Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » LED 100-400W Disko+Vero Bio
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 33

Tak som to vcera pomeral a vsimol si zivot v hline po zaliati sa tam premavali chrobacikovia dlzka tak 1mm a sirka 0,3mm(bielej farby) tazko to upresnit boli aj v podmiske, mozno len chvostoskok? Nebolo ich vela tak 5tich rovnakej velkosti som nasiel ziadne vacsie kusky. Hlina pritahuje zivot co uz . Tak uz len cisla.
Mandala - 3ml*grow+2ml*bloom na 1,2Litra(1,7ec) + voda na pretecenie cista - vytok 6,4ph 1,75ec
Mandalka - 2,5ml*grow+2ml*bloom na 1,2Litra(1,65ec) + voda na pretecenie - vytok 6,75ph 1,48ec
Holland hope - voda 0,07ec - vytok 6,6ph 0,58ec
Magic bud - voda 0,1ec - vytok 6,6ph 0,72ec
Podla vytoku a ec vyzera ze papaju dobre aj ph ujde uvidime casom zatial sa ide bez upravy ph len voda pod 0,1ec + hnojky.
21den 12/12/

Naposledy upravil Hemp-raider 27-12-2017 v 00:20 AM

Old Post 26-12-2017 v 15:55 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 34




Takze moje obavy zo svetla sa potvrdili a zaujimave na tom je ze sa to deje v strede a pri dverach kde nie je odrazovy material. Svetlo disko som dal vyssie ostatok coby vyzeraju ze su akuratne naladene uvidime casom.
foto jedna mandala spaleny list pociatocna farba bude to horsie budem dneska viac laborovat aspon viem ze minule tie listy spracovalo svetlo a nie nedostatok draslika.
21den.12/12
foto1- mandala spaleny list chudinka viem ako sa citi ako ja ked ma boleli oci cely tyzden
foto2- palicka mandala
foto3- celok

Old Post 27-12-2017 v 14:17 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanapee
Stálý Člen

Karma uživatele kanapee - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 35

Ahoj, mám dotaz (všem) ohledně věci co píšeš v příspěvku č.1

(s tou volbou světla , buď jedno nebo druhý ... ?

jestli má smysl kombinovat 3kilo LED panel se 70w sodou ??

nebo jsi někdě čerpal inspiraci ?

předem Díky, ať se nejen tento Gr8w vydaří !

ostatní mohou psát PM ať nešpiníme vlas

"Nikdy nevěř někomu, kdo nekouří trávu a poslouchá Boba Dylana."

------///\-----
-----///\\\----
----///--\\\---

Old Post 28-12-2017 v 15:39 PM
kanapee je offline   Profil uživatele kanapee   Find more posts by kanapee   Foto galerie člena kanapee   Click here to Send kanapee a Private Message   Add kanapee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 36



Ahoj, dakujem ze mi drzis palce budem to potrebovat pri mojej povahe
Moja inspiracia? nooo to co bolo po ruke doma plus coby easy set
Ostatok som sa snazil zladit tak aby to plnilo ucel co najlepsie ale to sa neda s urcitostou nikdy Pokus omyl. U mna su coby na 30w co je velmy malo niekde nizsie pri kitkach cmucha na nich par cobov co je slabota. Ty chces skombinovat sodik s led podla mna to ide ked mas to ako ja ze po ruke. Ale nie som si isty ako si to myslel s 3kilo led myslis skutocny odber alebo len oznacenie pokial budem predpokladat ze mas panel prikon 100W tak to pojde so sodikom fajne skombinovat za skusku to stoji. Ale pokial mas panel 300W prikon a 70sodik je to na zvazenie bo efektivita sodkiku je mensia + tienitko. Pri coboch je vyhoda ze su chladice co ochladia cob 100W o rozmeroch 10cm x 10cm a nepotrebujes reflektor. Sodik je fajn ale nejdem ho z dovodu ze moj odtah teraz ide na 3W(10W 250m3) prikonu co by bolo pri sode(400W) unreal . Kludne piste kto ma potrebu nieco viac sa dozvediet neni tu uvedene vsetko, tak som len clovek a spinu mam na rukach ako kazdy
23den 12/12 PS oci bolia a to som ubral modre ledky v disku o 5-10W

Old Post 28-12-2017 v 18:53 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 37




Rastlinky su na mna urcite nahnevane, preco? Dostavaju z 20cm(vera len) nasol no co uz, po bokoch je vsetko ok len v strede to najviac trpi. Predvcerom dostali hnojky(grow+bloom) a to v davke mandala 5+2ml(1,84ec)/na kazdu kitku slo presne 1L, mandalka 4+3, holland hope 3+3, magic bud 2,5+3. Disko slo o dalsich 10cm+ hore coby to iste aby tam bolo tak 30cm nad nieco.
24den.12/12
foto1- mandala slusny nakvet + cukor bezva
foto2- haluz vrchol mandalka
foto3-za tmy z boku vlavo mandalka(vzadu magic bud),na pravo mandala(vzadu holland hope)

Old Post 30-12-2017 v 04:50 AM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 38

Co ti trpí ve stredech? Foto?

Old Post 30-12-2017 v 21:02 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 39




Foto je v prispevku cislo.34 hned prva fotka listu. Celkovo na tom liste vidno jak ubuda v strede farbivo(chlorofyl) a spicky su popalene. Skusil som ine fotky ked pomozu. Farba divna do fialova a tie kraje hm...Svetlo som aj dnes zdvihol len disko o 5-8cm dalsich. Mozno len phenotyp odlisny ostatne to nerobia.

Old Post 30-12-2017 v 22:29 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 40

Snížit pH na 5.5-5.9 a počkej co to udělá. Určitě sníž poměr hnojiv. Spálené špičky jsou začátek konce.

Old Post 31-12-2017 v 11:21 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 41

Nevyjadril si sa ktomu presnejsie, ktore spicky myslis? Ja som mal na mysli bocne a su len pod svetlom. Moja uvaha znie ze tam kde je to najtensie sa najhorsie odvedie teplo=prehriatie a spalanie nasledne ked od zivin su to vacsinou spicky a nie taketo ukazy. Je pravda ze tam lejem viac ale zltnu od spodu a co mi radil medical-strain zatial sedi potrebuju papat dneska mandala dostane 6ml/L*grow+3ml/L*bloom. Vytok vyzera v poriadku co dam spapaju(prispevok c.33).
PS Minule growy moje som mal spalene spicky viac a nicomu to nevadilo(mineralne hnojky) a tu pravedze tie uplne ze spicky su krasne zelene. Pozor kitky su len v mastalaku a zemine bez NPK zakladu v nom. Biobizz hnojka vonia jak supermix dzus neviem si pomoct ale byt slepy to kostnem

Old Post 31-12-2017 v 14:10 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 42

Kolik máš stupňů u vršku palice? Spálené špičky znamenají prehnojeno. Ty zkroucene listy nejsou vůbec dobrý. Může to mít hodně příčin. Jdu chlastat, tak když se ti nikdo neozve, tak ti pisnu do pm.
Jináč kdysi dávno jsem pod mars hydro měl taky spálené listy, ale to jsem měl panel 10 cm nad kytkama a kytky byly ještě malé.

Old Post 31-12-2017 v 17:51 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od Hemp-raider
a co mi radil medical-strain zatial sedi potrebuju papat dneska mandala dostane 6ml/L*grow+3ml/L*bloom.


Ja sem ti vazne poradil tech 6ml/L grow ?
6 ml grow na litr vody , to bych snad neporadil ani kdybych byl ozralej.

To je vazne prilis silnej driak , ja se domnivam ze 4ml na litr je tak maximum ale mozna se pletu at se vyjadri nekdo povolanejsi.

Naposledy upravil Madical-Strains 31-12-2017 v 18:33 PM

Old Post 31-12-2017 v 18:01 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 44






to fikus37- teplota bude ok aj ked neni ofuk ale ventilatory z cobov slusne prudia mierne kmitanie listov tam je. Skrutene listy? Neviem asi vidis problem inde ale rastu normalne u mna ako kazde kolo. Nemam idealne podmienky ale ked to takto pojde aj nadalej za mna som spokojny rastu kazdym dnom pekne. Chapem ze nemas dobru mienku o mars hydro a pod ale nejde to zrovnavat takto ledky(mne sa podarilo mojim panelom spalit kitky male okolo 40cm). Tu je kombinacia svetla a viem lepsie co sa deje v mojom boxe ako sa to chova.
to Madical- mandala 5+3 a zobrala to s kludom teraz mandala to iste 5+3 a vytok 1,83ec. Ktore som nehnojil poodletovali listy od spodku rychlejsie. Tak mi neostava ako im pridat. Pri ledkach sa doporucuje vyssia koncetracia hnojiv sam som vzdy siel male davky ale aj malu wattaz.

Celkovo som spokojny na to ze odtah siel do teraz na 3W prikonu a nemaju dolezitu obmenu vzduchu za cerstvy. Pridal som odtah na 5W ale radsej by som ho vratil ako bol.Disko a coby som dal zase vyssie tak 35-40cm nad vrcholky. Ked sa farba nezlepsi uberiem cobom ked su zahriate idu 3 po 100W prikonu.

foto1- mandala spodky 9 den kvetu
foto2- mandalka 5 den kvetu
foto3- mandalka haluzna palicka 5 den kvetu
foto4- mandalka v rohu malo svetla jej prospieva 5 den kvetu
foto5- celok

Old Post 01-01-2018 v 11:45 AM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 45

Cau... urcite jim pridej na vyzive.. mas je uz dlouhodobe podviziveny... ph bych az tolik neresil, ale když uz tak bych ho drzel kolem 6,5..
Sleduj ty spodni zlutejsi listy... pokud budou porad zloutnout tak je potřeba pridavat na vyzivie do stavu kdy se zloutnuti zastavi nebo se zacnou zase trosku zelenat... pak budes na dobry ceste...

Old Post 01-01-2018 v 12:56 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 46

OK, i tak to bude poucny v tom kolik ml Biobizzu tva odruda vlastne teda snese , to me vazne zajima. Jen pamatuj na to ze u organiky se spaleni projevi treba az za 7-10 dni.
Drzim palce.

Old Post 01-01-2018 v 13:56 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 47




Dnes to mame uz 29den 12/12 a kitky sa maj fajn. Chlastaju naramne pred troma dnami kazda dostala 1,5litra vody + hnojky podaktore a vcera som im dal len jeden liter hnojky. Magic bud dostal s domacej hnojky + bio bloom 2ml/L. Holland hope domaca hnojka +bio bloom 3ml/L. A pozor mandala dostala 8ml/L grow ec 1,83. Mandalka 6ml/1L + som vyplachol poriadne vrchnak(ec 1,8) . Bio bloom nedostali dostanu na dalsiu zalievku aj s mensim dielom growu. Zatial ma prekvapuje rast sisiek rastu pred ocami dufam ze ich nic nezbrzdi. Vcera prebehla poriadna kontrola kitiek hlavne tych vzadu jak sa maju su dost v uzadi mandali ich proste nesetria.
to Frynk- Zdar, je to tak jak pises musia dostat papat viac dusiku v biobize ho moc neni a v substrate neni ziaden. Dufam ze to ph nebude treba riesit bo pri zalievke aktualnej mandali bola hnojka s ph 5,5-6 +voda 0,05ec pouzita. Rastu dobre aj takto viem ze keby mali lepsie podmienky narastu lepsie ale aj tak to ujde za mna spokojenost maju vela dni pred sebou.

to madical - Ja som pri kitkach kazdy den takze sledujem spodne listy a ked dostali 5+3 a zase 5+3 tak listy od spodku zltnu neustale ako rastie vrchna cast je potreba viac dusika. Tak co som mal urobit davat 5+3 nadalej? Ked po troch dnoch bol vytok 0,5ec a dostali 1,8 pokial by tam bol problem hnojka by sa hromadila v substrate ale takto ten bizz dzus chlastaju. Ked zalejem musim cakat 2-3dni a pokial zltnu nadalej musia sa zvacsit davky hnojiv aby sa ten deficit pokryl.

Taka mala rekapitulacia - 10rokov stare osivo zasadene do zeminy nepredhnojenej a mastalaku a po 35dni na 18/6 nehnojene, 6. decembra na 12/12 sa zacalo riesit az hnojivo!

foto1,2- holland hope
foto3- magic bud ktoreho je skoda ze nema priestor je tam velmy natlaceny vzadu

Old Post 03-01-2018 v 13:07 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 48

Hele na rovinu ti rikam ze ja nevim , bal bych se davat 8ml grow, to se mi s tim Biobizzem nikdy jeste nestalo abych musel v kvetu davat vic jak 4 ml na 1l vody.
Nechi poradit neco spatne.

Old Post 03-01-2018 v 13:39 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7078960 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív