Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bubble Gum a 600w HPS plus 360 w Vero 27
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 33

Teď sem koukal na odtah mám ho s čidlem a regulací otáček když sem ho měl na 80% a teplotu nastavenou na 27 tak byl v červeným a to mám čidlo u kytky u vršku dal sem to na maximum a na 28 už je v zeleným ale ono to začne odstávat tak to trošku klesne

Old Post 15-12-2017 v 18:26 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 34



Tak dneska sem přímo čuměl hned jak sem přitáhl tu srajdu tak sem ji namíchal do deseti litrů vody dal sem tam Terra Leaves a ATA XL EC bylo 2,4 zalil jsme to jen do podmisek a celou dobu do toho nekoukal až dnes a rozdíl jako kráva zvedl jsem čipy o 5 cm nějak se holky rozjely,jak do šířky tak do výšky a krásně zelený zdraví kytky konečně Chtěl jsem se původně na to podívat až zítra ale už mi to dneska nedalo

Old Post 18-12-2017 v 11:41 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 35



Zítra až se to vypne přenastavím hodiny a pojedu už od středy květ

Old Post 18-12-2017 v 11:46 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 36

změna po třech dnech je neskutečná úplně mně to překvapilo když teď koukám na fotky ze soboty a pak dneska

Old Post 18-12-2017 v 11:56 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 37

Moc pěkné ti to fici. Vypadá to bez deficitu.

Old Post 19-12-2017 v 21:36 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 38



Jo už jsou v cajku Včera sem to vypnul po 12 hodinách vyměnil MH za HPS a u Vera jsem připojil k tomu červené Cree..od dneška už holky frčí na květu a včera sem jim nalámal vršky abych je trošku zabrzdil a lehce se roztáhly a moc nevystřelily na to že to světlo má tedy nějakých jen 285w samotný světlo tak se mi to zatím líbí,na to že je to na 120x120x200 prostor to maká až moc pěkně světlo moc netopí tak ho mám blíže a mám na to puštěné ještě ofuky do kytek tak je světlo nějakých 40cm od vršků u Vera a u HPS je to klasika na 60 dnes sem to zvednul

Old Post 20-12-2017 v 13:01 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 39



tady holky ze včera ještě pod MH 12 kousků v 11 litrech dneska už na ně jede 660w HPS

Old Post 20-12-2017 v 13:05 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eReNDe
Nový Člen

Karma uživatele eReNDe - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 40

Ahoj vyzeraju fajne , pises 11 litre ale nemas ich uplne plne , mas v plane ich este doplnit , celkom skoda miesta pre korene. Drzim prsty.

Old Post 20-12-2017 v 17:52 PM
eReNDe je offline   Profil uživatele eReNDe   Find more posts by eReNDe   Foto galerie člena eReNDe   Click here to Send eReNDe a Private Message   Add eReNDe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 41

čuss,jj jasný až se rozjedou více a budou tak ve třetím týdnu květu tak budu holit spodky abych viděl jaký větvě nechat jaký ne a budu dosypávat hlínu

Old Post 21-12-2017 v 10:05 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 42



Zdravím přátelé,tak jsem tu s nějakými poznatky dneska jsou pátý den na květu,panel jsem musel zase zvednout o 3 kroužky na řetízcích takže zhruba 5 cm..za 5 dní je tam vidět nějaká ta změna..Právě jsem jim namíchal krmení a to Cal-Mag,Atazyme,ATA XL,a Terra Leaves na růst..na holky pod čipy je EC 2,2 a na holky pod HPS je EC 1,8

Old Post 25-12-2017 v 08:57 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 43



a tady holky pod HPS..

Old Post 25-12-2017 v 09:00 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 44

Čau šéfe , máš to pěkný , chci se zeptat , tohle jedeš v bytě? Společně nebo na střídačku? Elektřina v mědi? hlinik ?

Old Post 25-12-2017 v 09:14 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 45

Ahoj,díky za otázku.. Ano v bytě a dráty jsou měď Jedu to na stejno,pouze HPS zapíná ve 03:56 a čipy ve 04:00..El.energii mám zálohy na 2420 kč..a to se všemi spotřebiči.Zálohy byly navýšeny při 2x 600w..jedná se o byt o 120 metrech čtverečných 4-kk...všechno je na elektřinu krom ohřevu teplé vody a topení to jede na plyn.kotel vestavěné spotřebiče.myčka,lednička,mikrl,trouba,el.trouba..indukční deska..Ps4,comp světla atd..to co prostě máš doma..dvě telky atd.. jinak jel jsem v bytě taky 2krát 600w..asi 2 roky v kuse..Byt 2+1 nějakých necelých 70 metrů..měl jsem to zvlášť v místnosti ty dvě šesti kule a zálohy 1780 kč..tam jsem i bydlel ovšem v létě vedro jak zmrd a ještě vlhko nic dobrého

Old Post 25-12-2017 v 11:32 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 46

Pokud platíte včas zálohy,nejste už od pohledu na oko divní,tak je to všechno v cajku..mám to roky ověřené u mojí babičky čímž ji zdravím,ahoj baby mám jedno šestikilo viz galerie Indoor Testování GoGrow system,byt 3+1 v paneláku ještě rozhodně hliníkové rozvody po bytě..89 metrů čtverečných a vzhledem k tomu že jsem stále jel ze semen až teď je tam ten ICE z řezů tak to prostě valilo 18/6 měsíc na 400w,pak zase 660w na 65 dní zhruba a zvýšení záloh bylo teď na 2150 a to jen že to jede pořád,babičce dávám samozřejmě prachy na proud,i za vodu jako vzorný a slušný vnouče.. .)pak si z těch listů dělají masti a po sklizni ze zbytků,a jsou spokojení

Old Post 25-12-2017 v 11:40 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 47

Cajk, s větší elektřinou problém nemám, spis mi jde o ten hliník, bojím se do nej pustit 2x6w, chci to řešit tak ze dam místo toho 2x panel od Frynka 400w, dostal bych se tím na 465w jeden set a jel bych to na střídacku, nějak extra starý barák to nebude aby tu byly prohnile rozvody, ale i tak, chci mít na duši klid

Old Post 25-12-2017 v 11:51 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 48

Jasný to chápu jak už jsem psal,měl jsem taky 2krát 600w ve 2+1 a byly tam starý jističe i rozvody..musel sem si dávat bacha si pamatuji při vysávání jak jsem zapnul vysavač a hned tam skočil příkon na plno 2000w z toho vysavače,tak to vypadlo,Takže jsem musel dávat na jiný okruh do zásuvky,vedle do místnosti,abych mohl vysávat třeba

Old Post 25-12-2017 v 12:21 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-03-2007 - Bubble gum 600w hps+210hps+180w cfl - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0034530 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív