Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bubble Gum a 600w HPS plus 360 w Vero 27
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 17




Teď k tomu co mě trápí..jsou to tyhle listy minimálně na polovině kytek..kytky světle žlutý skrabatělý listy hnědý fleky ale po přihnojení se rozjely ale něco je sere tak bych byl rád za vaše názory

Old Post 15-12-2017 v 11:53 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 18


tady na ty fotce je vidět jak mají ty kytky více jak polovina z nich nějaký problém

Old Post 15-12-2017 v 11:57 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 19

zdar,co ph???jaky ec mas kohoutkovy vody nebo jestli pouzivas osmozu???

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 15-12-2017 v 12:04 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 20



kytky pod MH frčej na pohodu problém je vedle po čipama pod MH..to je v cajku

Old Post 15-12-2017 v 12:19 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 21

Teď sem se úplně zhrozil ještě překalibruju PH metr Ph jsem nikdy neřešil ani v předešlých pěstech všechno bylo dobrý teď sem na ty vodě úspěšně dojel Great White Shark viz galerie a bylo to v cajku v hlíně sem Ph moc nehrotil nikdy ale asi koupím PH up na růst i květ teď mi ph metr ukazoval na vodě z kohoutku 4,79..ale je fakt že sem ho někde rok a půl nekalibroval..a EC vody z kohoutku 0,5...každopádně je divný že kytky vedle pod MH jsou v cajku a vedle ve stanu pod čipama ne..a mají stejnou zálivku,hnojiva a i EC..

Old Post 15-12-2017 v 12:32 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 22

to chce kalibraci,z kohoutku 4,79 je podle me blbost,dyt to by jsi z takove vody snad nemohl ani varit :-D melo by byt okolo 7

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 15-12-2017 v 12:37 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 23

taky sem se lekl Hele už jsem udělal objednávku od Higarden Cal-Mag,Ph Up..Ph 4 kalibrační roztok a Ec 1,4 kalibrační roztok..my v pátek máme tady ve městě g shop zavřenej takže sem to objednal a přijde mi to tak pondělí odpoledne nebo úterý kolem oběda..tak tam hned dám ten Cal a vše překalibruji..zajímavý ale je pod MH 12 ks v 11 l květníkách je v cajku a 16 ks vedle hned ve stanu pod těma čipa jsou nějaký jetý dneska odpoledne nebo zítra dopoledne uvidím jak to vyschne tomu dám Ec 1,9 a uvidím..jako v úterý sem jim dal to EC 1,6 tak se o něco napravili ovšem problém trvá tak dám více

Old Post 15-12-2017 v 12:59 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 24

to že se to má krmit pod čipama více to už sem slyšel od vícero lidí tady i od matkáře..třeba co od něj jedu ICE v tom GoGrow systému mám to tady v galerii tak to má stejný hnojiva Ph neměřím jen EC a Ph jsem měřil párkrát tam a co jsem namíchál hnojiva a ustálilo se to tak to mělo PH vždycky kolem 6 ...EC z kohoutku 0,24 samotná voda to mám u babičky už roky a tam se to nemění EC pořád to samý..nikdy nikde problém nebyl a nikdy sem PH neměřil jen teď pod tím verem to dělá paseku měl jsem ten panel 50cm od vršků ve středu sem ho přiblížil že od nejbližší kytky byl asi 42 cm dal sem to dolů o 10 cm..včera sem zase přišel na to že sem měl napojen odtah a ofuky na spínačky ale to sem už napravil jak jsou všechny kabely bílé tak jsem to popletl Dám tam cal-mag překalibruji všechno dám tomu nažrat a jak to bude pořád na hovno tak se naseru a dám tam 600w HPS a bude

Old Post 15-12-2017 v 13:06 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 25



Tak teď sem zjistil že kytky jsou asi na vyhození tím že jsem je zalil jako pod HPS nebo MH a čipy nevyzařují žádné teplo skoro a ještě mi to jelo tak že jsem posral kabely a byl i odtah danej na spínačky tak v květináčích je ve spod plíseň jelikož to schnulo někde tři dny tak sem se te´d šel podívat na spod květináčů a po pravdě nevím jak tohle zachránit a asi to budu muset vyhodit celý pod tím panelem leda tam něco nalít co by tu plíseň spálilo ale nevím co aby to nespálilo i kytky..vypadá to že celá točka půjde do kopru a je to na vyhození..na koupi nového substrátu a na pořízení dalších nových rostlin..a květináče a stan vzít pro jistotu jarem..kdyby měl někdo nápad jak to zachránit tak sem s ním..je mi líto to vyhodit když to roste,tak kdyby bylo něco co by to napravilo?nějaký proplach nebo zalití nějakou sračkou?

Naposledy upravil Bouřekk 15-12-2017 v 14:07 PM

Old Post 15-12-2017 v 13:55 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 26

Nemyslím že je to plieseň, skorej klasický salt build, bežný jav pri opakovanom používaní kvetináčov.. Na rast to nemá vplyv , podla mna..
A tiež sa priklánam k tomu aby si prisolil trošku, ja som to zachranoval až ec 2,1.. a zalivat pomenej nech to trošku presycha ale to isto vieš

gl


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 15-12-2017 v 15:34 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 27

Souhlasím Samulele, lépe bych to nenapsal, ale pokud máš strach tak poslední slovo máš ty, tím pádem záleží především na tobě

Old Post 15-12-2017 v 15:43 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 28

Chlapy pár roků už mám odjedtých vím že to kolem těch dir je sůl zrovna tyhle květníky za sebou mají asi 4 roky kol pravydelných toček tu sůl nesmeješ ani pod sprchou kartáčem a jarovou vodou když si to zvětšíte a podívate se na tu hlínu v těch ďourách tak to uvidíte lepé to nešlo vyfotit musíte si to zvětšit v novém okně a zaměřit se na tu hlínu

Old Post 15-12-2017 v 16:48 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 29

V tech dírách je vidět plíseň a nebude to ta co potřebujeme. Osobně bych to prolil peroxidem, tím ovšem zlikvidujes veškerý život v půdě pokud tam nějaký je. Pokud jedes minerální hnojiva je to v podstatě celkem jedno, pokud organiku musel bys jej nějak opět nakopnout.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 15-12-2017 v 17:26 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 30


Přesně jak říkáš v těch dírách je vidět plíseň když sem se teď koukal na jiný kytky tak v některých je vidět i více..hlína je stále mokrá a květníky ještě těžký..zítra odpoledne jim dám vodu s hnojivem a dám do toho takovou srajdu co sem teď koupil jmenuje se to Proplant:Likvidátor půdních chorob..píšou 0,15% roztok že se dá 15ml ty srajdy na 10 litrů já mám 10ml tak to dám na 10 litrů a uvidím udělám to slabší..radši..píšou o tom Cituji:PROPLANT je systematicky působící fungicid ze skupiny karbamátů.Při aplikaci do půdy je absorbován kořeny a rozváděn do nadzemních částí rostlin.působí v buněčných membránách,omezuje spoluraci a růst mycelia hub.Má odlišný mechanismus působení než ostatní použivané fungicidy,díky tomu účinkuje na patogení kmeny které jsou k nim rezistetnní..no hlavně aby to zabilo tu sračku v hlíně a nesála ji kytka..přemýšlím že to namíchám a zaleju to jen do podmisek ať si ty kytky vezmou kolik chtějí a myslím si že se voda nasaje více jak do poliviny květníků pak to nechám jen vyschnout pořádně a uvidím co to provede..No jinak já jedu ty Atami Terra což jsou myslím minerální hnojiva

Naposledy upravil Bouřekk 15-12-2017 v 17:56 PM

Old Post 15-12-2017 v 17:41 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 31

jj mate recht , trošku som na to poškúlil a niečo málo tam je ale preschnutie si stým isto poradí. mal som podobné páperie aj na povrchu a zmizlo to s preschnutým substrátom.

edit: určite pomože zvýšiť teplotu a pridať na odtahu..


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 15-12-2017 v 17:58 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 32

No teplotu moc nezvíším a odtah jede na 80% ale dám to na plno

Old Post 15-12-2017 v 18:10 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-03-2007 - Bubble gum 600w hps+210hps+180w cfl - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2220440 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív