

S tvym prispevkem teda vubec nesouhlasim, podle mne kdo mota paty pres devaty iluminaty, nwo a aktualni situaci a doporucuje nechodit k volbam proste na muj vkus moc huli..

Ale konkretne tuhle pasaz mi vysvetli..

To jako ma byt nejaka provokace? Budes tu vypravet jak "protestujes" pachanim trestne cinnosti? Nezblaznil jsi se nahodou?

Mel bysis to asi trochu srovnat v palici, jelikoz groweri maji svych problemu dost a nepotrebuji se nechat zatahovat do podobnych nemyslu a riskovat kvuli tomu ze nekomu preskocilo v hlave a chce spasit svet pachanim TC.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 03-01-2018 v 16:12 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Re: Oč vlastně jde Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Zahradník
Jasně že ten Váš hlas nic moc nezmění, ovšem tak proč jim tak o ten každý hlas jde ? Proto že jim nejde ani tak o hlas, jako spíš o Vaši svobodu, tím že předáte hlas, tak předáváte i svobodu, nevím jak se to pak projevuje, každopádně nijak pozitivně..


Ty mas spis hlasy v hlave ty voe...

Prosimte prober se, az vystrizlivis tak se vrat a pak teprv komunikuj..

Komu jde o tvuj hlas? Kazdymu je tvuj hlas uplne u *******.

Ja si svobody v tomhle state vazim a neodpustil bych si k volbam nejit. A to doporucuju kazdymu, kdo si chce stezovat tak jako ty.

Tim ze nejdes volit podle mne ztracis moralni narok na to nasi spolecnost jakkoliv kritizovat!

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 03-01-2018 v 16:15 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Re: Oč vlastně jde Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Zahradník

Problematika teroristů jim těm papalášům usilujícím o NWO, nedošlo že když lidi budou držet ve lži, tak musí omezit i další přístup k různým věcem. Ono proto nejspíš za komanče bránili v dostání se ke všemožnému zboží. Zkrátka oni si mysleli že dovedou za současného stavu pseudosvobody mít absolutní nadvládu nad člověkem. To prostě nejde už, krátce po tom co se stal net dostupný většině lidí, se ta vlna poznání urvala ze řetězu, a teď už ani nestíhají zavádět sankce, mazat informace, vraždit vědce, doktory, a jiné objevitele.. Vymýšlet další podlé způsoby jak zabránit pravdě a svobodě.


>vraždit vědce, doktory, a jiné objevitele

WTF..? Potom co jsem ztratil 10 minut zivota ctenim tvyho blabolu polosilenyho maniakalniho bezmozka tvuj ucet rovnou mazu, abychom tu neztraceli cas resenim bludu nejakyho blazna co patri do Bohnic.

Nech se vysetrit a nelez na Grower! Vazne! Vidim to na zacinajici schizofrenii z huleni.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 03-01-2018 v 16:49 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eReNDe
Nový Člen

Karma uživatele eReNDe - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 6

K tym volbam , suhlasim , je velmy vtipne roky to sledovat ako sa voli , menia strany politici a stejne , vzdy je to na prd a horsie a horsie, vzdy sa najdu ludia co sa stazuju a su nespokojny, ono vyhoviet vsetkym proste nejde ide o to aby ludia boli rozdeleny nazorom, stranou, narodnostou, vierovyznanim atd ...ked su ludia rozdeleny do skupin a bojuju proti sebe ... Kazdy sa priradi k nazoru ktorymu viac vyhovuje a za ten kope proti ostatnym ktory su ineho nazoru ... Nazory su k nicomu ... Jedine co ti ostava je nerobit nic, nicnerobenie je najlepsie co mozes urobit, nereagovat , robit co je treba v kazdu danu chvilu s cistym moralnym umyslom a je to, ludia si z teba vezmu priklad , a nenechat sa rozhadzovat nazormi a rozculovat sa tamten hivori tamto ten tamto...at si robia co chcu, ako asi dobre vies pravda nieje v ziadnych slobach at uz su to slova prezidenta papeza aleno kohokolvek. Ked poznas pravdu tak ti nic netreba a vzdy vies co urobit . Presviedcat ludi nema zmysel, viem ze si asi potreboval to vsetko zo seba pustit von , ale musis ratat aj s negativni reakciamy od ludi , to sa deje furt... Nikoho nepresvedcis. Ziadna politicka strana nikdy ludi nespasi a nepomoze . Ludia si mozu pomoct samy, ale to bude este trvat ...

Old Post 03-01-2018 v 16:58 PM
eReNDe je offline   Profil uživatele eReNDe   Find more posts by eReNDe   Foto galerie člena eReNDe   Click here to Send eReNDe a Private Message   Add eReNDe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Re: Re: Oč vlastně jde Příspěvek č. 7

citace:
jsem ztratil 10 minut zivota ctenim tvyho blabolu


podobne kua

citace:
Mou povinností je teď, vnášet mezi lidi pravdu, a osvětlovat nejasné kouty kde se často rodí strach a ze strachu vzniká zlo.


novy astar seran na groweri, aka pocta

citace:
Původní příspěvek od eReNDe Ked poznas pravdu tak ti nic netreba a vzdy vies co urobit .


ukazkovy trik vlastneho ega

Old Post 03-01-2018 v 18:28 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackson
Stálý Člen

Karma uživatele jackson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 8

Keď človek kus moc huli a nedá si pozor veľmi ľahko začne upadať do sveta ktorý si celý postupne vytvoril v hlave, ktorý je plný konspiracii a schyzy treba vysadiť a dať sa doporiadku

Old Post 04-01-2018 v 08:09 AM
jackson je offline   Profil uživatele jackson   Find more posts by jackson   Foto galerie člena jackson   Click here to Send jackson a Private Message   Add jackson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 9

Tak to už je mazec. Teď si říkám proč jsem tu sracku četl. To je na pováženou. Zahradniku měl by si vyhledat odbornou pomoc a přestat aplikovat jakékoliv drogy.

Old Post 04-01-2018 v 08:52 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 10

Škoda, že už se nedá Zahradníkovi napsat pémko.

Old Post 04-01-2018 v 17:34 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 11

Jen pro pobaveni clen "Zahradnik" poslal stezujici email. Velmi vtipne ze jeho emailova adresa figuruje na jednom webu v inzeratu s textem:

citace:
"Mám kdispozici původní verze mefedronu a další 3 látky, pro bližší informace mi napiš na mail, domluvíme se a 100% spokojenost zaručuji. Vstřícné a seriozní jednání taktéž samozřejmostí. fantomas "


na inzerat vzapeti reaguje dalsi uzivatel

citace:
>Vyzkoušel jsem to co nabízí fantomas, byl jsem trochu nejistý, ale vyplatilo se . Ten starý dobrý produkt voňavý a hlavně účinný, dodání proběhlo zcela bez problémů. A cena velmi výhodná. Od té doby co zavřeli amsterdamshopy tak jsem jednou koupil nějaké smetí podruhé mi nepřišlo nic a přišel jsem o peníze, potřetí to bylo velice slabé ale toto je originál co byl kdysi k dostání. Vřele doporučuji. Nemusíte mít žádné obavy.


Takze asi tak.. Bez komentare

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 05-01-2018 v 22:14 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eReNDe
Nový Člen

Karma uživatele eReNDe - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 12

Hm tak toto vypoveda nieco o Zahradnikovy...ale este viac o tebe Carlosi ...

Old Post 06-01-2018 v 10:15 AM
eReNDe je offline   Profil uživatele eReNDe   Find more posts by eReNDe   Foto galerie člena eReNDe   Click here to Send eReNDe a Private Message   Add eReNDe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 13

Myslíš tím, že jsem ho "napráskal"?

Buď v klidu, to už tento uživatel zcela otevřeně udělal sám a dobrovolně před pár měsíci (asi zřejmě pod vlivem toho co bere).

Viz http://grower.cz/forum/showthread....853#post1203853

Podle mne by lidi měli vědět celou část příběhu, tj. že podobný stavy obvykle nejsou z trávy ale z něčeho mnohem tvrdšího.. nemyslíš?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 06-01-2018 v 10:35 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eReNDe
Nový Člen

Karma uživatele eReNDe - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 14

Nie to nemyslim, urobil to sam ... Ale pride mi trochu netolerantne a pokritecke takto ho lustrovat dat mu ban a este zosmiesnovat... Vo finale zakazane latky tu uziva 90 percent uzivatelov groweru a tim padom pacha trestnu cinnost... Je to jeho vec a tak isto aj tvoja , kazdy nesieme naslesky za svoje ciny.

Old Post 06-01-2018 v 10:40 AM
eReNDe je offline   Profil uživatele eReNDe   Find more posts by eReNDe   Foto galerie člena eReNDe   Click here to Send eReNDe a Private Message   Add eReNDe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 15

Dost to zjednodusujes.

Citim potrebu se distancovat od nazoru a chovani, ktere jsou v naprostem rozporu s misi grower.cz. Smyslem groweru je sireni informaci (pozitivnich i negativnich) o pestovani konopi zejmena pro lekarske ucely.

Naopak vyuziti fora k vybizeni pachani blize neupresnene trestne cinnosti (nevime zda nejde napr. o kradeze, vrazdy) a zmenu systemu nedemokratickymi protredky (ve volbach) je daleko za hranici nejen tematu naseho diskusniho fora, ale predevsim moralky. Grower urcite nemuze slouzit k sireni necich zvracenych nazoru. Na to at si dotycny zalozni vlastni web a nezneuziva Grower.

Neboli hodnoty, ktere ja se tu snazim sirit, dotycny zcela poslapava.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 06-01-2018 v 13:54 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eReNDe
Nový Člen

Karma uživatele eReNDe - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 16

Nezmienil sa o ziadnom konkretnom cine , iba o trestnom cine , vsetko ostatne su domienky , a podla zakona je i pestovanie pre liecive ucely protizakonne a trestne , trestna cinnost, takze asi tak. Ja chapem hodnoty groweru a tvoje a nezastavam sa ho . Kazdy svojho stesti strujce, akurat vyzera ze by potreboval pomoct ako hned zosmiesnovat. ...

Old Post 06-01-2018 v 16:17 PM
eReNDe je offline   Profil uživatele eReNDe   Find more posts by eReNDe   Foto galerie člena eReNDe   Click here to Send eReNDe a Private Message   Add eReNDe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-03-2004 - protestjaro2003 - 17 odpovědí
21-08-2003 - testy? - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2726330 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív