Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Home-made hašiš za 1 hodinu. - butanová metoda
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14
Autor
Téma 
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 193

Btw smichavam to se.scuffem je barbarstvi, neni nic lepsiho nez cistej plyn staci nechat den vyvetrat a uzvto neni takovy lepidlo pak.si stavi vzit sklenenku dvakrat ji ohnout cca do tvaru N a pridelat.do bonga.pak jen koupis zhavici zapalovac troxhu oleje.si das na.dratek.nazhavis sklo a.sup tam s.nim

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 11-05-2014 v 11:16 AM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastafara87
Nový Člen

Karma uživatele rastafara87 - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 194

Čau, butan určený pro plnění zapalovačů je neuvěřitelná sračka! Je to směs rafinátu, butenů a dokonce se v něm vyskytuje rakovinotvorný 1,3 butadien. Pak je v něm (jak kdy) cca 5% isobutanu, který je oním rozpouštědlem na výrobu hašiše.
Já disponuji čistým (99%) isobutanem, který je neodorizovaný a hašiš po extrakci příjemně voní po lihu a ne po siřičitanech.

Old Post 17-10-2015 v 13:02 PM
rastafara87 je offline   Profil uživatele rastafara87   Find more posts by rastafara87   Foto galerie člena rastafara87   Click here to Send rastafara87 a Private Message   Add rastafara87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 195

citace:
Původní příspěvek od rastafara87
Čau, butan určený pro plnění zapalovačů je neuvěřitelná sračka! Je to směs rafinátu, butenů a dokonce se v něm vyskytuje rakovinotvorný 1,3 butadien.


No ve skutečnosti jde o to, aby se použilo jakékoliv nepolární rozpouštědlo s nízkým bodem varu. Tudíž doporučuji si udělat zkoušku, kápnout si trochu butanu do skleničky a počkat až se odpaří. Pokud na dně nic nezůstane, tak můžete butan použít. Po promytí nadrceného materiálu pak pečlivě nechte odpařit všechno, aby v materiálu nezbyly rezidua.

Old Post 17-10-2015 v 16:21 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
storm1249
Stálý Člen

Karma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 196

Tak já také přispěji svojí trochou do mlýna. Dnes jsem tuto metodu zkoušel a jsem opravdu spokojenej. Použil jsem outdoor, normální palice určený k hulení, žádný listí. Materiál jsem naplnil do takový tý malý krabičky od ibalginů, do dna sem napevno zarazil a tavnou pistolí zalepil ventil z víčka plynu co měl největší průměr, do víčka sem klasicky přilepil sítko taky tou tavnou pistolí a tu krabičku sem narval tím docela nahrubo nadrceným materiálem. Prohnal sem tim jeden velkej plyn a výslednej produkt nejdřív nechal odpařovat, pak zapejkací misku zahřál na plotně a když se objevovali bublinky tak sem celej produkt seškrábal, přendal na pečící papír, rozprostřel a začal zahřívat na stupeň 1 na sklokeramické desce. To sem opakoval vždy do lehkého zahřátí ( nechtěl jsem překročit 180 stupňů Celsia) a následně bublinky papírem rozmačkal, nechal schladnout a tento postup 5 jsem pětkrát opakoval, až už se bublinky neobjevovali téměř žádné a produkt voněl čistě ganjově. Výsledkem bylo z asi 10 až 15 g ( přiznám se že jsem to nevážil, nemám totiž na čem ) cca 1,5 až 2 gramy extraktu.
Je to super, nic lepšího jsem dlouho neměl. Nebolí mě z toho hlava, takže z toho usuzuju, že to je poměrně čistý. Jinak v těch zbytcích co nevyškrábete ( jakože nevyškrábete ) jsem vykoupal papírky, taky moc fajn věc.
Mám pár fotek ale nechce se mi to teď řešit, postnu je sem třeba někdy. Snad to někomu pomůže. Čusss

Old Post 21-11-2015 v 22:33 PM
storm1249 je offline   Profil uživatele storm1249   Find more posts by storm1249   Foto galerie člena storm1249   Click here to Send storm1249 a Private Message   Add storm1249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 186 

Příspěvek č. 197

citace:
Původní příspěvek od Storm
Když už je ve sklenici málo tekutýho plynu, tak se začne tvořit pasta, pak pořád přibejvá až se nakonec vypaří plyn kompletně.Z hašíku neni cítit žádnej plyn.Výslednej produkt je tak čistej, že se nemůže kouřit jako suchej drink, protože nedoutná, ale hoří prudkym plamenem.

!!! POZOR !!!

Butan se nedává do zapalovačů jen tak, ale protože výborně hoří.On i docela bouchá.U výroby nekuřte a nemanipulujte s otevřenym plamenem.Mohla by následovat exploze.Je sice těžší než vzduch, ale na to bych nespoléhal.Podle mě je to nejlepší venku.

Doufám, že vám návod pomůže k výrobě vysoce zhuloidního materialu a budete z toho mít stejnou radost jako já.



čau čau som tu nový,,,dnes som to spravil aj ja,,no už to len vyskušať..prikladám foto...a dakujem za nápad..

Old Post 17-12-2017 v 15:28 PM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 186 

Příspěvek č. 198




dosť to máš čierne...mne sa podarilo toto cez tu plynovu flastičku malu..chcelo by to ale niečo vačšie

Old Post 26-12-2017 v 14:03 PM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
otoxy
Nový Člen

Karma uživatele otoxy - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 65533  

Příspěvek č. 199

Děkuji. O víkendu vyzkouším.

Old Post 04-07-2018 v 05:00 AM
otoxy je offline   Profil uživatele otoxy   Find more posts by otoxy   Foto galerie člena otoxy   Click here to Send otoxy a Private Message   Add otoxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JalapenoKnight
Nový Člen

Karma uživatele JalapenoKnight - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 200




Zdar growers,

Protože mám doma docela dost weedu, který je starý, nevhodný pro kouření nebo vaření, s podezřením na plíseň atd. rozhodl jsem se zkusit ho přetavit aspoň v home-made haš. Říkám si, že se zbavím starého listí, které nevoní a dostanu fakt jenom extrakt účinné látky, která se pak dá míchat s tabákem (fuj) nebo třeba s jinýma palicema do bongu nebo cojávímještěco.

Protože nejsem kutil domácí, zvolil jsem komerční variantu v podobě honey bee makeru.

V balení najdete i stručný a výstižný návod, kde píšou, co musíte a co naopak nesmíte pro používání tohoto vynálezu.
MUST - ochrané pomůcky jako brýle, rukavíce, intenzivně větraná místnost nebo venek.
MUST NOT - žádné kouření ani otevřený oheň, žádný hořící sporák vedle v kuchyni, žádné plastové oblečení nebo svetr od babičky.

Dle návodu je nejlepší použít k smrti sušený matroš, to jsem zajistil kremací na topení po několik dní. Pro optimální extrakci jsem použil ženy kuchyňský mixér, abych matro rozdrtil na hrubý prach.
Tím jsem pak HBE naplnil (volně, nepěchovat) asi do 2/3.

Co se týče extračního media... Četl jsem vlákno a názorů je spousta. Někdo jede univerzální plyn do zapalovačů, můj lokální growshop doporučuje extraktor na bázi izopropylu, myslím, že se to jmenuje BAXO. Asi kvuli bezpečnosti a nejspíš i chuti.

Dovolím si udělat malé srovnání:
Univerzální plyn do zapalovačů (např. Ronson) - propan, butan, izobutan (cca 25:50:25), dle bezpečnostního listu zdraví neškodný, těkavý, extrémně hořlavý. Měl by se tudíž všechen odpařit. Cena 35-50 Kč.
Izopropylalkohol (Baxo, IPA, D-Clean...) - organická látka, nejde o směs, vysoce hořlavý, dráždivý. Doufám, že to píšu správně, snad mě kdyžtak někdo opraví, nepamatuju si to přesně. Nicméně tady je bod varu přes 80 st.C, tak to asi bude s tím odpařováním horší. Ale zase by mělo platit, že až se veškerý alkohol odpaří, zůstane jen "haš". Cena kolem 300 Kč.

Teď k samotnému pokusu. Na cca 5g paliček jsem použil celé velké balení Ronsona 350ml, což snad asi nebylo nutné, ale z bezpečnostních a pokusných důvodů jsem to tam prostě jebnul all-in.
Výsledek je pro mě zklamání no... Paličky vypadají suché, bez smůly, ale to výsledné množství haše je sotva zaznamenatelné na alobalu, který jsem použil jako zachycovadlo.

Na obrázku pravá půlka alobalu. Spíš je tam jen taková lepivá vrstva. Moje úvaha vedla směrem, že když bude na alobalu dost smůly, tak ho narovnám a haš stáhnu, zbytek můžu pomocí alobalu "naohýbat" do kuličky. Takhle to maximálně s trochou štěstí nahřeju nad plamenem, nechám odpařit a budu inhalovat. Nebo se těším na vaše rady co s tím.

Další otázky do placu:

Jak zajistit maximální výnos?
Jaké se osvědčilo nejlepší zachytávací zařízení?
Objednal už někdo rozpouštědlo z growshopu nebo to mám zkusit a dát další report?
Jaký je teda dopadl na zdraví a rozdíl mezi jedním organickým rozpouštědlem a jiným organickým rozpouštědlem? Podle mě zdraví škodí oba, ale řádné odpaření a vyvětrání by mělo redukovat množství na naprosté minimum.

Jedu organic na 420%

Old Post 19-12-2018 v 20:26 PM
JalapenoKnight je offline   Profil uživatele JalapenoKnight   Find more posts by JalapenoKnight   Foto galerie člena JalapenoKnight   Click here to Send JalapenoKnight a Private Message   Add JalapenoKnight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JalapenoKnight
Nový Člen

Karma uživatele JalapenoKnight - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 201

Sice nemám takový luxusní sliz jak Bufo35, ale alobal luxus! Nahřeju nad zapalovačem, lepidýlko se začne odpařovat a už saju. High je perfektní, čistý, energický. Žádný bolehlav nebo kotva na gauči.

Zkusil jsem ještě do bongu nabít ten vyextrahovaný matroš a taky to ještě trochu dává.

Příště jenom ten alobal vytvaruju do nějakého trychtýře, ať se to dá lepší odpařovat třeba do sklenice nebo třeba balonku.

Jedu organic na 420%

Old Post 07-01-2019 v 21:42 PM
JalapenoKnight je offline   Profil uživatele JalapenoKnight   Find more posts by JalapenoKnight   Foto galerie člena JalapenoKnight   Click here to Send JalapenoKnight a Private Message   Add JalapenoKnight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ales-All
Stálý Člen

Karma uživatele Ales-All - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 202

Cau všichni asi 2 roky jsem tu na stránkách nebyl a hned jsem narazil na tohle téma. Něco jsem tu přečetl a dost lidi tady neví jak udělat nejlíp BHO (butan hash oil ) . Já už ho nakou dobu dělám a ne jen to ale i další zpracování toho co vy tu mýchate s tabákem dá se to u vyčistit poradně od plynu přes vakuum a znikne vám shatter a tím to i ztvrdne nebo se na vakuum napojuje susicka a znikne něco jako susenka a to se nazývá crumble dále je live resin a další . Rád poradím jestli někdo bude chtít . Dělám i dab přes tepelný lis klidně mužů napsat svůj přesný postup jak dělám přes butan ten základní dab když bude zájem jsem rád že se o to Češi zajímají víc, v Holandsku a třeba Kanadě už tohle je úplně na jiný úrovni . Rád poradím i přes co se to nejlíp kouří

Old Post 01-02-2019 v 15:02 PM
Ales-All je offline   Profil uživatele Ales-All   Find more posts by Ales-All   Foto galerie člena Ales-All   Click here to Send Ales-All a Private Message   Add Ales-All to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 203

citace:
Původní příspěvek od Ales-All
Cau všichni asi 2 roky jsem tu na stránkách nebyl a hned jsem narazil na tohle téma. Něco jsem tu přečetl a dost lidi tady neví jak udělat nejlíp BHO (butan hash oil ) . Já už ho nakou dobu dělám a ne jen to ale i další zpracování toho co vy tu mýchate s tabákem dá se to u vyčistit poradně od plynu přes vakuum a znikne vám shatter a tím to i ztvrdne nebo se na vakuum napojuje susicka a znikne něco jako susenka a to se nazývá crumble dále je live resin a další . Rád poradím jestli někdo bude chtít . Dělám i dab přes tepelný lis klidně mužů napsat svůj přesný postup jak dělám přes butan ten základní dab když bude zájem jsem rád že se o to Češi zajímají víc, v Holandsku a třeba Kanadě už tohle je úplně na jiný úrovni . Rád poradím i přes co se to nejlíp kouří

Osobne by som ti bol velmi vdacny keby si zalozil topic kde by si popisal co to ku kazdej metode. Ak sa ti chce teda.
Samozrejme pokial taky topic uz neexistuje teda)

Old Post 01-02-2019 v 15:12 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ales-All
Stálý Člen

Karma uživatele Ales-All - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 204

Ok večer to tu projedu jestli už někdo to tu neřeší aby nebyl nastvanej ze založím na to téma . A zkusím kdyžtak dát dohromady něco zajímalo by mě kolik lidi se tu o to zajímá

Old Post 01-02-2019 v 16:40 PM
Ales-All je offline   Profil uživatele Ales-All   Find more posts by Ales-All   Foto galerie člena Ales-All   Click here to Send Ales-All a Private Message   Add Ales-All to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirovecz
Stálý Člen

Karma uživatele Kirovecz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 205

citace:
Původní příspěvek od Ales-All
Ok večer to tu projedu jestli už někdo to tu neřeší aby nebyl nastvanej ze založím na to téma . A zkusím kdyžtak dát dohromady něco zajímalo by mě kolik lidi se tu o to zajímá


Tak kde to vázne? Čekam na to téma a těšim se, až se tady konečně bude dát podiskutivat o bho.
Možná by nebylo od věci naházet všechny ty tři auditka o bho co tu jsou do jednoho?? Kdyby se adminovi chtělo a našel si na to chvilku?

Old Post 02-02-2019 v 16:28 PM
Kirovecz je offline   Profil uživatele Kirovecz   Find more posts by Kirovecz   Foto galerie člena Kirovecz   Click here to Send Kirovecz a Private Message   Add Kirovecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ales-All
Stálý Člen

Karma uživatele Ales-All - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 206




Tak jsem včera prošel co tu je a jak píšeš tak tu jsou 3 diskuze na BHO tak by bylo dobrý to dát dohromady . Za hodku budu mít čas tak dam dohromady návod jak dělám já ten základní dab . Zatím přikládám foto přes co to kourim já (nekdy i s kámošema) snad se ta fotka tady zobrazí

Old Post 02-02-2019 v 17:04 PM
Ales-All je offline   Profil uživatele Ales-All   Find more posts by Ales-All   Foto galerie člena Ales-All   Click here to Send Ales-All a Private Message   Add Ales-All to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ales-All
Stálý Člen

Karma uživatele Ales-All - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 207


Tak zde je můj návod jak dělám základní dab já
1. Úplně suchej materiál nám do pytle a dám do mrazáku aspoň na den
2. Zmrzlý palice (můžou být i zbytky) dám do připraveny trubky která má dole sítko a nahoře dírku na plyn. Materiál není dobrý úplně drtit já palice roztrhávam tak na kousky a to mi stačí
3. Pak používán karamickou zapékací mísu ale je i dobrá ze skla . Dále používám velkou elektrikou Vok pánev a tu naplním vodou a dam ji zahrát na 3 stupeň dokud není tepla a pak to nechám běžet jen na první
4. Mísu dám na hladinu vody aby byla teplá a já plyn nestrikal do studenty mísy
5. Pak trubku projedu plynem a vystrikam to vsehno do tý mísy a opakuji ještě jednou
6. Nechávám odparit
7. Když už je skoro vše odpařeno ale ještě trochu tam je tak to ziletkou stahují ze stran do prostřed mísy
8. Pak si s tím hraju a roztirám to po dne ty teplý mísy a zas seskrabávám dohromady dokud to nemá konzistenci co já chci ( na konzistenci hlavně záleží na modelu z kterého to je )
9. Pak seškrábnu na pečící papír a základní dab je hotovej ( pak záleží jak se chceš zbavit zbytkového plynu a co z toho chceš udělat ( vakuum,susicka nebo jen zbavit zbytku pomoci nahrávání a roztiraní

- dobrý je ze když přehles ten pecici papír a dáš to do ledničky tak to hezky stuhne a dá se s tím líp pracovat

Snad se někomu návod hodí a jestli vás něco zajímá nebo není jasný tak rád zkusím odpovědět

Old Post 02-02-2019 v 18:11 PM
Ales-All je offline   Profil uživatele Ales-All   Find more posts by Ales-All   Foto galerie člena Ales-All   Click here to Send Ales-All a Private Message   Add Ales-All to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirovecz
Stálý Člen

Karma uživatele Kirovecz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 208


Jj, dělam to stejně. Čim lepší vstupní materiál, tím lepší výsledek samozřejmě. Výslednej materiál pak hodim do vacsy misky a vyvakuuju, je to domácí vakuovací systém na potraviny, vakuuju to dokuď z toho jdou bubliny, pak to vyvakuovaný hodim do mrazáku na pár hodin, pak to vyndam na topení a do druhýho dne mam tohle.
Pak by to šlo čistit pomocí winterizace: https://youtu.be/xb4dq41xd2Q
To chci vyzkoušet, ale ještě jsem to nezkoušel.
Jak ted dál upravuješ bho ty? Když vakuuješ/sušíš.
A děláš i rosin press?

Old Post 02-02-2019 v 19:07 PM
Kirovecz je offline   Profil uživatele Kirovecz   Find more posts by Kirovecz   Foto galerie člena Kirovecz   Click here to Send Kirovecz a Private Message   Add Kirovecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9567240 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív