Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Black Death Skunk , Indoor, Cob-Led 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 29 30 31 32 33 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 481

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Madi, proč nepořídíš nějakou malou skříňku?



Pitre, Jo, jo budu mit skrinku, ja psal ze jeden zdejsi clen me momentalne vyrabi ze sktinky klonarnu kombinovnou s matkarnou a bude hotova priblizne kolem Vanoc nebo nejpozdeji na Novy rok.
Je rozdelena na dve casti prickou ktera se bude muset kvuli dlouhe zarivce vyriznout.
Takze by ted porizovani dalsi skrinky bylo zbytecny.

KCB- I kdyz u vetsiny jeho cinu mi na cele vzdycky nabehne cevka a to se pak konstruktivni kritika vetsinou nekona...

Uz to vazne staci to peskovani , uz jsem se poucil.

Old Post 17-12-2017 v 09:00 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 482

Moc jsem nad tím řešením s topitkem nepřemýšlel, ale řekl bych ze to kluci mysleli tak, ze vezmes nejakej lavor do toho dáš topitko a na hladině nechas plavat ten parník s klonama. Aspoň takto jsem to pochopil já. Nevím jak fungujou ty podložky, mel jsem za to, ze to nějakej termostat obsahuje, aby to udržovalo konstantní teplotu, takže by to sólo termostat nemělo potřebovat, pokud to takto neni, je to z mého pohledu dráha sranda na hovno.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 17-12-2017 v 10:10 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 483

Jo, bohuzel ty podlozky potrebuji navic jeste termostat a kompatibilni stoji taky litr.
http://www.growgo.eu/cs/topne-rohoz...-termostat.html

Aha, no tak bych si musel nechat vyrobit z plexiskla takovy jakoby akvarium na miru aby se vesla do klonarny ale zaroven aby se do ni vesel parnik.
Tipuju ze to bude taky drahy.

Lavor by se mi tam nelibil.

Old Post 17-12-2017 v 10:48 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 484

Zatim to teda necham tak jak to je ted osvit 24/0 a zkusim to nejak pretrpet to svetlo. Pockam na tu matkarnu a pak se uvidi jaka bude teplota u klonu pri sviceni 24/0 a pak se podle toho zaridim.
Dik za inspiraci.

Old Post 17-12-2017 v 11:08 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 485

ahoj,
zkus tohle

termostat

fopna folie

pokud se rozhodnes pro tepelnou desku, urcite si porid termostat. Bez nej teplotu v parniku nikdy neuhlidas!
Nejjednodussi je dat tep. desku pod parnik, ne do nej (viz prikon desky). Optimalni teplota 25+ .
Parnik alespon 1-2x denne otevri na par minut a vymen vzduch.
Jestli mas v parniku malo klonu, pro udrzeni vlhkosti 75+ nalij na dno trochu vody-menit
Ad koreneni za 10dni. primarne zalezi na teplote, jak ti tady kluci pisou, ale i stavu matky, genetiky.
Pouzil si dost korenovyho stimulatoru? stimulax apd. na fotce stopy nevidim. kdyz uz si rw kostky tak pekne rozkuchal znovu konce stonku obal v stimulatoru

Osobne bych se pustil do vyhrivani v momente, pokud mas v planu sekat klony pravidelne, jinak bych to moc neresil/nestresoval a jeste 10dni pockal, uvidis,ze drtiva vetsina klonu se nakonec chytne

ps: skoda zes tehdy odmitnul moji nabidku, tohle vsechno se mi tu doma vali...

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 17-12-2017 v 11:22 AM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 486

No , to uz vypada hodne zajimave i ta cena obou vyrobku !

Ano, do Stimulaxu-3 + 2ml/1l root-juice v RW kostce. Nevim jesli je 2ml korenaku dost ale nekde ve vlakne jsem cetl ze doporucoval 2ml.
Vse co jsem otevrel jsem zase kvalitne vymachal ve Stimulaxu a RW sevrel gumicku.

Ano , velka skoda ze jsem byl nucen odmitnout , mrzi me to samotnyho , bohuzel mam obavy se schazet s lidma co vi o tomhle konicku ve spojitosti se mnou a pri tom je neznam osobne.
Proste jsem takovy plasan , no , tak mi to nemej prosim za zle.
Moc rad bych mel nejaky svuj vzor v mem okoli v tomhle konicku.

Za odkazy moc dekuju , mozna vyuziju az pode podminek v te matkarne, je to levny a prakticky!

Naposledy upravil Madical-Strains 17-12-2017 v 12:36 PM

Old Post 17-12-2017 v 11:55 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 487





12 Den koreneni

3 kousky jsou venku .

Koukam ze stacilo opravdu malo, ten osvit 24/0 to radne popohnal.
Diky L1st3re !

Old Post 17-12-2017 v 18:02 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 488

No můj nápad to není, ale je fakt, ze díky tomu dosáhnes stabilní teploty. A když do nich nebudeš zbytečně rejpat, dockas se výsledků. GL

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 17-12-2017 v 18:19 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 489

Tvuj napad to mozna neni ale byla to tva rada smerem ke me!

Old Post 17-12-2017 v 18:33 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 490

Paráda, mám radosť!! Myslím, že sa na tú podložku kĺudne vykašli. Ono to zakorení aj pri 14 stupňoch C. Som to zrovna vyskúšal. Trvalo to mesiac, ale z 12 ks 11 bolo vonku. Nešahal som na to celých 10 dní. Bolo to v parníku s cca 1/3 otvorenom vetracom okienku. Žiadna plieseň všetko ok. Ak to nepotrebuješ rýchlo, tak to je zbytočné naháňať. Skôr si začni plánovať pest matky.
Inak to zohrievanie koreňovej oblasti je docela bomba. Kedysi som takto množil izbové rastliny, taktiež vodné. Je to riadny tuning, ale fakt to má zmysel iba ak to človek robí komerčne a potrebuje maximalizovať výsledky.

Old Post 17-12-2017 v 19:50 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 491

Jo , podlozku potrebovat nebudu.

Pest matky mam uz naplanovan ale zase to je neco co nebude asi lehka prace.
Nechapu proc se mi libi veci ktere nejsou az tak standartni.

Budu se snazit udrzovat matky jako Bonsaie kdyz budu mit tak malou matkarnu.
Proste matky bonsai.

Old Post 17-12-2017 v 21:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 492


Neni zadna prdel starat se o matku v malym kvetinaci. Jeste si to promysli.
Matka se da drzet mala i v 11l kvetinaci. Od kvetinace s prehledem do 50cm pod 50w.
Usnadnis si zalivku a hlavne budes mit vitalni rezy a matku.
Ohnout a zastrihnout to muzes jak chces. A matka co zabere mista 40x40 cm ti je schopna dat co dva tydny kolem 40 peknych rezu.
Kuk na obrazek. 4 mesice stara matka v 11l kvetinaci pod 50w. 6500k.
Nez si vyberes jednu kterou budes chtit jet , tak si to drz v 1 l kvetinaci na klid. Ale pak to urcite presad.
Ja ji mam hodne prorostlou , ale da se ustrihnout cela vetev a prostrihavat komplet matku , to co zbyde si ohnes dolu at ti neprerusta.
Sam jsem na zacatku matkareni , snad se vyjadri nekdo zlusenejsi kdo jede mikro matkarny pro svoje potreby.

Old Post 17-12-2017 v 23:28 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 493

Je otazka jak bude velka ta matka za 4 roky. A zkracujes u ni taky koreny?

No , neni to rozumny , sem si toho vedom , kor kdyz jezdim v lete na vikend na chatu.
Proto chci zkusit 6l finalni, takze neco mezi tim.
To uz by slo, ne?

Old Post 18-12-2017 v 12:22 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 494


Pri dnesni vetrani klonu jsem zjistil ze 7 ks je uz venku !
Dokonce i ta jedna z rozdelanych RW ktera nemela ani bradavici, coz me rozum nebere.

Old Post 18-12-2017 v 14:30 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 495






DNES 7 DEN 12/12- Konecne odstraneny rustove cocky.

Teplota pri svetle u vrcholku 23-26C.
Vlhkost bez zvlhcovacky 45-55%.
Velikost kyti je mezi 50-60 cm.
Vzdalenost od vrcholku cca 35 cm ,za par dni jeste snizim , casem az na 20 cm.
Jasny a zretelny nakvet jiz 7 den !!!
Zadne deficity, zadne nazloutle vetsi listy.

Jedine co me trochu znepokojuje je ze primo pod kvetovymi cipy jsou vrcholky vice do zluta nez okoli.
Druhy tyden zkusim dat 3ml grow, 1ml bloom a 1ml Topmax vse na jeden litr vody.
Tedy to same hnojeni akorat 1 ml na litr vody grow navic.
Vim ze to dusikem asi nebude ale neco tam urcite zchazi kdyz je ten prostredek vice do zluta. Mozna sira ....prispevek c-12

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22499

Naposledy upravil Madical-Strains 18-12-2017 v 16:03 PM

Old Post 18-12-2017 v 15:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 496

Pozor aby si to neprepalil hnojkama. Ten stred zltsi moze byt kludne od svetla intenzivneho. Podla mna to mas ok. Mas panel od led ideal ten ma cipy naukladane vedla seba takze stred boxu bude najviac trpiet presvetlenim.

Old Post 18-12-2017 v 16:28 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 29 30 31 32 33 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9857280 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív