Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
Autor
Téma 
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 337

citace:
Původní příspěvek od crazyn
Pufroval si ten keramzit na začatku? Kolik kytek máš takových žlutých ? Skoro všechny ? Řekl bych málo živin,EC 0.8 je docela málo , já od zasazení řízku dávám 1.2 a více , 8denní rostoucí kytky mám i klidně na 1.6 EC




Keramzit jsem proplachl studenou vodou a zbavil ho nečistot.
Jinak kytek mám 25 a 6 z nich je žlutých.

Old Post 24-12-2017 v 12:00 PM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 338

citace:
Původní příspěvek od crazyn
Pufroval si ten keramzit na začatku? Kolik kytek máš takových žlutých ? Skoro všechny ? Řekl bych málo živin,EC 0.8 je docela málo , já od zasazení řízku dávám 1.2 a více , 8denní rostoucí kytky mám i klidně na 1.6 EC




Jinak ostatní vypadají normálně a jsou docela velké.

Old Post 24-12-2017 v 12:01 PM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 339


Zdravím, identifikuji dobře svilušky?

Pod mikroskopem jsou to malí červení broučci

ale je mi divné, že nikde žádné pavučinky???

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 24-12-2017 v 12:10 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 340

pavučiny se objevujou až v pozdní fázi kdy sou už fakt přemnožený... takhle těžko říct, sou vidět jen tmavý tečky.

Hlavně se nejvíc schovávaj zespod listů, zvrchu se pak dělaj jakoby spálený tečky...

pokud to sou voni, tak nejvíc postižený listy otrhej a hned vyhoď (z bytu ven, ne do koše), zbytek vystříkej vertimecem pokud to nekvete ten je spolehlivej a zvyš vlhkost (maj rádi sucho). Pokud kvete tak vem nějakej biool a vyhni se palicim...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-12-2017 v 13:12 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 341

Objevil jsem jich jen pár, viz fotky, tak taková dvě místa. Naštěstí až při sklizni 😉 box důkladně vyčistím 😉 teď mě spíš zajímá, odkud se vzaly??? U kamaráda se objevily taky

Divný, že se to na kytkách nijak neprojevilo a ani jich není tolik.....jak kdyby se tam dostaly nedávno
Jinak u kámoše ty fleky sedí, bohužel na 6ti malých kytkách

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 24-12-2017 v 15:18 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 342

Mohl jsi je donést na oblečení, botech atd, pokud je měl kámoš tak jsi to dotahnul přes něho. Minulý rok to měl kámoš a nechodily jsme k němu,ale i tak se to dostalo k dalším 5 lidem. Asi v hospodě přes oblečení. Jináč na té fotce nejde nic vidět.
Pokud to budou svilušky, tak mám nejlepší zkušenost s dravci. Prodávají je na dobírku v Brně. Myslím že stojí kolem 300 Kč. Můžeš je použít i jako prevenci, když nebudou mít co žrát, tak začnou pozirat sami sebe.

Old Post 24-12-2017 v 17:54 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Browser
Stálý Člen

Karma uživatele Browser - 44% PěstitelskáKarma uživatele Browser - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 343


[účet odstraněn]

Old Post 27-12-2017 v 17:44 PM
Browser je offline   Profil uživatele Browser   Find more posts by Browser   Foto galerie člena Browser   Click here to Send Browser a Private Message   Add Browser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 344


ahoj potřebuju radu listy na mých kytí se začli ohybat směrem dolu, čím to může byt ?
jsou to klony NL 3. dnem v hlíně ( plagron roayl mix) vlhkost 80% ,teplota 28, svítim na ně 400w MH 50 cm vysoko, zálivka deštovka ze zahrady ph kolem 5,6 -5,8

Old Post 30-12-2017 v 19:00 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 345



ahoj byl jsem ted dele pryc a na jedna rostlina z 5 vykazuje problemy na liste - dokazal by nekdo poradit? diky :O

Old Post 31-12-2017 v 03:43 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snoweagle
Nový Člen

Karma uživatele snoweagle - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 346



Zdravím páni mám problém s listami,
a netusím čim to je ani čo to je.

Aeroponia
PH: 5,8
EC: 1,0/500-1,2/600
Teplota živneho roztoku 22 stupnov
Telota Den/Noc 20/24 stupnov
Vlhkost: cca 70 percent ale ked potiahne cerstvy vzduch aj 90
Hnojiva Advanced Hydroponics of holand
1.) Grow 2 ml/l
2.) Bloom 1 ml/l
3.) Micro 1 ml/l
Korenovy stimulator 1ml/l
Enzymy 1ml/l

Aplikovana trichoderma
Korene vyzeraju pekne len na listoch sa robia flaky
Prvý týždeň kvetu.

Budem vdačný za každú identifikáciu, alebo radu.

Ďakujem

Old Post 02-01-2018 v 23:20 PM
snoweagle je offline   Profil uživatele snoweagle   Find more posts by snoweagle   Foto galerie člena snoweagle   Click here to Send snoweagle a Private Message   Add snoweagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
handax95
Nový Člen

Karma uživatele handax95 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 347



Ahoj, rozjíždím první kolo hydra s Wilmou 9 x 11l a dnes je to 15. den co na ně svítím.
Vše jsem řešil okolo vánočního shonu a nějak jsem vynechal info o přesazení 2x2cm rw kostek do větších, takže jsem je dal rovnou do keramzitu. Myslel jsem, že zakořeňujou a proto jsem nebral takovou zřetel na rychlost růstu, jsou třeba jednou takové než když jsem si je přivezl ale stavba nových pater zaostává, u některých víc u některých méně.
Po 13. dnu svícení jsem si všiml ,,rezatých", ,,hnědých" stonků a po chvilce pátrání jsem zjistil že jsem celých 13. dní RW kostky přelíval..
Takže jsem je nechal vyschnout a dnes aplikoval čistou zálivku s upraveným Ph + postřik H2O2 peroxid vodíku.
Jediný co jsem vymyslel ještě aplikovat trichodermu, ale obávám se že ji budu muset objednat a tím pádem přijde příští týden..
Jinak kytky vypadají vitální, povyrostly a jiný problém nevidím.
1. zálivku jsem nejdříve měl upravenou vodu Ph + root stimulator, holky vypadali chudě tak jsem dal lehkou dávku hnojiv, 2. zálivka už byla o něco silnější ale stále ne podle tabulek.. A teď chvíli budu zavlažovat ručně jestli se tedy vzpamatují.
Chtěl bych slyšel názor zkušenějších takže za každou chytrou radu budu rád.

Old Post 05-01-2018 v 04:03 AM
handax95 je offline   Profil uživatele handax95   Find more posts by handax95   Foto galerie člena handax95   Click here to Send handax95 a Private Message   Add handax95 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BFS009
Nový Člen

Karma uživatele BFS009 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 348

cau všichni mam problem s listy zacalo to po prepnuti na květ nekdo prosim radu jestli je to nedostatek dusiku ci nake slozky nebo plysen predem diky za odpoved

Old Post 09-01-2018 v 08:27 AM
BFS009 je offline   Profil uživatele BFS009   Find more posts by BFS009   Foto galerie člena BFS009   Click here to Send BFS009 a Private Message   Add BFS009 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 349

Zdravím, bohužel nemůžu teď dodat foto ale mám problém... LIsty mi začali celkově žloutnout (od konce špičky listů až po celý list). A listy ve spodní části rostliny začli umírat. (některé sami odpadly, za některé nstačí jen velice slabě "zatáhnout" a padají.
Před asi týdnem jsem to trochu přehnojil (lehce spálené vršky) tak sem na pár dnů přestal hnojit a potom se to výrazně zhoršilo, je možné že je to podvyživené?

Old Post 15-01-2018 v 09:49 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 350


zdravím během 3 dnů se mi takhle zbarvili listy,nevíte co to je?? 30.den 12/12 EC 1,8..hnojím Atami terra,vedle v boxu kde je Led tak tam to jede normálně tady to je vedle pod HPS 600w..

Old Post 19-01-2018 v 11:12 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 351


ještě foto

Old Post 19-01-2018 v 11:16 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 352


a utržený list...dělá se to na malých listech i na velkých..

Old Post 19-01-2018 v 11:17 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4543660 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív