Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak na zvěř?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 39 40 41 42 43 »
Autor
Téma 
Pelúsok
Stálý Člen

Karma uživatele Pelúsok - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 43  

aka zver,alebo clovek? Příspěvek č. 641

zdravim.tento rok som prvy krat pestoval rastliny od konopnej banky.pred tym som mal skusenost len s modelom no name. Islo o holland hope a shaman od DP. Celu sezonu som zapasil z neznamou skodnou. Na policku som mal zmes rastlin od DP a nejake no name. Rastliny od DP boli doslova lakadlom pre nejaku zver. Rastliny som nasiel vytrhnute s korenom ale nijak inak poskodene neboli co mi prislo zvlastne. Systematicky mi takto znicili 85percent urody .a co bolo zvlastne modelov no name sa ani nedotkli.nikdy som s tym pred tym nemal problem.ked rastlina dorastla povedzme na tri poschodia tak sa mi este nikdy nestalo ze by ju nieco znicilo. Moze byt problem v tych odrodach?ze su pre zver pritazlive?tento rok som nachadzal povytrhane rastliny uz aj vo vysokych stadiach kvetu?pisrm srm lebo ma zaujima co si o tom myslite.ako vravim rastliny vytrhnute a nijak nedotknute.a vzdy iba tie od DP. Cloveka vylucujem.

Old Post 17-12-2017 v 16:59 PM
Pelúsok je offline   Profil uživatele Pelúsok   Find more posts by Pelúsok   Foto galerie člena Pelúsok   Click here to Send Pelúsok a Private Message   Add Pelúsok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 642

proste kasli na DP, aj priroda sa ti to snazi naznacit

Old Post 17-12-2017 v 18:41 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Re: aka zver,alebo clovek? Příspěvek č. 643

citace:
Původní příspěvek od Pelúsok
zdravim.tento rok som prvy krat pestoval rastliny od konopnej banky.pred tym som mal skusenost len s modelom no name. Islo o holland hope a shaman od DP. Celu sezonu som zapasil z neznamou skodnou. Na policku som mal zmes rastlin od DP a nejake no name. Rastliny od DP boli doslova lakadlom pre nejaku zver. Rastliny som nasiel vytrhnute s korenom ale nijak inak poskodene neboli co mi prislo zvlastne. Systematicky mi takto znicili 85percent urody .a co bolo zvlastne modelov no name sa ani nedotkli.nikdy som s tym pred tym nemal problem.ked rastlina dorastla povedzme na tri poschodia tak sa mi este nikdy nestalo ze by ju nieco znicilo. Moze byt problem v tych odrodach?ze su pre zver pritazlive?tento rok som nachadzal povytrhane rastliny uz aj vo vysokych stadiach kvetu?pisrm srm lebo ma zaujima co si o tom myslite.ako vravim rastliny vytrhnute a nijak nedotknute.a vzdy iba tie od DP. Cloveka vylucujem.


mě loni takhle likvidoval v oplocence zajíc model LSD . Jinýho se nedotkl a že měl na výběr ještě asi ze 6 modelů a fakt okusoval jen tohle . Jinak ty jakoby jen vytáhlý rostliny to byly zřejmě divočáci . Láká je čerstvě rozrytá půda a to klidně i po půl roce . Taky mám zkušenost že mě takhle vyryly kytku v květu...

.......................

Old Post 17-12-2017 v 19:48 PM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pelúsok
Stálý Člen

Karma uživatele Pelúsok - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 644

zdravim.miesta hlboko porylujem hned ako opadne sneh.tiez ma napadlo ze by to mohlo lakat diviaky. Nejaky napad ako sa tumu branit?nerylovat hlboko znamena nic nevypestovat.co pestujem vonku tak som odpozoroval ze hlboke prerytie je 80 %uspechu. Rozmyslam ukolo miesta nanosit rozne pahyle,dreva,a tak.v sezone to zarastie a ostane nenapadne.moč a vlasy nefunguju.mozno ten pes by bol v pohode ale minuli rok ma moj opustil po 17rokoch

Old Post 18-12-2017 v 07:11 AM
Pelúsok je offline   Profil uživatele Pelúsok   Find more posts by Pelúsok   Foto galerie člena Pelúsok   Click here to Send Pelúsok a Private Message   Add Pelúsok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pelúsok
Stálý Člen

Karma uživatele Pelúsok - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 645

tento rok som bol z toho na prasky.nie je nic horsie ako prist na policko kde je zase vyrvana dalsia krasna kvitnuca samica cez dva metre a nou nejmy rastu veselo dalej. Asi jedine riesenie bude zmenit miesta .s diviakom sa asi neda vybabrat

Ipeľské Kosihy

Old Post 18-12-2017 v 07:14 AM
Pelúsok je offline   Profil uživatele Pelúsok   Find more posts by Pelúsok   Foto galerie člena Pelúsok   Click here to Send Pelúsok a Private Message   Add Pelúsok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskor1
Stálý Člen

Karma uživatele Piskor1 - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 646

Fungují spolehlivě.. klidně přidávat i do zálivky zjara.. ttps://www.eshop-zemedelske-potreby.cz/pachove-ohradniky/c-1250/

Take it easy :->

Old Post 18-12-2017 v 07:25 AM
Piskor1 je offline   Profil uživatele Piskor1   Find more posts by Piskor1   Foto galerie člena Piskor1   Click here to Send Piskor1 a Private Message   Add Piskor1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pelúsok
Stálý Člen

Karma uživatele Pelúsok - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 647

zdravim.dakujem za typ.tie pachove ohradniky ma naozaj zaujali. Funguje to naozaj?ak ano tak by to bola dokonala ochrana.pisu ze je to ekologicke co je pre mna podmienka pretoze ja pestujem u diviakov. Oni su tam proste doma to respektujem. Mozes prosim trosku opisat svoje skusenosti?srny a jelene velmi neriesim.tie maximalne nahryznu stonku alebo zlomia nejaku vetvu.diviak ten ald vsetko znici a este aj vyslape chodnik v zihlave ze si to potom aj kazdy vsimne co ide okolovdaka

Old Post 18-12-2017 v 10:51 AM
Pelúsok je offline   Profil uživatele Pelúsok   Find more posts by Pelúsok   Foto galerie člena Pelúsok   Click here to Send Pelúsok a Private Message   Add Pelúsok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delikt
Nový Člen

Karma uživatele delikt - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 648

https://www.pachove-ohradniky.eu/Oc...veri-c6_0_1.htm

Já mám perfektní zkušenost s tímhle- normálně naředit a pokropit zeminu. + nějaké savé věci na strom a to namočit, použití rukavic je nezbytností,smrdí to jak prase po lidském potu. musí se to tím zalévat častěji.. vždy po děštích.. ale ona ta zvěř se na to fakt vykašle. mě to nefachalo proti srnám. https://www.myslivecky-obchod.cz/cz...sapu2010-detail tady ho máš . vydrží i 3 roky. do zálivky opravdu málo cca malou štamprlku do 25 l.

Old Post 18-12-2017 v 14:23 PM
delikt je offline   Profil uživatele delikt   Find more posts by delikt   Foto galerie člena delikt   Click here to Send delikt a Private Message   Add delikt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackson
Stálý Člen

Karma uživatele jackson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 649

mne vždy proti zvery fungovala klasika vlasy od kadernicky a všade to pri každej navsteve pochcat

Old Post 18-12-2017 v 16:50 PM
jackson je offline   Profil uživatele jackson   Find more posts by jackson   Foto galerie člena jackson   Click here to Send jackson a Private Message   Add jackson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 650

citace:
Původní příspěvek od jackson
mne vždy proti zvery fungovala klasika vlasy od kadernicky a všade to pri každej navsteve pochcat


Oni na to kluci taky přijdou 😉

Není nad to navěsit v okolí staré hadry a při každé návštěvě je pochcat 😉😉😉

A to jsem​ znal jednoho, co si u pole sral 😁😁😁

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 18-12-2017 v 16:59 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackson
Stálý Člen

Karma uživatele jackson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 651

jj alebo som tam mal proste odrrezanu petku v polke a vzdy som sa do nej vymočil nechutnejsie ale fungovalo bravurne

Old Post 18-12-2017 v 17:29 PM
jackson je offline   Profil uživatele jackson   Find more posts by jackson   Foto galerie člena jackson   Click here to Send jackson a Private Message   Add jackson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 652

citace:
Původní příspěvek od delikt
https://www.pachove-ohradniky.eu/Oc...veri-c6_0_1.htm

Já mám perfektní zkušenost s tímhle- normálně naředit a pokropit zeminu. + nějaké savé věci na strom a to namočit, použití rukavic je nezbytností,smrdí to jak prase po lidském potu. musí se to tím zalévat častěji.. vždy po děštích.. ale ona ta zvěř se na to fakt vykašle. mě to nefachalo proti srnám. https://www.myslivecky-obchod.cz/cz...sapu2010-detail tady ho máš . vydrží i 3 roky. do zálivky opravdu málo cca malou štamprlku do 25 l.


měl jsem ten HAGO PUR - STOP DIVOČÁKŮM a 100% to nebylo .... za ty léta pěstování věřím už jen pletivu...

ty větve jako ohrada mě na jednom místu fungují ,ale jsou tam spíš srny , kanec je jak buldozer , tomu by to nevadilo...

.......................

Old Post 18-12-2017 v 17:59 PM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 653

Ono v prvé řadě je potřeba trošku rozumět přírodě. Koukat, kde jsou stezky od zvěře, stopy, bobky 😀 ( v kukuřici je to jiná kapitola ) , místo si průběžně okoukávat, pokud je u lesa/v lese, tak nemít v blízkosti krmelec nebo posed (i na posedu je občas "škodná" ) .
Pak přichází na řadu minimálně psí chlupy, lepší vlasy a už zmíněné chcaní 😉😉😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 18-12-2017 v 19:01 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskor1
Stálý Člen

Karma uživatele Piskor1 - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 654

Tak já bydlím v městečku,kde ti nějaké vlasy nebo strach ze psa 100 % nefunguje,páč ti divočák vleze skrz plot i s mladýma do zahrady a poryje zahradu. Strach z lidí opravdu nemají a vlasy a chcánky mají u piče.

Take it easy :->

Old Post 19-12-2017 v 03:22 AM
Piskor1 je offline   Profil uživatele Piskor1   Find more posts by Piskor1   Foto galerie člena Piskor1   Click here to Send Piskor1 a Private Message   Add Piskor1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redfoxx
Stálý Člen

Karma uživatele redfoxx - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 655

Tak zrovna divočákům se brání špatně. Já použil chlupy od psa, dal jsme tam tak 10 sáčků a nikdy ani náznak srnky.

Old Post 19-12-2017 v 11:52 AM
redfoxx je offline   Profil uživatele redfoxx   Find more posts by redfoxx   Foto galerie člena redfoxx   Click here to Send redfoxx a Private Message   Add redfoxx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redfoxx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NT guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele NT guerilla - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 656

ako by ste si poradili ked sa okolo kytiek pohybuje medved ?? priamo som ho tam este nestretol ale pobytove znaky su vsade.. jedine co ma napadlo j ultrazvukova plasicka na zver..

pure guerila

Old Post 12-02-2018 v 07:48 AM
NT guerilla je offline   Profil uživatele NT guerilla   Find more posts by NT guerilla   Foto galerie člena NT guerilla   Click here to Send NT guerilla a Private Message   Add NT guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 39 40 41 42 43 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9315700 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív