Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Vlastna DIY vyroba LED svetla
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 49

Fruddy: "Hoj, když je svítidlo zaplý, tak bezkontaktním teploměrem měřit nelze"
?????? prečo nie? Ja mám taký laserový. Zameriem laser na stred nažhaveného, svietiaceho COB a zmeriam. Toto je zlé meranie?

Old Post 06-06-2017 v 05:16 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od odo
Fruddy: "Hoj, když je svítidlo zaplý, tak bezkontaktním teploměrem měřit nelze"
?????? prečo nie? Ja mám taký laserový. Zameriem laser na stred nažhaveného, svietiaceho COB a zmeriam. Toto je zlé meranie?


Ahoj,

zkus to změřit když to svítí a pak okamžitě po vypnutí, nemám to teda od nikoho potvrzený ale mám pocit že to světlo co vyzařuje LED ovliňuje přesnost měření toho metru, já jsem se například dostal na hodnoty při zapnutým čipu 80 stupňů a měřen okamžiťe po vyputí asi 55. Bylo to asi 4 roky zpátky kdy jsem ještě světla nestavěl tak jsem to konzultoval v Tronu a bylo i řečen že to není vhodný měření, a nejspíš mají pravdu, na čipu je místo kam se má strčit kontaktní teploměr kterej změří přesnou teplotu LED čipu.

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 05-07-2017 v 09:32 AM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 51

Fruddy :
hm, to je dobrá poznámka. Asi v tom niečo bude.
Sám som sa divil, keď mi v strede COB ukazoval merák dosť vysoké hodnoty a tesne nad COB zo strany chladiča max. 35
Tesne po vypnutí som to nemeral, ale skúsim sa s tým niekedy pohrať.

Old Post 05-07-2017 v 12:54 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wonis
Stálý Člen

Karma uživatele wonis - 87% PěstitelskáKarma uživatele wonis - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 52


ad ,,Mereni teploty,,,
Jak pise Fruddy..ono mereni IR nebo laserovym bezkontaktnim teplomerem jev pripade zapnuteho čipu docela nepřesné..Akorát si nejsem jisty s tim prostorem na čipu pro mereni kontaktnim teplomerem..U Citizen ten kontakt na COB slouzi pro mereni teploty pomocí voltmetru,multimetru..kdy si zmeris napeti prochazejici pres COB a odectes průsečík z teplotni krivky x volt.. uvedeneho v grafu, ktery je pro dany COB uvedeny vyrobcem vetsinou v datasheetu..U Bridgelux Vero jsem tenhle graf. v datasheetu nenasel,takze musi byt jeste jiny zpusob..

Old Post 14-08-2017 v 07:46 AM
wonis je offline   Profil uživatele wonis   Find more posts by wonis   Foto galerie člena wonis   Click here to Send wonis a Private Message   Add wonis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wonis
Stálý Člen

Karma uživatele wonis - 87% PěstitelskáKarma uživatele wonis - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 53


..křivka u Luminus

Old Post 14-08-2017 v 08:14 AM
wonis je offline   Profil uživatele wonis   Find more posts by wonis   Foto galerie člena wonis   Click here to Send wonis a Private Message   Add wonis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kominar
Nový Člen

Karma uživatele kominar - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 54

zdravim ta ako sa da s tebou spojit mam zaujem o vyrobu svetla

Old Post 06-12-2017 v 05:23 AM
kominar je offline   Profil uživatele kominar   Find more posts by kominar   Foto galerie člena kominar   Click here to Send kominar a Private Message   Add kominar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wonis
Stálý Člen

Karma uživatele wonis - 87% PěstitelskáKarma uživatele wonis - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 55

přes PM

Old Post 15-12-2017 v 17:15 PM
wonis je offline   Profil uživatele wonis   Find more posts by wonis   Foto galerie člena wonis   Click here to Send wonis a Private Message   Add wonis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RivieraKid
Stálý Člen

Karma uživatele RivieraKid - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 56

nechával si u kolegy někdo světlo postavit? bohužel mi nejdou PM abych ho kontaktoval. vypadá to jako bezva alternativa pro chilli

Old Post 06-02-2018 v 20:30 PM
RivieraKid je offline   Profil uživatele RivieraKid   Find more posts by RivieraKid   Foto galerie člena RivieraKid   Click here to Send RivieraKid a Private Message   Add RivieraKid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5215950 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív