Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10 x WW - 400W HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 17

čuss,no tak co je lepší těžko soudit od Grow Shop Seeds ta vdova byla pěkný šutr..lepší za mě asi Rusák hlavně výnosem..a jestli chceš rusáka a levný semínka tak spíše ten Natural Seeds kdybych Ti měl poradit na jistotu s Natural mám lepší zkušenost než s Grow Shop seeds nebo Fair..Jinak co více smrdí nevím za mě smrdí všechno a jet to bez pacháče je sebevražda Hlavně jestli Ti to fičí do místnosti kde přebejváš tak si na to zvykneš a ani Ti to nepřijde ale otevřít dveře pak někam na chodbu do patra třeba v paneláku tak nevím nevím pacháč je základ stačí Ti nějaký za 1500kč.. než vysvětlovat co to je za smrad radši bych to koupil

Old Post 17-12-2017 v 09:11 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeStR
Nový Člen

Karma uživatele LeStR - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 18

Děkuju za doporučení, natural seeds jsem si všiml už dřív na netu jen je zrovna neprodávala seedbanka kterou mám kousek, příští kolo teda nejspíš vyzkouším jejich rusa btw. láká mě od nich taky Somango, Cinderella 99, G.W.S, OG, Orange Sweet, Chronic, Blue Dream, JH a Matanuska Gold Fever... tak časem možná ještě něco z toho vyzkouším třeba i out. Jinak s tím pacháčem máš samozdřejmě pravdu, do příštího pěstu je to nezbytnost, mám pocit že už jsem vypálil tolik vonných tyčinek a různých svíček že by to ten pacháč i zaplatilo


NL, WW

Old Post 18-12-2017 v 11:56 AM
LeStR je offline   Profil uživatele LeStR   Find more posts by LeStR   Foto galerie člena LeStR   Click here to Send LeStR a Private Message   Add LeStR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 19

Tak to je jasný,no Somango,Cinderella 99,Orange Sweet to jsem jel a je to ve foto galerii indoor,to Somago bylo pěkný i Great White Shark sem dojel někde měsíc a půl zpátky,to sem tam taky myslím nafotil a nebo je to tady na foru v tom odkazu Natural Seeds zkušenosti,teď nevím..

Old Post 18-12-2017 v 12:02 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeStR
Nový Člen

Karma uživatele LeStR - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 20

Koukal jsem nádhera..


NL, WW

Old Post 18-12-2017 v 12:21 PM
LeStR je offline   Profil uživatele LeStR   Find more posts by LeStR   Foto galerie člena LeStR   Click here to Send LeStR a Private Message   Add LeStR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-12-2020 - Mix odrůd 400w hps - 45 odpovědí
23-05-2020 - 250 W Mh + 400 W Hps - 40 odpovědí
14-11-2017 - 10 x NL - 400W HPS - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3656780 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív